Шампион на шампионите - БГ версия 2011

За темите, които са общи за две или повече от горните категории

Re: Шампион на шампионите - БГ версия 2011

Мнениеот stefan deliivanov » Вто Ное 22, 2011 19:38

10000000000000 лева
Аватар
stefan deliivanov
 
Мнения: 51
Регистриран на: Нед Юли 24, 2011 08:40
Местоположение: сливен
Име: stefan deliivanov

Re: Шампион на шампионите - БГ версия 2011

Мнениеот andrey kokalov » Вто Ное 22, 2011 20:14

Софиянещ съм и не се срамувам.Но вече тези негативни мнения са ми малко в повече !!!Винаги през последното десетилетие този формат е бил провеждан в зала или затворен стадион.За момента САМО тази зала отговаря на тези изисквания !!!!И според мен изборът е повече от добър,защото няма да се чудиш къде да си слагаш ръщете,за да не ти паднат ноктите от студ !!!На това му се казва възможност !!!!Стига с това разделение на София и провинцията.Аз съм толкова фен,колкото е и Чавдар от Сливен !!!И съм убеден,че и на него ще му хареса новото място,защото за феновете няма километри,а мерак !!!!!!!!!!
Пари има и Във Варна,и в Бургас.Но там ги няма условията .!!!Просто за да се положи асфалт върху тревата на стадиона е много скъпо,а и ние не сме дорасли,за да напълним цял стадион.Искрено пожелавам тази надпревара да се провежда всяка година на ново място,но това не зависи от града,а от възможностите му !!!Хайде най-накрая да осъзнаем тази проста истина !!!!!!!!!
Нека всеки,които посещава този сайт да кара с главата,а не с краката си!
andrey kokalov
 
Мнения: 409
Регистриран на: Вто Юли 03, 2007 21:52
Местоположение: sofia,mladost-4
Име: andrey kokalov

Re: Шампион на шампионите - БГ версия 2011

Мнениеот D.Nikolov » Вто Ное 22, 2011 20:59

Нищо против София и Софиянциии .... много съм далеч от тази мисъл.... четете малко между редовете - Необвинявам никого! Просто подчертавам Куца националното разпространението на този спорт(националния шапионат) ако несте забелязали!!!
Просто от 10 15 години всичко се върти в тая околност.. еми не е правилно - за това казах че ще си гледате Окръжен шапионат а в т.н. от някой провинция културата в този спорт все повече ще намалява!
Данеговорим за състезателите има 4-5 със сравнително огромен Бюджет и всичко останало "направи си сам" и добре, че са те, че да има още състезания.
Най мее яд за Рали АЛБЕНА - еми за що го дръпнаха към Боровец!!!спокойно можеше да са две отделни ралита! ама всеки сам да си отговори ... Добре че и Сливен неможа да отиде до Пампорово примерно! и пак евала им правя .. тая година направиха показно за рали! догодина IRC!!!
Аватар
D.Nikolov
 
Мнения: 149
Регистриран на: Сря Фев 15, 2006 18:21
Местоположение: Бургас
Име: ДИМИТЪР НИКОЛОВ

Re: Шампион на шампионите - БГ версия 2011

Мнениеот VAZ sport » Вто Ное 22, 2011 21:21

trouble написа:
D.Nikolov написа:
ianely написа:Тука пише нещо :D http://www.bgnrc.info/index.php?option= ... 1&Itemid=1
Добре де неви ли е срам ..... Всичко в София ...!!! Рали България до София, Рали незнам си кое до София , Писта Дракон на 100км от София, Писта Серес на 200км от София, напрао ми писна .... като се прави нещо се мисли малко от малко, нас другите кучета на яли.. миии земети си напраите един окръжен само Софианциии ии нии да си каркаме отделно!!!! После нямало коли, хора, публика.... емии как да има .... !!!!!
Варна, Бургас, Русе, Сливен, Стара Загора.... ми май сме доста народ.. публика, състезатели и т.н.


Колкото и да не ти се иска в София е най-добре. Там е автомобил на годината, там е потенциалния поток от бъдещи фенове, там са платежоспособните хора за да се качат да се повозят. Там най-много ще видят изложбата на легендите. Там е пазара, рекламата и бъдещите приходи. Честно да ти кажа Шампионското не се прави толкова заради настоящите фенове, колкото за бъдещите, а и за да се помогне на някаква кауза. Дори и да не отидем истинските фенове, ще има много други.....София е многомилонен град.


А пък СРЯДА 7 декември е най добрата дата, значи тва всички фенове и случайни хора ще си зарежат работата и ще се втурнат към скъпоцената зала!!!
:arrow: Значи викам и догодина всички състезания през седмицата, понедлник планинско, вторник рали крос, срада писта и четвъртаки петък рали!!! -обзалагам се че така ще е много удобно за публиката!!!
Моторния спорт мястото му е на пътя, залата си е за волейбол баскетбол и т.н. Щом ще е шоу ето един варинт нака да е в града давам за пример унгарците, едно майсторско в което всеки един зрител може да седне в нечий автомобил и да се докосне до автомобилния спорт http://www.vbox7.com/play:a41d0352
Знания и опит се трупат с количество натрупани щети. Когато унищожиш всичко ставаш експерт.
http://www.facebook.com/pages/Hillclimb ... 4282809751
http://www.facebook.com/#!/SbirsteinRacingTeam
VAZ sport
 
Мнения: 297
Регистриран на: Пет Сеп 14, 2007 23:45
Местоположение: ПЛОВДИВ
Име: Радко Ботов

Re: Шампион на шампионите - БГ версия 2011

Мнениеот ianely » Вто Ное 22, 2011 22:46

D.Nikolov написа:
ianely написа:Тука пише нещо :D http://www.bgnrc.info/index.php?option= ... 1&Itemid=1
Добре де неви ли е срам ..... Всичко в София ...!!! Рали България до София, Рали незнам си кое до София , Писта Дракон на 100км от София, Писта Серес на 200км от София, напрао ми писна .... като се прави нещо се мисли малко от малко, нас другите кучета на яли.. миии земети си напраите един окръжен само Софианциии ии нии да си каркаме отделно!!!! После нямало коли, хора, публика.... емии как да има .... !!!!!
Варна, Бургас, Русе, Сливен, Стара Загора.... ми май сме доста народ.. публика, състезатели и т.н.

А бре пич-ти луд ли си или ,а!!!Кво има в София???Рали София може би или пък писта София?? Май планинско имаме - В Своге!!! Аз сега да да хвана да рева ,че на пловдивчани всичко им е най-близо :D Рали България,хеброс, дракона,траяновите,Сливен ,планински един куп.... Ама не е важно ..важното е да плачкаш и да обвиняваш някой друг-ми като ти е далече гледай ветроходство примерно...ще ти е пред прозореца!!!! От целия рали шампионат съм пропуснал само рали Сливен и то защото не бях в България!!! И вярвай ми навсякъде имаше ФЕНОВЕ от цяла България!!! ФЕНОВЕ които са се лишили от нещо за да присъстват на състезанията!!! Ама по-лесно е пред компа да мрънкаш колко е далече...колко е скъпо...как този или оня ви е откраднал ралитата!!!Ми пич --един съвет ---Организирай ТИ състезание-където си пожелаеш!!!! Да ти е близичко, :D Обещавам да дойда!!!!
Изображение PRESTIGE RALLY TEAM
Аватар
ianely
 
Мнения: 134
Регистриран на: Съб Дек 08, 2007 13:10
Местоположение: Красно село
Име: Янчо Гинчеэ

Re: Шампион на шампионите - БГ версия 2011

Мнениеот D.Nikolov » Сря Ное 23, 2011 00:04

"А бре пич" - чети малко по добре - нито ми е далече нито ми пука кой кво рали вземал.
А За Лишаване най-малко можеш да ми говориш.. за участие излиза малкоооо по-скъпо от тва да Гледаш !!!
Аватар
D.Nikolov
 
Мнения: 149
Регистриран на: Сря Фев 15, 2006 18:21
Местоположение: Бургас
Име: ДИМИТЪР НИКОЛОВ

Re: Шампион на шампионите - БГ версия 2011

Мнениеот golf_1 » Сря Ное 23, 2011 02:46

ianely написа:
D.Nikolov написа:
ianely написа:Тука пише нещо :D http://www.bgnrc.info/index.php?option= ... 1&Itemid=1
Добре де неви ли е срам ..... Всичко в София ...!!! Рали България до София, Рали незнам си кое до София , Писта Дракон на 100км от София, Писта Серес на 200км от София, напрао ми писна .... като се прави нещо се мисли малко от малко, нас другите кучета на яли.. миии земети си напраите един окръжен само Софианциии ии нии да си каркаме отделно!!!! После нямало коли, хора, публика.... емии как да има .... !!!!!
Варна, Бургас, Русе, Сливен, Стара Загора.... ми май сме доста народ.. публика, състезатели и т.н.

А бре пич-ти луд ли си или ,а!!!Кво има в София???Рали София може би или пък писта София?? Май планинско имаме - В Своге!!! Аз сега да да хвана да рева ,че на пловдивчани всичко им е най-близо :D Рали България,хеброс, дракона,траяновите,Сливен ,планински един куп.... Ама не е важно ..важното е да плачкаш и да обвиняваш някой друг-ми като ти е далече гледай ветроходство примерно...ще ти е пред прозореца!!!! От целия рали шампионат съм пропуснал само рали Сливен и то защото не бях в България!!! И вярвай ми навсякъде имаше ФЕНОВЕ от цяла България!!! ФЕНОВЕ които са се лишили от нещо за да присъстват на състезанията!!! Ама по-лесно е пред компа да мрънкаш колко е далече...колко е скъпо...как този или оня ви е откраднал ралитата!!!Ми пич --един съвет ---Организирай ТИ състезание-където си пожелаеш!!!! Да ти е близичко, :D Обещавам да дойда!!!!

Оллл и ако я нямаше зала Армеец-Бойко Арена дето сега целта е да погълне всичко що е концерт и спорт и всичко,за да не е на загуба,ади остъй по добре..Всичко е ясно брато отразяване за кой да и за кой не,и още куп работи...Винаги сте с привилегии и толкоз,и какво ми обеснявате че другите градове нямали къде,сигурно плаца в Долна Баня беше съвършенното място предните години,сигурно....И къде сте били пък големите фенове,защото аз ходих на всички ралита и планински и писти донякъде и най малко пък коли имаше от вашия фенски град,ако не са отборчетата ви,няма да има и 2 коли от софия...И стига с тез ветроходсва и ала бала да ми се правите,защото като си пуснеш нещо от 1996 пряко от Албена сутринта на черно белия телевизор май други сънища сънувахте тогава,ама и рали имаше,и участниците бяха на ниво,и самите участници харесваха ралито,кефеха се,не бяха за единия хотел Боровец,не бяха за финикииските знаци дошли,бяха дошли да карат за хилядите по етапите на ИЗТОЧНА БЪЛГАРИЯ.......Съдиите бяха най добрите,хората бяха положителни,не гледаха собсвените интереси...Как 96-та снимаха пряко от Албена и Аладжа Манастир,а сега ви дават в 30 секунди залязващото рали Мухово,аааааа България....Навремето хората го правеха без пари,за кефа на хилядите луди фенове,сега дойдоха боговете на рали спорта,първо си го взеха като майчина любов в смешния хотел Рила,после се усетиха че можем да скубим тия хора от Изтока,който ще пропътуват 500-600км да го видят,защото хубавите спомени ще са в сърцата им за цял живот,и знаят че те биха дали всичко за да идат къде ли не ,за да гледат рали....Но каква стана тя...Няма да коментирам изцепките с ВРЦ за фенове и състезатели,защото няма да ми стигне времето да пиша,десетките пропуски в супер системата,"скуби и не питай".......Ама тя цялата работа в държавата тръгава от този скъпоценен град,с всеки изминат ден,се измислят все по приятни неща за народа....Нещата вървят към затриване изцяло....Бъдете живи и здрави и си гледайте 20-те коли,на хипер ралито,аз предпочитам да си пусна клип от 90-те,дори на компа,дори след 15 години,сърцето ми повече би се разтуптяло на някой клип от 90-те,отколкото на наредената ви история,в която няма човещина и нещо направено от сърце....И затова ще подкрепям хората от Сливен,защото те се опитват да се преборят с тази хегемония,на набедения сив град,около който се върти целия всят...Колко софиянци поздравиха момчетата от Сливен за ралито бе господин ветроходсво,никой нищо не писа,колко дни,можеби са се изяли,защото искат да е пак в техния квартал или махала,нещо по близичко ако може....С смешния си лаф за ветрохосдво,показваш колко си комплексиран.Кога си гледал Ауди,Ланчия,ФОрд,РЕно-5,Субару,Меган-макси,Ксара-врц,Акцент-врц и още куп легенди около твоя град(градът на боговете),да не си бил ти на ветроходсво край морето,за до видиш истината и реалността.Може парите да са у вас,ама истински тупкащите сърца са у нас.И докога ще си замазваме очите..И дано истината не бъде изтрита от модовете,ако са истински фенове....

Нищо лошо към никой...... :(
лично мнение...... :idea:
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: Шампион на шампионите - БГ версия 2011

Мнениеот BOXER » Сря Ное 23, 2011 07:53

Алоооо аре да свалите "нервните си цайси" и да погледнете нещата от по-различен ъгъл.
ianely e прав.Защо някой не се оплаче,че има 10 съзтезания около Пловдив само от 3 те основни шампионата и още поне 20 от разнио други мероприятия на Дракона?Защо не се оплаквам,че в Сливен имате рали,планинско,драг?На не много далечно разтояние са ви и Шумен,Търново,Габрово...Места на който има достатъчно мероприятия.Ама не съм видял някой от София да каже,абе това защо е там.На който му се ходи пали колата и заминава.Няма значение къде се намра съзтезанието.
Рали Албена е било емблематично,но ще си остане в историята.Или ако се възнообнови някога,няма да е това което е било.Ще е много по-късо и компактно.Но това зависи дали някой ще се наема да го организира.ЩОм Варненци все им е далеч,организираите го,никой няма да ви спре.Щом общини като Панагюрище,Твърдица и Костенец имат мерак и организират,не виждам какво ви пречи!
Приятно ви гледане на клипчета от миналия век.Азпрез това време,ще съм изгледал няколко съзтезания на Дракона,шампионското шоу и кръг от световния шампионат по мотокрос free stile :mrgreen:
FTA RACING TEAM
Изображение
Аватар
BOXER
 
Мнения: 1118
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 14:30
Местоположение: Бisтяiца
Име: Владислав Аронов

Re: Шампион на шампионите - БГ версия 2011

Мнениеот rally_m » Сря Ное 23, 2011 08:40

Темата отново взе да придобива типичния си тон и насока.... Тази година нямахме шампионат, а вие се сърдите защо правят шампионското шоу в София.... Ми там са спонсорите, там са парите, но колкото и средства да има никога няма да създадат истинската атмосфера !!! Стига сте се дъвкали за глупости !!! Догодина ни предстоят 4 кръга от ИРЦ, които са толкова близо до нас, да обсъдим вариянт за посещение от повече български фенове. Така ще е безсмислено да се спори за нашата пародия. Дайте да говорим и обсъждаме нещо смислено, а не да се надъхваме провинция срещу София, задочен спор, който няма да бъде разрешен.
Аватар
rally_m
 
Мнения: 528
Регистриран на: Съб Апр 16, 2005 18:15
Местоположение: Шумен
Име: Бойко Стойчев

Re: Шампион на шампионите - БГ версия 2011

Мнениеот xsmind » Сря Ное 23, 2011 10:16

Цанев написа:Цена на билетите каква се очаква?

http://www.ticketpro.bg/jnp/exhibitions ... -2012.html
xsmind
 
Мнения: 114
Регистриран на: Чет Юли 05, 2007 16:57
Име: Георги Павлов

Re: Шампион на шампионите - БГ версия 2011

Мнениеот damnit » Сря Ное 23, 2011 13:22

Каква е тази дата сряда... 7 декември.... Изгубихте 95% от феновете-студенти.... Бяхме си организирали нещата да го посетим, но с тази дата ни загубихте....
"Щом се състезавам, значи трябва да побеждавам" - Фабрицио Табатон

WRC2013 - No Loeb, no H. Solberg, no P. Solberg, no Gigi Gali, no Grönholm, no Sainz, no M. Martin, no Panizzi
What kind of shit is this?!
Аватар
damnit
 
Мнения: 423
Регистриран на: Вто Май 06, 2008 02:44
Местоположение: Noise City/Варна
Име: Любомир Любомиров

Re: Шампион на шампионите - БГ версия 2011

Мнениеот GT 51 » Сря Ное 23, 2011 13:39

....Догодина 2012 г. Шампионското шоу ще е в Перник, на площада, ще има много Гърци, Велики Македонци , братя Сърби , Косовари и Хървати...поне им е близичко... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: Шампион на шампионите - БГ версия 2011

Мнениеот xsmind » Сря Ное 23, 2011 14:13

damnit написа:Каква е тази дата сряда... 7 декември.... Изгубихте 95% от феновете-студенти.... Бяхме си организирали нещата да го посетим, но с тази дата ни загубихте....

Интересно как сте си организирали нещата, без да знаете датата?! FYI фенове-студенти, празникът е на 8-ми декември, не е цяла седмица.
xsmind
 
Мнения: 114
Регистриран на: Чет Юли 05, 2007 16:57
Име: Георги Павлов

Re: Шампион на шампионите - БГ версия 2011

Мнениеот P.Solberg » Сря Ное 23, 2011 14:36

Аре стига сте се заяждали всичките, че аман от глупости! Когато е тогава, така се решили, тогава са могли! Който ще ходи, ще ходи, който не - ще гледа клипове. Не се разбрахте, че не може на всички да им е кеф! По-добре ли е да го няма изобщо или да не е в София! Както казах - който има мерак, да отиде да говори с кмета си, да разработи схема как да се проведе в родния му град и да го направи. Никой от Илиеви няма да откаже да се направи в друг град стига да има начин да стане!
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: Шампион на шампионите - БГ версия 2011

Мнениеот damnit » Сря Ное 23, 2011 21:11

xsmind написа:
damnit написа:Каква е тази дата сряда... 7 декември.... Изгубихте 95% от феновете-студенти.... Бяхме си организирали нещата да го посетим, но с тази дата ни загубихте....

Интересно как сте си организирали нещата, без да знаете датата?! FYI фенове-студенти, празникът е на 8-ми декември, не е цяла седмица.


Неможе да се организират неща без точна дата ли? Нима ориентира "началото на декеври" не е достатъчен? Не ми се навлиза в разяснения, къде и как се организира студентски празник... и свързаните пътувания... Няма да пояснявам, че на работещите почивните им дни са малко проблемни...



П.С. Бях забравил, че в този форум всяко мнение се приема като заяждане и начало на пререкания и кухи спорове....

Живи и здрави!
"Щом се състезавам, значи трябва да побеждавам" - Фабрицио Табатон

WRC2013 - No Loeb, no H. Solberg, no P. Solberg, no Gigi Gali, no Grönholm, no Sainz, no M. Martin, no Panizzi
What kind of shit is this?!
Аватар
damnit
 
Мнения: 423
Регистриран на: Вто Май 06, 2008 02:44
Местоположение: Noise City/Варна
Име: Любомир Любомиров

ПредишнаСледваща

Назад към Български шампионати

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта

cron