Imali KORUPCIA V SYDISTVOTO.

За темите, които са общи за две или повече от горните категории

Мнениеот asblb » Вто Сеп 19, 2006 09:14

Vankata написа:
veselin написа:
Vladimorka написа:Не могат.

koe nemogat? Da si otvoriat ochite li ? dokaji go ?
_________________
Подкупват ги при тва жестоко!!! :evil: :evil: :evil:

Без доказателства това са си само приказки и обвинения.
asblb
 
Мнения: 128
Регистриран на: Вто Апр 19, 2005 22:10
Име: Георги Балабанов

Re: OBQSNI!!!

Мнениеот reni » Вто Сеп 19, 2006 15:48

asblb написа:Предполагам, че става въпрос за състезание "Затворен маршрут"


Защо, и там ли има такива явления?
Аватар
reni
 
Мнения: 42
Регистриран на: Сря Авг 23, 2006 14:23

Re: OBQSNI!!!

Мнениеот reni » Вто Сеп 19, 2006 15:54

asblb написа:Защо не говорите с факти
кое е състезанието, какви са времената от тренировката и т.н
за да се знае точно.

Започнем ли да говорим с имена и конкретни факти ще има и сърдити. За тази година ще се примирим с положението, но за в бъдеще, ако трябва аз лично ще се постарая да не се повтарят тези ситуации. Така и така съм все на топа на устата:)
Аватар
reni
 
Мнения: 42
Регистриран на: Сря Авг 23, 2006 14:23

Re: OBQSNI!!!

Мнениеот asblb » Вто Сеп 19, 2006 16:30

reni написа:
asblb написа:Предполагам, че става въпрос за състезание "Затворен маршрут"


Защо, и там ли има такива явления?


Явно не се разбрахме с имената
Затворен маршрут = писта
и понеже предния weekend беше писта или Затворен маршрут "Стара загора" та предполагам, че за там става въпрос.
asblb
 
Мнения: 128
Регистриран на: Вто Апр 19, 2005 22:10
Име: Георги Балабанов

Re: OBQSNI!!!

Мнениеот asblb » Вто Сеп 19, 2006 16:34

reni написа:
asblb написа:Защо не говорите с факти
кое е състезанието, какви са времената от тренировката и т.н
за да се знае точно.

Започнем ли да говорим с имена и конкретни факти ще има и сърдити. За тази година ще се примирим с положението, но за в бъдеще, ако трябва аз лично ще се постарая да не се повтарят тези ситуации. Така и така съм все на топа на устата:)

Ако конкретните факти са основателни и показват истината не би трябвало да има сърдити. По добре да се покажат сега за да се спестят бъдещи подобни грешки
asblb
 
Мнения: 128
Регистриран на: Вто Апр 19, 2005 22:10
Име: Георги Балабанов

Re: OBQSNI!!!

Мнениеот tsveti » Вто Сеп 19, 2006 19:11

reni написа:
plm написа:Е, след като приятеля ти има първо време на официална тренировка, заще не отиде да стартира от първа позиция? Има право да бъде там.


Знам че има право, само че някой по-нагоре май не знаеше, или се правеше на ударен.
Да кажем той си е достатъчно добър, според мен поне и целия град, за да успее и от втора редица да си вземе своето, но не е честно така.
Жалко че все стотни не му достигаха за първо място, което той си заслужава, защото се бори мъжки и не се издига само благодарение на късмета, че автомобила е издържал до финала:). А tsveti, идеята ми е че все го прекарваха съдиите: вжднъж беше с второ време на тренировките за време, два пъти с първо(говорим за различни състезания де:)) и все на финала старираше от втора редица...


Така.... какво значи някой по-нагоре не знае или се прави на ударен??? Щом въпросният човек е наясно, да си търси правата на място! Прекарват го съдиите?!? Ама как така един и същи човек все го прекарват, няколко пъти?? Това ме навежда на мисълта, че той не си отстоява интересите. Ясно ми е, че някой съдия може да прекара някой състезател, но това деяние да бъде системно и то все с един и същ човек.... малко ми се струва...
Някой някъде все е недоволен и ми се струва, че само си говорим след това, оплакваме се, а когато трябва, там на място да се каже всеки си мълчи! Защо има излъгани? Защото човек сам се оставя да бъде излъган! Щом е така, след това просто си мълчи и не мрънка. На това му се вика, след дъжд- качулка.
Както се споменава по горе, конкретизирай се! За какъв тип състезание става дума? Не е нужно да се пишат имена.
Последна промяна tsveti на Пет Сеп 22, 2006 00:03, променена общо 1 път
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Мнениеот Иван Шопов » Вто Сеп 19, 2006 19:30

Reni,
По време на двете официални тренировки се зачита най-добрата обиколка , направена на трасето. Пилота не е длъжен да участва и в двете квалификации, а е достатъчно да направи 1 пълна и измерена обиколка.
Ако пилота е дал първо време (най-добро от всички, считано и за двете тренировки), то той стартира ПЪРВИ и ОТДЯСНО. Няма право на избор за стартова позиция-Правилника е ясен. Вторият следва отляво и прочее - четните вляво, нечетните вдясно.
Ако визираш случая с Емо Виденов от писта "Стара Загора", то той стартира последен, защото закъсня за старта и подреждането в стартовата решетка. Благодарение на карането си все пак успя да завърши четвърти, което за мен лично е повече от перфектно постижение!
Ако случайно обаче случаят е друг, то със сигурност ще подкрепя на 100% tsveti и съм съгласен, че луд е не този,който яде баницата, а този който му я дава.
Съвета и е правилен - накърнените интереси и права се защитават адекватно и навреме! След това остава само повода за напиване.
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Re: OBQSNI!!!

Мнениеот reni » Сря Сеп 20, 2006 14:20

Така...
asblb написа:Затворен маршрут = писта

Това ми е известно и в случая не е от значение.
Емо Виденов не съм го и чувала честно казано.
Всъщност ставаше въпрос за автокрос и ако мога да си позволя да цитирам себе си(демек да се повторя), ще кажа пак: тази година ще оставим така, ще ми бъде като обеца на ухото. НО догодина, ако пак ми направят такъв номер, няма да позволя да останат нещата така и ако няма кой, аз ще взема мерки, щото, като гледам наистина, май на другите в нашия клуб не им прави впечатление, че много загубихме от ей такива неща. А tsveti, колкото и да ти се струва странно си е така. Човека до сега все се е разправял я със съдии, я с други състезатели, дето правят мръсно, може пък да му е писнало, но пък сега на последното състезание, дето мина всичко беше ок и нямаше проблеми.
Аз лично се надявам да не се повтаря, но наистина е съмнително това да се случва все при него.
С оглед на заглавието на темата, въпросът е не защо не си отстоява правата, а защо именно на него все се случва?
Да е такъв карък не ми се вярва и пак ще цитирам Цвети, но в друг аспект:
...малко ми се струва...
Не знам, нека всеки си направи извода...
Чао и поздрави:)
Последна промяна reni на Сря Сеп 20, 2006 14:24, променена общо 1 път
Аватар
reni
 
Мнения: 42
Регистриран на: Сря Авг 23, 2006 14:23

Re: OBQSNI!!!

Мнениеот reni » Сря Сеп 20, 2006 14:22

asblb написа:да се спестят бъдещи подобни грешки


Забравих да отбележа: че ти на такава ебавка грешка ли й викаш?
Простете за грубия език:)
Аватар
reni
 
Мнения: 42
Регистриран на: Сря Авг 23, 2006 14:23

Мнениеот tsveti » Сря Сеп 20, 2006 17:26

Виж сега Рени, разбирам те напълно, но някои неща са доста мътни.
Първо- има противоречия в написаното от теб. Съмнително е да се случва все на него, веднага идва въпросът защо?- Защото, явно не си търси правата или ако ги търси не е убеден на 100%, че е прав. Казваш... разправя се със съдии, а по-горе пишеш как тази година ще оставите нещата така! Не мисля, че това се нарича търсене на права. Противоречиш(ите) си.
Колкото до това, че се разправя с други състезатели... мисля, че е напълно погрешно, защото винаги ще има някой някъде на някой да се опитва да направи мръсно, и в случая, какво общо имат другите състезатели с времеизмерването?!? Трябва да търси обяснение от съответните хора, които отговарят за това.
Второ- може да му е писнало? Ми... тогава да не недоволства и да си мълчи, да приема нещата такива, каквито му ги поставят, защото му е писнало!
Трето- не е до каръщина. А до 100 процентово убеждение в правотата на това, което казва и казването на това нещо да става на място, пред съответните хора. В противен случай... всички приказки ще са бла бла-празни приказки. Ванката го каза- не е луд този, който.... ....
Още едно нещо... в началото говориш в мн.ч., след това щяло на теб да ти бъде обица на ухото, после казваш...догодина ако пак ТИ направят този номер, няма ТИ да позволиш да останат нещата така и ако няма кой пак ТИ ще вземеш мерки. Ти ли си този състезател? Или е някой друг, малко е объркано. И ако не си ти, защо ти ще се заемаш с неговите задачи? Той малък ли е!?! (от написаното от теб, явно хората от въпросният клуб не се интересуват толкова, съответно и той, тогава изобщо за какво говорим :shock: ). Явно грешката е някъде посредата, между него и съдиите. Не знам.
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Мнениеот reni » Пет Сеп 22, 2006 09:43

Значи първо ; разправии със съдии и състезатели - по други поводи, та не му ли стига това, че допълнително да си усложнява живота с нерви. Второ - аз все още нямам шофьорска книжка ( и едва ли някой редовен човек ще ми даде такава някога:)). И трето: ако някъде можех да намеря списъците с времената от тия състезания, щях да си докажа тезата:).Плюс и ако аз не дам зор да се прави нещо, много малко хора се сещат, даже за една номинация за спортист на годината в града, или нещо друго.
Говоря в единствено число, защото говоря изцяло от свое име. Без подсказвачи.
Аватар
reni
 
Мнения: 42
Регистриран на: Сря Авг 23, 2006 14:23

Мнениеот Frysco » Пет Сеп 22, 2006 11:01

reni написа:И трето: ако някъде можех да намеря списъците с времената от тия състезания, щях да си докажа тезата:).


Това върши ли работа:http://www.bfas-bg.org/results.html
Frysco
 
Мнения: 144
Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 17:32
Име: Радослав Желев

Мнениеот tsveti » Пет Сеп 22, 2006 11:06

Не ги ли дават в края на състезанието? (или на момчето и с това не му се занимава). Ако все пак не ги дават можеш да звъннеш във федерацията(02/987 64 74) и да ги искаш (ако имат право да ги дадат де, не съм наясно). Въпреки, че специално аз не се съмнявам във верността на тезата ти, а се съмнявам в това, че изобщо въпросният състезател си мърда и малкия пръст, за да не го ебават (това са твой думи), всъщност ти доказваш това с писания от сорта на ''че допълнително да си усложнява живота с нерви''. Аман от състезатели, които след всяко състезание, публично само мрънкат, недоволстват, обвиняват и т.н, а на място само се свиват и мълчат и все казват...ми ..не ми се занимава с това. Щом е така- трай си след това батка и тва е, вечно неоправданите, горките те! Старите хора са казали: Помогни си сам, за да ти помогнат и другите. В случая, намери каквото трябва и човекът asblb може и да помогне, ако има желание.
Колкото до ед.ч. и мн.ч. май не ме разбра точно, но то вече е и без значение :)
Относно това, че даваш зор да се прави нещо (независимо от вида на спорта) е похвално.
Успех.
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Мнениеот Mitsokoshi » Пет Сеп 22, 2006 12:40

гцмнцкъ
Аватар
Mitsokoshi
 
Мнения: 11
Регистриран на: Сря Май 31, 2006 10:15

Мнениеот reni » Съб Сеп 23, 2006 11:34

Frysco написа:Това върши ли работа:http://www.bfas-bg.org/results.html


благодаря, мисля че става.като открия това дето ми трябва, ще кажа:)
Аватар
reni
 
Мнения: 42
Регистриран на: Сря Авг 23, 2006 14:23

ПредишнаСледваща

Назад към Български шампионати

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта

cron