Трудно ли се започва кариерата на автомобилен пилот?

За темите, които са общи за две или повече от горните категории

Трудно ли се започва кариерата на автомобилен пилот?

Мнениеот Racer » Съб Авг 23, 2014 02:05

Та нов съм във форума, и не знам дали тази тема е подходяща точно за тук.. Та трудно ли се започва кариерата на автомобилен състезател. И какви начални средства трябват горе-долу. Изчел съм правилника на БФАС, така, че това не е проблем. Само за средствата ме интересува. И задължително ли трябва да мина през спортна академия? Моля без много хейт. Благодаря предварително на отзовалите се. :) :) :)
Аватар
Racer
 
Мнения: 6
Регистриран на: Съб Авг 23, 2014 01:42
Име: Виктор Аврамов

Re: Трудно ли се започва кариерата на автомобилен пилот?

Мнениеот RECARO256 » Нед Авг 24, 2014 20:38

Според мен ти трябва да решиш с какъв автомобил ще се състезаваш.Всички работи като ролбар,седалки,волан и още подобни работи който ти трябват за един състезателен автомобил.Почвай да гледаш в сайтове на какви цена са работите,защото всчко едно нещо струва различни пари.И така със всяка една работа.Вече като си решил какво да вземаш смяташ общата им цена и гледаш дали ще ти стигнат парите,който имаш.Но ако нямаш трябва да се потрудиш или твой близки да ти помогнат с каквото могат.И така като се състезаваш и започнеш да печелиш спонсорите (парите) сами ще започнат да идват при теб. :lol: И като видиш всичко което трябва да закупиш първоначално смяташ общата им цена и гледам с какви средства разполагаш.Но бих те посъветвал нещо не бързай да купуваш всичко на един път.Всичко с времето си малко по малко !

Не е задължително да минаваш през "рали академия".Но ако не си сигурен в уменията си,можеш да се явиш и там да те научат на това унова.Аз лично не бих минавал академия.Ще разчитам на моите умения и с времето ще се научава по нещо.Както е казано "Човек се учи от грешките си" или "Човек се учи цял живот". :) Не всички състезатели с големи и малки успехи са минавали академия.За това разчитай на своите умения и с времето си,ще успееш. :)
Аватар
RECARO256
 
Мнения: 27
Регистриран на: Съб Юли 19, 2014 14:08
Име: Георги Петров

Re: Трудно ли се започва кариерата на автомобилен пилот?

Мнениеот trouble » Нед Авг 24, 2014 22:25

Значи или трябва да сборуваш работите или да работиш сборуванията. Средно положение няма :D
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Трудно ли се започва кариерата на автомобилен пилот?

Мнениеот Racer » Вто Авг 26, 2014 16:49

RECARO256 написа:Според мен ти трябва да решиш с какъв автомобил ще се състезаваш.Всички работи като ролбар,седалки,волан и още подобни работи който ти трябват за един състезателен автомобил.Почвай да гледаш в сайтове на какви цена са работите,защото всчко едно нещо струва различни пари.И така със всяка една работа.Вече като си решил какво да вземаш смяташ общата им цена и гледаш дали ще ти стигнат парите,който имаш.Но ако нямаш трябва да се потрудиш или твой близки да ти помогнат с каквото могат.И така като се състезаваш и започнеш да печелиш спонсорите (парите) сами ще започнат да идват при теб. :lol: И като видиш всичко което трябва да закупиш първоначално смяташ общата им цена и гледам с какви средства разполагаш.Но бих те посъветвал нещо не бързай да купуваш всичко на един път.Всичко с времето си малко по малко !

Не е задължително да минаваш през "рали академия".Но ако не си сигурен в уменията си,можеш да се явиш и там да те научат на това унова.Аз лично не бих минавал академия.Ще разчитам на моите умения и с времето ще се научава по нещо.Както е казано "Човек се учи от грешките си" или "Човек се учи цял живот". :) Не всички състезатели с големи и малки успехи са минавали академия.За това разчитай на своите умения и с времето си,ще успееш. :)
Мерси за подробното мнение. :) :) И че се отзова. :)
Аватар
Racer
 
Мнения: 6
Регистриран на: Съб Авг 23, 2014 01:42
Име: Виктор Аврамов

Re: Трудно ли се започва кариерата на автомобилен пилот?

