Sezon 2006 nai silnia ?

За темите, които са общи за две или повече от горните категории

Sezon 2006 nai silnia ?

Мнениеот veselin » Вто Сеп 19, 2006 19:24

Kakvo shte kajete za sezon 2006

Spored vas tova li e nai silnia sezon za vsi4ki systezateli [ ot kym Avtomobili piloti-navigatori i populqrnost ]

kakvi sa vashite mneniq :wink:
;-) ;-) ;-)
veselin
 
Мнения: 13
Регистриран на: Нед Юни 25, 2006 19:47

Мнениеот OGN » Вто Сеп 19, 2006 19:25

за мен сезон 2005 бе по оспорван
OGN
 
Мнения: 254
Регистриран на: Пон Май 01, 2006 18:41
Име: Илиян Илия

Мнениеот P.Solberg » Вто Сеп 19, 2006 20:04

За мен това е най-силния сезон досега. Много силни автомобили, много високо ниво показано от пилотите. В отделните състезания възможност за победа имаха 4 състезатели, друг е въпросът, че един реши да си "приватизира" шампионата за себе си. :D Нови състезания, прилична организация. Много конкуренция в малките класове. Много добър сезон. Да се надяваме, че 2007 ще е още по-силен.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Мнениеот RaPiD » Вто Сеп 19, 2006 20:11

Аз бих добавил, страхотно представяне на Славов в Н3 за пръва година. Малко лошо тръгна ама след това... маже яко и коли от по силни класове. Всички забелязват колко е бърз. :lol: Btw на Стара Загора го видях заедно с Пламен Стайков.
В Н4 Митко просто е неудържим. В А6 доста успорвано.
Абе интересен сезон.
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Мнениеот automobiliste » Вто Сеп 19, 2006 20:21

Много оспорван сезон се получи,всички състезатели се представиха доста добре,но за някой сезона още не е приключил.Надявам се занапред шампионата в БГ да става още по-интересен.
Аватар
automobiliste
 
Мнения: 106
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 22:08
Местоположение: Plovdiv
Име: Maria Ilcheva

Мнениеот RaPiD » Вто Сеп 19, 2006 20:28

Да, ако БФАС си размърда г*за. Докато г-н Янакиев старши и Ко. са на власт, не очаквам никаква промяна. Абе тоя старши поне да отстъпи мястото на Жоро младши, пак по-добре ще е ми се струва.
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Мнениеот automobiliste » Вто Сеп 19, 2006 20:35

Ами не съм много сигурна,че ще стане по-добре :roll: ,но поне може да се надяваме
Аватар
automobiliste
 
Мнения: 106
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 22:08
Местоположение: Plovdiv
Име: Maria Ilcheva

Мнениеот RaPiD » Вто Сеп 19, 2006 20:36

Абе поне е млад и активен пилот, се си мисля, че млад колектив е по-добре от дърти ........(няма да казвам)
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Мнениеот Lubo » Вто Сеп 19, 2006 20:36

Лично на мен миналия по-ми хареса.От тоя бих отбелязал само прогреса на Славов и дебютиращия цял сезон на Гьошев.Добре върви напред и Танев.Всичко останало-по-зле от 2005.
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Мнениеот Gadjev » Чет Сеп 21, 2006 18:50

До известна степен подкрепям мнението на Lubo.Наистина миналия сезон имаше до последно интрига за титлата в генералното класиране,докато този сезон името на победителя бе ясно още на "България",поне за мен.Но отново има борба,навлязоха още силни и нови автомобили.Някои водещи пилоти смениха класовете си.Големи адмирации заслужава Т.Славов.Това момче ме изпълни с все по-доброто си каране и изключително агрсивния си стил.
Изобщо тази година фокусът пада върху по-малките класове.До известна степен фактора БЮДЖЕТ отново "мъти водата" на всички.Някои от тях като Ради Козлеков,Ники Златков и много други видяхме епизодично,други като Гераджиев разчитаха на овехтяла техника.Не казвам,че щяха да победят Митко/тоя човек е в невероятна форма :shock: :shock: :shock: / но разликите щяха да се свият.Може би единствено Крум бе с темпото на шампиона и по-скоро малшанса,който го преследваше предопредели донякъде шампионата.
Бързам да уточня/преди да ме е погнал Sastezatelq :lol: :lol: :lol: /че с нищо не подценявам резултатите на Митко.Просто тази година той бе номер 1,а Крум бе много близо.Поздравления заслужава и нашата Първа дама Катето Стратиева.Очквам да "свие" още времената си догодина.
Сезонът още не е завършил така,че....може наистина да се окаже най-интересния :D
Gadjev
 
Мнения: 240
Регистриран на: Съб Май 07, 2005 14:03
Местоположение: Пловдив
Име: Георги Гаджев

Мнениеот MARVI » Чет Сеп 21, 2006 18:54

Ами Любо,аз исля,че и Игнат Исаев,също се представя много добре :wink:
Винаги вярвам в мечтите си!
Always believe in my dreams!
Аватар
MARVI
 
Мнения: 1007
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 07:26
Местоположение: Worcester
Име: Марио Попов

Мнениеот BradurS » Чет Сеп 21, 2006 21:07

Lubo написа:Лично на мен миналия по-ми хареса.От тоя бих отбелязал само прогреса на Славов и дебютиращия цял сезон на Гьошев.Добре върви напред и Танев.Всичко останало-по-зле от 2005.

Ха! Мнго си уверен ми се струва в мнението си :D Явно следиш всички останали пилоти и екипажи в България и затова заключи окончателно че всичо останало е по-зле от 2005 или се лъжа??
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Мнениеот Sedan » Чет Сеп 21, 2006 21:40

MARVI написа:Ами Любо,аз исля,че и Игнат Исаев,също се представя много добре :wink:

Дано се намерят средства да се качат в по-расов автомобил Исаев и Кордев догодина.Личи си че го заслужават момчетата.
Да спрем войната по пътищата!!!
И да ни оправят пътищата!!!
Аватар
Sedan
 
Мнения: 400
Регистриран на: Чет Мар 16, 2006 23:09
Местоположение: София/Шумен
Име: Александър Христов

Мнениеот K_Power » Чет Сеп 21, 2006 21:56

Н3 е най-интересния клас и много яки битки стават .... няма другаде такива битки, там са от едното ръбче в другото ... а другите си карат повечето малко на ....
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот BradurS » Чет Сеп 21, 2006 22:34

K_Power написа:Н3 е най-интересния клас и много яки битки стават .... няма другаде такива битки, там са от едното ръбче в другото ... а другите си карат повечето малко на ....

На? :?:
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Следваща

Назад към Български шампионати

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 40 госта

cron