Imali KORUPCIA V SYDISTVOTO.

За темите, които са общи за две или повече от горните категории

РАЗЛИКА ОТ 4.5 СЕК.

Мнениеот nikif1 » Пет Окт 20, 2006 20:19

КАК ВИ СЕ СТРУВА РАЗЛИКА ОТ 4,5 СЕК.МЕЖДУ МОЯТ ХРОНОМЕТЪР И ИЗМ.УРЕДИ НА ЕДНО РАЛИ(НЯМА ДА СПОМЕНАВАМ ЗА КЪДЕ СТАВА ВЪПРОС). АЗ ЛИЧНО СЪМ ЗАСИЧАЛ ВРЕМЕ ОТ ПОЗИЦИЯТА НА УРЕДИТЕ(СТАРТ-ФИНАЛА)И СЛЕД ОБЯВЯВАНЕ НА ВРЕМЕНАТА ИМАШЕ РАЗЛИКА ОТ 4 СЕК.И ПОЛОВИНА.............КАК ВИ СЕ СТРУВА ДА ЛИ Е ВЪЗМОЖНО?????????АЗ СИ МИСЛЯ ЧЕ Е ДОПУСТИМО 1-2 СЕК.МАКСИМУМ.....ЗА ПОВЕЧЕ СТАВА ВЪПРОС ЗА МАНИПУЛАЦИЯ....
Аватар
nikif1
 
Мнения: 223
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 19:28
Местоположение: Burgas
Име: Nikolay Nikolov

Мнениеот RaPiD » Пет Окт 20, 2006 20:21

мноо ясно, ама мисля че всички трябва да си засичат времената и при такива разлики да пускат жалба/контестация.
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Мнениеот HondaRally » Пет Окт 20, 2006 22:09

как става измерването с телефон ? това нещо го видях на последното рали
Изображение
HondaRally
 
Мнения: 69
Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 15:23
Местоположение: Варна
Име: Веселин Атанасов

Мнениеот nikif1 » Съб Окт 21, 2006 19:29

e kak да стане всички да си засичат сами времената.......представи си 40-50 човека на старт-финала.........няма кой да ги пусне.aз бях съдия............затова можех да засичам.......!
Аватар
nikif1
 
Мнения: 223
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 19:28
Местоположение: Burgas
Име: Nikolay Nikolov

Мнениеот reni » Нед Окт 22, 2006 14:40

Иван Шопов написа:Reni,
По време на двете официални тренировки се зачита най-добрата обиколка , направена на трасето. Пилота не е длъжен да участва и в двете квалификации, а е достатъчно да направи 1 пълна и измерена обиколка.
Ако пилота е дал първо време (най-добро от всички, считано и за двете тренировки), то той стартира ПЪРВИ и ОТДЯСНО. Няма право на избор за стартова позиция-Правилника е ясен. Вторият следва отляво и прочее - четните вляво, нечетните вдясно.


Та значи и аз така си мислех, но след като прегледах тия списъци и се отрупах с една камара сметки, достигнах до извода, че ако беше така, моя човек щеше 100% да си стартира от първа редица в Силистра и Чирпан. Но в крайна сметка се оказа, че има там някакви си точки дето идват незнам и аз откъде, в зависимост от класирането в туровете, и объркват цялата работа. А най-добрата обиколка не играе роля поне в тия две състезания(за другите не съм гледала). Е аз поне получих, каквото исках-все пак наш'то момче се отчете тая година, като си показа възможностите на МАХ. Аз продължавам да си мисля, че съм права, ако това за обиколката е вярно. Сега освен да ми дадете някакъв линк дето да си чета правилника...:)
Прикачени файлове
Наградата2.jpg
Наградата2.jpg (429.87 KiB) Прегледано 8155 пъти
Аватар
reni
 
Мнения: 42
Регистриран на: Сря Авг 23, 2006 14:23

Мнениеот nikif1 » Нед Окт 22, 2006 17:52

В МОЯТ СЛУЧАЙ СЕ ИЗМЕРВАШЕ ОБЩОТО ВРЕМЕ ОТ 4 ОБИКОЛКИ,А НЕ НАЙ-БЪРЗАТА...........
Аватар
nikif1
 
Мнения: 223
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 19:28
Местоположение: Burgas
Име: Nikolay Nikolov

Re: РАЗЛИКА ОТ 4.5 СЕК.

Мнениеот asblb » Вто Окт 24, 2006 08:50

nikif1 написа:КАК ВИ СЕ СТРУВА РАЗЛИКА ОТ 4,5 СЕК.МЕЖДУ МОЯТ ХРОНОМЕТЪР И ИЗМ.УРЕДИ НА ЕДНО РАЛИ(НЯМА ДА СПОМЕНАВАМ ЗА КЪДЕ СТАВА ВЪПРОС). АЗ ЛИЧНО СЪМ ЗАСИЧАЛ ВРЕМЕ ОТ ПОЗИЦИЯТА НА УРЕДИТЕ(СТАРТ-ФИНАЛА)И СЛЕД ОБЯВЯВАНЕ НА ВРЕМЕНАТА ИМАШЕ РАЗЛИКА ОТ 4 СЕК.И ПОЛОВИНА.............КАК ВИ СЕ СТРУВА ДА ЛИ Е ВЪЗМОЖНО?????????АЗ СИ МИСЛЯ ЧЕ Е ДОПУСТИМО 1-2 СЕК.МАКСИМУМ.....ЗА ПОВЕЧЕ СТАВА ВЪПРОС ЗА МАНИПУЛАЦИЯ....


Много ми е интересно тази разлика от 4,5 секунди за всичките състезатели ли беше или само за един екипаж от ралито.
asblb
 
Мнения: 128
Регистриран на: Вто Апр 19, 2005 22:10
Име: Георги Балабанов

Мнениеот asblb » Вто Окт 24, 2006 08:55

HondaRally написа:как става измерването с телефон ? това нещо го видях на последното рали


Много ми е интересно какво е имзервано с телефон
и как после съдията ще приложи лентичка с разпечатаните астрономически времена от финала на всеки един екипаж
asblb
 
Мнения: 128
Регистриран на: Вто Апр 19, 2005 22:10
Име: Георги Балабанов

Re: РАЗЛИКА ОТ 4.5 СЕК.

Мнениеот txl » Вто Окт 24, 2006 09:40

nikif1 написа:КАК ВИ СЕ СТРУВА РАЗЛИКА ОТ 4,5 СЕК.МЕЖДУ МОЯТ ХРОНОМЕТЪР И ИЗМ.УРЕДИ НА ЕДНО РАЛИ


nikif1 написа:В МОЯТ СЛУЧАЙ СЕ ИЗМЕРВАШЕ ОБЩОТО ВРЕМЕ ОТ 4 ОБИКОЛКИ,А НЕ НАЙ-БЪРЗАТА...........


В България в момента не се провежда рали, в което да се взема общо време от четири обиколки. Оттук насетне, не знам изобщо за какви секунди можем да говорим.
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Мнениеот asblb » Вто Окт 24, 2006 09:58

Защо имам чувството, че някой хора от този форум на всяко автомобилно състезание казват РАЛИ. И така си проличава колко са компетентни
asblb
 
Мнения: 128
Регистриран на: Вто Апр 19, 2005 22:10
Име: Георги Балабанов

Мнениеот Mitko_Stoilov » Вто Окт 24, 2006 11:32

Наистина е така :!:
Аватар
Mitko_Stoilov
 
Мнения: 184
Регистриран на: Чет Май 04, 2006 19:59
Местоположение: Русе
Име: Митко Стоилов

Мнениеот txl » Вто Окт 24, 2006 11:45

asblb написа:Защо имам чувството, че някой хора от този форум на всяко автомобилно състезание казват РАЛИ.


Някои хора наистина могат да казват на всяко автомобилно състезание "рали". Обаче хората, които навлизат в детайлите, говорят за времеизмерване и т.н., трябва да знаят за какво състезание става дума. Защото е смешно да имаш такива сериозни твърдения (за неточно времеизмерване) и едновременно с това да не знаеш какво е състезанието.
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Мнениеот plm » Вто Окт 24, 2006 21:06

На такива хора не бих обърнал внимание по конкретни въпроси.
Щом не различават "писта" и "рали'' значи няма смисъл да отговарям/отговаряме.
Като си направят труда да прочетат 4-5 страници може да е по-различно.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот HondaRally » Вто Окт 24, 2006 22:50

NoComent
Изображение
HondaRally
 
Мнения: 69
Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 15:23
Местоположение: Варна
Име: Веселин Атанасов

Става въпрос за Рали крос

Мнениеот nikif1 » Сря Окт 25, 2006 21:01

Рали крос.......и точно там се измерват общото време от 4 обиколки!!!!!!!!!
Не исках да казвам за къде става въпрос ,но явно за да разберете че не говоря празни приказки ,и че много добре различавам рали от обикновенно селско надбягване..........РАЛИ КРОС СРЕДЕЦ 2006 Г.
Аватар
nikif1
 
Мнения: 223
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 19:28
Местоположение: Burgas
Име: Nikolay Nikolov

ПредишнаСледваща

Назад към Български шампионати

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 57 госта

cron