Тренировки! Кое, как и къде?

За темите, които са общи за две или повече от горните категории

Мнениеот sastezatelia » Пон Юни 12, 2006 20:42

Прав си Пламене, да се оправят, затова спорта ни е на такова ниво спорта, защото и чичковците във федерацията мисля по същия начин като теб, а именно, да се оправят пилотите, техен си проблем къде ще си поддържат формата, затова нашите момчета ходят да обикалят света да "трошат" сумати пари по чужбина. Затова тази държава никога няма да върви напред, защото както се казва в софийско "не е важно мене да ми е добре, важното е на вуте да му е зле", всеки да се оправя както може, жалко.........
sastezatelia
 
Мнения: 855
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 10:30
Местоположение: Пещера
Име: Angel Bashkehayov

Мнениеот plm » Пон Юни 12, 2006 20:46

speedline написа:
sastezatelia написа:....Абсолютно, но дали ще стане и в България??? Кой ще се навие да плати на дадени съдии или да ги наречем квалифицирани лица, да стоят по етапите 30 дни преди ралито, изглежда ми малко незаконно.
.....


Е добре ще има такива съдии.. Ама все пак сме в България.. Има си пилоти с пари на които не им пука да прежалят няколко стотин лева и да ги бутнат, за да може хората които трябва, да си затворят очите кой кога е минал...

Е, ти май искаш да кажеш, че има корупция у нас?
Хайде да напомня за едно рали в Чехия миналата година, когато един полицай не пусна Войтех с 206 ВРЦ, искаше да му пише акт, но Войтех закъсняваше за контролата и искаше да тръгне като си даде всички данни, полицая застана пред колата и пилота го побутна...малко...
После едва ли не беше обявен за национално издирване. Имаше и клипове.
Последна промяна plm на Пон Юни 12, 2006 21:04, променена общо 1 път
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот plm » Пон Юни 12, 2006 20:51

sastezatelia написа:Прав си Пламене, да се оправят, затова спорта ни е на такова ниво спорта, защото и чичковците във федерацията мисля по същия начин като теб, а именно, да се оправят пилотите, техен си проблем къде ще си поддържат формата, затова нашите момчета ходят да обикалят света да "трошат" сумати пари по чужбина. Затова тази държава никога няма да върви напред, защото както се казва в софийско "не е важно мене да ми е добре, важното е на вуте да му е зле", всеки да се оправя както може, жалко.........

Нещо не си разбрал :D
Тази фед. ти избирал ли си я?
И аз не съм.
Избрали са я активните състезатели. Ами, сега да си ги слушкат.
И да се оправят както могат.
И чети по внимателно какво съм написал :)
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот speedline » Пон Юни 12, 2006 21:09

plm написа:
speedline написа:
sastezatelia написа:....Абсолютно, но дали ще стане и в България??? Кой ще се навие да плати на дадени съдии или да ги наречем квалифицирани лица, да стоят по етапите 30 дни преди ралито, изглежда ми малко незаконно.
.....


Е добре ще има такива съдии.. Ама все пак сме в България.. Има си пилоти с пари на които не им пука да прежалят няколко стотин лева и да ги бутнат, за да може хората които трябва, да си затворят очите кой кога е минал...

Е, ти май искаш да кажеш, че има корупция у нас?
Хайде да напомня за едно рали в Чехия миналата година, когато един полицай не пусна Войтех с 206 ВРЦ, искаше да му пише акт, но Войтех закъсняваше за контролата и искаше да тръгне като си даде всички данни, полицая застана пред колата и пилота го побутна...малко...
После едва ли не беше обявен за национално издирване. Имаше и клипове.


Е .. Каква корупция... Аз не знам за такова нещо... Всичко е прозрачно и честно.. Само за едно нещо съм сигурен - ако някой пилот реши да даде пари и даде ще ги вземат и ще си затворят очите. Чехия е много напред от нашата родина дори е най - напред в автомобилния спорт спрямо нас. Няма какво да говорим...
Аватар
speedline
 
Мнения: 1219
Регистриран на: Вто Апр 19, 2005 10:01
Местоположение: София/Сливен
Име: Nikolay Arnaudov

Мнениеот jivo_atanasov » Пон Юни 12, 2006 21:17

Аз немога да разбера защо ги мислите толкова тези работи като повечето от вас не ги вълнуват пряко. Този тип на провеждане е предложен от самите зъстезатели. Щом са си го избрали значи е така и ще го спазват (кой колко аз не мога да кажа) но това не идва от федерацията. Ето с Петър се видяхме каза че ще сформират екипажа в сряда вечер. Нашия пилот и той тогава ще пристигне.

А това по световните и европейските ралита колко актове на пилоти са изписани .....
Пука ли ти? На мене не. ДЪРВЕТА има за ВСИЧКИ!!!
Изображение
Аватар
jivo_atanasov
 
Мнения: 511
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 20:28
Местоположение: Shumen
Име: Zhivko Atanasov

Мнениеот sastezatelia » Пон Юни 12, 2006 21:23

Живко, приятелю честно казано доста ме вълнува, защото аз имам вила на Свети Константин и няма да ми е много приятно да лежа няколко месеца в болница или по-лошо, да не го казвам кое, заради тренировката на някой самозванец, когато си пътувам нагоре, затова ме засяга и то изключително много!!!
sastezatelia
 
Мнения: 855
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 10:30
Местоположение: Пещера
Име: Angel Bashkehayov

