Предложения към БФАС

За темите, които са общи за две или повече от горните категории

Мнениеот rudolf » Нед Окт 21, 2007 17:07

beta_racing написа:Май нещо не ме разбрахте...излезе, че защитавам БФАС, което изобщо не е така!
Ники, ето тук съм писал, точно това, което и ти написа:

Както знаем, федерацията организира на 100% само Рали България. Не, че не трябва да помага и на другите организатори, но темата е много дълга :?


rudolf, това, че БФАС, не са ги превели аз нямам никаква вина 8), както и, че списание F1 Club е....."хартията", която дава подробна информация за участниците на Рали България (поне водещите). Просто казах само някои факти.

Не знам какво искаше да кажеш с това, че трябва да е удобрено от БФАС, за да е официално, но ако искаш да имаш веднага резултати от дадено рали, то те все още няма да са официални и това го пише по някой от ъглите на документа, на който са те. Не знам защо не искаш да вярваш на резултати от сайтовете на дадени ралита, а само на тези от БФАС, но няма да задълбаваме :)

Що се отнася до това, дали в сайта на федерацията има резултати - има в раздел Резултати... :roll:


така излезе :) явно не се разбрахме ,и аз се почудих че ми даде някакъв линк на енглиш към ФИА- по повод че федерацията-не си е е направила труда да преведе и адаптира текста- федерация сумо-да не разяснява регламента-защото чрез гоогле,можеш да намериш сайт на японски.

според мен федерацията и да не е организатор на всяко мероприетие-тя е организатор на целия републикански шамионат като цяло-тоест има има информационо задължение към всяко състезание.
ф1 клуб-частноиздание ли е?? има ли подписани споразумения-да информира обществеността от името на федерацията??( ако -не, то тогава федерацията разчита че някоя частна медия- ще се сети и ще си напише нещо-,а ако не го направи,,,или побликува глупости??-това не е официална информация според мен.

не говоря за резултати в моментана финиширане да се публикува,а миналата година откъде черпи класиранията???...а преди дуневи да я започнат да я публикуват-откъде????знам че 2007 започнаха да публикуват резултати---затова викам евала,,,страшен напредък.

не че не вярвам на сайтовете на ралитата- а исках да кажа-обикновения човек не знае какво къде се случва,несериозно е фенове,рекламодатели, пилоти и обикновени симпатизанти да се разиграват сяка седмица по гоогъла,,,на страницата на бфас трябва да има поне линкове към организаторите,щом инфото не се публикува.

според мен-всяко инфо е официално-когато е казано и написано в страницата на бфас, и за да няма съмнение и спорове- то основното трябва да бъде там...и е несериозно да тъсиш други източници,защото федерацията не си е направила труда..

прав си че всеки може да намери всички- но така не се развива масовост и интерес към каквото и да е. според мен за условията с българия- авотомобилизма благодаряние на безхаберие, теснегръдство,пенсионерски мениджмант и интересчийство е разгърнал не повече от 30 % от потенцияла си.
rudolf
 
Мнения: 204
Регистриран на: Чет Яну 04, 2007 16:15
Име: Иван Иванов

Мнениеот Marin » Съб Окт 27, 2007 18:19

Искам и аз да дам предложение защо не пуснат и Хцовете на рали според мен ще е мн яко апак ще има и мн повече участници. :idea:
lancer EVO VII
Изображение
Аватар
Marin
 
Мнения: 181
Регистриран на: Чет Мар 09, 2006 17:06
Местоположение: Шумен
Име: M.Ivanov

Мнениеот RaPiD » Съб Окт 27, 2007 18:25

Marin написа:Искам и аз да дам предложение защо не пуснат и Хцовете на рали според мен ще е мн яко апак ще има и мн повече участници. :idea:


бате ти гениално предложение даваш, май не следиш много много форума и ралитата.
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Мнениеот jujoracing » Пон Ное 05, 2007 12:39

Единственото което трябва да направят онези т****и от БФАС е да върнат рали "Албена" :!:
Аватар
jujoracing
 
Мнения: 188
Регистриран на: Чет Авг 10, 2006 16:11
Местоположение: Шумен
Име: Жулиян Атанасов

Мнениеот golf_1 » Пон Ное 12, 2007 12:57

Дамм,това ште е най якото нешто...Зашто трябва да ходим из горите на белмекен,които не са никак лоши,хората ште им е по яко да направят едно море....Знам за преходите,ама навремето как са се оправяли,дори с по малки средсва....
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Мнениеот Kal4y » Пон Ное 19, 2007 21:25

Какво бих променил? Ами бих върнал рали Албена да минава отново през Сливен и Твърдица по следните причини:
1)Тук са едни от най-добрите отсечки за рали в България, а не по правите пътища в София.
2)Много повече хора ще имат възможност да присъстват на това рали.
Това е от мен :)
Аватар
Kal4y
 
Мнения: 106
Регистриран на: Нед Ное 18, 2007 18:02
Местоположение: Сливен

Мнениеот golf_1 » Пет Ное 23, 2007 10:24

То само на Т-образното на Златни ПЯСЪЦИ се събираха над 10хиляди човека....
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Мнениеот Lubo » Пет Ное 23, 2007 19:32

По новите разбирания за ралита,голямите преходи нямат място в тоя спорт.Гледа се максимално да се ограничат разходите и на отбори и на фенове.Наистна доста смело решение беше да се премести ралито от Албена към Боровец,но това беше единствения вариант да се запазят 20-те звезди.Де да знам,може и да е могло да се прекроят етапите на времето(според новите изисквания),ама не е направено.

Все се чудя,как не се е намерил някой,който да възроди старата Албена в по-къс вариант.
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Мнениеот plm » Пет Ное 23, 2007 20:49

Не ми е напълно ясно, защо "изчезна" Албена и се появи Боровец.
Нали всички оценки от наблюдателите бяха най...Имаше преходи, но от Аладжата се караше Манастир, Друмево-Вехтово...и после шуменските отсечки. Или Дюлински проход, Сини Рид, Костенурка,..
Сервизите се местеха, а сега не може.
Все ми се струва, че може да се съчетае морето с уникалните сливенски и шуменски отсечки.
Забележете, че всички организатори по света показват най-хубавото, което имат.
Боровец е много добре, но повечето отсечки на рали България са ...магистрали.
Пък и на България 2008 знаем отсечките, защото те ще са същите като в последните 4-5 години.
Напоследък в СШ за една отсечка ги превозват със самолети!
Дали пък това преместване не е продиктувано от други интереси - Янакиев-Самоков-имоти-Боровец?
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот RaPiD » Пет Ное 23, 2007 22:00

plm написа:Дали пък това преместване не е продиктувано от други интереси - Янакиев-Самоков-имоти-Боровец?


БИНГО! :lol: :lol: :lol:
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Мнениеот plm » Пет Ное 23, 2007 22:20

Асене, бингото трябва да е от преди няколко години.
Но, живота си тече...нещата се променят.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Предишна

Назад към Български шампионати

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта

cron