Нацонален рали крос шампионат 2010-новини, календар, слухове

Дискусия за Българския Шампионат по Рали-Крос

Re: Нацонален рали крос шампионат 2010-новини, календар, слу

Мнениеот colt 4 » Вто Авг 24, 2010 22:41

А колев СИ МИСЛИ ЧЕ ДЪЖД ВАЛИ :roll:
colt 4
 
Мнения: 232
Регистриран на: Вто Апр 27, 2010 22:18
Местоположение: СИЛИСТРА
Име: Димитър Георгиев

Re: Нацонален рали крос шампионат 2010-новини, календар, слу

Мнениеот asb2004 » Чет Авг 26, 2010 17:03

Andrey13 написа:
asb2004 написа:Е г-н Колев Криводол вече е в историята и в този ред на мисли и на базата на предишните постове мога да кажа само едно по въпроса с организацията на криводол ПРОВАЛ
как мажахте да провалите на 41 участника по рали крос състезанието заради това че бого докоснатия Сашо мадански е шчупил бъгито и какво ли не измислихте за да има време да го оправи защо трябваше да се карат двата тура в събота защо бъгитата трябваше да карат отново по тъмно и без публика защо г-н Колев трябваше да се черпят състезателите от месния Старт н криводол с по добри времена*ния също имаме хронометри и не бъркаме чак толко колкото се получава на практика от измереното и обявеното*защо трябваше заради претенцийте на същите господа да не се мокри след всяка или през няколко обиколки трасето а трябваше да стават съкътлъци*пример катастрофата с голфа,самарата,пежото и синия голф от разград никой от тези момчета нямаше вина за случката вина има организатора че прави евала на местните манекени* и да дишаме два дни невероятната прах защото манекенчетата се парзаляли а ми че те другите не се парзаляха г-н Колев.
Нали говорехте против рали кроса за промени за отсяване и незнам си кво защо г-н Колев тогава ви видяхме на трасето в добре боядисан автомобил можеби малка рекламка на бой или кво еми нищо местни терикатлъци този спорт няма нужда от такива организатори позьори г-н Колев,а вия сам си отговорете на въпроса дали се справихте с организацията на двойното състезание в криводол както бе разисквано в няколко поста назад.


ХА-ха....!!! Че какъв господин съм ти аз на теб бе. Аз съм ти един трън, който се е забил някъде си в теб и ти не знаеш къде е и не можеш да го извадиш и те чопка постоянно. Тези измишльотини които роптаеш са пълни глупости.Ако си забелязал моята особа беше просто един участник в състезанието /макар и с хубаво боядисан автомобил/ и нищо повече, за това не се обръщай за обяснения към мен и ме остави на мира. Имаше си директор на състезанието, представител от Федерацията, комисари и съдии.Нямам настроение и време в момента да ти отговарям с подобен саркастичен и обиден стил, но ако продължаваш така "каквото повикало такова и отговорило". За това е по-добре да престанеш, защото не обичам да оставам длъжник.

Г-н по принцип е офицялно обращение а не обида но щом се възприема във вашите среди това за обида извинете,
а измишльотините мога да подкрепя с факти например потрошените три коли на радко на тотев и на радослав от разград и не изкам обяснение от вас изкам просто да си гледате авто кроса и да несе занимавате с рали кроса и да се изказвате неподготвен като в предишните ви постове защото ставате за смях
а що се отнася за това кой на кого е длъжник аз не съм давал на никого нищо на заем такаче....................................................
asb2004
 
Мнения: 155
Регистриран на: Нед Фев 14, 2010 07:44
Име: Борисов Александър

Re: Нацонален рали крос шампионат 2010-новини, календар, слу

Мнениеот Ferjancz » Чет Авг 26, 2010 23:52

По някое време разговора ви ще премине в крайно личностен и ще ви помоля да го водите на лични!!!
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

Re: Нацонален рали крос шампионат 2010-новини, календар, слу

Мнениеот Andrey13 » Пет Авг 27, 2010 09:01

Г-н по принцип е офицялно обращение а не обида но щом се възприема във вашите среди това за обида извинете,
а измишльотините мога да подкрепя с факти например потрошените три коли на радко на тотев и на радослав от разград и не изкам обяснение от вас изкам просто да си гледате авто кроса и да несе занимавате с рали кроса и да се изказвате неподготвен като в предишните ви постове защото ставате за смях
а що се отнася за това кой на кого е длъжник аз не съм давал на никого нищо на заем такаче....................................................[/quote]

Нали не ме мислиш за толкова елементарно тъп, че да не схвана примитивната ти ирония относно мен.Не знам защо си се заял с мен, а не седнеш в някоя таратайка и да покажеш качествата си /каквито и да са/на практика.Може би тогава ще намериш отговорите на въпросите които те мъчат.Или поне защо този или онзи са се ударили.Или въобще смисъла на това да се състезаваш с което да доказваш своята идентичност пред другите . Така че когато някой прави това, не му се пречкай или да му задиряш. Състезанието в Криводол е факт и това че го има е положително.Не само на пистата , но и в целия свят едни са доволни други не, едни се бият, други се целуват.Самолети падат. Чупят се ферарита и мецедеси се блъскат, макар и от един отбор а ти роптаеш че три колички са се сборичкали :lol: .Така че живота продължава. Състезания ще има и съответно прах, блъскания, кебапчета и бира. И никой не може да спре еуфорията в която всеки който желае може да участва.
"Винаги можеш да се откажеш, но никога не можеш да спечелиш, без да опиташ!..."!
Аватар
Andrey13
 
Мнения: 726
Регистриран на: Вто Фев 24, 2009 18:38
Местоположение: Montana
Име: Андрей Колев

Re: Нацонален рали крос шампионат 2010-новини, календар, слу

Мнениеот radko petrov » Пон Авг 30, 2010 23:01

Рали-крос 41автомобила ; Авто-крос малко повече от 10,кой с кого се съобразява не мога да се сетя.А вариянта,че заради вас спортуваме ми звучи смешно ...... :D :D :D Това не означава,че не харесвам дисциплината-(авто-крос)
radko petrov
 
Мнения: 15
Регистриран на: Вто Фев 16, 2010 22:38
Местоположение: където има състезание
Име: Радко Петров

Re: Нацонален рали крос шампионат 2010-новини, календар, слу

Мнениеот asb2004 » Пон Сеп 20, 2010 20:59

е мочета сезона за рали кроса завърши да честитим на победителите а останалите да имат повече сили за да подготвят автомобилите за следващия сезон за да ни радват отново ЧЕСТИТО
asb2004
 
Мнения: 155
Регистриран на: Нед Фев 14, 2010 07:44
Име: Борисов Александър

Re: Нацонален рали крос шампионат 2010-новини, календар, слу

Мнениеот racing_87 » Чет Окт 21, 2010 20:39

Хора някой ако продава купе от Daihatsu Charade 4x4 да пише СПЕШНО!!!!!!!!!
ПОЖАРНИЯRACINGTEAM
Иван Живков Rh A+
Audi Coupe quattro 2.0 16v Turbo
Аватар
racing_87
 
Мнения: 70
Регистриран на: Сря Дек 09, 2009 20:36
Местоположение: Монтана
Име: Петър Владимиров

Re: Нацонален рали крос шампионат 2010-новини, календар, слу

Мнениеот Ferjancz » Пет Ное 12, 2010 20:31

3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

Предишна

Назад към Български Шампионат по Рали-Крос

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта

cron