Български Шампионат по Тайм Атак 2012 - новини, календар

Български Шампионат по Тайм Атак 2012 - новини, календар

Мнениеот antovi53 » Сря Дек 21, 2011 12:03

Оставям началото на вас
Човек се учи от грешките си, БФАС - никога!
Аватар
antovi53
 
Мнения: 129
Регистриран на: Нед Мар 06, 2011 15:28
Име: Теодор Иванов

Re: Български Шампионат по Тайм Атак 2012 - новини, календар

Мнениеот RaPiD » Сря Дек 21, 2011 23:39

БФАС да не се надява от подкрепа... насила хубост не става, не го ли разбраха!? Не може така на готово...
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Re: Български Шампионат по Тайм Атак 2012 - новини, календар

Мнениеот stan^wrc » Нед Апр 08, 2012 12:17

Като гледам в този сайт въобще няма интерес към този шампионат,а той далеч не е за изпускане,момчетата там са доста талантливи и май всеки път когато пилоти от БФАС участват в състезанията от Тайм Атак ,биват побеждавани от "аматюорите"
Аватар
stan^wrc
 
Мнения: 209
Регистриран на: Съб Фев 17, 2007 15:02
Местоположение: targovishte
Име: stanimir ivanov

Re: Български Шампионат по Тайм Атак 2012 - новини, календар

Мнениеот GT 51 » Сря Апр 11, 2012 21:59

Нормално е тук да няма много интерес към любителските шампионати.Много голяма част от пишещите тук не се интересуват от "аматьорите", и не ги приемат на сериозно, защото по някакъв начин не се вписват под шапката на БФАС.Тук няма ралита и планински, няма крашове , няма циркове по пистите...и затова вероятно го подценяват, но пък се сетих една реплика на Илия Царски от миналата година, когато в неделя преди старта на Дракона, имаше идея момчетата от Дрифта да направят атракция, та Царски тогава каза на брифинга...." е кви па сега са тия дето ще ни цапат пистата с техните коли, ще се въртят тука ще дигат пушек ,и накрая ще дадат по добри времена от нас...:) " Направо си умрях от смях...и не разрешиха на събралите се момчета да стартират, пуснаха ги след награждаването. :lol: С оглед ситуацията около БФАС тези дни , любителския шампионат набира скорост, радва се на доста сериозна публика и медиен интерес.Според мен шампионат даващ старт на бъдещи шампиони на страната има бъдеще и занапред ще се развива още по добре.Поздрави. :wink: :D
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: Български Шампионат по Тайм Атак 2012 - новини, календар

Мнениеот emo_s_klasa » Пон Фев 11, 2013 01:09

От таим атак са тръгнали доста момчета като Росен Костов-Резината , Ивелин Чапанов, Ангел Григорчев, моя милост Емил Иванов, ако не се лъжа Антон Тонев, Кирил Величков момчета които вземат ли участие в конкретно състезание са потенциална заплаха за почетната стълбичка :)
Аватар
emo_s_klasa
 
Мнения: 95
Регистриран на: Пон Юли 20, 2009 22:58
Местоположение: Pleven
Име: Emil Ivanov

Re: Български Шампионат по Тайм Атак 2012 - новини, календар

Мнениеот REZINA » Пон Фев 11, 2013 02:22

Владо нормално е да няма интерес към Тайм-Атак,НО тук в този форум инък аз съм ЗА тази дисциплина и съм тръгнал от там,дори съм и организатор на един от кръговете от ДКБ (както знаеш) тук в Плевен на пистата която се стопанисва от самия мен,тази година сме планували общо около 5-6 мероприятия като Дрифт,Тайм-Атак и събор на някой от марките,както и редовно почти всяка неделя Свободно Каране,така че интерес си има и то много голям даже.През изминалата година никъде не видях в Шампионатите на БФАС повече заявки от 35..........а да не забравяме че на Тайм-Атак са подминавали 70-80 ;-) и никога под 40 в най лошите дъждовни и снежни дни ;-) Така че няма значение под коя ШАПКА ще се провеждат състезания от тоя род,важното е че ги има и повечето от тях са с надслов НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА , БЪДИ РАЗУМЕН И ПОКАЖИ УМЕНИЯТА СИ НА ПИСТАТА ,ЗАПАЗИ НЕЧИЙ НЕВИНЕН ЖИВОТ и т.н. До колкото съм запознат в другите държави има СЪЮЗ в който членуват всички клубове и организации а не една Федерация,така че рано или късно и тук ще стане така..........ЕУ си има изисквания по моторните спортове и България ще трябва не само да ги спази,но и осъществи !!! Специално нас не ни касае дали ще е БФАС или някой друг ,мисля че по важно е Автомобилния спорт да се подържа и подкрепя,а до сега аз подкрепа не съм видял от НИКОЙ ,и всяко едно организирано мероприятие било то от мен Искрен или организатор от БФАС не съм видял някой да има приходи от цялата работа.........а 5 бона са си 5000лв. разходи !!! и ако излъжем някой спонсор за 5-600 или хиляда лева и вземем таксата участие после викаме Ура че сме само 2-3 бона назад.........Колко мислиш дълго ще продължи това ???
Не е важно колко ти върви колата а колко ти е празна главата
http://www.youtube.com/watch?v=evnW6Ntqlao
Аватар
REZINA
 
Мнения: 222
Регистриран на: Пон Дек 15, 2008 22:46
Местоположение: Плевен
Име: Росен Костов

Re: Български Шампионат по Тайм Атак 2012 - новини, календар

Мнениеот GT 51 » Пон Фев 11, 2013 23:28

Роска, за някой неща си прав, за други не.Видно е , че тази година ще има Тайм Атак организиран от ДКБ.Видно е обаче , че има и такъв организиран от БФАС.Само не разбрах, как точно Тайм Атак от ДКБ е Тайм Атак и от БФАС.Това са две различни неща.ДКБ има регламент, авторитет,история, градена с години, нали така, аз обаче не видях регламент на Тайм Атак от календара на БФАС, как ще се прави, кой може да участва, при какви финансови параметри.Не ми е ясно точно и това , че ще има два шампионата Тайм Атак.Аз тази година ще помагам на едни момчета , дето ще карат за първи път.Та те ме питат...Кое от двете е Тайм Атак, къде да караме, защо има два шампионата с едно и също име.??? За приходите и разходите , няма да коментирам знаеш...аз също си задавам понякога въпроса , колко време ще продължи това...???
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: Български Шампионат по Тайм Атак 2012 - новини, календар

Мнениеот GT 51 » Пон Фев 11, 2013 23:45

emo_s_klasa написа:От таим атак са тръгнали доста момчета като Росен Костов-Резината , Ивелин Чапанов, Ангел Григорчев, моя милост Емил Иванов, ако не се лъжа Антон Тонев, Кирил Величков момчета които вземат ли участие в конкретно състезание са потенциална заплаха за почетната стълбичка :)

Да не забравяме и Калин Бенчев.....той също стартира от любителските шампионати :wink:
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: Български Шампионат по Тайм Атак 2012 - новини, календар

Мнениеот REZINA » Вто Фев 12, 2013 02:41

Владо а като се видиме живот и здраве ще го говорим....наясно съм с много от нещата (от моя гледна точка),но просто не желая да го споделям ,защото не знам кой ка ще го талкува........... койт и ще да е..., има ли такива като нас дет се лишават от всичко само и само да карат,да организират и да живеят с идеята....вярвай ми винаги има КЪДЕ.Болно ми е когато някой ти казва: ТИ защо така...ТИ защо каза ,ТИ защо писа....и после я дръж тоя ...ама по другия начин..........ял съм го тоя,а в същото време ти си похарчил една камара пари изсмукани от незнам си къде......на устата ми е ама....просто все още сме в БГ....мен специално ми дреме....просто ме е яд видях доста неправди и лични отношения,които с нищо не допринасят в плюс на автомобилния спорт,та ти за един регламент ми говориш............има "копирай" "постави"....регламента се прави за 15 мин. не е там проблема.............за мен всичко е интереси...да има някакъв напредък в мисленето на някой и се стремят да тръгнат нещата в правилната насока..........и дано това стане.......па дали ще има два или три шампионата по Тайм-Атак,всеки има право на собствен избор къде ще кара.

п.п.Да аз за първа година карах към БФАС и наистина постигнах част от целите си..............но открито мога да заява че Шампионата на ДКБ е доста по спокоен,не натоварвщ и развиващ се в добра насока.Тази година ще карам Затворен Маршрут и Планинско по 2-3 състезания (колкото са ми възможностите), но задължително ще посетя и мероприятията от ДКБ.........;-)
И още нещо да не пропусна да отбележа: Когато се заговори за друг вид мероприятия,често чувам думата не ЛЮБИТЕЛИ а АМАТЙОРИ......повярвайте ми не е така ,много от тези АМАТЙОРИ (в кавички) са доста по подготвени и там колите не са за подценяване.
Не е важно колко ти върви колата а колко ти е празна главата
http://www.youtube.com/watch?v=evnW6Ntqlao
Аватар
REZINA
 
Мнения: 222
Регистриран на: Пон Дек 15, 2008 22:46
Местоположение: Плевен
Име: Росен Костов

Re: Български Шампионат по Тайм Атак 2012 - новини, календар

Мнениеот GT 51 » Вто Фев 12, 2013 23:09

Не случайно питам за регламент.Като се видим ще си говорим....живи и здрави 8)
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров


Назад към Други Български Шампионати и Състезания

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта

cron