Автокрос Златоклас 21-22 Април 2012г

Дискусия за Българския Шампионат по Автокрос

Re: Автокрос Златоклас 21-22 Април

Мнениеот colt 4 » Вто Апр 24, 2012 00:57

Публично се извинявам на лицето Андрей Колев :cry:
colt 4
 
Мнения: 232
Регистриран на: Вто Апр 27, 2010 22:18
Местоположение: СИЛИСТРА
Име: Димитър Георгиев

Re: Автокрос Златоклас 21-22 Април

Мнениеот dimitar r dimitrov » Сря Апр 25, 2012 00:12

Г-н Хинков аз съм си платил моите мечти и винаги съм ги осъществявал. 2005г.рожден ден на ;Автокроса в Герман .2006,2007,2008,2009г.директни излъчвания по Канал-3./2009г с международно участие.Ако сте толкова вътре в нещата би трябвало да знаете тази статистика.Но явно не сте?За последно през 1989г. в Самоков беше проведено международно състезание и бе излъчвано по телевизията. Вие сам решете дали моите мечти са безплатни, или такива като вас нека да не ме обсъждат, а да направят нещо и да не гледат в канчето на тези които се мъчат да направят нещо.Благодаря.
dimitar r dimitrov
 
Мнения: 66
Регистриран на: Вто Фев 02, 2010 22:55
Име: Dimitar Dimitrov

Re: Автокрос Златоклас 21-22 Април

Мнениеот dimitar r dimitrov » Сря Апр 25, 2012 00:25

Ние не искаме да се делим,но не искаме и хора които не ни познават и не искат да ни чуят,да ни диктуват своите правила гледайки ги от комерсиална гледна точка.Не може да градиш нещо което не познаваш,не можеш да решаваш проблеми които не знаеш на много хора.Не можеш да искаш без да даваш а да искаш да вземаш.Нека да си тръгнат по живо по здраво и ние ще остане ме в семейство то на БФАС. Но ако този апарат остане си отиваме. Този спорт съществува вече 37г. в забрава, и ще продължим с БФАС или без БФАС ние винаги сме били последната дупка на кавала така ,че обратен път няма и място за компромиси също.Искаме да има спорт и ще го има.
dimitar r dimitrov
 
Мнения: 66
Регистриран на: Вто Фев 02, 2010 22:55
Име: Dimitar Dimitrov

Re: Автокрос Златоклас 21-22 Април

Мнениеот dimitar r dimitrov » Сря Апр 25, 2012 00:46

Ванка здравей .УС е кол в спиците в този момента.Това което го предлага този УС ние го имаме от 2006г. и си работи ме по него и леко по леко се развиваме, но да вземаш решение без да го обсъдиш със хората които касае това нещо, ми прилича на чист тоталитаризъм,или фашизъм. Не можеш да ми говориш за демокрация и добро бъдеще когато ми извиваш ръцете,извинявай приятелю.Ако утре дойда в сервиза ти и ти кажа Ване от следващият месец ще ми плащаш по 5000лв. и аз след 5години ще те направя най проспериращият сервиз в европа, ще приемеш ли? Ще ми повярваш ли? Без да ти помогна само да искам без да дам, а да искам да вземам?Извинявай но няма как да стане.Изказвам мнението на колегите, не само моето. Следващото състезание 12/13.05. е Търговища. 26/27.05.-Чирпан.Смятам ,че Чирпан е близко и поканата остава за което пожелаеш.В по късен етап има и Монтана,Криводол.Обади ми се и ще се уговори.
dimitar r dimitrov
 
Мнения: 66
Регистриран на: Вто Фев 02, 2010 22:55
Име: Dimitar Dimitrov

Re: Автокрос Златоклас 21-22 Април

Мнениеот petroffbg » Сря Апр 25, 2012 08:59

Резултатите от състезанието със съдействието на Спорт-инфо:
http://www.bfas.bg/shampionati/avtokros ... nt&print=1
Аватар
petroffbg
 
Мнения: 203
Регистриран на: Чет Яну 29, 2009 19:19
Име: Пламен Петров

Re: Автокрос Златоклас 21-22 Април

Мнениеот Ferjancz » Сря Апр 25, 2012 09:21

В началото - 19.04.2012

demonsass написа: Невероятно творение,каква красота,линия, дизайн.Гениален сте г-н Колев!!!Нека се научат да Уважават предприемчивите и богати хора като Вас,защото вие ги храните тези мизерници!!!Нека видят какво може да сътвори един роден гений!!! Още веднъж Благодаря за интересните снимки на раждането на това превъзходно бижу и само първи места с него!!!!

... и след четири дена 23.04.2012

demonsass написа: Абе то Колев е с музикално образование, ако му платиш може и да напише музиката!!!!/дано поне това което е учил да му се отдава :D /Защото за другото е пълна скръб,те повечето му съграждани знаят ,че не го слуша главата,ама какво да направиш като един болен човек си повярва не трябва да му чупиш хатъра.....щото няма да те разбере.Той в Монтана е известен като "изобретател",мисли се за Н.Тесла или Едисон или Нютон,затова не възприема като знаещите и можещите му кажат ,че концепцията му е сбъркана!!!!!,а би било добре да му платиш,защото и банките скоро ще разберат колко струва този"самороден талант",дано поне на музикалния фронт се получи нещо :lol: :lol: :lol:

По-голяма фурнаджийска лопата скоро не бях срещал. :mrgreen: You made my day, както се казва на чист български :mrgreen: :mrgreen:


@dimitar r dimitrov - Хубавото в цялата ситуация е, че все още имате (всички в кроса) хъс и силен мерак и е видно, че състезанията ви се получават, което е най-важното. Авто и рали кроса си имат свойте верни и неотлъчни фенове, които без значение от обстоятелствата са около трасето. Аз от много години не съм ходил на автокрос, въпреки, че съм от Троян :roll: , но мисля да поправя тази си грешка :) Лошото е (и това наистина е адски лошо), че които и да е на власт във федерацията, рали и авто кроса винаги ще бъдат на заден план и честно да ви кажа от много години не мога да проумея защо. В Европа кроса, във всичките му форми, е една от най-атрактивните дисциплини, събираща хиляди (справка - всичките клипове в мрежата, а Колт 4 може да изкаже и впечатления от първа ръка), а тук както казах винаги се е гледало като на спорт втора ръка, което е жалко. Винаги съм си мечтал у нас да се направи писта за крос и да се вземе кръг от европейски шампионат, който носи със себе си всичките позитиви, ама нейсе. Както и да е отплеснах се. Успех за напред!
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

Re: Автокрос Златоклас 21-22 Април

Мнениеот Иван Шопов » Сря Апр 25, 2012 09:55

Мите,
Ferjancz е прав, а и дотук не виждам нещо, което да ме кара да си мисля, че ще нещата ще бъдат по-различни.
Сам казваш, че години наред сте били "в забвение", а в същото време при връщането на "старата власт" си убеден, че ще има промяна, така ли?
И не приятелю... Нямате право да си ходите ако поддържаните от Вас хора дойдат на власт. Няма да е честно това да се случи в голяма степен и с Ваша помощ, а после да ни оставите ние да оперем пешкира.
Така че, щом сте/сме на хорото ще се тропка докрай.:)

Обещах, че ще дойда и ще го направя. Направи ми доста негативно впечатление директният словесен двубой "кой е по-по-най", както и подигравката с труда на един от Вас. Не познавам участниците в тази дискусия, но си мисля, че всяка една смислена идея,подкрепена с доста финансови и емоционални жертви трябва да бъде уважавана и подкрепяна. По този начин идеите се развиват, конкуренцията става по-ожесточена, а спорта - по-интересен.
Човек се учи от грешките си, БФАС - никога!!
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Re: Автокрос Златоклас 21-22 Април

Мнениеот Black_monster » Сря Апр 25, 2012 13:35

Може ли да ви помоля ако някой разполага със снимки от състезанието да ги качите :) Благодаря в и предварително :)
Black_monster
 
Мнения: 6
Регистриран на: Сря Апр 25, 2012 13:33
Име: Svetlin Petkov

Re: Автокрос Златоклас 21-22 Април

Мнениеот dimitar r dimitrov » Сря Апр 25, 2012 14:32

Ване прав си ние ги избрахме и за това си поправяме грешката.Но като се вземе в предвид,че на някой е наранено егото и самолюбието и непрекъснато се дават през конференции и се пишат глупости не знам какво да очакваме?Ние избрахме Александров той без да ни информира ни на тресе хора които нямат работа в БФАС. Ако ги беше махнал на време и беше се вслушал в съветите ни той щеше да си остане,но той просто не пожела да се вслуша в съветите на всички нас ,и не пожела да одобри нито едно предложение.Затова ще се наложи да си ходи комплексно с хората с които дойде.
dimitar r dimitrov
 
Мнения: 66
Регистриран на: Вто Фев 02, 2010 22:55
Име: Dimitar Dimitrov

Re: Автокрос Златоклас 21-22 Април

Мнениеот Иван Шопов » Сря Апр 25, 2012 15:04

Не искам да превръщам хубавата Ви тема в спор кой как е дошъл и кога ще си отиде.
Аз лично при тези сътресения не виждам "светлина в тунела" и продължавам да съм на мнение,че и Господ и Вси Светии да са ни УС - при тази кочина, която бе сътворена, разделянето на лагери и клубчета по интереси - няма да има оправия поне 2 сезона. И Мите, казваш, че сте сбъркали при Александров... Ако и сега бъркате, което за мен е много,много вероятно - ще седите с нас, докато не се променят нещата.:)
Както и да е... Очакваме повече снимки от състезанието.
Човек се учи от грешките си, БФАС - никога!!
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Re: Автокрос Златоклас 21-22 Април

Мнениеот todger » Сря Апр 25, 2012 21:45

IMG_07262.jpg
IMG_07262.jpg (77.25 KiB) Прегледано 10689 пъти
Ето как изглеждаше пистата около обяд.Благодарение на упоритата работа на организаторите блатото бе изпомпено с помпи и трасето в неделя стана добро за състезание.Благодаря на всички,които вземаха участие в организацията на "Автокрос Златоклас" :D
Аватар
todger
 
Мнения: 70
Регистриран на: Вто Мар 31, 2009 21:21
Местоположение: Велико Търново
Име: Тодор Герганов

Re: Автокрос Златоклас 21-22 Април

Мнениеот todger » Сря Апр 25, 2012 21:54

Искам да попитам Иван Шопов,той като като господ ли се явява тук в нашият форум.Какъв е той,че ще определя кой какво ще прави,за кого и как да гласува и къде да членува.Като какъв се явява, че да дава акъл и прави забележки в нашите отношения, без да знае нищо за автокроса.Г-н Шопов гледай си бизнеса и не са меси там ,където не ти е работа.Ние нямаме нужда от съветници.
Аватар
todger
 
Мнения: 70
Регистриран на: Вто Мар 31, 2009 21:21
Местоположение: Велико Търново
Име: Тодор Герганов

Re: Автокрос Златоклас 21-22 Април

Мнениеот dimitar r dimitrov » Сря Апр 25, 2012 23:33

Ванка Вси Светии никога не е било за нас БФАС. Не говори ме виновен и не винен.Сам каза, избрахте ги и нямате право да бягате и да се делите,не няма да бягаме и затова оставаме ,но ще наложи ме онова от което имат нужда дисциплините ни.По темата на разделението ще споделя нещо с което не искам да засегна никой колега,не съм Ясен Попов.Разделението започна от АДАС.Колеги извинете ме но в дисциплините които членуват там се разделиха,при нас не се случи.Смятам ,че това е показателно какво семейство сме?Искам да подам една информация за Иван Шопов към колегите си от,Автокрос и Раликрос.Колеги Иван е един прям и интелигентен колега жаден за информация и до това което се добере като информация го споделя.Просто начина по които я поднася не е подходяща.Той потвърждава моята покана да ни посети на някое състезание и ще се убедите ,че не е по различен от нас.
dimitar r dimitrov
 
Мнения: 66
Регистриран на: Вто Фев 02, 2010 22:55
Име: Dimitar Dimitrov

Re: Автокрос Златоклас 21-22 Април

Мнениеот dimitar r dimitrov » Сря Апр 25, 2012 23:41

Тоше Иван не е бизнесмен той е като нас сервиз с гуми и гърби като нас но е по емоционален.Ще се запознаете и ще се убедите,че е като нас. И между нас има такива като него.
dimitar r dimitrov
 
Мнения: 66
Регистриран на: Вто Фев 02, 2010 22:55
Име: Dimitar Dimitrov

Re: Автокрос Златоклас 21-22 Април

Мнениеот Иван Шопов » Чет Апр 26, 2012 13:14

Мите,
Не знам с какво разделението е започнало от АДАС, защото нашата организация винаги се е стремяла към обединението.
Благодаря ти и за добрите думи, но няма нужда. Щом хората от Рали клоса и Авто кроса не желаят моето и нашето присъствие като част от една общност-така да бъде.

Г-н Герганов,
Явявам се като един от всички членове на БФАС, който е и ще бъде потърпевш от текущите събития. Така или иначе те са част от Вашите и наши действия и постъпки и не смятах, че има нещо нередно да ги обсъждаме заедно. За мен лично причинителите на дадено събитие би следвало да изживеят последствията заедно с колегите си, на които е натрапено.
Виждам, че не сте на това мнение, а и твърде рязко разграничавате дисциплините "под шапката" на БФАС. Макар това да е в разрез с всички твърдения за обединение досега, аз ще се съобразя с мнението и желанието Ви.
Извинявам се, че като един "не от Вас" си позволих да коментирам събития и следствия, които касаят всички ни.
Желая Ви успешен и приятен сезон!
Човек се учи от грешките си, БФАС - никога!!
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

ПредишнаСледваща

Назад към Български Шампионат по Автокрос

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта

cron