Отново въпрос като зрител и фен

За темите, които са общи за две или повече от горните категории

Отново въпрос като зрител и фен

Мнениеот K_ski » Съб Юни 17, 2006 21:51

Много се извинявам ама в колко часа трябва да пристигне човек на трасето за да може да паркира на безопасно място и да не пречи на организацията. Никъде не видях кога започват тренировки, състезнието и т.н.т. Просто съм абсолютно начинаещ, но ентусиаст.
Не питай старило, ами патило
K_ski
 
Мнения: 3
Регистриран на: Чет Май 18, 2006 15:06
Местоположение: Велико Търново, Стара Загора
Име: Iwo Iwowski

Мнениеот driver » Съб Юни 17, 2006 21:56

Ами един час преди да тръгне първата кола затварят пътяВ България това правило май не важи и най сигурно е да влезеш в отсечката час и половина преди първия състезателен автомобил!Гледаш кога стартира първия и сам си прециняваш!Надявам се да съм ти помогнал :P
driver
 
Мнения: 509
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 17:30
Местоположение: Сливен
Име: Милен Николаев Дерелиев

Мнениеот sastezatelia » Съб Юни 17, 2006 21:59

За по-сигурно 2 часа преди старта на отсечката, защото любимите ми полицаи на рали Виктори бяха затоворили Драгалевци час и половина преди старта, за Шумен незнам как стоят нещата защото за мое огромно съжаление никога не съм ходил.
Приятно гледане на всички, а тези които неможем да дойдем, ще чакаме снимки да се порадваме малко и ние :D :D :D
Дано има и повечко видео:)
sastezatelia
 
Мнения: 855
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 10:30
Местоположение: Пещера
Име: Angel Bashkehayov

Мнениеот SGCasper » Нед Юни 18, 2006 02:26

отиваш предния ден, оглеждаш терена, набелязваш место спираш там и вадиш, скарата, палатката и почваш и на другия ден засъстезанието си на мястото и не енужно да ставаш рано да биеш път и те първа да си търсеш място за гледане, пък и затворили пътря 5мин преди ти да се появиш, нерви нерви......
Аватар
SGCasper
 
Мнения: 506
Регистриран на: Сря Фев 22, 2006 12:38
Местоположение: plovdiv
Име: Stoyan Genov

Мнениеот mar4o » Нед Юни 18, 2006 09:21

Каспарчо, ти го обясни най-точно. :D
Аватар
mar4o
 
Мнения: 39
Регистриран на: Вто Окт 25, 2005 19:03
Местоположение: Кюстендил
Име: Марио Сапунджиев

Мнениеот Lubo » Нед Юни 18, 2006 11:04

Е ми доста относително е това за часовете.На Драгалевци естествено се затвря доста по-рано-няма място за коли.На Симеоново ми направи впечатление,че оставаше по-малко от час,а колите все още се движат.
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов


Назад към Български шампионати

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 31 госта

cron