Годишно награждаване.

За темите, които са общи за две или повече от горните категории

Мнениеот Lubo » Сря Дек 20, 2006 22:44

plm написа:Хайде така и така се разговорих...та да продължа.
Защо има "силова" цензура във форума?
Миро Маринов наскоро беше доста ясен и възмутен от цензурата във форума.
Знам за друго нещо преди около месец.
Днес разбрах за пореден случай.
За какво става въпрос?
Нали много хора само четат тук /само четат ,шушомиги/ и не им харесва какво съм написал, примерно, но те владевт България и какъв е този, който ги плюе.
И смешното, и жалкото за тези измислени бизнесмени е ,че се занимават усърдно с ...фенове с мнение.
Преценете сами-проучват човека, намират телефоните му, говорят нещо...Те си живеят още в техния свят.
Да сме живи и здрави! ЧОВЕЦИТЕ1



Кофти наистина.Жалко,че някои хора четат......четат и се ядосват.Ама.......мисля,че нормалното като има нападки към определени хора...........то трябва.........да става......дискусии.
Абе няма значение.Потресен съм от някои работи тука.Жалко,че ние си лаем в една клетка наречена форум,ама нищо не правим,а и не можем.
И стигам до гинеалното заключение защо трябва да има цензура на хора които са никои.И то 16 години ........по-късно.
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Re: PLM в горния пост

Мнениеот plm » Сря Дек 20, 2006 23:15

kubeto76 написа:визираш някой определен или не съм разбрал намека ако е така извинявам се за което

Написаното от мен в никакъв случай не се отнася за теб.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот damon » Чет Дек 21, 2006 00:15

plm написа: Защо има "силова" цензура във форума?
Миро Маринов наскоро беше доста ясен и възмутен от цензурата във форума.
Днес разбрах за пореден случай.
За какво става въпрос?


Пламене, разбирам за какво говориш, но мисля, че думата не е точно "цензура"... Тук цензура никога не е имало и няма да има. Друг е въпроса, че доста хора четат и доста хора вземат доста навътре нещата написани тук. А в крайна сметка във форума всеки е свободен да изкаже мнението си дори и това да "засяга" някой.
А Миро Маринов не беше възмутен от "цензурата", а от това, колко важна се оказа една тема във форума стартирана от него. И какво голямо влияние имаше тя. Всъщност май и "възмутен" не е правилната дума. Явно форума е черен в очите на някои хора, но това е положението... :roll:
Иначе наскоро четох нещо интересно. В подобни на форумите медии съдържанието се създава от 1% от хората, 9% го допълват и 90% го консумират. Явно и при нас е така...
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Мнениеот K_Power » Чет Дек 21, 2006 00:22

plm написа:Хайде така и така се разговорих...та да продължа.
Защо има "силова" цензура във форума?
Миро Маринов наскоро беше доста ясен и възмутен от цензурата във форума.
Знам за друго нещо преди около месец.
Днес разбрах за пореден случай.



:D :D :D ТХЕЙ КАЛЛ ТХЕМСЕЛВС: "ТХЕ МАСТЕРС ОФ ТХЕ РАЛЛЬЕ-СПОРТЬ!!!"
Ма да не ви боли ве, мнооо са яки, правете следното: ИНДЖОЙВАЙТА СА!!! :lol: 8) 8)



Кристиян Павлов, пише го и в подписа!!!
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот FX7 » Чет Дек 21, 2006 01:40

Lubo написа:И стигам до гинеалното заключение защо трябва да има цензура на хора които са никои.И то 16 години ........по-късно.


Е а са де ? , и аз това питах ... на мене ми делнаха едно съвсем смешно мнение а в него нямаше лоши обиди , само бях написал че на Камбуров курвенското поведение по пистата не се забелязва и наказва от никой..или нещо такова беше .

Или може би аз не съм преценил правилно , а момъка се държи като джентълмен и затова не го забелязват и наказват ?
Аватар
FX7
 
Мнения: 930
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 11:21
Местоположение: Sofia
Име: Delkaite go profila

Мнениеот kiko » Чет Дек 21, 2006 08:03

Цензура-ми такова нещо няма в тоя форум.Поне от страна на модовете.Трият се мнения,но когато определено преобладават псувните и др.Иначе доста е освободен форума.Не се спазват основните правила на писане дори.
"Измислени бизнесмени"-бих ги нарекъл "мастити".Какво правят?Те ли се опитват да цензурират форума?Съмнявам се да успеят.Или пък заплашват някой тук?Тъпо,ама адси тъпо.Никой не знае кой седи зад ника еди кой си.А пък ако знаят-какво от това.Хубавото на нашата държава е,че малките тарикати без проблеми ебат големите тарикати.А тогава най-боли.А и "големия" не може да преглътне "бой и ебането",докъто малкия няма проблем.Винаги може да се случи на някой светофар:"абе 5 наркоманчета се опитаха да ми вземат колата,ама не успяха.Само ми теглиха един як бой".
Така,че не се притиснявайте.Всички.Тук е един свободен форум и такъв ще си остане.А страхливците които нямат смелост да застанат пред всички и да си държат на позицията-да го духат!
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Мнениеот nikif1 » Чет Дек 21, 2006 19:56

Всеки да пише това което знае и мисли без да се притеснява..........САМО ТАКА МОЖЕ ДА СЕ ПРЕМАХНЕ ПОМИЯТА В ТОЗИ СПОРТ......И ДАИДЕ ДА ИЗМИСЛИМ НЕЩО ДА НАПРАВИМ С КОЕТО ДА СПРЕМ СЕМЕЙНИЯТ СПОРТ И ДА СТАНЕ ЕДНАКЪВ ЗА ВСИЧКИ..........
Аватар
nikif1
 
Мнения: 223
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 19:28
Местоположение: Burgas
Име: Nikolay Nikolov

Мнениеот K_Power » Чет Дек 21, 2006 20:32

Всеки да пише това което знае и мисли без да се притеснява..........САМО ТАКА МОЖЕ ДА СЕ ПРЕМАХНЕ ПОМИЯТА В ТОЗИ СПОРТ......И ДАИДЕ ДА ИЗМИСЛИМ НЕЩО ДА НАПРАВИМ С КОЕТО ДА СПРЕМ СЕМЕЙНИЯТ СПОРТ И ДА СТАНЕ ЕДНАКЪВ ЗА ВСИЧКИ..........


