Национален автокрос шампионат 2011-календар, новини, слухове

Дискусия за Българския Шампионат по Автокрос

Re: Национален автокрос шампионат 2011-календар, новини, слу

Мнениеот todger » Вто Ное 15, 2011 21:03

Къде сте бе колеги?Никой нищо не пише.Всеки прави разни тайни подобрения и не споделя нищо,за да не може "конкуренцията" да се ориентира в новостите. :o Обсъждат се разни нови правилници за сезон 2012 без някой да напише нещо.Щяло да има нови писти,открити състезания до края на годината,ново времеизмерване и т.н..Събудете се!Андрей не казва за това,какво прави и няма с кого да се заяждате.Не е поддържан и сайта на федерацията.Не знаем нищо за новата власт. Дайте малко инфо :roll:
Аватар
todger
 
Мнения: 70
Регистриран на: Вто Мар 31, 2009 21:21
Местоположение: Велико Търново
Име: Тодор Герганов

Re: Национален автокрос шампионат 2011-календар, новини, слу

Мнениеот Andrey13 » Сря Ное 16, 2011 07:31

Ами аз правя нова рамка, сменям диференциал и олекотявам всички елементи. Догодина ще карам само със задно. Довършвам междинния корпус.
Нови спойлери и дизайн.Смятам да олекотя с около 200 кг. Не пиша тук и не давам инфо, защото пак ще се започне :lol: На по-късен етап ще покажа нещо.
"Винаги можеш да се откажеш, но никога не можеш да спечелиш, без да опиташ!..."!
Аватар
Andrey13
 
Мнения: 726
Регистриран на: Вто Фев 24, 2009 18:38
Местоположение: Montana
Име: Андрей Колев

Re: Национален автокрос шампионат 2011-календар, новини, слу

Мнениеот Andrey13 » Чет Ное 17, 2011 06:56

По инфо от Сандо Мадански на 03.12.2011г. ще се състои състезание в едно село Благово на 5 км от Монтана, с идеята догодина да стане официален кръг от шампионата. Подробности през следващите дни.
"Винаги можеш да се откажеш, но никога не можеш да спечелиш, без да опиташ!..."!
Аватар
Andrey13
 
Мнения: 726
Регистриран на: Вто Фев 24, 2009 18:38
Местоположение: Montana
Име: Андрей Колев

Re: Национален автокрос шампионат 2011-календар, новини, слу

Мнениеот todger » Чет Ное 17, 2011 20:12

Ето предварителният график на състезанията за 2012 год.
28-29.04- Автокрос "Златоклас"

12-13.05- Автокрос "Търговище"
26-27.05- Автокрос "Чирпан"

02-03.06- Автокрос "Силистра"
23-24.06- Автокрос "Монтана"

07-08.07- Автокрос "Гривица"
21-22.07- Автокрос "Герман"

25-26.08- Автокрос "Садина-Попово"

08-09.09- Автокрос "Силистра"
Аватар
todger
 
Мнения: 70
Регистриран на: Вто Мар 31, 2009 21:21
Местоположение: Велико Търново
Име: Тодор Герганов

Re: Национален автокрос шампионат 2011-календар, новини, слу

Мнениеот antonkunchevkunchev » Чет Ное 17, 2011 20:16

Тоше забравил си Русе
Аватар
antonkunchevkunchev
 
Мнения: 199
Регистриран на: Пон Юни 15, 2009 16:27
Местоположение: силистра
Име: АНТОН КУНЧЕВ

Re: Национален автокрос шампионат 2011-календар, новини, слу

Мнениеот todger » Чет Ное 17, 2011 20:30

В календара ,който аз имам няма дата за Автокрос "Русе'.Ако знаеш нещо поправяй. :D
Аватар
todger
 
Мнения: 70
Регистриран на: Вто Мар 31, 2009 21:21
Местоположение: Велико Търново
Име: Тодор Герганов

Re: Национален автокрос шампионат 2011-календар, новини, слу

Мнениеот antonkunchevkunchev » Чет Ное 17, 2011 21:48

Абе аз бях във федерацията като дадоха дата за състезанието но не мога точно да си спомня за кога.
Аватар
antonkunchevkunchev
 
Мнения: 199
Регистриран на: Пон Юни 15, 2009 16:27
Местоположение: силистра
Име: АНТОН КУНЧЕВ

Re: Национален автокрос шампионат 2011-календар, новини, слу

Мнениеот petroffbg » Чет Ное 17, 2011 21:57

[quote="todger"]Ето предварителният график на състезанията за 2012 год.
28-29.04- Автокрос "Златоклас"АСК"ИНФОМИК ТРАНС"

