Рали "Правец" 2007

Дискусия за Българския Гимкхана Шампионат

Рали "Правец" 2007

Мнениеот malkiq_sustezatel » Пон Сеп 03, 2007 17:36

Има ли някаква информация за това рали?
Аватар
malkiq_sustezatel
 
Мнения: 253
Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 23:38
Местоположение: София
Име: L.Vlahov

Мнениеот plm » Пон Сеп 03, 2007 21:45

malkiq_sustezatel написа:
Golem si razbira4 be !!! Da vi se nenadjava 4ovek kvi ste svetnati

То май е работа на модераторите , но ти защо не пишеш на кирилица?
Съветвам те да прочетеш правилата тук , а не да се запъваш като магаре.
И колко човека пишете с този ник?


Знаем, че ще има дамско рали, ама ти май се опитваш да се подиграваш с нас.
Много бързо се научи да пишеш добре на кирилица.
Продаде ли Сеата?
http://forum.rally-club.net/viewtopic.p ... ght=#51359
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот Flo » Пон Сеп 10, 2007 12:14

Нанайси състезание,а???
Що пък не, хората се готвят, тренират, такси плащат, отиват им всякакви планове за почивка за тези 4 дни и т.н.
Аватар
Flo
 
Мнения: 66
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 11:29
Местоположение: София
Име: Цветелина Моралийска

Мнениеот plm » Пон Сеп 10, 2007 19:07

Flo написа:Нанайси състезание,а???
Що пък не, хората се готвят, тренират, такси плащат, отиват им всякакви планове за почивка за тези 4 дни и т.н.


Защо не се проведе състезанието? След като е отложено непосредствено преди старта да не са ви върнали от Правец? И как се аргументираха организаторите?
Някой пак не си е свършил работата.
Защо ли не съм изненадан!
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот Flo » Вто Сеп 11, 2007 10:07

ами само това оставаше да отидем и да ни върнат.
На предния ден късно следобяд ни съобщиха, че се отлага състезанието, защото валяло от два дни в Правец, обаче силно се съмнявам това да е истинската причина.
Аватар
Flo
 
Мнения: 66
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 11:29
Местоположение: София
Име: Цветелина Моралийска

Мнениеот malkiq_sustezatel » Вто Сеп 11, 2007 20:01

[quote="plm"][quote]malkiq_sustezatel написа:
Golem si razbira4 be !!! Da vi se nenadjava 4ovek kvi ste svetnati

То май е работа на модераторите , но ти защо не пишеш на кирилица?
Съветвам те да прочетеш правилата тук , а не да се запъваш като магаре.
И колко човека пишете с този ник?[/quote]

Знаем, че ще има дамско рали, ама ти май се опитваш да се подиграваш с нас.
Много бързо се научи да пишеш добре на кирилица.
Продаде ли Сеата?
http://forum.rally-club.net/viewtopic.p ... ght=#51359[/quote] :D :D :D
Аватар
malkiq_sustezatel
 
Мнения: 253
Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 23:38
Местоположение: София
Име: L.Vlahov

Мнениеот plm » Вто Сеп 11, 2007 23:17

Flo написа:ами само това оставаше да отидем и да ни върнат.
На предния ден късно следобяд ни съобщиха, че се отлага състезанието, защото валяло от два дни в Правец, обаче силно се съмнявам това да е истинската причина.

Позволявам си да кажа какво мисля.
В Правец никъде няма место за провеждане на такова състезание. И не дъжда е причината. Там никога няма да карате, защото няма къде да карате.
Много пъти съм казвал - вие сте активни състезатели, търсете си правата. Ние само гледаме.
Имам представа от дамския шампионат и колкото и парадоксално да изглежда там са повече екипажи от ...баш рали шампионата.
Има специално купени коли, и тренировки, и...Знам го, разбирам го.
Но, политиката на фед е - унищожаване на автомобилния спорт. Мое твърдение.
Вижте кой е организатора, потърсете си правата.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот Flo » Сря Сеп 12, 2007 11:00

Има някакъв площад, който бил доста дълъг, но работата е там,че се чуват слухове, че кметът никога не е давал съгласието си , а и на предния ден никой не знаеше от местните за подобно събитие, което е странно за такъв малък град, където подобни развлечения рядко се случват и бързо се разчуват. Организаторът е Валя Пантелеева.
А иначе за пореден път ни показаха, че на нас жените не се гледа сериозно в този спорт, което наистина е жалко.
И да, прав си, че специално се купуват коли и наистина има огромно желание от наша страна да популяризираме този спорт и сред жените, но УВИ.
Интересното е,че в сайта на федерацията не се появи никаква инфо по въпроса - че се отменя, защо, кога ще се проведе и т.н.
нека кажем за пореден път: здраве да е!
Аватар
Flo
 
Мнения: 66
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 11:29
Местоположение: София
Име: Цветелина Моралийска

Мнениеот the best one » Сря Сеп 12, 2007 12:30

plm,Повярвай ми опитах се да си потърся правата преди 2 години,но резултат нямаше.
Ти какво би направил в този случей?
И друго Иван Шопов също писа до федерацията ,уж беше измислено някакво наказание за Г-жа Панталеева,но тя отново "организира" състезания!!!!!!!
the best one
 
Мнения: 208
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 11:25
Местоположение: СОФИЯ
Име: Мануела Костадинова

Мнениеот the best one » Сря Сеп 12, 2007 12:36

Най-жалкото е че все по-често чувам дамите учавствали дълги години в дамския рали шампионат,да казват че това им е последното участие.
:(
the best one
 
Мнения: 208
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 11:25
Местоположение: СОФИЯ
Име: Мануела Костадинова

Мнениеот the best one » Сря Сеп 12, 2007 14:05

Всъщност как на човек да му се учавства в подобни ралита,при положение че полага усилия,дава пари,образува си нерви,за да отиде на рали където има некомпетентни съдии,които не знаят какво е спиране на кантар, или се е загледал в циците на някоя участничка и е пропуснал да нанесе наказанието и,или пък просто организатора на състезанието е решил да покрие някое друго наказание,защото някой отучастниците му е някакъв.
Това е само малкачаст от "приятните" случки по време на рали.
the best one
 
Мнения: 208
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 11:25
Местоположение: СОФИЯ
Име: Мануела Костадинова

Мнениеот tsveti » Чет Сеп 13, 2007 17:06

В Правец има площад, не помня обаче беше ли достатъчно широк за подобна проява. Има още едно място в Правец където би могло да се проведе състезание от този род, но това място е непосредствено преди гр. Правец, по мои спомени там има хотел с името на града.

Организаторът на състезанието си запазва правото да отложи даденото мероприятие, ако сметне за необходимо.
Ние- активните състезатели в случая няма какво да направим и няма права, които да търсим (според мен).
А и, Пламка, знаеш ли как стоят нещата в този прословут дамски шампионат?!? (и не само в него де) Нещата са такива, че реално състезателите, в случая дамите- състезателки никога и по никакъв повод не са търсели правата си, ако това не засяга лично тях и тяхното класиране!!! Станала съм свидетел на ужасни разправии и ''търсене на права'', но само когато това засяга лично този екипаж. Всички само мрънкат, но нито един път не съм ставала свидетел някой екипаж да потърси правата си, ако това засяга всички участнички, а не само една (един екипаж). Примери колкото искате.... Какво стана на Благовещение?!? Всички мрънкаха против пътната книга, а нито един екипаж не си потърси правата! Нито един екипаж от тези мрънкащите не повдигна въпросът пред организаторът... защо, питам аз?!? А след това се питам, защо моят екипаж да го повдига след като никой няма да застане зад думите си и така излиза нашият екипаж трън в очите на организатори и прочие, ние хабим нерви и т.н. Не, че ако си го навия на пръста ще ме спре това, че няма коя от участничките да застане зад гърба ми. Или може би аз не зная дори как да печеля, както се беше изразил ''някой си'' в една друга тема за дамското рали, който толкова очаквано за мен се покри като мишок!
Или дамското в Ямбол. Някой от екипажите да си потърси правата за това, че стартирахме по някаква странна подредба, която организаторът незнайно как е подредил?!? Ммне, там се търсеше под вола теле, но не и истински права!
И така ще е винаги. Пътната книга винаги ще е зле, винаги ще си стартираме както му падне на определения организатор и т.н., примерно.
Това му е проблема на този спорт- всеки сам за себе си! Завист, злоба, шушукания и всякакви такива присъщи държания на нас жените! За съжаление.
Освен федерацията, ние активните състезатели също унищожаваме този спорт! Разбира се не ангажирам никого с това си мнение.

Колкото до причината това дамско ''Правец'' да бъде отложено, къде ги чувате тия слухове? Във федерацията ли, къде? Някой провери ли за достоверността на този слух???
Аз не съм чула подобни неща, аз чух само това, което каза организаторът- Валя, а именно, че в Правец вали пороен дъжд от два дни, че на места има наводнени улици. И не само, че го чух, но си направих труда и местен жител ми го потвърди. :wink:
Доста нереално ми изглежда хора занимаващи се с това отдавна да тръгнат да правят състезание без да имат разрешения. Но пък знае ли човек....
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Мнениеот the best one » Чет Сеп 13, 2007 17:31

Мила Цвети,
аз също си направих труда да проверя каква е ситуацията с дъжда в Правец,и повярвай ми дъжд валеше от 15ч в петък,но не и преди това,и ситуацията не беше толкова зле,колкото беше изкарана от Валя.
Относно въпроса ,че тя организира ралита отдавна и не би си позволила да организира рали без разрешения,май забравяш 2006 година на рали Добрина историята в Банкя .Да ти я припомня ли?
the best one
 
Мнения: 208
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 11:25
Местоположение: СОФИЯ
Име: Мануела Костадинова

Мнениеот the best one » Чет Сеп 13, 2007 17:45

"Организаторът на състезанието си запазва правото да отложи даденото мероприятие, ако сметне за необходимо. ",а и не смяташ ли също Цвети ,че си го запазва правото,но все си мисля че това трябва да бъде официално обявено,а не по телефона както и се случи?и то няколко яаса преди старта на състезанието.Какво правим в случея с екипажите,които са тръгнали вече,ако пътуват от далеч?
the best one
 
Мнения: 208
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 11:25
Местоположение: СОФИЯ
Име: Мануела Костадинова

Мнениеот Flo » Пет Сеп 14, 2007 10:29

Цвети, айде стига с тия клишета ; един за всички, всички за един!!!
Много естествено е всеки да си търси преди всичко своите права.
Недей да твърдиш, че всички са мрънкали за книгата, защото нашия екипаж проблеми с пътната книга на Благовещение не е имал, това все пак е състезание и ориентирането е част от него, ако ни оставят по един час да висим както преди три години на Добрина (горе в Бояна, ако си спомняш), е много досадно. Все пак и там трябва да има тръпка. В Благоевград също нямаше време за мотаене, никой не се оплака.
А ние лично си потърсихме правата на Благовещение, и имаше справедливост в крайна сметка. Така че защо не се пробваш и ти - нито ще си първата нито последната, та да смяташ, че някой ще те помисли за черна овца.
И съм твърдо против, че ние състезателите унощожаваме също този спорт, поне за себе си категорично против.
И още нещо: хубаво е човек никога да не забравя откъде е тръгнал, защото иначе рано или късно това се обръща срещу него!
Аватар
Flo
 
Мнения: 66
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 11:29
Местоположение: София
Име: Цветелина Моралийска

Следваща

Назад към Български Гимкхана Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта