ОТНОСНО СЕЗОН 2013Г.

Дискусия за Българския Шампионат по Автокрос

Re: ОТНОСНО СЕЗОН 2013Г.

Мнениеот antonkunchevkunchev » Пет Мар 08, 2013 11:18

Датите са уточнени и предстои да се оповестят!
Аватар
antonkunchevkunchev
 
Мнения: 199
Регистриран на: Пон Юни 15, 2009 16:27
Местоположение: силистра
Име: АНТОН КУНЧЕВ

Re: ОТНОСНО СЕЗОН 2013Г.

Мнениеот petroffbg » Пет Мар 08, 2013 23:42

najdenov написа:Не мога да си обясня тази липса на заинтересованост към автокроса!Посещавам събития от всички шампионати в автомобилизма и смея да твърдя,че автокроса е най-атрактивен(макар и да съм леко пристрастен).Във всички други дисциплини се намира някой да даде пари,а автокроса е като беден роднина!Може би липсата на интерес се дължи на много фактори....медийно отразяване...


Ей тука е разковничето,няма заинтересуваност,няма показност от страна на федерацията,тя за нас е мащеха!90% от България въобще не знае,че съществува такъв спорт,писна ми да обяснявам на тоя и оня,че автокроса няма нищо общо със АТВ-тата,ей затова сме на тоя хал.Пробвахме със разни телевизии(световно безизвестни),не се получава.Немам Нерви вече и спря да ми пука,заинтересуваност =на 0,някакви идеи за да тръгнат поне малко нещата?Ще затрием автокроса по тоя начин след някоя и друга година,ентусиястите започнахме да се броим на пръсти...
Аватар
petroffbg
 
Мнения: 203
Регистриран на: Чет Яну 29, 2009 19:19
Име: Пламен Петров

Re: ОТНОСНО СЕЗОН 2013Г.

Мнениеот bai stancho » Съб Мар 09, 2013 05:18

Ако цифрите посочени за едно състезание давани на федерацията са верни,то математиката е точна наука. 4 състезания x 3000=12000лв ,разделено на 8 дни заети по участия, .....добре заплатена работа.Подавам молба за работа в БФАС.
bai stancho
 
Мнения: 9
Регистриран на: Сря Авг 29, 2012 15:36
Име: Светлозар Станков

Re: ОТНОСНО СЕЗОН 2013Г.

Мнениеот Andrey13 » Съб Мар 09, 2013 07:44

Я прочетете внимателно тази тема. viewtopic.php?f=26&t=10943
Ако поканиш на вечеря гадже и то не дойде и ти върже тенекия или каже ...Не ми е добре с теб! Ти няма ли да и теглиш една.....
Няма да цитирам Мадан и други простотии, които ние самите си ги направихме.Един подходящ виц !
Вървели двама по една пътека и гледат на пътя едно л...о. Единия бил предприемчив и казал на другия....Ако изядеш това л...о ще ти дам 10 лв. Другия помислил и си рекъл... Абе кой ти дава 10 лева току така и няма кой да разбере а и тука няма кой да ме види! Взел парите и изял л...то. Продължили си по пътя и гледат още едно л...о на пътя. Сега пък тоя който изял л...то си рекъл...Абе тоя май ме прецака. Можеше да му искам повече пари и ако каже на някой.За това казал на другия......Ако изядеш това л..о ще ти върна 10-те лева.Става ли?.. Другия си рекъл...Абе защо да си не взема парите обратно.Това са си 10 лв. Кой ще знае че съм изял едно л..о.А и тоя няма да смее да каже на други, защото ще се компроментира.... Взел си парите обратно изял л...то и продължили двамата доволни по пътя, но не щеш ли гледат още едно л...о.И чак тогава им дошъл акъла, спогледали се двамата и си рекли ....Абе може ли да сме толкова глупави!Изядохме и двамата по едно л...о без пари и без никой насила да ни кара!
Поуката е ясна! :wink:
"Винаги можеш да се откажеш, но никога не можеш да спечелиш, без да опиташ!..."!
Аватар
Andrey13
 
Мнения: 726
Регистриран на: Вто Фев 24, 2009 18:38
Местоположение: Montana
Име: Андрей Колев

Re: ОТНОСНО СЕЗОН 2013Г.

Мнениеот antonkunchevkunchev » Съб Мар 09, 2013 14:37

Андрей, ти ходиш ли редовно на лекар!?
Аватар
antonkunchevkunchev
 
Мнения: 199
Регистриран на: Пон Юни 15, 2009 16:27
Местоположение: силистра
Име: АНТОН КУНЧЕВ

Re: ОТНОСНО СЕЗОН 2013Г.

Мнениеот РУМЕН КОСТАДИНОВ » Съб Мар 09, 2013 18:37

Колеги ако някой има идеи как да спасим автокроса моля с удоволствие ще го изслушаме но да си разказва ме вицове във форума не мога да го приема за нормално!!!!!
Аватар
РУМЕН КОСТАДИНОВ
 
Мнения: 168
Регистриран на: Нед Май 04, 2008 22:16
Местоположение: ТЪРГОВИЩЕ
Име: Румен Костадинов

Re: ОТНОСНО СЕЗОН 2013Г.

Мнениеот nikola » Съб Мар 09, 2013 19:32

Румене,те БФАС немогат да си спасят рали шампионата,а камо ли ние да си спасим сами автокроса.Караме си регионални състезания за кеф и шоу,няма караници,прайм си банкети накрая.Ако така стане аз ще се върна да карам
ARA motorsport
nikola
 
Мнения: 82
Регистриран на: Вто Юни 28, 2005 13:15
Местоположение: Троян
Име: никола добрев

Re: ОТНОСНО СЕЗОН 2013Г.

Мнениеот antonkunchevkunchev » Съб Мар 09, 2013 19:36

Ники идвай ще си струва!И си мисля че състезанията пак ще са си национални а не регионални.
Аватар
antonkunchevkunchev
 
Мнения: 199
Регистриран на: Пон Юни 15, 2009 16:27
Местоположение: силистра
Име: АНТОН КУНЧЕВ

Re: ОТНОСНО СЕЗОН 2013Г.

Мнениеот Andrey13 » Съб Мар 09, 2013 19:59

antonkunchevkunchev написа:Андрей, ти ходиш ли редовно на лекар!?

Не ходя, защото за моята болест няма лек. :mrgreen:
Май стана като оная песен в която се пееше...."Тъп виц....страхотно тъп виц.....едни се смяха....другите не го разбраха!
"Винаги можеш да се откажеш, но никога не можеш да спечелиш, без да опиташ!..."!
Аватар
Andrey13
 
Мнения: 726
Регистриран на: Вто Фев 24, 2009 18:38
Местоположение: Montana
Име: Андрей Колев

Re: ОТНОСНО СЕЗОН 2013Г.

Мнениеот Andrey13 » Съб Мар 09, 2013 20:06

РУМЕН КОСТАДИНОВ написа:Колеги ако някой има идеи как да спасим автокроса моля с удоволствие ще го изслушаме но да си разказва ме вицове във форума не мога да го приема за нормално!!!!!

Румене....сега е момента да посочим и виновните за да се стигне до тук! Защото смело мога да заявя, че ако реакцията и отношението на колегите, които обидиха Сандо определено са основната причина тази година да няма автокрос Мадан и Криводол и според мен това беше решаващо за пропадането на шампионата. Все пак при 6 състезания друго щеше да бъде.
"Винаги можеш да се откажеш, но никога не можеш да спечелиш, без да опиташ!..."!
Аватар
Andrey13
 
Мнения: 726
Регистриран на: Вто Фев 24, 2009 18:38
Местоположение: Montana
Име: Андрей Колев

Re: ОТНОСНО СЕЗОН 2013Г.

Мнениеот Andrey13 » Съб Мар 09, 2013 20:16

nikola написа:Румене,те БФАС немогат да си спасят рали шампионата,а камо ли ние да си спасим сами автокроса.Караме си регионални състезания за кеф и шоу,няма караници,прайм си банкети накрая.Ако така стане аз ще се върна да карам

Тъкмо ще си паснем на фона на положението в национален мащаб. Стачки кушии и банкети с пияни състезатели в автородео....и всичко, докато стане някой инцидент или Антон спокойно ще може да премери сили по бой с каски, след като Бойко спокойно мине през пръстите на краката му. Айде нема нужда от това.
"Винаги можеш да се откажеш, но никога не можеш да спечелиш, без да опиташ!..."!
Аватар
Andrey13
 
Мнения: 726
Регистриран на: Вто Фев 24, 2009 18:38
Местоположение: Montana
Име: Андрей Колев

Re: ОТНОСНО СЕЗОН 2013Г.

Мнениеот antonkunchevkunchev » Съб Мар 09, 2013 20:50

Те пак ще си бъдат 6 бе Андрей.Само че без тези на сърдитият Сашо.И като сме тръгнали да си говорим истини да си кажем всичко а?
Вие двамата както всички знаят сте организатори на Мадан и Криводол нали така? И като такива разбира се предпочитате Раликроса ,защо ли ще се запитат всички?
Ами "Елементарно Уотсън" раликроса си плащат за да участват- 80лв Х 50 човека примено колко прави -всеки може да го сметне.Плюс глобите които се плащат за щяло и нещяло и са в полза на организатора - добра сумичка се получава а? Така че,айде вие двамата стига сте се правили на Ощипани моми и сте хвърляли прах в очите на хората.Или ги сматате за балъци.Кажи ми как чак миналата година открихте че към никому ненужните акумулатори и масло за каруци може да дадете на състезателите минали през половин България до Вашата Северозападнала част и някой лев.Ама как лев бе той си е за вас а не за хората които ви правят състезанията.И кое ти дава право за пореден път да смяташ колегите ни за алкохолици и пропаднали хора?Знаеш ли как момчета като Генчо,Калев или Бъчо си изкарват парите и цената на какви лишения за семействата си поддържат тези машини само и само хора като теб да се окичат с гордото име -ОРГАНИЗАТОР.
И ако ти е кеф всеки път да чоплиш случилото се между мен и Бойко- моля ,но това е вече минало и за мен не е актуално.А ако искаш може и да отговориш на въпроса-Кой организира кръга в Гривица на който присъстваха всички които бяха в състояние към момента?Веднага ще ти отговоря-Сашо Видеото!!!!!ОППА КЪДЕ ВИДЯ БОЙКОТ НА СЪСТЕЗАНИЯТА ВИ?
Аватар
antonkunchevkunchev
 
Мнения: 199
Регистриран на: Пон Юни 15, 2009 16:27
Местоположение: силистра
Име: АНТОН КУНЧЕВ

Re: ОТНОСНО СЕЗОН 2013Г.

Мнениеот petroffbg » Нед Мар 10, 2013 00:36

Стига със излишните коментари,нямам нищо против раликроса,но двете дисциплини проведени заедно са обречени на провал.Точно това коментирахме и за изминалият сезон при срещата във В.Търново,но Сашо реши,че пак може да носи две дини под една мишница,при положение,че календара беше утвърден,прословутата БФАС му разреши да прави каквото си иска(а и откри топлата вода,реши,че отдогодина,демек тази ще има и парични награди).На европейско карат комплект,джуниър,раликрос(2000 турбини,един клас са всички),до 1,6 и над 1,6,като се събират общо над 100 машини.Всички са със транспордери,времената се публикуват веднага след тура,няма никакво мотане и временареждане.Трасето е еднакво за всички,вдигне ли се пепел,веднага се полива,минават инспектори от ФИА и ако не им хареса,оросяването продължава докато им хареса.Присъствъл съм на финал,който рестартираха още при първата обиколка,заради пепел,чудя се къде сме ние?А какво се получава например в Криводол,реката е буквално до трасето,три водоноски,карат на "дрифт"и изчезват,вместо да налеят трасето още от петък,и да продължът във събота вечер,но не,балерините от раликроса вдигат врява до небесата,щото карат със сликове.Няма как да стане комбинацията,при автокроса не можем да намерим трасето от пепел(който е карал знае със сигурност за какво говоря)и мотаенето със резултатите също е голям проблем.Та да си дойдем на думата,идеи как да запазим дисциплината?
Аватар
petroffbg
 
Мнения: 203
Регистриран на: Чет Яну 29, 2009 19:19
Име: Пламен Петров

Re: ОТНОСНО СЕЗОН 2013Г.

Мнениеот dani » Нед Мар 10, 2013 08:48

Здравеите и от мен
Значили това че хора които не са членове на бфса ще могат да участват на тези састезания или и аз трябва да се набутам да им пълня гушите
Аватар
dani
 
Мнения: 20
Регистриран на: Пон Май 23, 2011 10:48
Местоположение: Varna
Име: Даниел Станчев

Re: ОТНОСНО СЕЗОН 2013Г.

Мнениеот petroffbg » Нед Мар 10, 2013 09:05

dani написа:Здравеите и от мен
Значили това че хора които не са членове на бфса ще могат да участват на тези састезания или и аз трябва да се набутам да им пълня гушите


Ще се возиш и без да си член.
Аватар
petroffbg
 
Мнения: 203
Регистриран на: Чет Яну 29, 2009 19:19
Име: Пламен Петров

ПредишнаСледваща

Назад към Български Шампионат по Автокрос

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта

cron