12-13.05- Автокрос "Търговище"
26-27.05- Автокрос "Чирпан"

02-03.06- Автокрос "Силистра"АСК-"ТОНИ-СТАРТ"
23-24.06- Автокрос "Монтана"

07-08.07- Автокрос "Гривица"
21-22.07- Автокрос "Герман"

25-26.08- Автокрос "Садина-Попово"

08-09.09- Автокрос "Силистра"АСК-ИНФОМИК ТРАНС"

22-23.09-Автокрос"Калето"-Русе
Това е с корекцията ,но се чува,че ще има още няколко кръга открити тази година,така,че гответе се за промени! :mrgreen:
Аватар
petroffbg
 
Мнения: 203
Регистриран на: Чет Яну 29, 2009 19:19
Име: Пламен Петров

Re: Национален автокрос шампионат 2011-календар, новини, слу

Мнениеот Sv.Stoichev » Пет Ное 18, 2011 11:13

А може ли да дадете малко по подробна информация за второто състезание, което ще се проведе в Силистра, пак на пистата до с.Калипетрово ли ще бъде?
Аватар
Sv.Stoichev
 
Мнения: 19
Регистриран на: Чет Май 27, 2010 22:47

Re: Национален автокрос шампионат 2011-календар, новини, слу

Мнениеот boiko5427 » Пет Ное 18, 2011 18:45

Andrey13 написа:Ами аз правя нова рамка, сменям диференциал и олекотявам всички елементи. Догодина ще карам само със задно. Довършвам междинния корпус.
Нови спойлери и дизайн.Смятам да олекотя с около 200 кг. Не пиша тук и не давам инфо, защото пак ще се започне :lol: На по-късен етап ще покажа нещо.

Абе приятелю,как може да се връщаш толкова назад! Ти беше един от първите в малкия клас които караха 4х4,а сега F1 :roll: можеш ли да ми обесниш защо?
Аватар
boiko5427
 
Мнения: 57
Регистриран на: Чет Фев 26, 2009 21:28
Име: boiko jnkov

Re: Национален автокрос шампионат 2011-календар, новини, слу

Мнениеот colt 4 » Съб Ное 19, 2011 17:13

boiko5427 написа:
Andrey13 написа:Ами аз правя нова рамка, сменям диференциал и олекотявам всички елементи. Догодина ще карам само със задно. Довършвам междинния корпус.
Нови спойлери и дизайн.Смятам да олекотя с около 200 кг. Не пиша тук и не давам инфо, защото пак ще се започне :lol: На по-късен етап ще покажа нещо.

Абе приятелю,как може да се връщаш толкова назад! Ти беше един от първите в малкия клас които караха 4х4,а сега F1 :roll: можеш ли да ми обесниш защо?


Здравейте на всички,споделям и аз това което чух за 2012 -всички от големия клас карат до номер 99,от малкия почват от 101,като 101 е този който е първи предната година, 102 който е бил втори и т.н.т.н.-поне така е в Европа. Три открити кръга с тенденция да станат редовни,единият в Бургас,единият в Троян и третият в Пловдив,на пистата в Мадан само автокрос,а Криводол само раликрос.Това е което знам ,като нищо не е на 100%,малко ми е хикс как в тези трудни времена пилотите едва се оправят за редовните кушии,че и открити кръгове да има ,ама времето ще покаже.Сега малко за моя приятел АНДРЕЙ :wink:Човече,какво правиш,ти вървиш против всякакви правила,сложи двигател от мотор,хубаво и на вън карат доста така, въпреки че не го доизкусури и хоп сложи втори, няма лошо сега европейския шампион и той е с два двигателя-обаче как върви не е истина,ами ти си мангизлия бе човек върви в европата и виж как го правят те хората са го измислили,ти искаш да откриваш топлата вода,вярно е на визия са страхотни ама друготоо.И сега с това само задно,остава да сложиш пак и ладов мотор и ще избиеш рибата.Всички в Европейския кръг са 4х4 ,тука един по един слагат 4х4 ,златоклаския сложи ,Къров и той, Бойко прави ново,Калев-също,Тотев и той каза че ще прави 4х4 ,ама то си е твойта работа и парите са ти твойте,ама колкото пара строши ,щеше да си купиш едно от вън готово направено и то вървящо-виж Антон направо ги уби.Дааааа знам,ти искаш сам да си ги правиш,това те разтоварва,това ти доставя удоволствие даааааа,въпреки че за тебе стълбичката не е интересна,ти караш за удоволствие :!: .И все пак споделяй това което правиш, на нас ни е интересно или поне на мен,виж Герганов разбута жарта и диалога тръгна.И накрая нещо и от мен,засега сменям гумите на МИТКО ИЛИЕВ,за новия сезон съм свободен ,ако някой ме иска да звънка :D :D :D
SDC11515.JPG
СМЕНЯМ ГУМИ ЗА ВРЕМЕ......
SDC11528.JPG
И АЗ СЕ КАЧИХ НА СТЪЛБИЧКАТА,МАКАР ЧЕ МОЖЕШЕ И ПО-НАГОРЕ...
colt 4
 
