Рали "Правец" 2007

Дискусия за Българския Гимкхана Шампионат

Мнениеот Lubo » Чет Ное 15, 2007 19:41

Мен са ми казали,че жени като се карат не трябва да се меша,ама Цвети каза:От кога шампионатите с приложен характер са професионални спортове.Еми никога :wink: .Тея шампионати си остават на аматьорско ниво във всички страни.
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Мнениеот ifcho » Чет Ное 15, 2007 20:17

те такива спорове, не са ли по-скоро за лични съобщения :roll:
Peugeot's technical sophistication and competitive success confirm my belief that the automobile's progress began with and remains the fruit of sports competition' Enzo Ferrari
Аватар
ifcho
 
Мнения: 309
Регистриран на: Сря Авг 24, 2005 18:07
Име: Ivailo Ivanov

Мнениеот littleredaudi » Чет Ное 15, 2007 20:21

Я да оставите дамите да се карат!!! Таман става интересно! :lol: :lol:
Баси колко ми е кеф да карам
Аватар
littleredaudi
 
Мнения: 463
Регистриран на: Нед Май 08, 2005 11:21
Местоположение: София
Име: V.Vasilev

Мнениеот tsveti » Пет Ное 16, 2007 01:32

Моят въпрос:
Цитат:
Всъщтност, някой от вас практикувал ли е професионално някакъв спорт? Колко състезания, олимпиади и прочие са ви минали през ръцете?



Твоят отговор:
Да,Цвети имаме представа от тези неща сега ще ти дам и малко факти:

1.Аз-Мануела Костадинова-вице шампион за 2006 година в професионалния шампионат за жени към БФАС,както и настоящ шампион 2007-национален рали шампионат.


Отново твой отговор:
Извинявай ,не съм добавила към национален шампионат-"дамско рали",


Още един твой отговор, напълно противоречащ си с предния:
Не бях чувала за този спорт "дамски рали шампионат", ама щом ти казваш!
- А ти по какво си шампион тогава?!
Хем има шампионат за жени към БФАС, хем е рали шампионат, хем е дамско рали, хем не си чувала за дамски рали шампионат!
Май не си много наясно със себе си.

Малко препратки и цитати от интернет по повод на несъществуващите шампионати за жени в света
- Ти ми кажи къде написах, че няма шампионати за жени? Или, че няма жени състезаващи се в рали шампионата или в други дисциплини от автомобилизмът.

професионалния шампионат за жени към БФАС,
- БФАС плащат ли ти, за да караш в техният ''професионален'' шампионат за жени? Или клубът, от който караш /АСК Младост/ плаща ли ти, за да караш в този шампионат? За какъв професионален спорт ми говориш?! Да твърдиш, че ти си практикувала и практикуваш професионален спорт, като този спорт е шампионата за жени в БГ, който е с приложен характер...

И последно, точка 2. от твоя пост:
2.Не е необходимо да се правиш или да се доказваш че си някаква,знаем се!!!!
- Щом толкова добре се знаем, като изключим дамските ралита, които са аматьорски, какъв спорт аз съм практикувала??? Къде, кога и какво съм постигнала?
Мога да ти дам телефона на Верка Стоянова /ако разбира се знаеш коя е тя/ и да ти разкаже някой друг момент от моя живот. Мога да ти дам и телефона на Филипова, да попиташ тази г-жа, какво бях аз за нея и за спорта, който тя практикуваше.

И понеже мнението ми отново е дълго един километър, редно е да си почина малко :wink:
В интерес на истината, написах всичко това с голям кеф, тъй като видях как се забавляват ''момчетата'' на наш гръб! :lol:
''Целта не е да си по-добър от другите, целта е да бъдеш по-добър от себе си.- Уилям Фокнър''. ''Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни''. Анахарсис
Изображение
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Мнениеот Flo » Пет Ное 16, 2007 09:29

Цвети, как не разбра, че шампионатът сам по себе си не е спорт. Ралито е спорт, автомобилизмът е спорт, но шампионатът значи един вид състезание. И какво значение има кое е професионален спорт и кое не в случая?
На някои от нас може и да им плащат, за да се състезават, това ще ги направи ли повече или по-малко добри шофьори?
Да, ще им даде по-голяма материална база, на която да разчитат, но който не може, това няма да го направи първи.

Всъщност, какво искаш да ни кажеш през цялото време?
Последна промяна Flo на Пет Ное 16, 2007 10:34, променена общо 1 път
Аватар
Flo
 
Мнения: 66
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 11:29
Местоположение: София
Име: Цветелина Моралийска

Мнениеот the best one » Пет Ное 16, 2007 10:30

1.Аз-Мануела Костадинова-вице шампион за 2006 година в професионалния шампионат за жени към БФАС,както и настоящ шампион 2007-национален рали шампионат.
[/quote]

Не сметнах за необходимо да поправям "професионален " шампионат....,мисля че е ясно че съм сбъркала и съм искала да кажа "националния"....


Случая миналата година го помня да. Но и дяволски добре помня екипажите какво говореха, как всъщтност само това правеха.....говореха.... и никой не направи нищо

[quote]
ВСЪЩТНОСТ!!!!!!!??????

Но ако издребняваме за такива неща...Всеки може!

"Мога да ти дам телефона на Верка Стоянова /ако разбира се знаеш коя е тя/ и да ти разкаже някой друг момент от моя живот. Мога да ти дам и телефона на Филипова, да попиташ тази г-жа, какво бях аз за нея и за спорта, който тя практикуваше.
"
Случайно познавам г-жа Верка Стоянова,но слабо ме интересуваш,че да разпитвам за теб!
Ясно беше че задавайки въпроса искаш да изтъкнеш себе си!
the best one
 
Мнения: 208
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 11:25
Местоположение: СОФИЯ
Име: Мануела Костадинова

Мнениеот tsveti » Нед Ное 18, 2007 23:31

Flo написа:Цвети, как не разбра, че шампионатът сам по себе си не е спорт. Ралито е спорт, автомобилизмът е спорт, но шампионатът значи един вид състезание. И какво значение има кое е професионален спорт и кое не в случая?

Всъщност, какво искаш да ни кажеш през цялото време?


Е, къде съм казала, че има спорт, който се казва шампионат?
Автомобилизмът е спорт, да. Но ''ралито'' не е спорт! Това е дисциплина от автомобилизмът (рали-шампионат, планински шампионат и т.н. и т.н.).
Всъщтност...доста е спорен въпросът с тази думичка ''рали''. Защото освен дисциплина от автомобилизмът, под ''рали'' се разбира всякъкъв вид автомобилно състезание. Винаги ми е било интересно да разбера, кое от двете предхожда другото и за това съм се ровила в много речници и книги, но така и не намерих нещо точно, нещо конкретно. Тази дума е станала нарицателна за всякакъв вид автомобилно състезание.
Колкото до въпроса за професионалният спорт...зададох го, в тази тема още преди това, защото нещата стоят мааалко по-различно, когато човек е възпитаван със спорта, когато е научен на дисциплина, когато този спорт е изисквал този човек да спазва и да се съобразява с хиляди неща. Всички ние, които участваме в дамският шампионат сме любители, аматьори, няма значение каква ще е думичката. Тези, които са се занимавали сериозно със спорт преди това, със сигурност знаят и умеят малко повече от другите, което е най- нормалното нещо/ като тук разбира се, не визирам уменията относно дамските състезания/. Уточнявам с пример: лицето Х се е занимавало ен на брой години със спорт. Лицето У никога през живота си не е спортувал. Това не означава, че лицето Х е по-добър в шофьорските си умения от лицето У само заради факта, че е бил спортист преди това. Но по-горе в темата започнахме да спорим за разни по-възвишени неща, за отношенията между спортистите и в случая лицето Х е с няколко стъпала пред лицето У.

На някои от нас може и да им плащат, за да се състезават, това ще ги направи ли повече или по-малко добри шофьори?
Да, ще им даде по-голяма материална база, на която да разчитат, но който не може, това няма да го направи първи.

Тук съм напълно съгласна с теб.
''Целта не е да си по-добър от другите, целта е да бъдеш по-добър от себе си.- Уилям Фокнър''. ''Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни''. Анахарсис
Изображение
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Мнениеот plm » Пон Ное 19, 2007 22:06

Еееее...
Много сложно стана!
За мен бъркотията е във фед.
Те се смеят сега на караниците.
Имат си други интереси.
Спорта не ги вълнува.
Защо се вълнувате вие?
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: Рали "Правец" 2007

Мнениеот Rocky » Чет Фев 21, 2008 19:30

az taq godina zavur6vam 8klas i iskam da pitam imali nqkude v bulgariq rally u4ili6te???????????molqvi ako znaete ne6to pi6ete 6toto mnogo mi trqbva :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ina4e nqma kude drugade da u4a.si4ko drugo mi e bezrazli4no :cry: :cry: :cry:
Rocky
 
Мнения: 1
Регистриран на: Чет Фев 21, 2008 19:24

Re: Рали "Правец" 2007

Мнениеот zzezzo » Чет Фев 21, 2008 21:19

Rocky написа:az taq godina zavur6vam 8klas i iskam da pitam imali nqkude v bulgariq rally u4ili6te???????????molqvi ako znaete ne6to pi6ete 6toto mnogo mi trqbva :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ina4e nqma kude drugade da u4a.si4ko drugo mi e bezrazli4no :cry: :cry: :cry:

Ае ела унас първо да те нау4а да сменяш скорости !!!! А после ако те одобрят ще караш и училище !Тук ли се пише това и така ???????????? :evil: :evil: :evil: :twisted: :twisted:
Неискам слава и пари , а бензин на старите цени !!!
zzezzo
 
Мнения: 15
Регистриран на: Чет Дек 20, 2007 16:40
Местоположение: Сливен

Re: Рали "Правец" 2007

Мнениеот malkiq_sustezatel » Чет Фев 21, 2008 23:09

Еееееееей,аиде по-спокойно де! :o Човека търси помощ все пак... :roll: Мога да го посъветвам да направи една тема,евентуално да я озаглавиш "Рали училище",пък там някой може да ти помогне.Успех!!!
VROMOS RACING TEAM
Аватар
malkiq_sustezatel
 
Мнения: 253
Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 23:38
Местоположение: София
Име: L.Vlahov

Re: Рали "Правец" 2007

Мнениеот dreams_for_rally » Чет Фев 21, 2008 23:17

Че е не тука мястото на поста.. не е. Май му е мъничко раничко да става състезател.. ама той си знае!
Горе в ляво има доста голям надпис за "Школата на Павел Жеков"..
Междудругото Rocky тук пишем на кирилица.
Изображение
ИзображениеИзображение
Аватар
dreams_for_rally
 
Мнения: 280
Регистриран на: Чет Дек 06, 2007 11:41
Име: Поля Павлова

Предишна

Назад към Български Гимкхана Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта

cron