Мнениеот dod0 » Вто Авг 26, 2014 17:33

Не се захващай, освен ако не си някой богаташ или имаш сериозен спонсор. :mrgreen:
GLOBUL RALLY TEAM !!!
Аватар
dod0
 
Мнения: 502
Регистриран на: Нед Сеп 21, 2008 14:35
Местоположение: Sliven
Име: Dobromir Ivanov

Re: Трудно ли се започва кариерата на автомобилен пилот?

Мнениеот Racer » Вто Авг 26, 2014 18:05

dod0 написа:Не се захващай, освен ако не си някой богаташ или имаш сериозен спонсор. :mrgreen:
И това го има, да :D ..Ама ми е мечта. :)
Аватар
Racer
 
Мнения: 6
Регистриран на: Съб Авг 23, 2014 01:42
Име: Виктор Аврамов

Re: Трудно ли се започва кариерата на автомобилен пилот?

Мнениеот RECARO256 » Вто Авг 26, 2014 18:53

dod0 написа:Не се захващай, освен ако не си някой богаташ или имаш сериозен спонсор. :mrgreen:

Човек ако иска нещо толкова силно,рано или късно го постига !!!!!! ;)
Аватар
RECARO256
 
Мнения: 27
Регистриран на: Съб Юли 19, 2014 14:08
Име: Георги Петров

Re: Трудно ли се започва кариерата на автомобилен пилот?

Мнениеот Racer » Вто Авг 26, 2014 19:26

RECARO256 написа:
dod0 написа:Не се захващай, освен ако не си някой богаташ или имаш сериозен спонсор. :mrgreen:

Човек ако иска нещо толкова силно,рано или късно го постига !!!!!! ;)
Именно, може и да е трудно, но пътят към успеха често е труден, изпълнен с подводни камъни, изпитания на характера и волята, но няма нищо по-хубаво от това да се обърнеш назад и да осъзнаеш, че си се справил. :) ;)
Аватар
Racer
 
Мнения: 6
Регистриран на: Съб Авг 23, 2014 01:42
Име: Виктор Аврамов

Re: Трудно ли се започва кариерата на автомобилен пилот?

Мнениеот trouble » Вто Авг 26, 2014 20:12

Вземи си кола, гащеризон, каска, ханс, обувки, ръкавици, боне, бельо, колани, седалка, ролбар, гуми, бензин, паспорт за колата, лиценз за водача, такса за състезанията и навигатор за рали. Не ги слушай тея....с две участия ще станеш шампион в класа си :lol:
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Трудно ли се започва кариерата на автомобилен пилот?

Мнениеот Racer » Вто Авг 26, 2014 20:38

trouble написа:Вземи си кола, гащеризон, каска, ханс, обувки, ръкавици, боне, бельо, колани, седалка, ролбар, гуми, бензин, паспорт за колата, лиценз за водача, такса за състезанията и навигатор за рали. Не ги слушай тея....с две участия ще станеш шампион в класа си :lol:
..Тука нещо ирония усещам. :D :D
Аватар
Racer
 
Мнения: 6
Регистриран на: Съб Авг 23, 2014 01:42
Име: Виктор Аврамов

Re: Трудно ли се започва кариерата на автомобилен пилот?

Мнениеот -Скромен- » Чет Авг 28, 2014 17:51

Едни 30 хил. лв за един сезон може би ще те оправят при N2-ките, ако караш в най-любимите ти планински (2,3) и едно,две ралита :D
Изображение Изображение
Аватар
-Скромен-
 
Мнения: 57
Регистриран на: Пет Яну 11, 2013 19:26
Местоположение: Somewhere between the stages...
Име: Д.Димитров

Re: Трудно ли се започва кариерата на автомобилен пилот?

Мнениеот Racer » Пет Авг 29, 2014 03:04

-Скромен- написа:Едни 30 хил. лв за един сезон може би ще те оправят при N2-ките, ако караш в най-любимите ти планински (2,3) и едно,две ралита :D
Ех, много е, ама какво да направя, че ми е мечта. Дано успея. :) :) :) :?:
Аватар
Racer
 
Мнения: 6
Регистриран на: Съб Авг 23, 2014 01:42
Име: Виктор Аврамов


Назад към Български шампионати

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron