AВТОКРОС ЗЛАТОКЛАС 23-24 АПРИЛ 2011г

Дискусия за Българския Шампионат по Автокрос

Re: AВТОКРОС ЗЛАТОКЛАС 23-24 АПРИЛ 2011г

Мнениеот racing_87 » Съб Апр 23, 2011 23:51

Е ти го казваш все едно съм му фен просто питах за клипове. Иначе другото мисля е ясно на всички в този форум.
ПОЖАРНИЯRACINGTEAM
Иван Живков Rh A+
Audi Coupe quattro 2.0 16v Turbo
Аватар
racing_87
 
Мнения: 70
Регистриран на: Сря Дек 09, 2009 20:36
Местоположение: Монтана
Име: Петър Владимиров

Re: AВТОКРОС ЗЛАТОКЛАС 23-24 АПРИЛ 2011г

Мнениеот trouble » Нед Апр 24, 2011 01:19

Аз съм му фен и искам да видя негови клипове от Златоклас. Къде мога да намеря.
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: AВТОКРОС ЗЛАТОКЛАС 23-24 АПРИЛ 2011г

Мнениеот colt 4 » Нед Апр 24, 2011 08:06

ако му беше фен щеше да запалиш колата и да додеш да го гледаш на живо.днес може да го поснимам и да пусна нещо. :lol:


ето видео.........http://vbox7.com/play:f6b1cf19
colt 4
 
Мнения: 232
Регистриран на: Вто Апр 27, 2010 22:18
Местоположение: СИЛИСТРА
Име: Димитър Георгиев

Re: AВТОКРОС ЗЛАТОКЛАС 23-24 АПРИЛ 2011г

Мнениеот trouble » Нед Апр 24, 2011 13:20

colt 4 написа:ако му беше фен щеше да запалиш колата и да додеш да го гледаш на живо.днес може да го поснимам и да пусна нещо. :lol:


ето видео.........http://vbox7.com/play:f6b1cf19


ВеликДен е и искам да съм със семейството си, иначе благодаря за поканата :)
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: AВТОКРОС ЗЛАТОКЛАС 23-24 АПРИЛ 2011г

Мнениеот colt 4 » Нед Апр 24, 2011 16:11

На кратко при големите победител,Христо Александров,за феновете на Андрей Колев ще кажа че се чупеше тур слет тур,даже и едното му колело хвръкна и плъзна една гатанка из многохилядната публика а именно........МОТОР С ТРИ КОЛЕЛЕТА с ОСЕМ СВЕЩИ БОШ що е то.МОТОР С КОШ.Същият не можа да финишира.В малкия клас победител е Бойко Янков,ВТОРИ е ДИМИТЪР КАЛЕВ,Трети е Георги Кърджиев.Една новина, Бъгито на Иван Върбанов е вече в ръцете на Антон Кунчев,който очакваме скоро да се появи на състезание........................ЕТО и ВИДЕО.......то http://vbox7.com/play:0f5f2e9a
SDC10878.JPG
ТРИКОЛКАТА
SDC10880.JPG
ЧАСТ ОТ ПУБЛИКАТА
SDC10899.JPG
ГОЛЕМИТЕ НА СТАРТ
SDC10902.JPG
ПАК С ВЪЖЕТО НА ПОМОЩ
Прикачени файлове
SDC10905.JPG
ОТНОВО
Последна промяна colt 4 на Нед Апр 24, 2011 18:49, променена общо 2 пъти
colt 4
 
Мнения: 232
Регистриран на: Вто Апр 27, 2010 22:18
Местоположение: СИЛИСТРА
Име: Димитър Георгиев

Re: AВТОКРОС ЗЛАТОКЛАС 23-24 АПРИЛ 2011г

Мнениеот antonkunchevkunchev » Нед Апр 24, 2011 16:22

Вярно е !
Бъгито на Иван Върбанов благодарение на Голяма Английска фирма е вече мое!
Така че скоро и аз съм на линия-последна де!
Аватар
antonkunchevkunchev
 
Мнения: 199
Регистриран на: Пон Юни 15, 2009 16:27
Местоположение: силистра
Име: АНТОН КУНЧЕВ

Re: AВТОКРОС ЗЛАТОКЛАС 23-24 АПРИЛ 2011г

Мнениеот calibra7000 » Нед Апр 24, 2011 21:20

Английската фирма я знаем!Ние гашниците днес изкарахме 200 лв на трасето и ще се радваме и ти да имаш същите успехи.Ние в момента сме на бира :)
Аватар
calibra7000
 
Мнения: 34
Регистриран на: Нед Окт 11, 2009 18:19
Местоположение: СИЛИСТРА
Име: Цанко Георгиев

Re: AВТОКРОС ЗЛАТОКЛАС 23-24 АПРИЛ 2011г

Мнениеот antonkunchevkunchev » Нед Апр 24, 2011 23:03

Шапка ви свалям!
Велики сте! Искам поне малко да приличам на вас!
Аватар
antonkunchevkunchev
 
Мнения: 199
Регистриран на: Пон Юни 15, 2009 16:27
Местоположение: силистра
Име: АНТОН КУНЧЕВ

Re: AВТОКРОС ЗЛАТОКЛАС 23-24 АПРИЛ 2011г

Мнениеот Andrey13 » Вто Апр 26, 2011 20:03

Колеги ето резултатите от баце Минко, който беше любезен да ми ги изпрати.
Прикачени файлове
TUROVE.doc
(41 KiB) 361 пъти
SPIS.doc
(28.5 KiB) 320 пъти
OFTREN.doc
(37.5 KiB) 326 пъти
FINALI.doc
(36 KiB) 362 пъти
"Винаги можеш да се откажеш, но никога не можеш да спечелиш, без да опиташ!..."!
Аватар
Andrey13
 
Мнения: 726
Регистриран на: Вто Фев 24, 2009 18:38
Местоположение: Montana
Име: Андрей Колев

Re: AВТОКРОС ЗЛАТОКЛАС 23-24 АПРИЛ 2011г

Мнениеот Andrey13 » Вто Апр 26, 2011 20:16

Не е лошо Colt 4 да си затвори лайномета, защото , е липса на всякаква култура и възпитание да се подиграва с мен, с моя труд и идеи, от които е на светлинни години. На снимката се вижда къде съм се наредил на финала, и за мен това е достатъчно на този етап, въпреки техническите проблеми , които имах.Все пак карах трети първата обиколка, докато праха, не ми попречи / все пак съм съа цайси и праха в очите е голям проблем за мен.Просто нищо не се виждаше. Но това е автокроса.Иначе скъсах верига, поради което не можах да финиширам/ случвало ми се е много пъти/ :D :D :D .Но от състезанието установих , какво да променя в моята концепция, което ще опиша в темата си а и карането на толкова мощна машина е различно.
"Винаги можеш да се откажеш, но никога не можеш да спечелиш, без да опиташ!..."!
Аватар
Andrey13
 
Мнения: 726
Регистриран на: Вто Фев 24, 2009 18:38
Местоположение: Montana
Име: Андрей Колев

Re: AВТОКРОС ЗЛАТОКЛАС 23-24 АПРИЛ 2011г

Мнениеот gentco » Вто Апр 26, 2011 22:18

;
racing_87 написа:Някой ако е снимал видео даго качи, че аз Андрей си го гледам през терасата ама на писта ми е интересно какви ги прави. :D

Има видео,но то си е право на автора,така че ще проявим уважение и ще го изчакаме да го публикува.
Относно Андрей,по-добре поне веднъж го виж в трасето за да може да усетиш разликата между трасето и двете халета,където той тества.Между две халета и аз ще изкарам звук на Трабант като на Ламборгини.
Това което пиша в този форум след по-вече от две години регистрация в този форум е изцяло лично мнение,а не е продиктувано от желание за дребно заяждане или злоба,
Повтарям:ТОВА Е ЛИЧНО МНЕНИЕ.
Моите уважения към конструкторските способности на Андрей,всеки детайл в неговата машина е удоволствие за окото.
Мнението ми е,че тази машина се нуждае само и единствено от подходящ пилот.
Пак повтарям,това е ЛИЧНО МНЕНИЕ,не е дребно заяждане или интрига.
Желая успехи на всички.
Аватар
gentco
 
Мнения: 9
Регистриран на: Пет Фев 27, 2009 13:47
Местоположение: Силистра
Име: Gentco Georgiev

Re: AВТОКРОС ЗЛАТОКЛАС 23-24 АПРИЛ 2011г

Мнениеот antonkunchevkunchev » Сря Апр 27, 2011 09:20

Вчера говорих с Митко Германския и той ми каза че предаването ще се излъчи по "Травел tv" в четвъртък но не можа да каже точно в колко часа и ще ми се обади допълнително,освен това ще може да се гледа и в сайта на телевизията в рубриката "Екстремисти"
Аватар
antonkunchevkunchev
 
Мнения: 199
Регистриран на: Пон Юни 15, 2009 16:27
Местоположение: силистра
Име: АНТОН КУНЧЕВ

Re: AВТОКРОС ЗЛАТОКЛАС 23-24 АПРИЛ 2011г

Мнениеот colt 4 » Сря Апр 27, 2011 17:54

Andrey13 написа:Не е лошо Colt 4 да си затвори лайномета, защото , е липса на всякаква култура и възпитание да се подиграва с мен, с моя труд и идеи, от които е на светлинни години. На снимката се вижда къде съм се наредил на финала, и за мен това е достатъчно на този етап, въпреки техническите проблеми , които имах.Все пак карах трети първата обиколка, докато праха, не ми попречи / все пак съм съа цайси и праха в очите е голям проблем за мен.Просто нищо не се виждаше. Но това е автокроса.Иначе скъсах верига, поради което не можах да финиширам/ случвало ми се е много пъти/ :D :D :D .Но от състезанието установих , какво да променя в моята концепция, което ще опиша в темата си а и карането на толкова мощна машина е различно.


Не съм имал желание да се подигравам изобщо с теб,просто описах състезанието такова каквото го видях през мойте очи.Кажи от всичко изложено по горе кое нее вярно,единствено свещите ти можеби не са БОШ,така я чух гатанката от хората,така я предадох.Относно прахта,мисля че беше еднаква за всички.Успех с новата концепция,ще я видим на Търговище.Ето и една снимка от миналата година от там :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
andr4.jpeg
БЕЗ КОМЕНТАР
andr4.jpeg (118.36 KiB) Прегледано 8418 пъти
colt 4
 
Мнения: 232
Регистриран на: Вто Апр 27, 2010 22:18
Местоположение: СИЛИСТРА
Име: Димитър Георгиев

Re: AВТОКРОС ЗЛАТОКЛАС 23-24 АПРИЛ 2011г

Мнениеот racing_87 » Сря Апр 27, 2011 20:24

gentco написа:;
racing_87 написа:Някой ако е снимал видео даго качи, че аз Андрей си го гледам през терасата ама на писта ми е интересно какви ги прави. :D

Има видео,но то си е право на автора,така че ще проявим уважение и ще го изчакаме да го публикува.
Относно Андрей,по-добре поне веднъж го виж в трасето за да може да усетиш разликата между трасето и двете халета,където той тества.Между две халета и аз ще изкарам звук на Трабант като на Ламборгини.
Това което пиша в този форум след по-вече от две години регистрация в този форум е изцяло лично мнение,а не е продиктувано от желание за дребно заяждане или злоба,
Повтарям:ТОВА Е ЛИЧНО МНЕНИЕ.
Моите уважения към конструкторските способности на Андрей,всеки детайл в неговата машина е удоволствие за окото.
Мнението ми е,че тази машина се нуждае само и единствено от подходящ пилот.
Пак повтарям,това е ЛИЧНО МНЕНИЕ,не е дребно заяждане или интрига.
Желая успехи на всички.

Хора това го написах имайки точно това в предвиди(едно е на двора друго е на пистата) и просто ми беше чудно как ще се представи на писта. Вие тук го приехте все едно го боготворя тоя човек. И честито на победителите и успех на другите в следващите кръгове.
ПОЖАРНИЯRACINGTEAM
Иван Живков Rh A+
Audi Coupe quattro 2.0 16v Turbo
Аватар
racing_87
 
Мнения: 70
Регистриран на: Сря Дек 09, 2009 20:36
Местоположение: Монтана
Име: Петър Владимиров

Re: AВТОКРОС ЗЛАТОКЛАС 23-24 АПРИЛ 2011г

Мнениеот colt 4 » Сря Апр 27, 2011 21:54

Хора това го написах имайки точно това в предвиди(едно е на двора друго е на пистата) и просто ми беше чудно как ще се представи на писта. Вие тук го приехте все едно го боготворя тоя човек. И честито на победителите и успех на другите в следващите кръгове.[/quote]

Едно е на листа,
друго е писта.
Успех на другите в следващите кръгове :roll: :roll: А, на твоя Човек :wink: :!: :?:
И нещо за кръга в ТЪРГОВИЩЕ,вече от трети състезател чувам че пистата там е много ЛОША,и се чудят дали да карат.Три поредни години ходя там и виждам чесе събира много публика,не я прогонвайте.Толкова ли е трудно да се пусне един грейдер да я оправи,знам че е въпрос на пари, ама.............ало СБАто :x :x :x
colt 4
 
Мнения: 232
Регистриран на: Вто Апр 27, 2010 22:18
Местоположение: СИЛИСТРА
Име: Димитър Георгиев

ПредишнаСледваща

Назад към Български Шампионат по Автокрос

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта

cron