Защо Бойко янков бе дисквалифициран???

Дискусия за Българския Шампионат по Автокрос

Re: Защо Бойко янков бе дисквалифициран???

Мнениеот dakardemon » Пет Юни 29, 2012 01:03

какво толкова ви е направил Антон че така му сипете всички че той е виновен едва ли не за случилото се ??? гледах клипчето няколко пъти и видях че битката е така но Бойко излиза от завоя и не оставя място на Антон в края ... Това че кара шампионското бъги и че едвам го стигат някой пилоти не означава че тряя го нареждаме и го обвиняваме за неща за който си има хора (съдии) за тая цел ..

а относно коментара на martin80 ... защо в силистра трябва да му смеят че не е първи ... човек се учи докато е жив ... :)
dakardemon
 
Мнения: 10
Регистриран на: Пон Май 16, 2011 14:42
Име: Georgi Vasilev

Re: Защо Бойко янков бе дисквалифициран???

Мнениеот Andrey13 » Пет Юни 29, 2012 07:09

dakardemon написа:какво толкова ви е направил Антон че така му сипете всички че той е виновен едва ли не за случилото се ??? гледах клипчето няколко пъти и видях че битката е така но Бойко излиза от завоя и не оставя място на Антон в края ... Това че кара шампионското бъги и че едвам го стигат някой пилоти не означава че тряя го нареждаме и го обвиняваме за неща за който си има хора (съдии) за тая цел ..

а относно коментара на martin80 ... защо в силистра трябва да му смеят че не е първи ... човек се учи докато е жив ... :)

Именно! Никой никой не обвинява.Няма виновен.Няма умисъл за да има дисквалификация.Причината за сблъсъка са именно субективните фактори, че съприкосновението става на ляв завой , когато центробежната сила на излизане те изхвърля на дясно. От записа личи че няма умисъл и ако предното колело на Бойко не беше попаднало зад лявото предно на Антон, сега нямаше да има за какво да дискутираме.Просто Бойко нямаше как да се измъкне от ситуацията.За Антон остава риска на крайния десен в първия завой след старта за който остава опасността някой да те атакува отвътре. Всички знаят какво се случва тогава и колко неконтролируема винаги е ситуацията тогава.
Чудно ми е защо никой от колегите действащи пилоти не изказва мнение. Нали това може да се случи с всеки от нас.Според мен да победиш в едно състезание и после да ти вземат победата незаслужено без да си виновен е най-лошото нещо, което може да ти се случи. На състезанието в Търговище когато завърших 2-ри ,спокойно можех да дисквалифицирам Неделчо Русев, който пресече напряко през ливадата и така изпревари 3-ма.Щях да съм първи, но и щях да огорча радоста и празника на човека, който така силно се радваше.И въпреки че ме караха не го направих от гледна точка на колегиалност и феърплей.Осъждам грозната постъпка на Антон след финала и смятам че е несъвместима с идеалите за които дишаме прахоляка и газим калта,ощетяваме семейните си бюджети и даваме години от живота си.Надявам се да се върне победата на Бойко, който напълно я заслужи. Надявам се Антон да се извини на Бойко за изпуснатите нерви /може и тук да го направи/.Ще получи купата за феърплей.Дори ако е разбрал от видеото че не е прав за контестацията , това наистина ще бъде шампионска достойна постъпка. И всичко ще е спокойно и ще е наред а карирания флаг на следващите състезания ще определи , кой е по-добрия. Надявам се че ще го направи.
"Винаги можеш да се откажеш, но никога не можеш да спечелиш, без да опиташ!..."!
Аватар
Andrey13
 
Мнения: 726
Регистриран на: Вто Фев 24, 2009 18:38
Местоположение: Montana
Име: Андрей Колев

Re: Защо Бойко янков бе дисквалифициран???

Мнениеот martin80 » Съб Юни 30, 2012 00:06

Не защо ще му се смеят те вече се смеят в Силистра на Антон и на постъпката му селска. Всичко щеше да е нормално ако го нямаше това след финала.
Аватар
martin80
 
Мнения: 3
Регистриран на: Вто Юни 21, 2011 17:45
Име: martin dobrev

Re: Защо Бойко янков бе дисквалифициран???

Мнениеот Karbo » Нед Юли 01, 2012 13:47

1.Първа редица: от ляво-Бойко, средата-Антон, от дясно-Красимир.
2.Антон с най-добър старт отново и затваря първи левия завой.
3.Бойко до последно искаше да мине от лявата страна на Антон, но не можа.
4.Бойко се качи и отскочи от насипа от пръст и се преземи до Антон, след което ИДВА И ВАШЕТО ВИДЕО, Бойко мина върху Антон, в следствие на което вкара бъгито си в пътя за сметна на Антон.

Е кое е нормалното в случая ???? Ми като не можа да затвори пръв завоя и не спря, взе че мина през Антон.
Мисля, че който от нас да е на мястото на Тони в случая щеше да иска дисквалификация. Постъпката му след финала и аз не я одобрявам.
Karbo
 
Мнения: 1
Регистриран на: Нед Юли 01, 2012 13:32
Име: Деян Василев

Re: Защо Бойко янков бе дисквалифициран???

Мнениеот petroffbg » Пон Юли 02, 2012 09:33

Karbo написа:1.Първа редица: от ляво-Бойко, средата-Антон, от дясно-Красимир.
2.Антон с най-добър старт отново и затваря първи левия завой.
3.Бойко до последно искаше да мине от лявата страна на Антон, но не можа.
4.Бойко се качи и отскочи от насипа от пръст и се преземи до Антон, след което ИДВА И ВАШЕТО ВИДЕО, Бойко мина върху Антон, в следствие на което вкара бъгито си в пътя за сметна на Антон.

Е кое е нормалното в случая ???? Ми като не можа да затвори пръв завоя и не спря, взе че мина през Антон.
Мисля, че който от нас да е на мястото на Тони в случая щеше да иска дисквалификация. Постъпката му след финала и аз не я одобрявам.


Точно такава беше ситуацията,описал си я много правилно,аз бях на трета редица и след завоя щях да вляза(буквално)в кокпита на Антон,стоящ напреки на трасето,не знам как успях да го избегна...
Аватар
petroffbg
 
Мнения: 203
Регистриран на: Чет Яну 29, 2009 19:19
Име: Пламен Петров

Re: Защо Бойко янков бе дисквалифициран???

Мнениеот Иван Шопов » Чет Юли 05, 2012 19:01

Очевадно вчера е имало решение относно инцидента. На сайта на БФАС има излязло решение от 04.07.2012г., което гласи:
Код: Избери целия код
Във връзка с инцидент на Автокрос „Монтана”2012, след като разгледа докладна записка от Председателя на Комисията по Автокрос и Раликрос, Димитър Димитров и докладна записка от Директора на състезанието Румен Манолов, УС на БФАС реши да се отнемат състезтелните права на Антон Кунчев за два календарни месеца, считано от 04.07.2012 г.

БФАС отправя предупреждение към Председателя на АСК”Инфомик транс” да предприеме необходимите мерки към пилотите, членове на клуба, за недопускане на подобни инциденти.

Ако календара а страницата на БФАС е верен, то това е отсъствие от 3 състезания. Нямам идея как върви класирането при Вас, но си мисля, че това е равносилно на отнемане на възможността за добро годишно класиране.
И отново - не казвам, че е грешно или правилно - за това си има "компетентни органи".
Човек се учи от грешките си, БФАС - никога!!
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Re: Защо Бойко янков бе дисквалифициран???

Мнениеот Camio » Съб Юли 14, 2012 06:47

При положение, че не съм го видял на живо и доколкото може човек да добие представа от видеото, наказание трябва да има. Вече дали да е дисквалификация, не е от моята компетенция. Ако направим паралел с Формула 1, на последното състезание на Силверстоун имаше подобна сътуация между Перес и Малдонадо - последният беше от вътрешната страна на завоя и избута мексиканеца от пистата и беше наказан (http://www.youtube.com/watch?v=COfSl_L3WO8). Тук нещата не опират до това дали има умисъл. За лоша преценка в дадена ситуация също всеки трябва да си носи последствията. Това не е детска градина да кажеш: "Не исках така, ей така исках, ама не стана". Ситуациите в моторните спортове се развиват бързо, всеки си взима решението, което му се струва правилно и като се създаде неприятна ситуация - има си съдии.
А съвсем друг е въпросът, че в този шампионат сме се нагледали на редица други "престъпления", които са оставали безнаказани. Аз, да си призная честно, не си спомням в последните няколко години да е имало подобни санкции, при това за абсолютно състезателен инцидент като в тази ситуация, защото от това, което видях на видеото, няма умисъл, а борба за позиция с лоша преценка от единия състезател.
Ако това наказание остане единичен случай, мога да кажа, че е престъпление. Но, ако от тук нататък, съдиите спрат да толерират ударите в автокроса, напълно го оправдавам. В крайна сметка, искал, не искал, удряш колега и не му даваш шанс да си кара карането - търпиш си последствията. Защото всички знаем, че има определени хора, които на всяко състезание удрят някого. И никога да не си гледал състезание от автокроса, стига ти да минеш през закрития парк, да погледнеш машините и сам ще разбереш кои са тези хора.
Случката след финала на състезанието влиза в графата "Без коментар". Като цяло целият ни автокрос е такъв - като залязващо слънце над бойно поле. :lol:
Останали сте една шепа "луди" хора, които обаче никога не сядат на една маса, а имате да решавате един много важен въпрос: "Искате ли вашите деца и внуци да гледат автокрос в България или вие ще сте хората, които ще го ликвидират този спорт?" Може да е малко крайно като мнение, но от много години насам няма една крачка в положителна насока. Тук не опират нещата до това, че все някой от вас успява да скалъпи едно ново бъги да внесе разнообразие. Погледнете колко добри състезатели са се отказали в последните години! Вижте как на много състезания ходят по 3-4 машини в клас! Колко състезания не се провеждат? Ще кажете, че няма пари. Ами аз ако съм инвеститор и видя такива сцени, няма да искам да чуя повече за автокрос.
Няма рецепта, няма черно и бяло, няма лесен начин да се подобрят условията, но нещата зависят от вас, състезателите, защото само вие останахте. Погледнато реално вие, екипите ви, семействата ви сте повече от зрителите по състезанията и нещата са опряли дотам дали искате и вие да станете само зрители?
Camio
 
Мнения: 3
Регистриран на: Нед Май 23, 2010 11:54
Име: Vlado Iliev

Re: Защо Бойко янков бе дисквалифициран???

Мнениеот Andrey13 » Съб Юли 14, 2012 08:25

Драги Canio! Разбирам вашата заинтересованост относно проблемите и бъдещето на автокроса в България.Но в компетентното си мнение, не давате начини за решаването на тези проблеми. Относно състезателите, смятате ли че самите състезатели трябва да сядат на една маса и защо? Какво те могат да решават и какво са длъжни те относно бъдещето на този спорт.Това нещо е задължение на Федерацията, организаторите на състезанията и акредитираните лица и най вече на Министъра на спорта като управител на всички спортове в България.Лично смятам че състезателите правят всичко което е по силите им в тази част, за която са длъжни и за която ощетяват семейните си бюджети. Този спорт е аматьорски и е като хора на "Тревненските баби" към читалище "Възход", които запяват отвреме на време в салона . Чиста доза самодейност в стил кой колкото може и колкото му се дава.Както казва Сандо Мадански...."заради това някои нямат и хладилници в къщи".Ние сме като рицарите някога, ама не на коне а на таралясници, които сами сме си правили и се гъбаркаме в стил автокрос. Това сравнение с Перес и Малдонадо го приемам за подигравка, защото е несравнимо да си професионалист и заплатата и бюджета ти да е в милиони . Отделен е въпроса на асфалт ли си или на земя, където на моменти може да е влажно и да се поднесеш и не само да има съприкосновение , но и да те избутат навън от пистата.За това се нарича автокрос и това е един от чаровете на този спорт. Според мен критиките и мненията ги насочи някъде мноооого по-нагоре в министерството на спорта , където трябва да се дадат пари за развитието , ама не за управление а на клубовете, защото развитието е точно там а без пари няма да можеш и до пистата да стигнеш а камо ли да "построиш" състезателно бъги. Жалко, но това е истината и ние нямаме никаква вина и по скоро тези, които ни гледат трябва да застанат мирно пред нас, заради жертвите и лишенията които правим в името на този спорт. Аиде сега по една салфетка сега да си изтриете сълзите. :lol:
"Винаги можеш да се откажеш, но никога не можеш да спечелиш, без да опиташ!..."!
Аватар
Andrey13
 
Мнения: 726
Регистриран на: Вто Фев 24, 2009 18:38
Местоположение: Montana
Име: Андрей Колев

Re: Защо Бойко янков бе дисквалифициран???

Мнениеот petroffbg » Съб Юли 14, 2012 08:32

Останали сте една шепа "луди" хора, които обаче никога не сядат на една маса

Ето тука не позна,никой от автокроса няма да ти откаже помощ,чарк,гуми ако трябва,акъл да ти налее.Масите са задължителни,отсъствието се наказва,виж на трасето всеки си кара карането,в бокса пак сме си приятели.

P.S.Амбицирани луди,нямам друго обяснение.
Аватар
petroffbg
 
Мнения: 203
Регистриран на: Чет Яну 29, 2009 19:19
Име: Пламен Петров

Re: Защо Бойко янков бе дисквалифициран???

Мнениеот Camio » Съб Юли 14, 2012 13:47

Не ми се бършат сълзи, защото е смешно. :lol: Казвате, че този спорт е аматьорски - аз лично не го намирам за такъв, защото аматьорски спорт се прави без умения, без почти никакви средства и не се предявяват никакви претенции. Ако автокросът е аматьорски спорт, закакво ви е федерация, министри и т.н.?
За сравнението с формулата - идеята ми НЕ бе да сравнявам двата спорта като характеристики. Изразих своето мнение като наблюдател, без да задължавам никого с него, че и двата инцидента са сходни и по-скоро състезателни, и няма нужда да се търси умисъл. Но като няма умисъл не значи, че няма санкции.
Но за чарът не съм съм съгласен, според мен не е в това да ходиш да блъскаш другите и да опоразяваш, както каза, направеното с много лишения. Питаш ме какво да направите - ами съберете се, направете си пилотска организация, напишете си изискванията, призовете медиен интерес, повдигнете тези си искания, обаче си заслужете вниманието с каране и организация, а не с пиене преди състезание (понякога и 5 мин преди старт), пушене на цигари в бъгито, застанал на старт, каране в обратна посока, блъскане на колегите и т.н. После се оплаквате, че не ви взимат насериозно, че не ви помага федерацията. То е ясно, че там е само шуробаджанащина, но на хубавото никой няма да каже лошо. Направете повече хубави неща, за да ви чуят!

Към Пламен: това, което казваш, го знам. Просто както казах по-горе, време ви е на "лудите" да помислите как да вкарате малко чужди пари в този прекрасен спорт. А това не става с кебапчета на масата (не че пречат :lol: ), а с поставянето на проблемите там. Думата лудост я използвам в изцяло позитивен смисъл и не искам да засягам никого.
Camio
 
Мнения: 3
Регистриран на: Нед Май 23, 2010 11:54
Име: Vlado Iliev

Re: Защо Бойко янков бе дисквалифициран???

Мнениеот Andrey13 » Съб Юли 14, 2012 19:36

Camio написа:Не ми се бършат сълзи, защото е смешно. :lol: Казвате, че този спорт е аматьорски - аз лично не го намирам за такъв, защото аматьорски спорт се прави без умения, без почти никакви средства и не се предявяват никакви претенции. Ако автокросът е аматьорски спорт, закакво ви е федерация, министри и т.н.?
За сравнението с формулата - идеята ми НЕ бе да сравнявам двата спорта като характеристики. Изразих своето мнение като наблюдател, без да задължавам никого с него, че и двата инцидента са сходни и по-скоро състезателни, и няма нужда да се търси умисъл. Но като няма умисъл не значи, че няма санкции.
Но за чарът не съм съм съгласен, според мен не е в това да ходиш да блъскаш другите и да опоразяваш, както каза, направеното с много лишения. Питаш ме какво да направите - ами съберете се, направете си пилотска организация, напишете си изискванията, призовете медиен интерес, повдигнете тези си искания, обаче си заслужете вниманието с каране и организация, а не с пиене преди състезание (понякога и 5 мин преди старт), пушене на цигари в бъгито, застанал на старт, каране в обратна посока, блъскане на колегите и т.н. После се оплаквате, че не ви взимат насериозно, че не ви помага федерацията. То е ясно, че там е само шуробаджанащина, но на хубавото никой няма да каже лошо. Направете повече хубави неща, за да ви чуят!

Към Пламен: това, което казваш, го знам. Просто както казах по-горе, време ви е на "лудите" да помислите как да вкарате малко чужди пари в този прекрасен спорт. А това не става с кебапчета на масата (не че пречат :lol: ), а с поставянето на проблемите там. Думата лудост я използвам в изцяло позитивен смисъл и не искам да засягам никого.


Дрън ,дрън! Безсмислена и безкрайна полемика. Май ни мислиш за тъпанари.Не разбираш а и нямаш бегла представа от реалните проблеми които пречат и как да се излезе от кризисната обстановка, в която цяла България е изпаднала. Ние много добре знаем как, с какво , с кого, кога, как и защо да го правим, но на пътя има много пречки, много негативни настроения и страсти и накрая, вместо да получим потупване по рамото все ще се намери някой като теб, който да дава акъл и да сипе упреци. Да ама на нас не ни пука , щото сме както казваш "луди " защото ни е ухапало кучето на автокроса и точим бъгитата за Чирпан и както се казва ...."Правим каквото можем а да става каквото ще". А от приказки в стил на някое юпи няма нужда. Ще ти кажа само едно. Състезание или кръг от шампионата се прави много лесно. Единственото нещо е организатора да има около 8 000 лева и всичко ще е наред.Ще има добра писта, линейка ,полиция, пожарна, купи и награди. Само че кой да ги даде, като и мама на тато вече не дава без пари? :wink:
Другото което зависи от нас , ние си го правим много добре, поне даваме всичко от себе си.За това застани мирно пред нас и ни се поклони, защото някои както казах нямат перални а и децата ни гладуват.Ако ли не по-добре замълчи .
"Винаги можеш да се откажеш, но никога не можеш да спечелиш, без да опиташ!..."!
Аватар
Andrey13
 
Мнения: 726
Регистриран на: Вто Фев 24, 2009 18:38
Местоположение: Montana
Име: Андрей Колев

Re: Защо Бойко янков бе дисквалифициран???

Мнениеот Иван Шопов » Съб Юли 14, 2012 20:10

Андрей,
А да вземем да Ви построим един паметник и да обикаляте около него?
Не виждам нищо лошо в написаното по-горе, а и от описаното от теб искаш само две неща : "Евала" и "Пари". За първото си мисля, че е по-добре хората да го казват от сърце, а не да е изпросено, а за второто... Май точно за това Camio говореше.
В крайна сметка не виждам да дефинираш "многото пречки и спънки", които срещате.
Митко (Димитров) твърдеше, че почти всичко е ок при Вас, но при новото ръководство ще е супер. Сега от теб слушам, че май не е точно така. А,да... Съвсем наскоро и един организатор като че ли се подигра с "липсата на перални".
Извинявай, но написаното от теб звучи сякаш сте си заградили един двор и не искате никой да припари в него. Лошо няма, дори и това да е Вашето становище, но тогава не чакай нито евала, нито пари. Двора си е Ваш - каквото засеете, това ще пожънете.
Мисля си, че Camio това се опитваше и да ти каже.
Никой не Ви е длъжен с нищо. Нито да Ви ръководи, нито да се грижи за Вас, нито да Ви намира пари. Всичко трябва да се прави заедно и с общи цели и желания. В противен случай защо някой да прави нещо за теб, след като ти самият си си взел тези решения, имаш твоето бъги, твоят двор, а и да не забравяме, че създаваш собственото си удоволствие.
Няма как някой друг да плати сметката преди Вашата дисциплина (а и автомобилния спорт като цяло) да имат визия, сериозна структура, реални и постижими цели, амбиции и стратегия, които да се преследват и изпълняват.
Това все още не се случва, а и аз лично питая съмнения да видим скорошни стъпки в тази посока.
И ако някой дължи нещо на другите, то това са само честност, доблест и адекватност... Но взаимни, а не еднопосочни!

P.S. Извинявай, но наистина след разискването на този случай и прочетените мнения, като че ли наистина за страничните хора Вашата дисциплина няма как да бъде привлекателна. Не искам никого да обидя - знам колко труд, нерви и лишения струва подготовката на автомобил и/или бъги за състезание, но се замисли само... Искаш нещо, а какво точно предлагаш на хората, които трябва да го дадат?
Човек се учи от грешките си, БФАС - никога!!
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Re: Защо Бойко янков бе дисквалифициран???

Мнениеот colt 4 » Съб Юли 14, 2012 22:43

За написаното от Иван Шопов, ако имаше както във Facebook... Харесва ми..щях да го натисна.По принцип много харесвам Автокроса,хубава и атрактивна дисциплина,особено в Европа,НО много зле рекламирана в България,някой да е гледал репортаж в спортните новини по НАЦИОНАЛНА телевизия за Автокрос ,аз поне от 2-3 години не помня такъв,като съм гледал репортажи за най чудновати и посетени от 50-100 човека състезания ,а тези по автокрос на които се стига и до 5000 човека НИЩО, много слабо медийно участие,Е, как тогава да дойдат големите рекламодатели,а със повече пари и нивото се качва,може би самите пилоти трябва да се организират по някакъв начин и да изберат някой който да се занимава PR,а може би БФАС трябва да върши тази работа-не знам,99% от пилотите нямат спонсори или ако имат те са символични.А поклона се състои в това че има публика която идва да ви гледа,фенове които минават по 200-500-800км за да гледат Автокрос и да викат за своя фаворит,ще се видим на Чирпан.Между другото, чух че........следва продължение :mrgreen: :mrgreen:
colt 4
 
Мнения: 232
Регистриран на: Вто Апр 27, 2010 22:18
Местоположение: СИЛИСТРА
Име: Димитър Георгиев

Re: Защо Бойко янков бе дисквалифициран???

Мнениеот Andrey13 » Нед Юли 15, 2012 08:33

Пак отново дрън...дрън. :D КАто юпитата , които дойдоха със Симеон да оправят България. Празни приказки, благопожелания и съвети, които и кучетата в Гривица ги знаеха ама състезание не се състоя.Едно е ясно...нашия спорт е самодеен, като В група във футбола-аматьорски. Това влече и всичките характеристики, които визирате и няма как да стане по друг начин.Никой от гражданите на Р България, няма да извади пачка за този спорт, най-малкото поради това, че няма да има възвращаемост освен ако е луд . :D и то за връзване. Не мога да разбера, защо търсите под вола теле. Времето на "добрите пожелания" и "патриотичния ентусиазъм" отмина. Хората обедняха а с това и духовните им потребности, желанието за емоции и развлечение. Всички виждат , че пистите тази година са по-празни от миналата и това е тенденция.Отделен е въпроса, какво очакват тези, които са зрители. Единственото е зрелища и нищо повече. Който иде на боксов мач иска да види нокаута а не победа по точки.Г-н Шопов бърка нашия спорт с рали спорта. А и благопожеланията и съветите му са далеч от достижимата реалност, в аспекта на националното несъгласие в държавата ни, на което сме свидетели в последно време. Това няма как да не се отрази негативно на всичко и за това не сме виновни ние или Бойко Янков. Не е виновен Станимир, който искаше да направи състезание ама няма пари.Не съм виновен аз, който хвърлям 20-30 хиляди на година в кошчето на лудите идеи ,засипани от прахта и калта по пистите.Не е виновен Пламен, който ще остарее в гаража до фрезата и струга за да майстори зъбчатки. Митко Калев, за който се чудя как успява финансово .А от паметник нямаме нужда :wink: , защото ние не сме герои на времето си а пораснали деца, с големи играчки и които спорят на пистата , коя е по-добра . А когато карирания флаг решава това, няма как да не стават съприкосновения, да се раздават ругатни и разменят каски.

P.S. А иначе господа, можете да си дърдорите ,умувате и мечтаете, колкото си искате. Това поне за сега е безплатно и не се плаща още данък- обществено мнение.Реалността е тази ....за жалост или не само ние си я знаем .А кои сме, можете следващата седмица да ни видите в Чирпан :wink: .Ама ако дойдете ,значи и вас ви е гризнало кучето на автокроса а за сега ваксина за това заболяване още не е измислена, въпреки, че някои тук във форума макар и на теория се опитват но за сега неуспешно а и не вярвам в близко бъдеще да успеят.....Истината е че ....
"Хората с високо равнище на лично овладяване не могат да си позволят да избират между разума и интуицията или между главата и сърцето, защото не биха избрали да се ограничават до ходенето с един крак или гледането с едно око". Питър Сендж
"Винаги можеш да се откажеш, но никога не можеш да спечелиш, без да опиташ!..."!
Аватар
Andrey13
 
Мнения: 726
Регистриран на: Вто Фев 24, 2009 18:38
Местоположение: Montana
Име: Андрей Колев

Re: Защо Бойко янков бе дисквалифициран???

Мнениеот petroffbg » Нед Юли 15, 2012 09:09

Автокроса в България е загубена кауза,сам се чудя какво правя там и не намирам логично обяснение,явно си е вид краста за която не е измислено лечение.
Аватар
petroffbg
 
Мнения: 203
Регистриран на: Чет Яну 29, 2009 19:19
Име: Пламен Петров

ПредишнаСледваща

Назад към Български Шампионат по Автокрос

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Majestic-12 [Bot] и 24 госта