Кой да е новият председател на БФАС?

За темите, които са общи за две или повече от горните категории

Мнениеот P.Solberg » Чет Дек 07, 2006 19:08

Понеже и ти си явно много навътре, като бяха избрали Дунев, какво щеше да се промени?
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Мнениеот Иван Шопов » Чет Дек 07, 2006 21:51

Препоръчвам Ви да гледате тази вечер от 22:45 по РингТВ "Ринг Свободен".
И не е лошо някои хора да се вслушат внимателно в текста...
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Мнениеот Любо Мечков » Пет Дек 08, 2006 15:27

P.Solberg написа:Понеже и ти си явно много навътре, като бяха избрали Дунев, какво щеше да се промени?
Въобще не съм "навътре", а съм навънка 8) Кой говори за Дунев?нито го знам, нито познавам, нито пък имам някакво изградено мнение за него!говоря за Янакиев.........нещо от 20 години да се е променило? На хубаво говоря, то на лошо е ясно ,че е перфектен за тая цел!Само някакви стойки чупи, само се дуе, а спортът си върви назад та знае ли се!!!Всеки, различен от него бих подкрепил, ако ще и чистачката на етажа!поне един път завинаги да си бие камшика! Аман от комунисти , които само бягат по тъчлинията и гледат как да си напълнят гушата, отоворили усти и гъзове, готови да поемат целия свят!Е с това не съм съгласен и ме е много яд ,че пак неговите си пионки го избраха, страхливи дъртаци и протежета, нищо и догодина няма да се промени на добре, освен за "техните хора" 8)
мога да шофирам, но не и да карам.....
Аватар
Любо Мечков
 
Мнения: 148
Регистриран на: Пон Окт 03, 2005 18:38
Местоположение: София

Мнениеот MARVI » Пет Дек 08, 2006 16:36

Според мен трябва да е някой млад председател,който има по-пресни мисли и идеи.Все пак Янакиев и Дунев не са сред най-младите и трябва да се замени с някое по-младо момче.Кажете вашето мнение...
Винаги вярвам в мечтите си!
Always believe in my dreams!
Аватар
MARVI
 
Мнения: 1007
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 07:26
Местоположение: Worcester
Име: Марио Попов

Мнениеот P.Solberg » Пет Дек 08, 2006 16:50

И аз смятам, че трябват млади хора, но никой не иска да поеме отговорността - след като има само двама кандидати, а претендента няма абсолютно никакъв шанс. Трябва обаче да се намери обединителната фигура, която да не е заложник на интересите на определени среди по роднински линии, а да работи. Но явно това скоро няма да стане, защото мнозинството продължава да се чуди как да вземе на съседа спонсора, да търси вината не в себе си, а в другия. Докато лицемерието и този гаден манталитет не изчезне, който и да се предлага, който и каквото да декларира ситуацията ще е една и съща, а хора като Славейков ще просперират и ще се хранят с парите за спорта.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Мнениеот Любо Мечков » Пет Дек 08, 2006 20:49

P.Solberg написа:И аз смятам, че трябват млади хора, но никой не иска да поеме отговорността - след като има само двама кандидати, а претендента няма абсолютно никакъв шанс. Трябва обаче да се намери обединителната фигура, която да не е заложник на интересите на определени среди по роднински линии, а да работи. Но явно това скоро няма да стане, защото мнозинството продължава да се чуди как да вземе на съседа спонсора, да търси вината не в себе си, а в другия. Докато лицемерието и този гаден манталитет не изчезне, който и да се предлага, който и каквото да декларира ситуацията ще е една и съща, а хора като Славейков ще просперират и ще се хранят с парите за спорта.
Съгласен съм с всичко :roll: за съжаление така стоят нещата....
мога да шофирам, но не и да карам.....
Аватар
Любо Мечков
 
Мнения: 148
Регистриран на: Пон Окт 03, 2005 18:38
Местоположение: София

Мнениеот PAS_RALLY » Пет Дек 08, 2006 23:08

Добре Янакиев досега си е вземал колко години защо ни трябва друг който да започва да краде и пак да се повтори системата :wink:
http://maserati.20.forumer.com/
ASK"Stari Stolici"
Винаги правя това, което не мога, за да мога да се науча да го правя.
Аватар
PAS_RALLY
 
Мнения: 1148
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 23:01
Местоположение: liverpool
Име: Nikola Lyubenov

Мнениеот Любо Мечков » Нед Дек 10, 2006 23:54

PAS_RALLY написа:Добре Янакиев досега си е вземал колко години защо ни трябва друг който да започва да краде и пак да се повтори системата :wink:
Е много хубаво, това не е решение :roll:
мога да шофирам, но не и да карам.....
Аватар
Любо Мечков
 
Мнения: 148
Регистриран на: Пон Окт 03, 2005 18:38
Местоположение: София

Предишна

Назад към Български шампионати

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта

cron