Няя какво да напрайш пич!!! К'во можеш да направиш, теа които могат да направят нещо са точно тея семейници, рибата се вмирисва откъм главата, няма как да стане, нямаме никакви възможности, освен да си плямпаме тук и да има скрити шпиони, нереализирани служители на ДС!
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот MIROSLAV MARINOV » Чет Дек 21, 2006 22:56

Може би някой не ме е разбрал правилно,но никога не съм се оплаквал от цензура във форума.Винаги съм се стремял да се изказвам принципно по дадена тема без да засягам и обиждам някого.Който не го е разбрал е негов проблем.Преди време си навлякох неоснователни неприятности с една тема и се бях зарекъл да не пиша повече тук,но рали спорта не ми е безразличен и затова продължавам да го правя.Надявам се че по-интелигентните са го разбрали.Контактувам и с някои хора от форума с които се познаваме лично и те могат да потвърдят думите ми.Хората са различни,мненията също и форумите са затова за да се дискутира.
Аватар
MIROSLAV MARINOV
 
Мнения: 602
Регистриран на: Вто Мар 07, 2006 19:35
Местоположение: SOFIA
Име: Мирослав Маринов

Мнениеот Lubo » Пет Дек 22, 2006 15:13

Малко се отклонихме от темата.Награждаването.

Боби се отказва от спорта,докато федерацията се ръководи по тоя начин.Явно,инцидента е станал поради незнание,несъгласуваност и какво ли още не.Ама едно извинявай под масата и наказание пред народа е най-малкото подигравка със спортистите като цяло :!: :!: :!:
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Мнениеот RaPiD » Пет Дек 22, 2006 17:25

Ако наистина го направи евалата му. Аз викам да му се обадим на Боби, да се посъбереме повечко хора и да отидем при господата от фед и докато си мързелуват да ги изненадаме приятно...
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Мнениеот kris81 » Пет Дек 22, 2006 17:28

абе няма да се учудя ако му вземат резултатите от годината за непристойно поведение и неуважение на "СЕМЕЙНИЯ БИЗНЕС" - наречен автомобилен спорт в България. Евалата на Боби - всеки достоен човек на негово място би постъпил така. ( лично мнение). Това е мъжки спорт и мъжкото поведение и принципи са основни - а не курвенски изпълнения-както някой го беше казал "ДЖЕНТЪЛМЕНСКО ПОВЕДЕНИЕ".
а ако не се беше отказал сам - следващия сезон със сигурност щяха да му измислят повторно провинение и на края на сезона - нали знаете декласиране за непристойно поведение.
kris81
 
Мнения: 54
Регистриран на: Сря Ное 08, 2006 12:11

Мнениеот RaPiD » Пет Дек 22, 2006 17:38


ПИЛОТЪТ на B&B Рейсинг е първият състезател, който открито въстава срещу решения на федерацията. Изказвания, подобни на това на Борисов, че заради такова ръководство на спорта, са готови да напуснат и други, могат да се чуят често край трасетата по време на целия сезон.
Приблизително подобно намерение изказа пред RallyXpress Атанас Божилов, след като беше прецакан жестоко по време на писта Русе. Друг, който сам финансира състезанията си и е ставал жертва на нереални решения, е Георги Пейчев.
Подобни закани и черни за спорта мисли са изказвали дори и някои от мениджърите на водещите тимове в спорта.
Засега обаче Борисов изглежда е единственият, намерил достатъчно сили и решителност, за да защити достойнството си.


Мисля, че вместо да си мълчат всички трябва да ВЪСТАНАТ срещу мафията наречена БФАС, а не само отделни хора да се мъчат да правят нещо. Аз подкрепям Боби, а мисля че и останалите му колеги и фенове трябва и да го направят. Трябва да се действа и то скоро преди новия сезон да започне.
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

БОЯТ НАСТАНА ТУПАТ СЪРЦА НИ

Мнениеот miki77 » Пет Дек 22, 2006 18:17

Да спреме шуробаджанащината в автомобилния спорт .Твърдо съм зад Боби Борисов .Ако трябва да си направиме федерация за каране на заден ход или нещо от сорта и да се кара там .И без това от сегашното ръководство само някой грандиозен гаф може да се очаква.И ако всички се дигнат старчоците сами ще свият знамената.
miki77
 

Мнениеот K_Power » Пет Дек 22, 2006 22:30

Ама к'во ша са спре и как ве пичове?! К'во да ходиме да ги замеряме с камъни или да ги стреляме или да ги взривяваме!? НИЕ, зяпачите, сеирджийте, публиката, феновете просто нямаме думата, нищо не може да се направи, един пилот също нищо не може да направи, трябва да се съберат много за да може да направят нещо! Та не виждам срещу какво и как да въставаме!!! :roll:
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

ПредишнаСледваща

Назад към Български шампионати

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 40 госта

cron