една 4ерна Е30 ка (БМВ ОО=00=OO)

За темите, които са общи за две или повече от горните категории

Мнениеот VTS » Пет Фев 03, 2006 18:53

jivo_atanasov написа:plm Пилотът на Ричи се казва Иван Иванов, а БМВ-то пурво му сложиха много, много силен мотор и не можеше да го кара. За това послем сложиха малко по слаб. :wink: Но и той не отстъпваше.
И какъв беше този много силен мотор който после са го сменили с по-слаб :D Аз знам само за мотора от старата(Е34) М5-ца :D
Аватар
VTS
 
Мнения: 26
Регистриран на: Пет Фев 03, 2006 18:49
Име: Милко Тенев

Мнениеот 2002turbo » Пет Фев 03, 2006 22:16

roko 6цата дето си данл на линка няма нищо общо с тая за която говорим :idea:
Аватар
2002turbo
 
Мнения: 92
Регистриран на: Чет Юни 30, 2005 15:13
Местоположение: София
Име: Димитър Огнянов

Мнениеот jivo_atanasov » Пет Фев 03, 2006 23:10

VTS написа:
jivo_atanasov написа:plm Пилотът на Ричи се казва Иван Иванов, а БМВ-то пурво му сложиха много, много силен мотор и не можеше да го кара. За това послем сложиха малко по слаб. :wink: Но и той не отстъпваше.
И какъв беше този много силен мотор който после са го сменили с по-слаб :D Аз знам само за мотора от старата(Е34) М5-ца :D


Незнам така съм чувал...нз от кого... :wink:
Пука ли ти? На мене не. ДЪРВЕТА има за ВСИЧКИ!!!
Изображение
Аватар
jivo_atanasov
 
Мнения: 511
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 20:28
Местоположение: Shumen
Име: Zhivko Atanasov

Мнениеот roko » Пон Фев 06, 2006 15:03

2002turbo написа:roko 6цата дето си данл на линка няма нищо общо с тая за която говорим :idea:

знам ,че е инфо за базовия модел
Ето и още за въпросната кола(с любезното съдействие наhttp://www.bmwpower-bg.net/)
""Колата е супер яка но има доста проблеми по нея,
едно счупено бутало, от там е заминала оригиналната глава,
иначе има 3 различни скоростни кутии и още толкова дифове,
но най-сериозния проблем е че няма никакви документи.
Снимки на - http://store2.data.bg/manager/635%20schnitzer/ ""
П.С моля тази информация да не се взима за 100%,възможно е разминаване с абсолютната истина
:roll:
,,,и в завоя с газ,,,
http://bmwpower-bg.net
Изображение
Аватар
roko
 
Мнения: 119
Регистриран на: Пет Юни 10, 2005 10:30
Местоположение: okoло трасетата
Име: Росен Врачански

Мнениеот PAS_RALLY » Пон Фев 06, 2006 16:20

дано само сервиза в който се намира да се отнася така с колите както с базата си по от снимките си личи за какво сатва дума :roll:
http://maserati.20.forumer.com/
ASK"Stari Stolici"
Винаги правя това, което не мога, за да мога да се науча да го правя.
Аватар
PAS_RALLY
 
Мнения: 1148
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 23:01
Местоположение: liverpool
Име: Nikola Lyubenov

Мнениеот plm » Пет Фев 10, 2006 22:34

roko написа:
plm написа:И аз да кажа нещо.
Черно БМВ не е имало преди 10-тина години.
Имаше М3 пистово, правено за европейския пистов шампионат, много истинско. Беше собственост на Чубриков. После го купи Тодор Тотев от Бургас/Нефтохим/ и доста години го караше. Беше много трудно за каране по нашите неравни трасета, тръгваше около 7000 и около 8500 пак тръгваше истински. Кара се до 9500/ако пилота устиска/. Беше адски шумно.
Другото БМВ беше жълто -на Ричи... от Стара Загора. Бяха му сложили доста силен мотор, но не беше добре като цяло. И с него са постигнати добри резултати. В момента не си спомням името на пилота-може би Николов беше.
Това са БМВ-тата, ако не броим и 635 CSI на Шнитцер, което за последно караше/или по-точно се опитваше да кара/ Валентин Антов на планинско през ...94 или 95.

OFF TOPIC plm :D изненадан съм,крайно време е да се запознаем.За толкова вярно инфо за BMW, трябва да почерпя :D

Отговарям по-късно по технически проблеми.
И аз мисля, че е крайно време да се запознаем.
Май за малко се разминахме на Акрополис 2005. Тогава ти се обадих от Ламия, защото аз се включих там втората част/от събота на обяд/.
Относно БеЕмВетата карани на състезания в България знам не малко, защото и те не са били много.
Ако имаш интерес може да разгледаме/или да се опитаме/ 635 CSi, което е при Антов.
Знам и колите на Стоян Колев, на Георги Серафимов...
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот M-TEAM » Нед Фев 12, 2006 11:54

В тва BMW на Тодор Тотев съм влизал веднъж като беше тука в Стара Загора и направо не исках да сляза :D ,после разбрах че се било блъснало в едно дърво но не помня на кое рали и с един приятел щяхме да ходом да го гледаме в Бургас и евентуално да го купува ама в последния момент са отказа.
А за BMW-to на Ричи Рейсинг то си беше заводско 328i ,и после му сложиха мотора от М5 и стана много въврежна особено Иван Иванов доста добре го караше.Сега той е взел една Ланчия Делта и мисли да и слага раздувки и да я прави доста истинска,даже на Писта Стара Загора я карах ама не даде кой знае кви резултати.
Бензин и гуми бяха последните му думи.
Аватар
M-TEAM
 
Мнения: 39
Регистриран на: Вто Окт 25, 2005 20:32
Местоположение: Стара Загора
Име: Пламен Павлов

Мнениеот txl » Вто Мар 21, 2006 22:07

Ето една статия за БМВ-то на Тодор Тотев, вестник Авто Мото Свят, брой 11, 25 ноември 1992:

Изображение
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Мнениеот FX7 » Вто Мар 21, 2006 23:59

Тази статия е преведена от някъде и само нашенски имена са добавяни ми се струва ...
Аватар
FX7
 
Мнения: 930
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 11:21
Местоположение: Sofia
Име: Delkaite go profila

Предишна

Назад към Български шампионати

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 34 госта

cron