Едно дребно лирично отклонение...

За темите, които са общи за две или повече от горните категории

Едно дребно лирично отклонение...

Мнениеот Иван Шопов » Вто Сеп 19, 2006 20:06

Извинявам се, че пускам това в неподходящият раздел, но си мисля, че е част от Шампионата, а пък и си мисля, че истината, а не приятно нагласената маска е за предпочитане.

От: Koce_racing
До: Иван Шопов
Пуснато на: Пон Сеп 18, 2006 2:03 pm
Заглавие: koceto
ти явно си много тъпо шопско автомобилно инвалидче аз се опитвах да запазя добрият тон между нас а ти ми се правиш на пилотче вместо да се учиш от мен,гумата се спука на спирането на МЕТРО яснолитие пс.СТОЙ МНОГО ДАЛЕЧ ОТ АСТРАТА.


Ок...Преди време напуснах този форум и се връщах, само когато някой споменеше името ми, без да е направил същото изявление в очите ми. За съжаление се оказаха прекалено чести тези случки,но дали и докога ще продължава това могат да решат само администраторите и евентуално участниците в клуба. Не е моя работа дали една уважавана от мен институция, до каквато се развихте ще се превърне в място за надприказване.

По темата...


Коце...
От известно време насам те оставих сам да се излагаш говорейки небивалици зад гърба ми. Наслушах се и се начетох на истории, коя от коя по-невероятна. Успя да станеш 13-ти в генералното с "повреди", с които не би видял финала. Успя "да се забавляваш" с конкуренцията си, която не успя и да биеш за 9 обиколки. Успя да извадиш саби на абсолютно всички от Н2 до Х4... и ги победи...словесно...
Чаках те да се сетиш, че е редно да се извиниш, след като си се опитал да завъртиш интрига зад гърба ми за да ти каже някой "Браво".
Чаках да се сетиш, че едно приятелство не струва и 1000 бройки "Евалла".
Чаках да се сетиш и че сам потъваш в очите на всички, затвърждавайки жаждата си за петминутна слава и псевдоеуфория.
Е..начаках се.
За горното какво да кажа...
Месторождението и инвалидността... Може би си прав, остава да уточниш групата ми за инвалидност и най-вече как се гледаш в огледалото,когато някой толкова смотан като мен те е бил...отново.
Добрият тон... Ти го загуби, бивши приятелю. И го загуби не когато ти помагах или благодарях за твоята помощ, а когато реши, че едно ръкопляскане от незапознат с истината човек струва повече.
Да се уча... Не,благодаря. Титлата "шопски инвалид" ми допада повече и звучи престижно в сравнение с това да се уча от теб или да ползвам речника, който си показал по-горе.
Гумата... Мдам... И вятъра духаше, и слънцето грееше, та чак и чат-пат и птички прелитаха. Който е бил е видял. Аз бях там на 2м. от теб и вярвам на очите си, а не на вечните оправдания.
Астрата... Преди време спомена, че като сложиш каската всички ти ставали врагове. Е,аз врагове нямам-имам съперници, повечето от които уважавам и са ми добри приятели. Дали ще си ми съперник ти си решаваш, за приятел очевадно нямаш нужните качества.
Дали ще съм далеч, близо и прочее зависи от ситуацията. Не плаши куче с кокал, Коце...
Не е моя вината, че водиш война с целият свят и трима марсианци. Ще се чувствам двойно по-доволен ако имаш още една причина да се стараеш да си напред-това ще направи състезанията още по-интересни. За момента ти си ми еталон за сравнение, не за друго, а защото все още Астрата върви повече от Корсата, а само гоненето на по-бързия може да води до развитие.
Толкова от мен и не смятам повече да слизам до нивото на махленски разправии. Причината да пусна това тук я има по-горе. Останалото или е под достойнството ми или се доказва с резултати.
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Мнениеот P.Solberg » Вто Сеп 19, 2006 20:12

Амин! Отдавна се "развивам" интелектуално с историите на Коцето и просто не мога без тях. :D Но това, което ти е написъл Ванка е просто жалко.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Мнениеот M.Martin » Вто Сеп 19, 2006 21:11

Прав си Ванка.Не о4аквах 4е Коцето е такъв "4овек".Успехи за напред и дано до края на сезона Корсата да е по-бърза от Астрата
Аватар
M.Martin
 
Мнения: 77
Регистриран на: Съб Апр 16, 2005 21:14
Местоположение: gr.Plovdiv
Име: Петър Бъчваров

Мнениеот valio » Вто Сеп 19, 2006 21:21

Ванка,току що ми остана малко време и качих на компютъра си видеото от писта"Стара загора". Имам около 20 мин. видео от обратния завой до "Метро" и основно борбата ви с Коцето. Не виждам къде да го кача и ако искаш може да ти го пратя на СD. Ако можеш да го качиш в НЕТ-а. Дай някакъв адрес. Тел. ми е 0887 849793 -Валентин.
valio
 
Мнения: 271
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 21:25
Местоположение: sliven
Име: Валентин Иванов

Мнениеот MIROSLAV MARINOV » Вто Сеп 19, 2006 22:21

Е Коце ,просто изби рибата с тези писания.За какъв добър тон говориш след като си сътворил това.Да не би да си отворил школа за пилоти та Иван да се учи от теб.Не виждаш ли че със всичките ти оплаквания и закани към другите ставаш смешен.А и гадно е така обидно да говориш с човека ,който казваш че ти е приятел.Досега не съм видял той да те е обиждал.Много години не ми се беше случвало да излитам от трасето ,а на Самоков ми се случи.Когато колите слизаха отгоре към старта за втория манш на тренировката Иван бе единствения който спря при мен и ме попита имам ли нужда от помощ.Винаги когато е имал възможност помага на всеки който има нужда.Предполагам че е помагал и на теб.Така че замисли се над думите си преди да ги изречеш.
Аватар
MIROSLAV MARINOV
 
Мнения: 602
Регистриран на: Вто Мар 07, 2006 19:35
Местоположение: SOFIA
Име: Мирослав Маринов

koceto

Мнениеот Koce_racing » Сря Сеп 20, 2006 08:50

Всичко което съм написал е самата истина,Шопов ме издразни като каза че съм спукал гумата при удара,явно е сляп как щеше да мине пред мен ако не бях спъкал гума и се завъртях,освен това аз не се занимавам с него той първи почна да пише за мен какво съм направил и къде съм бил спукал гума,неможе той да ми прави оценка на МЕН оделно не говора зад гърбъму това да пишеш в форума не мисля че е зад гърбат му ,мислех да не карам на СОФИЯ но ще се постарая да дойда.
RACING FOR PLOVDIV
Koce_racing
 
Мнения: 406
Регистриран на: Пет Фев 17, 2006 19:14
Име: koce_racing

Мнениеот RallyBase » Сря Сеп 20, 2006 09:18

Браво!

Явно всичко може да се очаква от Костадин Пейчинов. Направо буди съжаление. Той определено е "най-добрия" и няма конкуренция по трасетата (но май и извън тях).

Един нормален автомобилен състезател не може да напише подобни неща.

Това неговото си е една пародия - чист абсурд. Не съм го срещал на живо, но мисля че нещо не му е наред с главата и определено има погрешен поглед за себе си (главно), а и за другите....


Да не говорим пък за културата му. Как пише само - шапка му свалям :oops:
RallyBase
 
Мнения: 14
Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 13:08

Мнениеот Иван Шопов » Сря Сеп 20, 2006 10:08

Иван Шопов написа:И С карахме късмет... Всъщност първо се завъртя на обратния, опитвайки се да спреш късно, а след това вече може би си спукал гума, Коце.

Чети внимателно, Коце... Никъде не споменавам удар и не давам оценки, а единствено казвам, че се завъртя и след това може би се е случила случката. Губенето на траекторията дойде според мен от задволанното устройство и избора му за късно спиране. А ако благодарение на триенето от пързалянето на колата си спукал и гума това вече не е моя работа.
Не знам как съм щял да мина пред теб. Вероятно по същия начин, както го направих на старта.
Както и да е-не ме интересуват хипотетичните възможности и нямам желание за дискусии.

Повода за това съобщение е филмче от Стара загора, качено от valio на фирмения ми сайт. Можете да го дръпнете от ТУК.
Филмът съдържа състезанието на A&N до 1600 куб.см и Хобикар.
Ако някой има още видео, но няма къде да го качи нека се свърже с мен за да му дам ftp достъп.
Valio благодаря за желанието и отделеното време!
Последна промяна Иван Шопов на Сря Сеп 20, 2006 15:59, променена общо 1 път
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

koceto

Мнениеот Koce_racing » Сря Сеп 20, 2006 11:00

Шопов нежелая повече да споменаваш моето име или колата ми по какъвто и да е повод,казвам ти го ако съм пропуснал предполагам че не желаеш войната на КАМБУРОВ и КИПРЕНСКИ да се примести и в нашият клас ако го искаш само кажи аз съм насреща,желая ти успех в твоята кариера и нека феновете се наслаждават на твоите изяви.
RACING FOR PLOVDIV
Koce_racing
 
Мнения: 406
Регистриран на: Пет Фев 17, 2006 19:14
Име: koce_racing

Мнениеот OGN » Сря Сеп 20, 2006 14:31

не се заяждам ама как като си спукал гума до метро се движеше плътно зад ладата до завоя в които се удари ?
OGN
 
Мнения: 254
Регистриран на: Пон Май 01, 2006 18:41
Име: Илиян Илия

Мнениеот Koce_racing » Сря Сеп 20, 2006 14:43

Ето как задницата е много лека и почти не се осеща,затова не се одарих на десният а на левият завой.
RACING FOR PLOVDIV
Koce_racing
 
Мнения: 406
Регистриран на: Пет Фев 17, 2006 19:14
Име: koce_racing

Мнениеот OGN » Сря Сеп 20, 2006 14:46

ок разбрах -но според мен е трябвало да събразиш че като си с спукана гума по добре да пощадиш колата
OGN
 
Мнения: 254
Регистриран на: Пон Май 01, 2006 18:41
Име: Илиян Илия

Мнениеот Koce_racing » Сря Сеп 20, 2006 15:15

и аз мислех така да завърша но ме отсече на късата права на спирането за левият завой.
RACING FOR PLOVDIV
Koce_racing
 
Мнения: 406
Регистриран на: Пет Фев 17, 2006 19:14
Име: koce_racing

Мнениеот 18nv » Сря Сеп 20, 2006 15:23

От близо година следя автомобилните състезания в България и то най-вече заради двама ви - бяхте пример за добри приятели и атрактивни пилоти. Е,е,е каква стана тя :roll: Коце, научи се да губиш :!: Неможе когато побеждаваш да е винаги заради майсторлък, а когато губиш-по вина я на автомобила, я на конкурентен пилот дето като сложиш каската ти става враг :?
Аватар
18nv
 
Мнения: 62
Регистриран на: Нед Апр 30, 2006 19:00
Местоположение: Ruse
Име: Пламен Братанов

Мнениеот P.Solberg » Сря Сеп 20, 2006 15:37

Както са казали старите хора - "За да се научиш да печелиш, трябва първо да се научиш да губиш".
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Следваща

Назад към Български шампионати

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта

cron