Мис Шофьор Диана 2006

Дискусия за Българския Гимкхана Шампионат

Мнениеот tsveti » Пет Юни 16, 2006 13:02

хихихииии айде не дейте така...ще взема да оплескам всичко както очаквам да стане на Благовещение.....
Иначе ще дам инфо скоро като разбера със сигурност къде ще се проведе Добрина.
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Мнениеот Co_pilot » Пет Юни 16, 2006 21:01

Голямо превъзнасяне, голямо нещо :shock: Човек да се чуди ли, да се мае ли 8) И аз не знам :!: :?:
Co_pilot
 
Мнения: 139
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 10:36
Местоположение: София
Име: Румяа Руменова

Мнениеот tsveti » Пет Юни 16, 2006 21:08

Руми това за кого се отнася?
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Мнениеот Co_pilot » Пет Юни 16, 2006 21:14

Хм, и питаш :!: :?:
Co_pilot
 
Мнения: 139
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 10:36
Местоположение: София
Име: Румяа Руменова

Мнениеот tsveti » Пет Юни 16, 2006 21:19

Ние се забавляваме, но явно ти не.....
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Мнениеот Co_pilot » Съб Юни 17, 2006 15:11

plm написа:Браво на Цвети-показа каране, отвори шампанското, прибра си купата... :)


Не знам какво каране показа за Купата на кмета :shock: , но бая бой яде :oops: и я спечели благодерение на некомпетентни съдии (4 пъти беше елиминирана при дирекнтия двоубой)
ХАХАХАХА
:idea: Все пак нещата трябва да се казват както са :idea:
Co_pilot
 
Мнения: 139
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 10:36
Местоположение: София
Име: Румяа Руменова

Мнениеот Иван Шопов » Съб Юни 17, 2006 16:43

Бях казал,че няма да се връщам в този форум,но някои неща трябва да бъдат наричани с истинските им имена...А когато няма кой-ако трябва ще направя компромис с личните си принципи.
Не знам какво каране показа за Купата на кмета

Извинявайте г-це резензент-Вие персонално къде карате?Какво сте спечелила със самостоятелен труд?Колко шампионски титли завоювахте у нас и в чужбина?
Ако съвсем случайно не покривате нито един от горните критерии много ми се иска да Ви питам...Защо петните името на баща си с подобни завистливи изказвания?Откъде тази злоба?Познавам го като прекрасен човек,от когото може да се научи много..Опитайте и Вие...
но бая бой яде

Предполагам,че не от Вас.Отново семкаджийски критерии и изказвания.
и я спечели благодерение на некомпетентни съдии (4 пъти беше елиминирана при дирекнтия двоубой)
ХАХАХАХА

Последното е жалък смях към самата Вас и изказванията Ви предполагам?М?
Или току що се оказа,че имате и съдийски лиценз валиден и за международни състезания та можете да давате оценка?
Или случайно съм сбъркал форума...Не-не съм...Не видях никъде "Долу Левски" и "Само ЦСКА",а "Съдията П******".Явно грешката е Ваша.Сменете форума за да пасне на постовете Ви или сменете стила за да пасне на форума (лично мнение).
И да-наистина нещата трябва да се казват както са...
Гроздето е кисело,драга.Нали така?
Хайде опитайте следващия път сама да направите нещо повече не от Цвети,а от който и да бил друг участник в нашия спорт и тогава говорете.Дотогава ще си бъде много дъра-бъра и евтина злоба на показ.



P.S.Лирично отклонение.
Благодаря на всички за честитенето на празника,макар и да го чета на патерици-оценявам го.
Появих се днес,след като ме уведомиха,че съм титулуван и в художествената гимнастика.Благодаря,Коце..Вече поне ще имам основанието да твърдя,че с двете корси шампиона по художествена гимнастика цяла година е мачкал шампиона в "Х3".:-)
Закачка,приятелю-говори каквото искаш-знаеш,че не ме интересува.
P.P.S.Не смятам да посещавам форума.
makadam-ти нямаш вина.Вината е във вечното избиване на злоба и простотия,маниите за величие и некадърност у другите и НЕразбирането между хората.Горният пост е довод за тезата ми.Обсъждането на случая "Игнат" в най-тежкият за него и за пострадалите момент-също.Но беше по-важно някой,който не е участвал в състезание да научи всички състезатели с Игнат най-отпред как да тренират,карат и побеждават.Сега звучи смешно...а тогава беше тъжно.
Надявам се да ме разбирате правилно и не искам да обидя никого.Това е Вашият форум,но не и клуб...забавлявайте се както намерите за добре.
Успех!
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Мнениеот Co_pilot » Съб Юни 17, 2006 17:45

В отговор на зададените от вас въпроси г-н „резензент” шампионски титли в чужбина имат само някои изявени наши състезатели. И.....