Мнения: 232
Регистриран на: Вто Апр 27, 2010 22:18
Местоположение: СИЛИСТРА
Име: Димитър Георгиев

Re: Национален автокрос шампионат 2011-календар, новини, слу

Мнениеот antonkunchevkunchev » Съб Ное 19, 2011 19:03

Абе аз бих те поканил в моя отбор ама догодина смятам да карам с гумени вериги- като на танковете !! :D :D :D
Аватар
antonkunchevkunchev
 
Мнения: 199
Регистриран на: Пон Юни 15, 2009 16:27
Местоположение: силистра
Име: АНТОН КУНЧЕВ

Re: Национален автокрос шампионат 2011-календар, новини, слу

Мнениеот Andrey13 » Нед Ное 20, 2011 17:17

boiko5427 написа:
Andrey13 написа:Ами аз правя нова рамка, сменям диференциал и олекотявам всички елементи. Догодина ще карам само със задно. Довършвам междинния корпус.
Нови спойлери и дизайн.Смятам да олекотя с около 200 кг. Не пиша тук и не давам инфо, защото пак ще се започне :lol: На по-късен етап ще покажа нещо.

Абе приятелю,как може да се връщаш толкова назад! Ти беше един от първите в малкия клас които караха 4х4,а сега F1 :roll: можеш ли да ми обесниш защо?


Статистиката пък показва че Ицо сложи 4х4 и не стана шампион а преди само със задно бореше другите с 4х4.и 4 години беше ненадминат.Но понеже нямам шампионски амбиции искам да опитам само със задно.А и няма да ми трябва 4х4, защото ще карам само на две гуми :lol: Антон с гумени вериги а някой спомена че ще кара на въздушна възглавница :wink: Ейййй много дръпна спорта от техническа гледна точка. Виновен е Дискавъри :mrgreen: Гледайте го по-малко и наблягайте на ХХХL. за да поотпуснете малко напрежението и мераците да придобият по светски характер.Поне това е полезно за нацията.Няма да се впускам в ненужна дилема с Колт4, който въобще не ми е приятел, а и не разбирам от смяна на гуми, не гледам чешки бъгите и изобщо никой не слушам за съвет. Решил съм да изправя бъгито само на две колела като мъжкар и толкоз :lol: НЕ съм на мнение че това е ход назад.Винаги с едно щтракване на пръста, мога да го направя 4х4, но мисля че няма да се наложи.Обичам предизвикателствата.
"Винаги можеш да се откажеш, но никога не можеш да спечелиш, без да опиташ!..."!
Аватар
Andrey13
 
Мнения: 726
Регистриран на: Вто Фев 24, 2009 18:38
Местоположение: Montana
Име: Андрей Колев

Re: Национален автокрос шампионат 2011-календар, новини, слу

Мнениеот boiko5427 » Нед Ное 20, 2011 19:44

Аз лично спирам да споря с инж.Колев въпреки,че винаги е бил зле със статистиката:специално за Ицо.Ти Господин музикант ,можеш ли да свириш на две струни при положение ,че са те научили на пет?нямаш си понятие какво е да караш само със задно! а забравих ,че ти кара онази ладичка дето я даде на Кунчев с нея вървеше в челото :wink: но Ти си упорит може и да се научиш за пет шес години :roll: не се сърди не се заяждам ама не ти отива на дипломата :D
Аватар
boiko5427
 
Мнения: 57
Регистриран на: Чет Фев 26, 2009 21:28
Име: boiko jnkov

Re: Национален автокрос шампионат 2011-календар, новини, слу

Мнениеот antonkunchevkunchev » Нед Ное 20, 2011 21:00

ЕЙ ЛАДИЧКАТА НЯМА ДА ЗАКАЧАТЕ!
СЕГА СЕ ПРЕРАБОТВА ЗА КУНЧЕВ - МЛАДШИ И СКОРО ЩЕ СЕ ПОКАЖЕ! :D :P
Аватар
antonkunchevkunchev
 
Мнения: 199
Регистриран на: Пон Юни 15, 2009 16:27
Местоположение: силистра
Име: АНТОН КУНЧЕВ

ПредишнаСледваща

Назад към Български Шампионат по Автокрос

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта