Шампион на шампионите - БГ версия 2011

За темите, които са общи за две или повече от горните категории

Re: Шампион на шампионите - БГ версия 2011

Мнениеот trouble » Чет Дек 08, 2011 00:38

Дайте клипове най-вече от вечерта при возенето :)
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Шампион на шампионите - БГ версия 2011

Мнениеот BradurS » Чет Дек 08, 2011 09:41

Еййй с тея халогени на тъмно все едно си пуснах холандски шампионат :P
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Re: Шампион на шампионите - БГ версия 2011

Мнениеот golf_1 » Чет Дек 08, 2011 09:46

andrey kokalov написа:И аз да споделя малко впечатления.Първо искам да благодаря на организатора за проявата.Стана доста интересно и определено беше нещо различно.На второ място да благодаря на Тошко Славов,Влади Гатев и всички други,дошли от Варна.Явно идването до София става с каране,а не с МРЪНКАНЕ колко е далече ......................На трето място - присъствието на новият шеф на федерацията до края на мероприятието ми направи много голямо и приятно впечатление.Самото мероприятие беше доста разнообразно и атрактивно.Минаванията на колите- всичките-ни топлеха достатъчно,въпреки ниските температури.И накрая-искам ЛИЧНО да благодаря на ВСИЧКИ фенове,НЕживеещи в столицата,че ни ПОЗВОЛИХА и ние да имаме поне ЕДНО спортно мероприятие в нашият град.Или по-скоро за това,че не мрънкаха толкова много преди него.Специално да се чувстват поздравени анти феновете от Варна,на които за всичко НИЕ сме им виновни !!!!!!Хайде със здраве !!!Сега вие сте на ход с клипове и снимки.

Благодаря докторе, специално на теб, извинявам се че не знаех,че с каране ставало идването до софия, също и за това, че не всеки седмичен ден е толкова свободен и неангажиращ...Вземи кажи нещо интересно от събитието вместо да се нахвърляш върху момчета, за който датата не беше удобна..Цяла година ходих по ралита,писти,планински и нищо не съм изтървал,ако искаш да ме засегнеш с тези клипове и снимки.. :lol: Аз се радвам на една друга победа,далеч от вас...... :lol:
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: Шампион на шампионите - БГ версия 2011

Мнениеот andrey kokalov » Чет Дек 08, 2011 10:27

Доктор още не съм,даже и бакалавър.За мероприятието споменах абсолютно всичко необходимо.За датата,или колко е неудобна не съм говорил.А за това,че всичко било в нашия град.И за протокола името на всеки град се пише с големи букви...............А относно това кой къде и колко е ходил мисля не е мястото да се коментира в тази тема.А дали се засягат някои хора,то си е техен проблем.За снимките пиша,защото именно на много хора не им е била удобна датата.И понеже който ме познава знае,че правя каквото мога за популяризиране на спорта чрез феновете му,казах да се качват снимки.Защото бях там,но не снимах и нямам материали.И ако някой пак нещо не е разбрал или се е засегнал си има лични.Стига сме цапали и тук !!!!!!!!!!!
Нека всеки,които посещава този сайт да кара с главата,а не с краката си!
andrey kokalov
 
Мнения: 409
Регистриран на: Вто Юли 03, 2007 21:52
Местоположение: sofia,mladost-4
Име: andrey kokalov

Re: Шампион на шампионите - БГ версия 2011

Мнениеот Sedan » Чет Дек 08, 2011 11:53

trouble написа:Дайте клипове най-вече от вечерта при возенето :)

Малко по-късно ще пусна едно а иначе другото за което ме развълнува е да стисна ръката на Илия Чубриков и да му пожелая дълъг живот и здраве.Беше си докарал колата човека Булгар Алпин реставрирана напълно и раздаваше картички с автографи!
Да спрем войната по пътищата!!!
И да ни оправят пътищата!!!
Аватар
Sedan
 
Мнения: 400
Регистриран на: Чет Мар 16, 2006 23:09
Местоположение: София/Шумен
Име: Александър Христов

Re: Шампион на шампионите - БГ версия 2011

Мнениеот Sedan » Чет Дек 08, 2011 20:30

Да спрем войната по пътищата!!!
И да ни оправят пътищата!!!
Аватар
Sedan
 
Мнения: 400
Регистриран на: Чет Мар 16, 2006 23:09
Местоположение: София/Шумен
Име: Александър Христов

Re: Шампион на шампионите - БГ версия 2011

Мнениеот boryana » Пет Дек 09, 2011 12:51

golf_1 написа:
trouble написа:Ей шегувахме се с Боряна и Митачето, обаче тя го натупа здраво. Ейй Митак обаче наистина си джентълмен :D

Ти си мислиш, че се майтапехме.... :lol:


То е ясно колко точно колко съм го натупала..., това, което не е съвсем ясно е, точно колко НЕ кара Митко...
Дано от тези реверанси не се е загубил и малкото "състезателно" начало на шоуто.
Какво да се прави, падна ми се най-елегантния съперник, но поне покарахме малко...
boryana
 
Мнения: 13
Регистриран на: Сря Юли 23, 2008 17:33
Име: боряна карагьозова

Re: Шампион на шампионите - БГ версия 2011

Мнениеот cutflash » Пон Дек 19, 2011 01:14

Малко снимки от миналото :)
http://assenov.myphotos.cc/photo/main.p ... emId=30564
http://www.assenov.net
Plamen Assenov - Cutflash®
Аватар
cutflash
 
Мнения: 565
Регистриран на: Пон Юли 09, 2007 11:02
Местоположение: София
Име: Пламен Асенов

Предишна

Назад към Български шампионати

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта

cron