Мнениеот Lubo » Пон Юни 12, 2006 21:23

Хубава тема :lol:
Едно нещо ми хареса и е голямата истина-състезателите,а не ние са избрали федерацията.Така,че като има такива противоречия трябва пилотите да станат и да кажат:ние си даваме парите и ние трябва да диктуваме нещата.А то кво се получава:стане ли проблем,стигне ли се до някакво търкане всички състезатели стават по-ниски от тревата.
От там идва проблема.Всеки се спасява сам и така се получават разните му сакатлъци.
По принцип истинските пилоти минават по два пъти трасето и тва е.Иначе за тренировки и настройки,които се правят с бегачките,могат спокойно да се съберат двама-трима да си затворят някой второстепенен участък и да си се лъзгат колко си искат.И пилотите ще усетят колата и ченгетата/общината ще вземат някой лев.А то ........ тренира се с коли които в повечето случаи нямат нищо общо с бегачката и се получава едно наизустяване,което май вреди повече отколкото помага.
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Мнениеот jivo_atanasov » Пон Юни 12, 2006 21:26

sastezatelia написа:Живко, приятелю честно казано доста ме вълнува, защото аз имам вила на Свети Константин и няма да ми е много приятно да лежа няколко месеца в болница или по-лошо, да не го казвам кое, заради тренировката на някой самозванец, когато си пътувам нагоре, затова ме засяга и то изключително много!!!


И аз съм твърдо за този начин на провеждане на тренировките!!! И това се опитах да докажа в другата тема.
Пука ли ти? На мене не. ДЪРВЕТА има за ВСИЧКИ!!!
Изображение
Аватар
jivo_atanasov
 
Мнения: 511
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 20:28
Местоположение: Shumen
Име: Zhivko Atanasov

Мнениеот Lubo » Пон Юни 12, 2006 21:27

sastezatelia написа:Живко, приятелю честно казано доста ме вълнува, защото аз имам вила на Свети Константин и няма да ми е много приятно да лежа няколко месеца в болница или по-лошо, да не го казвам кое, заради тренировката на някой самозванец, когато си пътувам нагоре, затова ме засяга и то изключително много!!!


:lol: :lol: :lol: :lol:
И аз имам горе имотче и си мисля,че съм решил генерално проблема:минавам през Добра вода.Е срещат се пилоти дошли да карат планинско,а тренират за Хеброс,но са единици и е доста по-безопасно.Странна ще бъде комбинацията:планинско и събор :wink: .Знаеш за какво иде реч.
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Мнениеот sastezatelia » Пон Юни 12, 2006 21:31

Знам, знам и то много добре, добре че поне тогава качват три, четири фуражки горе. Ама тогава Любо е още по-лошо, защото тогава излизат пещерските пилоти, вкарали 3 ракии и пътя е техен, почти неминава събор без катастрофа.
sastezatelia
 
Мнения: 855
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 10:30
Местоположение: Пещера
Име: Angel Bashkehayov

Мнениеот plm » Пон Юни 12, 2006 21:35

sastezatelia написа:Живко, приятелю честно казано доста ме вълнува, защото аз имам вила на Свети Константин и няма да ми е много приятно да лежа няколко месеца в болница или по-лошо, да не го казвам кое, заради тренировката на някой самозванец, когато си пътувам нагоре, затова ме засяга и то изключително много!!!

Нещо не разбрах.
Ти за регламентираните тренировки ли си или не.
И да ти кажа само,
В Шумен на Пивовара преди години никой не смееше да минава нощем.
Но, не е имало и ...случки.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот plm » Пон Юни 12, 2006 21:38

sastezatelia написа:Знам, знам и то много добре, добре че поне тогава качват три, четири фуражки горе. Ама тогава Любо е още по-лошо, защото тогава излизат пещерските пилоти, вкарали 3 ракии и пътя е техен, почти неминава събор без катастрофа.

Това за пещерските пияници защо го казваш тук.
Това не е мой проблем.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот sastezatelia » Пон Юни 12, 2006 21:41

Пламене, много ми е интересно приятелю защо си мислиш че говоря на теб, иначе разбирасе че съм за регламентираните тренировки, даже си казах мнението как трябва да се провеждат, чети по-внимателно какво пиша.
sastezatelia
 
Мнения: 855
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 10:30
Местоположение: Пещера
Име: Angel Bashkehayov

Мнениеот Lubo » Пон Юни 12, 2006 21:46

В крайна сметка дали някои пилот или местен герой се "пуска'' по трасето е горе-долу все тая.Добро решение е и поставянето на полицай на възлови участъци.Е вярно доста тъпо ми звучи пилоти-60,а останали 90,но това може лесно да отпадне.
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Мнениеот makadam » Пон Юни 12, 2006 22:30

plm написа:
sastezatelia написа:Знам, знам и то много добре, добре че поне тогава качват три, четири фуражки горе. Ама тогава Любо е още по-лошо, защото тогава излизат пещерските пилоти, вкарали 3 ракии и пътя е техен, почти неминава събор без катастрофа.

Това за пещерските пияници защо го казваш тук.
Това не е мой проблем.

Братле за втори път те подканям натам http://forum.rally-club.net/viewtopic.php?t=1500. Знам, че не ти се ходи, но явно нещо те тормози.
e mi tova e mai.
Аватар
makadam
 
Мнения: 148
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 21:30
Местоположение: Плевен
Име: Иван Бенов

ПредишнаСледваща

Назад към Български шампионати

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 42 госта

cron