Предложения към БФАС

За темите, които са общи за две или повече от горните категории

Предложения към БФАС

Мнениеот chefo » Вто Яну 31, 2006 13:39

Мислех,мислех,минаха няколко седмици даже месец-и реших да я пусна тая тема-пък може да е в плюс(знам ли).
Та темата е:Aко имахте възможност да промените нещо в правилника,в действията или просто да дадете съвет на управляващите в БФАС-какви щяха да са те :?: :?: :?:Наистина за да се действа в интерес САМО И ЕДИНСТВЕНО за автомобилния спорт в България,щото виждаме как стоят нещата.Приемете темата сериозно!!!
Long live rock n` roll
Аватар
chefo
 
Мнения: 971
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 23:08
Местоположение: Под тепетата
Име: Стефан Лазаров

Мнениеот racing service » Вто Яну 31, 2006 22:19

преди да променят правилника да мислят с главите си а не със..............
Аватар
racing service
 
Мнения: 151
Регистриран на: Чет Сеп 01, 2005 22:31
Местоположение: Севлиево
Име: Иван Кушлев

!

Мнениеот EVOsport » Сря Фев 01, 2006 15:14

Тия т*ци нищо не правят за автомобилния спорт в България
Според мен трябва да се разделят планинския, пистовия и рали
шампионата в отделни федераций (както направиха с офроуда)
Мисля, че така ще е най-добре.

Но първо трябва да се избере нов състав с компетентни и мислещи с
главата хора които да оглавяват БФАС и да направят автомобилния
спорт по-атрактивен(и за състезатели и за зрители) а също и на по-
високо ниво.

Мисля,че състезателите трябва да направят нещо по въпроса, колкото
се може по- скоро. :!: :arrow: :idea: :arrow: :arrow:
Изображение
Изображение
EVOsport
 
Мнения: 837
Регистриран на: Чет Яну 26, 2006 10:56
Местоположение: Казанлък
Име: Любен Емануилов

ок

Мнениеот LACHO » Вто Фев 21, 2006 19:29

Това всичкото ми харесва приятели за генерална промяна във федерацията.Аз съм с двете ръце за това ваше начинание с което сте се захванали и с каквото мога ще помагам.Прегледах много теми,но никъде не видях нещо което ацки ме боли като отида на рали.Нищо не се прави от нас самите с цел безопастност.Трябва по някакъв начин да се спрът тези хора,които тръгват да си ходят след първите 5,6 коли по време на съзтезание.За мен това са самоубийци и антифенове.Та нали и тези които не са с хубави и атрактивни автомобили и те се съзтезават.Не знам това е масова практика и нещо трябва да се направи.Дано не съм се повторил с някой,но реших,четук е мястото на това мое мнение.
Аватар
LACHO
 
Мнения: 171
Регистриран на: Сря Яну 18, 2006 15:22
Местоположение: София.Бели брези
Име: Лъчезар Тодоров

Мнениеот sastezatelia » Вто Фев 21, 2006 19:51

Аз не съм много съгласен с последното мнение. Некрия че и аз съм от тези "самоубийци" както ги нарича колегата :D защото се налага да ходим в сервиза или до друга отсечка и т.н., естествено аз не подценявам таланта скоростта или качествата на пилотите с по слаби автомобили, ни най-малко дори. Според това са феновете, които ходят на всички ралита и се стремят да гледат колкото се може повече отсечки. Трябва да се "борим" с тези, които ходят на рали не за да гледат, а за да се напият и да си рискуват живота и този на пилотите и другите фенове.
sastezatelia
 
Мнения: 855
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 10:30
Местоположение: Пещера
Име: Angel Bashkehayov

ок

Мнениеот LACHO » Вто Фев 21, 2006 20:06

Аз не те обвинявам пряко,че си самоубиец,но съгласи се с мен,че и ти да си,колкото и да си сърцат ще върнеш газта,като видиш хора.А ако толкова бързаш има старт и толкова.Аз също ги гледам максимално и така ги хващам.Не се сърди нищо лично.
Аватар
LACHO
 
Мнения: 171
Регистриран на: Сря Яну 18, 2006 15:22
Местоположение: София.Бели брези
Име: Лъчезар Тодоров

Мнениеот sastezatelia » Вто Фев 21, 2006 20:11

Не не изобщо не се сърдя :D :D :D Така е прав си, но все пак това го има навсякъде, пък и трябва да се замислим за тезе фенове, които споменах в предишния пост, защото знаем какво се случи на миногодишното рали Сливен. Случая с Газката и "леко" почерпения "фен" нали така. Такива хора изобщо нетрябва да ги пускат по отсечките, ама изобщо.
sastezatelia
 
Мнения: 855
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 10:30
Местоположение: Пещера
Име: Angel Bashkehayov

ок

Мнениеот LACHO » Вто Фев 21, 2006 20:29

Да да така е.Това е неуспоримо.Аз затова така се изказах общо и се радвам,че правилно си ме разбрал.Защото всички тук говорим за просперитет на този спорт и за всички пилоти,а според мен това е в ущърб на пилотите и техните качетва.Затова и сложих това мнение тук,защото темата е за федерацията
Аватар
LACHO
 
Мнения: 171
Регистриран на: Сря Яну 18, 2006 15:22
Местоположение: София.Бели брези
Име: Лъчезар Тодоров

Re: !

Мнениеот plm » Вто Фев 21, 2006 22:15

EVOsport написа:...
Според мен трябва да се разделят планинския, пистовия и рали
шампионата в отделни федераций (както направиха с офроуда)
Мисля, че така ще е най-добре...

За отделна федерация на офроуда горе долу знам как стана. Момчетата си правеха състезания без официални регламенти, без федерация,...
От фе...поискаха да се регистрират там, да си плащат за услугите и т.н.
От там им показаха среден пръст и си направиха собствена федерация.
Това става и за рали, и планинско и ..., но от ФИА знаят и контактуват само с фед...Това е легитимния орган, избран според валидните документи.
Не са така прости нещата.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот mar4o » Сря Фев 22, 2006 19:08

Ехоооооо!!! Слезте на земята! Нищто няма да се промени за съжаление :evil: Постовете във Федерацията са доживотни . А и винаги има забъркани нечий интереси.Плюс това винаги има "наши" и "ваши". А колкото до състезателите ,явно една част/по елитните/ ги устройва :lol:.а останалата част от миманса никои не ги пита.И да "плачат" няма кой да чуе. :twisted: А ако се опълчат нещо,жална им майка на първия технически преглед. :idea:
Аватар
mar4o
 
Мнения: 39
Регистриран на: Вто Окт 25, 2005 19:03
Местоположение: Кюстендил
Име: Марио Сапунджиев

Мнениеот chefo » Нед Авг 26, 2007 21:42

Мина година и повече от създаването на темата,НО си мисля, че е актуална и сега...
Лесно е да се пише кое не ни харесва,да се критикува, по-трудно е да се напише това,което ще доведе до нещо по-добро...
Ми това е-ако някой има някакви предложения, съвети и т.н. да пише, мисля, че ще се доразвие темата,а ако не ще пиша догодина :D
Long live rock n` roll
Аватар
chefo
 
Мнения: 971
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 23:08
Местоположение: Под тепетата
Име: Стефан Лазаров

Мнениеот k.nikolow » Нед Авг 26, 2007 22:48

аз бих искал федерацията да въведе този клас в ралито където очастват
ЛАДАДЖИЙ и други спрямо колата си ...дали е в производство....

въобще не ме интерсуват субарута,митсубишита и други ....
Прикачени файлове
lada_forever.gif
lada_forever.gif (696 Байта) Прегледано 10379 пъти
k.nikolow
 

Мнениеот svetluo » Сря Сеп 05, 2007 15:24

Аз мисля че основното , което трябва да се промени във федерацията е в нея да имат думата и ръководни постове и самите пилоти (не съм сигурен дали не е така в момента но все пак...) и още едно нещо - мисля , че мястото на провеждане на Рали "България" трябва да бъде променено въпреки , че така както е сега повечето български екипажи познават перфектно етапите му , а ако се върне в Албена и се направи това рали в разгара на летния сезон мисля че ще има още повече фенове така както е било в миналото когато е обикаляло цяла България нека и сега бъде така не се върнат култови етапи като Аладжа манастир край Албена , Върбица край Шумен и много други . Нека в това рали се включи най-доброто от българския шампионат така ще стане и много по достъпно за феновете които примерно от Шумен , Варна не могат да си позволят да прекарат две вечери в Боровец просто е безмислено да се прави там. Благодаря.
Аватар
svetluo
 
Мнения: 483
Регистриран на: Пон Сеп 03, 2007 16:36
Местоположение: Шумен
Име: Светослав Георгиев

Мнениеот BOXER » Сря Сеп 05, 2007 16:23

По същата логика феновете от Благоевград,София,Кюстендил,Перник и др. не могат да си позволят да отидат на Албена и Златни пясъци за 2-3 дни.
Тъпа логика!
FTA RACING TEAM
Изображение
Аватар
BOXER
 
Мнения: 1118
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 14:30
Местоположение: Бisтяiца
Име: Владислав Аронов

Мнениеот svetluo » Сря Сеп 05, 2007 17:07

Пич маи не се разбрахме.Аз не казвам ралито да е концентрирано само в Албена ами просто да се измисля такова трасе подобно на някогашното и то да обхваща цяла България и да се включат най-добрите отсечки в България да има отсечки от Хеброс , Сливен , Твърдица и др. за да може да има по голям обхват и да бъде наблюдавано от хората из цялата страна.Това исках да кажа дано сега си по-съгласен с мен ;)
Аватар
svetluo
 
Мнения: 483
Регистриран на: Пон Сеп 03, 2007 16:36
Местоположение: Шумен
Име: Светослав Георгиев

Следваща

Назад към Български шампионати

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 30 госта