Автокрос Златоклас 21-22 Април 2012г

Дискусия за Българския Шампионат по Автокрос

Re: Автокрос Златоклас 21-22 Април

Мнениеот dimitar r dimitrov » Чет Апр 12, 2012 10:15

Здравей Иване.като внесеш на две състезания по 60лв. стават 120лв. на ли така? След като се наредят нещата и се приеме предложението ни да се върнат цените от миналата година не виждам никакъв проблем.Имали единомислие уважение компромиси и диалог всичко може да се оправи.Смятам ,че ние го доказваме с колегите от кросовите дисциплини.Между нас няма разделение на богати и бедни и можещи и не можещи.Всички отиваме да се състезаваме и вечерта всички сме на трасето около масата заедно.Заповядай те за да се уверите.
dimitar r dimitrov
 
Мнения: 66
Регистриран на: Вто Фев 02, 2010 22:55
Име: Dimitar Dimitrov

Re: Автокрос Златоклас 21-22 Април

Мнениеот Иван Шопов » Чет Апр 12, 2012 10:58

Митко,
Радвам се, че мислите еднакво и се надявам това да просъществува.
Отбелязах една чисто законова и счетоводна пречка, която прави подобни "изравнявания" невъзможни. Видял си вероятно одита и ако държавата ни наложи дори минималните глоби за подобни своеволия ще се събере внушителна сума, която вместо да бъде похарчена за всички нас ще отиде в държавната хазна.

dimitar r dimitrov написа:След като се наредят нещата и се приеме предложението ни да се върнат цените от миналата година не виждам никакъв проблем.


Това не знам как да го коментирам, защото "нареждане на нещата" ми звучи малко порочно. Кой всъщност може да гарантира, че 100% ще се случи това? Не сме ли свидетели всички как нечии мнения и обещания се променят или изпаряват яко дим? Отсега мога да се обзаложа с теб, че подобни уговорки няма да бъдат осъществени.
Желая ви чудесно мероприятие и успешен сезон!
Човек се учи от грешките си, БФАС - никога!!
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Re: Автокрос Златоклас 21-22 Април

Мнениеот dimitar r dimitrov » Вто Апр 17, 2012 21:37

Здравей Иване извини ме за късният отговор но в последно време рядко влизам,трудя се до по късно. От носно въпроса с лицензите смятам ,че има начин но ще го коментираме като се види ме.Ние сме били винаги сплотени но никой не ни забелязваше,защото се обръщаше внимание на богатите.Относно, дали ще бъде ме отново излъгани нашето становище до момента е или тези си тръгват или ние,ако пак ни излъжат ще го осъществи ме, има също начин повярвай ми от преди 5 години съм го подготвил но колегите ме спираха.Благодарен съм,че се убедиха и вече са на моето мнение и са зад мен.Не искаме хора който не са идвали на състезание да решават наши те съдби. Затова нашите дисциплини са на този хал,но това свърши или ще сме част от БФАС или без БФАС.не може да сме данъкоплатци а в същото това време онеправдани и забравени.Поканата остава заповядай на някое състезание да ни опознаеш какви хора сме.
dimitar r dimitrov
 
Мнения: 66
Регистриран на: Вто Фев 02, 2010 22:55
Име: Dimitar Dimitrov

Re: Автокрос Златоклас 21-22 Април

Мнениеот Vaseto » Сря Апр 18, 2012 22:43

Г-н Димитров, разчитайте и на нашата подкрепа. В авто кроса хората са земни, със своите проблеми, хора само даващи от себе си. Мое мнение- не се отделяйте от голямото семейство на БФАС :!: Без взаимни компромиси няма движение напред. Преглатнете обидата която Ясен отправи и към Вас.Разликата помежду Ви е, че Вие живеете за този спорт, а те живеят от този спорт(както го беше казал един мъдър човек). Борете се. Успех :!:
Аватар
Vaseto
 
Мнения: 143
Регистриран на: Съб Апр 14, 2012 18:21
Местоположение: Sliven, Tvardica, Sofiq
Име: Васил Киров

Re: Автокрос Златоклас 21-22 Април

Мнениеот Иван Шопов » Сря Апр 18, 2012 23:08

Митко,
Ти самият беше/си Председател на комисията към БФАС. Казах ти го и преди, ще ти го кажа и сега - само от теб/Вас зависи/еше как ще се развият дисциплините Ви. Ако за спорта е време разделно, то именно за Вас момента е особено подходящ да превърнете състезанията и дисциплината си в празник и удоволствие. Не мисля, че УС на БФАС е от значение, щом имате такъв картбланш.
Благодаря за поканата - обещавам, че ще дойда поне веднъж тази година. От теб очаквам подсещане за някое близко състезание, което да погледам с домочадието.
Човек се учи от грешките си, БФАС - никога!!
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Re: Автокрос Златоклас 21-22 Април

Мнениеот Пламен Хинков » Сря Апр 18, 2012 23:23

Ако господин Димитров забрави ,аз ще ти напомня,като дойде време: 21-22.07- Автокрос "Герман".(Освен ако пак нещо попречи да се проведе.) По близо трудно ще се организира състезание все пак.Не че в Брисовата градина е невъзможно....(Мечтите са безплатни.) Поздрави .
Пламен Хинков
 
Мнения: 30
Регистриран на: Нед Мар 27, 2011 22:10
Име: Пламен Хинков

Re: Автокрос Златоклас 21-22 Април

Мнениеот jpmitko » Съб Апр 21, 2012 20:01

Здравейте, за нетърпеливите малко информация за състезанието днес.
(От втора ръка)Поради калното трасе утре ще се проведат всички гонки.
Успех!
Да бъдеш втори означава да си пръв от загубилите...А.Сена
Аватар
jpmitko
 
Мнения: 184
Регистриран на: Сря Апр 22, 2009 00:15
Местоположение: Пловдив
Име: Митко Власковски

Re: Автокрос Златоклас 21-22 Април

Мнениеот vikikos » Нед Апр 22, 2012 20:53

За всички състезатели в бг ще е по-добре без нааканата бфас!!!Вие си имате трасетата,имате си машините,за какво ви е тази федерация,като нищо не ви дава!?Аз лично,ако нямам нужда от нещо,а още повече да ми пречи - го елеминирам!Спокойно може да се направи независим от никой шампионат,пък който гони мераци за международно участи - записва се към чужд клуб и готово.Аз си подготвям мое бъги,почти е готово,но няма да плащам на някой да му правя сеира и да ми се подиграва!!!
Последна промяна vikikos на Нед Апр 22, 2012 21:24, променена общо 1 път
vikikos
 
Мнения: 446
Регистриран на: Сря Яну 07, 2009 21:49
Местоположение: варна
Име: ВИХРЕН ХРИСТОВ

Re: Автокрос Златоклас 21-22 Април

Мнениеот Баба Яга » Нед Апр 22, 2012 21:19

Какъв е двигателя на бъгито ти ?
Баба Яга
 
Мнения: 3
Регистриран на: Нед Апр 22, 2012 21:16
Име: Красимир Минчев

Re: Автокрос Златоклас 21-22 Април

Мнениеот vikikos » Нед Апр 22, 2012 21:23

Ще има инфо скоро,не успях да го подготвя зимата - относно мотора ФВ.Няма ли никво инфо от състезанието днес?
vikikos
 
Мнения: 446
Регистриран на: Сря Яну 07, 2009 21:49
Местоположение: варна
Име: ВИХРЕН ХРИСТОВ

Re: Автокрос Златоклас 21-22 Април

Мнениеот colt 4 » Нед Апр 22, 2012 23:04

Публично се извинявам на лицето Андрей Колев :cry:
Последна промяна colt 4 на Вто Апр 24, 2012 20:39, променена общо 1 път
colt 4
 
Мнения: 232
Регистриран на: Вто Апр 27, 2010 22:18
Местоположение: СИЛИСТРА
Име: Димитър Георгиев

Re: Автокрос Златоклас 21-22 Април

Мнениеот demonsass » Пон Апр 23, 2012 13:16

Абе то Колев е с музикално образование, ако му платиш може и да напише музиката!!!!/дано поне това което е учил да му се отдава :D /Защото за другото е пълна скръб,те повечето му съграждани знаят ,че не го слуша главата,ама какво да направиш като един болен човек си повярва не трябва да му чупиш хатъра.....щото няма да те разбере.Той в Монтана е известен като "изобретател",мисли се за Н.Тесла или Едисон или Нютон,затова не възприема като знаещите и можещите му кажат ,че концепцията му е сбъркана!!!!!,а би било добре да му платиш,защото и банките скоро ще разберат колко струва този"самороден талант",дано поне на музикалния фронт се получи нещо :lol: :lol: :lol:
demonsass
 
Мнения: 5
Регистриран на: Пон Апр 09, 2012 22:09
Име: nikolai andreev

Re: Автокрос Златоклас 21-22 Април

Мнениеот Andrey13 » Пон Апр 23, 2012 16:09

Аз пък си мислех че при такова "страхотно" представяне Колт4 /механика на Калев/ поне ще си мълчи от срам или ще запее песента на лебеда.Но крастата си го кара да си почешва крастата, вместо да се залавя за работа, защото ритъма на буталата на тяхното бъги е в доста неравноделен такт като на "Криво Садовско хоро". Поне това можах да определя със сигурност като професионалист в джаза:D :mrgreen:
"Винаги можеш да се откажеш, но никога не можеш да спечелиш, без да опиташ!..."!
Аватар
Andrey13
 
Мнения: 726
Регистриран на: Вто Фев 24, 2009 18:38
Местоположение: Montana
Име: Андрей Колев

Re: Автокрос Златоклас 21-22 Април

Мнениеот Иван Шопов » Пон Апр 23, 2012 17:48

dimitar r dimitrov написа:Имали единомислие уважение компромиси и диалог всичко може да се оправи.Смятам ,че ние го доказваме с колегите от кросовите дисциплини.Между нас няма разделение на богати и бедни и можещи и не можещи.Всички отиваме да се състезаваме и вечерта всички сме на трасето около масата заедно.Заповядай те за да се уверите.
Човек се учи от грешките си, БФАС - никога!!
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Re: Автокрос Златоклас 21-22 Април

Мнениеот beta_racing » Пон Апр 23, 2012 19:23

Иван Шопов написа:
dimitar r dimitrov написа:Имали единомислие уважение компромиси и диалог всичко може да се оправи.Смятам ,че ние го доказваме с колегите от кросовите дисциплини.Между нас няма разделение на богати и бедни и можещи и не можещи.Всички отиваме да се състезаваме и вечерта всички сме на трасето около масата заедно.Заповядай те за да се уверите.
Това като ирония на последните няколко поста ли да го приемем :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

ПредишнаСледваща

Назад към Български Шампионат по Автокрос

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта

cron