Национален шампионат по автокрос 2013г,новини слухове

Дискусия за Българския Шампионат по Автокрос

Национален шампионат по автокрос 2013г,новини слухове

Мнениеот petroffbg » Нед Дек 30, 2012 19:14

Календара за 2013г:

1.Автокрос Златоклас 27-28 април 1-ви кръг,АСК "Инфомик-транс"
2.Автокрос Силистра 1-2 юни 2-ри кръг,АСК "Тони-старт"
3.Автокрос Чирпан 8-9 юни 3-ти кръг,АСК "Яворов-Чирпан"
4.Автокрос Мадан 3-4 август 4-ти кръг,община Бойчиновци
5.Автокрос Силистра 7-8 септември 5-ти кръг,АСК"Инфомик-транс"
Аватар
petroffbg
 
Мнения: 203
Регистриран на: Чет Яну 29, 2009 19:19
Име: Пламен Петров

Re: Национален шампионат по автокрос 2013г,новини слухове

Мнениеот Andrey13 » Пон Дек 31, 2012 19:08

Отпиши Мадан. Няма кой да го прави и по-добре се извинете на кметицата на Садина, че сте по-близо, за да не останат само четири кръга. Пак ще повторя,че ние сме си виновни, защото не оценихме усилията на организаторите а само ги критикувахме и ги изгубихме.Жалко! Лошото е че няма светлина в тунела а и няма от къде да дойде.Лично аз много мога да дискутирам по казуса и знам кого да обвиня, но е безсмислено и както се казва..."След дъжд качулка и след сватба булка". Хайде поне....Весела и щастлива Нова Година!На всички!
"Винаги можеш да се откажеш, но никога не можеш да спечелиш, без да опиташ!..."!
Аватар
Andrey13
 
Мнения: 726
Регистриран на: Вто Фев 24, 2009 18:38
Местоположение: Montana
Име: Андрей Колев

Re: Национален шампионат по автокрос 2013г,новини слухове

Мнениеот nikola » Сря Яну 02, 2013 15:45

Автокроса се завърна в ония години 2000-2005г когато имаше 4 кръга и 15 участници,и това цялото заради интриги и мръсни игри
ARA motorsport
nikola
 
Мнения: 82
Регистриран на: Вто Юни 28, 2005 13:15
Местоположение: Троян
Име: никола добрев

Re: Национален шампионат по автокрос 2013г,новини слухове

Мнениеот Andrey13 » Сря Яну 02, 2013 18:32

nikola написа:Автокроса се завърна в ония години 2000-2005г когато имаше 4 кръга и 15 участници,и това цялото заради интриги и мръсни игри
прибави и комерсиалната страна на нещата.Все повече започвам да се чувствам марионетка в нечии ръце.Спортната идея е нещо съвсем различно от това, което ние правим . Липсата и именно доведе до това положение.
"Винаги можеш да се откажеш, но никога не можеш да спечелиш, без да опиташ!..."!
Аватар
Andrey13
 
Мнения: 726
Регистриран на: Вто Фев 24, 2009 18:38
Местоположение: Montana
Име: Андрей Колев

Re: Национален шампионат по автокрос 2013г,новини слухове

Мнениеот krasimir ivanov » Сря Яну 02, 2013 23:29

nikola написа:Автокроса се завърна в ония години 2000-2005г когато имаше 4 кръга и 15 участници,и това цялото заради интриги и мръсни игри

Така както е тръгнал автокросът, нещата се връщат в началото на 90те години, три машини и два кръга. С всички тези простотии, бойкоти, интересът към тази дисциплина се изгуби. Кой спонсор, кой бизнесмен ще си хвърли парите да гледа капризите и бойкотите на някого?! Ще чакаме и ще се надяваме разните "Колтове" и капацитети като господин Кунчев да възродят този спорт.
krasimir ivanov
 
Мнения: 3
Регистриран на: Съб Апр 23, 2011 23:14
Име: Краси Иванов

Re: Национален шампионат по автокрос 2013г,новини слухове

Мнениеот Andrey13 » Чет Яну 03, 2013 20:06

Една птичка пролет не прави! Автокроса вече е загубена кауза ако не се съберат организатори и представили от федерацията, за да се решат проблемите ако е възможно. От нас състезателите не зависи нищо. Оказа се че сме марионетки. Е с изключени на 2-3-ма, които са се взели на сериозно и са си повярвали прекалено.
"Винаги можеш да се откажеш, но никога не можеш да спечелиш, без да опиташ!..."!
Аватар
Andrey13
 
Мнения: 726
Регистриран на: Вто Фев 24, 2009 18:38
Местоположение: Montana
Име: Андрей Колев

Re: Национален шампионат по автокрос 2013г,новини слухове

Мнениеот petroffbg » Пет Яну 04, 2013 16:45

Andrey13 написа:Отпиши Мадан. Няма кой да го прави и по-добре се извинете на кметицата на Садина, че сте по-близо, за да не останат само четири кръга


Нещо не схванах кой да се извинява и по какъв повод?
Аватар
petroffbg
 
Мнения: 203
Регистриран на: Чет Яну 29, 2009 19:19
Име: Пламен Петров

Re: Национален шампионат по автокрос 2013г,новини слухове

Мнениеот Andrey13 » Пет Яну 04, 2013 17:27

petroffbg написа:
Andrey13 написа:Отпиши Мадан. Няма кой да го прави и по-добре се извинете на кметицата на Садина, че сте по-близо, за да не останат само четири кръга


Нещо не схванах кой да се извинява и по какъв повод?

Забрави!!!
"Винаги можеш да се откажеш, но никога не можеш да спечелиш, без да опиташ!..."!
Аватар
Andrey13
 
Мнения: 726
Регистриран на: Вто Фев 24, 2009 18:38
Местоположение: Montana
Име: Андрей Колев

Re: Национален шампионат по автокрос 2013г,новини слухове

Мнениеот Andrey13 » Вто Яну 15, 2013 19:54

Абе колеги! Никой нище не споделя, ката че ли всичко е наред а според моето инфо няма да има шампионат по автокрос. Защо мълчите?
"Винаги можеш да се откажеш, но никога не можеш да спечелиш, без да опиташ!..."!
Аватар
Andrey13
 
Мнения: 726
Регистриран на: Вто Фев 24, 2009 18:38
Местоположение: Montana
Име: Андрей Колев

Re: Национален шампионат по автокрос 2013г,новини слухове

Мнениеот vikikos » Сря Яну 16, 2013 18:41

Според мен - не трябва и да има!Докато там карат хора за да докажат или отмъстят на някой за нещо,няма да има хубави състезания,а ако,няма такива,няма и смисъл от шампионат.
vikikos
 
Мнения: 446
Регистриран на: Сря Яну 07, 2009 21:49
Местоположение: варна
Име: ВИХРЕН ХРИСТОВ

Re: Национален шампионат по автокрос 2013г,новини слухове

Мнениеот petroffbg » Сря Яну 16, 2013 19:01

vikikos написа:Според мен - не трябва и да има!Докато там карат хора за да докажат или отмъстят на някой за нещо,няма да има хубави състезания,а ако,няма такива,няма и смисъл от шампионат.


Евалла за компетентният отговор!
Аватар
petroffbg
 
Мнения: 203
Регистриран на: Чет Яну 29, 2009 19:19
Име: Пламен Петров

Re: Национален шампионат по автокрос 2013г,новини слухове

Мнениеот vikikos » Чет Яну 17, 2013 19:06

Не съм направил някакво откритие,то си е очевидна истина.Имах желание да карам в Автокроса,бъгито е почти готово има работа за две седмици,а го правя от близо две години,защото това което виждам на състезанията ми убива желанието дори да го завърша!Ще си го карам за удоволствие май!
vikikos
 
Мнения: 446
Регистриран на: Сря Яну 07, 2009 21:49
Местоположение: варна
Име: ВИХРЕН ХРИСТОВ

Re: Национален шампионат по автокрос 2013г,новини слухове

Мнениеот colt 4 » Чет Яну 17, 2013 20:40

Сподели и с нас какво виждаш точно по състезанията,и по кои състезания.Аз посещавам примерно около 80-90% от състезанията и на повечето от тях съм доволен какво виждам.На 100% доволен от всички пилоти как се раздават,даже и от Андрей ,който не е претендент за първото място но продължава да кара.И съм маааалко недоволен понякога от организацията,и не виждам нищо лошо това да се коментира.А не както тука някой искат да си заравяме главите в пясъка,щом правя 300лв.разходи да отида до Чирпан,Криводол или където да е,мисля че мога да изказвам и недоволство, ако има за какво разбира се.И,АВТОКРОСА е спорт за МЪЖЕ,ако някой иска да се въведе ограничение от 35км/ч,отбиване плътно в дясно и даване на предимство на застигаща те машина,отлагане на състезания поради суха или влажна писта или температури под 20 и над 25 градуса, не е това неговата бира.Който му стиска кара който не,гледа като мене.

А според мене сезон ще ИМА,даже съм готов да се обзаложа че и Търговище и Садина ще има.
colt 4
 
Мнения: 232
Регистриран на: Вто Апр 27, 2010 22:18
Местоположение: СИЛИСТРА
Име: Димитър Георгиев

Re: Национален шампионат по автокрос 2013г,новини слухове

Мнениеот Andrey13 » Пет Яну 18, 2013 18:33

vikikos написа:Не съм направил някакво откритие,то си е очевидна истина.Имах желание да карам в Автокроса,бъгито е почти готово има работа за две седмици,а го правя от близо две години,защото това което виждам на състезанията ми убива желанието дори да го завърша!Ще си го карам за удоволствие май!

Ние също караме за удоволствие на състезание, така че по отношение на кефа няма разлика, но ако смяташ че имаш ресурс, потребност и нужда от адреналин, то пистата е единствения ти шанс ...все едно избираш между Сашка Васева и Наоми Кембъл /коя ще избереш?/и не си измисляй причини а се стягай и ако мислиш че те е ухапало кучето идвай при нас. Ние като начало малко ще те "подпрем" от тук от там за начало...може и да опиташ вкуса на чернозема в Златоклас и другаде, но това е автокроса...прах , кал, бутане и мнооооого технически неволи . :mrgreen:
"Винаги можеш да се откажеш, но никога не можеш да спечелиш, без да опиташ!..."!
Аватар
Andrey13
 
Мнения: 726
Регистриран на: Вто Фев 24, 2009 18:38
Местоположение: Montana
Име: Андрей Колев

Re: Национален шампионат по автокрос 2013г,новини слухове

Мнениеот petroffbg » Пет Яну 18, 2013 22:27

[quote="Andrey13"
Ние също караме за удоволствие на състезание, така че по отношение на кефа няма разлика, но ако смяташ че имаш ресурс, потребност и нужда от адреналин, то пистата е единствения ти шанс ...все едно избираш между Сашка Васева и Наоми Кембъл /коя ще избереш?/и не си измисляй причини а се стягай и ако мислиш че те е ухапало кучето идвай при нас. Ние като начало малко ще те "подпрем" от тук от там за начало...може и да опиташ вкуса на чернозема в Златоклас и другаде, но това е автокроса...прах , кал, бутане и мнооооого технически неволи . :mrgreen:[/quote]


Недей да го плашиш колега,на мен никой преди първото състезание не ми обясни тези подробности,а те си се случват,като не даваш газ и не виждаш и като не знаеш кво по-дяволите правиш на трасето при тия идиоти. :mrgreen:
Аватар
petroffbg
 
Мнения: 203
Регистриран на: Чет Яну 29, 2009 19:19
Име: Пламен Петров

Следваща

Назад към Български Шампионат по Автокрос

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта