Едно дребно лирично отклонение...

За темите, които са общи за две или повече от горните категории

Re: Едно дребно лирично отклонение...

Мнениеот Иван Шопов » Сря Сеп 20, 2006 15:58

Koce_racing написа:Шопов нежелая повече да споменаваш моето име или колата ми по какъвто и да е повод,казвам ти го ако съм пропуснал предполагам че не желаеш войната на КАМБУРОВ и КИПРЕНСКИ да се примести и в нашият клас ако го искаш само кажи аз съм насреща,желая ти успех в твоята кариера и нека феновете се наслаждават на твоите изяви.


Фамилията ми не съвпада с тези на споменатите колеги, но ще ти припомня какво казах:
Иван Шопов написа: Не плаши куче с кокал, Коце...


Благодаря за пожеланията. Относно какво, къде, защо, пред кого и кога говоря е лично моя работа. Пълнолетен съм и мога да отговарям за постъпките си. Та ако имаш нещо против по някакъв повод - действай.
Ще си позволя един следпоследен приятелски съвет, макар да не те чувствам такъв.
Опитай да свикнеш с мисълта, че непобедими хора няма. Няма застраховани от неприятности, проблеми, лош късмет или лични грешки. В пълна сила го приложи за нашият спорт и... надявам се, че ще приемаш нещата по мъжки.

За последен път:
Иван Шопов написа:Толкова от мен и не смятам повече да слизам до нивото на махленски разправии. Причината да пусна това тук я има по-горе. Останалото или е под достойнството ми или се доказва с резултати.


Извинявам се на всички, които бяха принудени да четат тази тема - и за обширността, и за дивотиите и за нечии "кирливи ризи".
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Мнениеот Koce_racing » Сря Сеп 20, 2006 16:04

АЗ съм се научил да губя и винаги съм подавал рака,ако небяха ме попитали какво стана нямаше изобщо да пиша и да споделям каде съм спукал гума и каде съм се одарил иначе се радвам че си следил нашите изяви надявам се и на СОФИЯ да останеш доволен.
RACING FOR PLOVDIV
Koce_racing
 
Мнения: 406
Регистриран на: Пет Фев 17, 2006 19:14
Име: koce_racing

Мнениеот Koce_racing » Сря Сеп 20, 2006 16:33

Да като имаш нещо да ми кажеш пиши на лс.или телефона защо занимаваш всички с нашите глупости,вече ти писах да не се занимаваш с мен и колата ми ама ти майче неси пълнолетен.
RACING FOR PLOVDIV
Koce_racing
 
Мнения: 406
Регистриран на: Пет Фев 17, 2006 19:14
Име: koce_racing

Мнениеот 18nv » Сря Сеп 20, 2006 19:38

Разбира се ,че с интерес ще ви гледам и на писта София :) Надявам се там да "заровите томаховката на войната" :roll:
Аватар
18nv
 
Мнения: 62
Регистриран на: Нед Апр 30, 2006 19:00
Местоположение: Ruse
Име: Пламен Братанов

Мнениеот Ogi_sh » Сря Сеп 20, 2006 19:55

Koce_racing ако удобряваш прояви от рода"КАМБУРОВ-КИПРЕНСКИ" ти не разбираш че можеш да загубиш и малкото си фенове!Мисля че трябва да се докажеш на трасето като автомобилист а не като Нинджа!!!И не забравяй че ти вече отправи заплаха към ИВАН!!!Започни да се държиш като истински автомобилист-смирен и хуманен :!:
Аватар
Ogi_sh
 
Мнения: 530
Регистриран на: Пет Юни 10, 2005 21:40
Местоположение: Шумен
Име: Огнян Христов

Мнениеот Koce_racing » Сря Сеп 20, 2006 20:38

разбирасе че не удобрявам тяхната свада,за това писах на ШОПОВ лс. а той го публикува като тема знаеки че в форума има повече фенове от мен и ще защитават него,много бих искал да чуеш от някъде мнението му за форума и тези които пишат в него естествено аз няма да го кажа,а що се отнася до моето доказване на трасето смятам че съм го показал и доказал,за томахавката аз се опитвам да я заровя а той я вади и я размахва простих му няколко убиди в прав текст и подигравките по време на състезанията много бързо си помисли че е хванал бикът за рогата,много колеги ми правят забелешка защо му позвулявам да се държи така с мен та нали бяхме приятели им казвам аз какво да го правя казвам с усмивка аз, ковти ми е че си развалихме приятелството но вината не е само в единият за това са нужни двама.
RACING FOR PLOVDIV
Koce_racing
 
Мнения: 406
Регистриран на: Пет Фев 17, 2006 19:14
Име: koce_racing

Мнениеот yozwrc » Чет Сеп 21, 2006 00:26

Шопов на много велик се правиш,но според мен си г-н Никой :!: :!: :!: чак ме каниш в бокса :D :D :D :D :D
Аватар
yozwrc
 
Мнения: 168
Регистриран на: Нед Яну 15, 2006 01:37
Име: Клечо Клечев

Мнениеот Иван Шопов » Чет Сеп 21, 2006 09:21

yozwrc написа:Шопов на много велик се правиш,но според мен си г-н Никой :!: :!: :!: чак ме каниш в бокса :D :D :D :D :D

Сигурно си прав.:-)
Разликата е там, че не претендирам да съм г-н Някой, а просто един от всичките.:-)
Поканата в бокса беше за да имаш възможността да говориш по този начин очи в очи. Не го приемай като закана или заплаха, но уважавам хората, които казват това, което мислят както тук, така и в реалността.
Мисля, че ти споменах, че смятам подобни предизвикателства за евтини, елементарни и безсмислени, но явно си те влече.
Давай-имаш поле за изява, пък някой ден може и да предпочетеш реалният контакт + сладкарницата.:-)

Koce_racing написа:разбирасе че не удобрявам тяхната свада,за това писах на ШОПОВ лс. а той го публикува като тема знаеки че в форума има повече фенове от мен и ще защитават него


Коце, мисля че си заслужаваше публичното изкарване. Някак си не е удачно тук да се изкарваш великият пилот, който търси само закачката на пистата, а на ЛС разчитайки че никой не чете да се/ме принизяваш до хамалски обиди и махленски разправии. Всеки имащ две лица заслужава да бъдат на показ и двете...поне според мен.

Koce_racing написа:за томахавката аз се опитвам да я заровя а той я вади

Мисля, че нямаш подобни съобщения от мен... Нали не бъркам?
Карай си карането и се забавлявай. Направиш ли и мен участник в подобна изява би следвало да очакваш, че няма да стоя мирен и да подлагам и другата буза. Поне дотолкова ме познаваш...

Koce_racing написа:ковти ми е че си развалихме приятелството но вината не е само в единият за това са нужни двама.

Тук си много прав! Моето участие и нежелание го заявих лично, доброволно и на всеослушание. Кога, защо ,причини, поводи и развитие - всичко си стои тук и като хронология и като история.

Koce_racing написа:а той го публикува като тема знаеки че в форума има повече фенове от мен и ще защитават него,

Коце, Коце.... какви фенове, какви 5 лева?!
Хората тук защитават позиция, а не личности.
Никой не направи сравнение, че някой е прав защото се реше хубаво или кара по-добре. Има ситуация и субективно мнение. Това, че повечето хора заемат дадена позиция, не означава че го правят от симпатия към мен.
И хайде стига излишни дискусии. Нито нещо ще се върне назад, нито ще се промени. Модераторите ако смятат за уместно нека заключат темата. Благодаря!
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Мнениеот BradurS » Чет Сеп 21, 2006 13:59

Уважавам като пилоти ШОПОВ и ПЕЙЧИНОВ, само има разлика че с Коцето усях да се запозная лично а с Ванката все още не съм.
Много ми е кофти че чета всичко това... :shock: :(
Надявам се да разрешите вапроса и ви пожелавам усех!
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Предишна

Назад към Български шампионати

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 70 госта

cron