1. първо изказванията ми не са завистливи (както вие си мислите), а напълно обективни. Това могат да го потвърдят доста хора.
2. не зная някой в България да притежава съдийски лиценз за международни състезания. Ако вие знаете такъв можете да ми го посочите, та дори и да ме запознаете с него. Много бих се радвала.
Заповядайте другия път в Ямбол и сам ще се убедите как се съдийства там. Не е нормално да се вдига зелен флаг, когато има грешно изпълнен елемент.
Ако дойдете да гледате поне едно дамско състезание, тогава бихте могъл да кажете, че бялото е бяло, а черното черно.

И още нещо:
Ако мисля, че петня нечие и друго име въобще няма да пиша под този псевдоним. Възможности да си кажеш мнението Дал Господ колкото щеш.
Ако обичате, не намесвайте други хора (визирам родители и пр.) в цялата тази работа, защото подходът ви е доста грешен. Считам се за достатъчно голям човек, който може да изказва собствено мнение

Действителността е такава и ако на вас не ви харесва – това си е лично ваш проблем.
Съжалявам!!!!
И ако си мислите, че се зажядам с някой – сори, но вие правите това.

И се учудвам как дамския шампионт, за който до сега почти никой не се сещаше, стана една от най-обсъжданите теми. Но все пак се радвам, че имам принос за това.
Co_pilot
 
Мнения: 139
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 10:36
Местоположение: София
Име: Румяа Руменова

Мнениеот Иван Шопов » Съб Юни 17, 2006 18:02

1. първо изказванията ми не са завистливи (както вие си мислите), а напълно обективни.

Мдам...Вероятно затова,когато се каже добра дума за някой извън Вашият отбор скачате като опарени?М?:-)
не зная някой в България да притежава съдийски лиценз за международни състезания

Това отговаря индиректно на въпроса ми дали Вие самата имате такъв лиценз.Очевадно нямате.Та респективно нямате и право да коментирате или поправяте съдийски решения.
ко дойдете да гледате поне едно дамско състезание

А дали не съм бил?М?Благодаря за предложението все пак.
Считам се за достатъчно голям човек, който може да изказва собствено мнение

Прекрасно.Дръжте на това...и опитайте да отговорите на конкретните въпроси към Вас,а не за обстановката в България и в частност кризата в Средния Изток.
Но все пак се радвам, че имам принос за това.

Определено...Когато някой търси известност,но не я получава се опитва да предизвика внимание със скандал и/или жълтини.Вие опитахте третият вариант-с принизяване на околните.Та както казвах не прави чест никому,но Вие сте голям човек и знаете как да се представяте пред околните.
И ако си мислите, че се зажядам с някой – сори, но вие правите това

Мдам.Няма да поправям техническата правописна грешка в цитата като Вас,но приемам,че аз съм се заял,а Вие говоите по темата.
Странно защо заехте позицията на "обективен" наблюдател чак след като Ви направих забележка,че изглеждате и очевадно сте заядливо настроена.
Както и да е-не ми се занимава с поредната интрига създадена за нечие удоволствие или минутка слава.Щом Ви влече-давайте.
Един колегиален въпрос бъдеща колежке.
В спорта има повече интриги,отколкото спортисти.Сега е момента към коя от двете части да преминете.
Успех.:-)
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Мнениеот plm » Съб Юни 17, 2006 19:41

Ох...
Нямам никакво желание да пиша по темата.
Но, и аз като Иван не се сдържах...
Изцяло подкрепям Иван, или по-точно казано си мисля същото!
Пък и е очевидно отношението на Румяна.
А лесно се паля и ...тогава пиша глупости.
И се учудвам как дамския шампионт, за който до сега почти никой не се сещаше, стана една от най-обсъжданите теми

Ето коментари от миналата година.
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=rali&Number=1943333466&page=4&view=collapsed&sb=5
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот tsveti » Съб Юни 17, 2006 21:31

Хмм... доста неща са се изписали....
Така... чудя се от къде да започна?!
Може би с четирите елиминирания..., доколкото помня доста зелени флагове се вдигнаха за неправилно изпълнени елемента. Не бях участвала досега в Ямбол и сама се убедих в това , което се говореше за това състезание. Но, Румяна не мисля,че отправяш недоволствието си към когото трябва..тоест към МЕН..(лично мнение...ако купата беше спечелена при същите обстоятелства от екипаж от вашия отбор,не мисля,че щеше да недоволстваш и да ме потупваш по рамото за това ,че заради некомпетентни съдии аз не съм имала шанс!).
Не съм следяла нещата толкова точно колкото теб по простата причина,че аз ходя на тези състезания на 1-во място за да се забавлявам карайки и да си правя кефа, не да робувам на някакви купи, медали и прочие....а когато ги има...ми..добре дошли са :wink: Ясно помня обаче как жената-говорител, която бяха сложили не разбираше изобщо от това за което я бяха сложили там и ясно помня как обяви по микрофона от двубоя Мария М.(рено клио) и мен, за победител екипажа, който е финиширал първи, без изобщо да изчака съдиите да кажат и без изобщо да вижда от мястото си какво става на трасето. Което е абсурдно, тъй като Мария М. ме би по време, но имаше нарушения, съответно наказателни точки. За това мое елиминиране ли говориш?! Или за екипажа Звезделина/Цвети(нисан микра) които по същата причина (бутнати конуси) не успяха да ме бият?! За този бой ли говориш?? Доколкото помня от последните 4-ри пускания(с всеки екипаж по два пъти,тоест размяна на трасетата) аз нямам такива грешки,нито една.....
И ако някой е бил недоволен има си начини за изказване на въпросното недоволство...контестации и др. такива. Ти с тези неща си по в час от мен,така че прецени си.
Н е мисля, че за некомпетентните съдии на това състезание трябва да обвиняваш мен или която и да е друга състезателка. А ти това правиш! И то със злоба. Можеше да стане далеч по-интелигентна дискусия относно съдийството в Ямбол. Но не съм аз човекът, който ще ти каже какво и как да обсъждаш.
Последното изречение на Иван Шопов: в спорта има повече интриги,отколкото състезатели, гласувам с две ръце за това. Ти...ти си знаеш за себе си.Ако имаш нещо лично към мен..моля на ЛС или..знаеш от кого да вземеш тел. ми номер.
Все пак..желая ти успех. До скоро...
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Мнениеот MARVI » Съб Юни 17, 2006 21:59

Добре де,стига сте спорили вече,че вече много често взехме да си поспорваме,а?!Какво да направим,че глупавите Ямболии(за съдиите говоря) не са свършили работата добре.Както казва Цвети,има си контестации за тази цел.Отиваш,пишеш,предаваш и всичко се решава на място,още когато е време.Сега вече никой нищо не може да направи.Всичко е минало,хайде сега малко по спокойно и да помислим за рали Ст.Столици.А пък ако на следващото дамско рали имате същия проблем ,то гледайте да го решите навреме,а не да се карате тук,все едно сте от детската градина... :wink: :wink: :wink:
Винаги вярвам в мечтите си!
Always believe in my dreams!
Аватар
MARVI
 
Мнения: 1007
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 07:26
Местоположение: Worcester
Име: Марио Попов

Мнениеот sastezatelia » Съб Юни 17, 2006 22:01

Май не само "новата вълна фенове" могат да се карат :D :D :D
sastezatelia
 
Мнения: 855
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 10:30
Местоположение: Пещера
Име: Angel Bashkehayov

Мнениеот Lubo » Съб Юни 17, 2006 22:13

Я вземете си теглите по един "кютек" :lol: .

Явно много на вътре взимате този шампионат.До колкото знам идеята като цяло не са разните му купи и първи места.Мисля си,че кефа е на първо място,развитието в карането на второ и чак тогава :wink: .Иначе доста емоции се хвърлят явно по състезнията.Ще ми е интересно да погледам следващия кръг.
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Мнениеот plm » Съб Юни 17, 2006 22:20

sastezatelia написа:Май не само "новата вълна фенове" могат да се карат :D :D :D

Това е характерно и за дамските състезания.
Като опознаеш жените и ще разбереш. :)
Като гледаш ияколко дамски състезания ще видиш как е там. :)
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

ПредишнаСледваща

Назад към Български Гимкхана Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта

cron