Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII кръг

Дискусия за Българския Планински Шампионат

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот GT 51 » Нед Сеп 18, 2011 19:53

trouble написа:Виж тук съм некомпетентен, странно е че е записан в Х3.....Може да е пипано нещо по него, но въобще не разбирам.

Ясно...утре ще почерпя информация от извора... :wink:
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот trouble » Нед Сеп 18, 2011 19:58

muzzle написа:
trouble написа:
muzzle написа:Няма ли някой спонсор да забележи онзи полицай, че да направи едно състезание. Много е надъхан! :mrgreen: А иначе състезанието си премина доста добре, имаше какво да се види на трасето, а и извън него. :roll: :roll:


Най-добрия пилот сред полицаите :).....Искам да го гледам в състезание...


П.П. Абе Митак, ти къде са ти били очите извън трасето :mrgreen:



Хахахаха, еее млади момчета знаеш как е, не само "ралитата" ни влекат. . . Много хубави сливналийки имате, бе! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Еми със Светльо отдавна съм ви поканил да се ожените в Сливен, хаха
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот STESICO » Нед Сеп 18, 2011 21:01

Петър Бакалов е N 3 -грешка на времеизмерването. :!: Финишира 1 и си взе купата.
STESICO
 
Мнения: 310
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 23:00
Местоположение: СЛИВЕН
Име: Стефан Стоянов


Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот Vlahov-Motor-Sport » Нед Сеп 18, 2011 22:21

GT 51 написа:...някой може ли да сподели , защо Цвети е извън класацията...??? :wink:
Доколкото знам е уцелила нещо извън трасето,даже е получила купа за това,явно тази девойка не може да разбере 4е карането не като онази работа :mrgreen:Всъщност вече 2-3 год не може да го разбере :DЩом започнаха и да раздават купи за катастрофи.....ама и аз защо се чудя щом оня пич с големия пищов е там пък и някакъв шеф във федерацията играе :mrgreen: пък после нямало конфликт на интереси макар и дребнички..хехехехе... :D :D
Последна промяна Vlahov-Motor-Sport на Нед Сеп 18, 2011 22:33, променена общо 1 път
Аватар
Vlahov-Motor-Sport
 
Мнения: 225
Регистриран на: Нед Апр 20, 2008 18:43
Местоположение: софия
Име: Трифон Влахов

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот IL.TZARSKI » Нед Сеп 18, 2011 22:28

Доколкото знам е уцелила нещо извън трасето,даже е получила купа за това,явно тази девойка не може да разбере 4е карането не като онази работа :mrgreen:Всъщност вече 2-3 год не може да го разбере :DЩом започнаха и да раздават купи за катастрофи.....


:lol: :lol: :lol: :lol:
IL.TZARSKI
 
Мнения: 64
Регистриран на: Чет Сеп 10, 2009 13:42
Местоположение: софия
Име: ceco iliev

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот trouble » Нед Сеп 18, 2011 22:31

Vlahov-Motor-Sport написа:
GT 51 написа:...някой може ли да сподели , защо Цвети е извън класацията...??? :wink:
Доколкото знам е уцелила нещо извън трасето,даже е получила купа за това,явно тази девойка не може да разбере 4е карането не като онази работа :mrgreen:Всъщност вече 2-3 год не може да го разбере :DЩом започнаха и да раздават купи за катастрофи.....


Голям виц :)
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот GT 51 » Нед Сеп 18, 2011 22:41

STESICO написа:Петър Бакалов е N 3 -грешка на времеизмерването. :!: Финишира 1 и си взе купата.

да вероятно е грешка, щото Милен е втори а Минко дори и последен е трети...в класа си де.... :wink: Това ме интересуваше....благодаря...
:wink:
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот brt_rally » Нед Сеп 18, 2011 22:46

Vlahov-Motor-Sport написа:
GT 51 написа:...някой може ли да сподели , защо Цвети е извън класацията...??? :wink:
Доколкото знам е уцелила нещо извън трасето,даже е получила купа за това,явно тази девойка не може да разбере 4е карането не като онази работа :mrgreen:Всъщност вече 2-3 год не може да го разбере :DЩом започнаха и да раздават купи за катастрофи.....ама и аз защо се чудя щом оня пич с големия пищов е там пък и някакъв шеф във федерацията играе :mrgreen: пък после нямало конфликт на интереси макар и дребнички..хехехехе... :D :D



Уважаеми г-н Влахов,

Гледайки снимката на Вашия профил, за широката публика остава убеждението, че Вие сте бивш пилот, (защото името Ви не е нито сред заявените, стартирали или финиширали пилоти)......... Някак не ми звучи уместно по този начин да обиждате Ваша колежка..........най-малкото не е етично, тъй като съм убеден, че горенаписаното не сте й го казали в очите......смятам, че нивото на посещаемост на настоящия автомобилен сезон (като участници и публика) е достатъчно редуциран, и вместо да се раздваме, че някой е намерил необходимия ресурс, за да вземе участие на дадено състезание, ние веднага започваме да му се присмиваме по един или друг повод (естествено, защото е най-лесно)....не са хубави такива коментари и квалификации, особено към колеги........

Останете със здраве.
Racing for Bulgaria
brt_rally
 
Мнения: 33
Регистриран на: Пон Сеп 05, 2005 20:52
Име: Георги Пепелджиев

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот Victor » Нед Сеп 18, 2011 22:51

Vlahov-Motor-Sport написа:Доколкото знам е уцелила нещо извън трасето,даже е получила купа за това,явно тази девойка не може да разбере 4е карането не като онази работа :mrgreen:Всъщност вече 2-3 год не може да го разбере :DЩом започнаха и да раздават купи за катастрофи.....ама и аз защо се чудя щом оня пич с големия пищов е там пък и някакъв шеф във федерацията играе :mrgreen: пък после нямало конфликт на интереси макар и дребнички..хехехехе... :D :D

Ей, смешкооо, не се притеснявай - когато почнат да дават награди за най-смотан шофьор (щото ти и пилот не си), ти ще си първият!!!
Виждаме те как се справяш по планинските, че и на ралитата... то и толкова участваш де. Прогресът ти е равен на температурата в Сибир през зимата!
А относно кой какъв е във Федерацията, барем вземи да се поинтересуваш.. че явно И там не си в час!
За оная работа как се прави няма какво да говориш, щото ти пък имаш най-избелели спомени по въпроса... А кой с какъв пищов ходи.. сигурно завиждаш, понеже на теб не ти дават да носиш такъв, че да не си простреляш крака от тъпотия!
Айде сега, лягай, че да не закъснееш за концерта на Веско Маринов!
Аватар
Victor
 
Мнения: 242
Регистриран на: Пет Фев 08, 2008 18:45
Местоположение: София
Име: Виктор Георгиев

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот Vlahov-Motor-Sport » Нед Сеп 18, 2011 22:54

brt_rally написа:
Vlahov-Motor-Sport написа:
GT 51 написа:...някой може ли да сподели , защо Цвети е извън класацията...??? :wink:
Доколкото знам е уцелила нещо извън трасето,даже е получила купа за това,явно тази девойка не може да разбере 4е карането не като онази работа :mrgreen:Всъщност вече 2-3 год не може да го разбере :DЩом започнаха и да раздават купи за катастрофи.....ама и аз защо се чудя щом оня пич с големия пищов е там пък и някакъв шеф във федерацията играе :mrgreen: пък после нямало конфликт на интереси макар и дребнички..хехехехе... :D :D



Уважаеми г-н Влахов,

Гледайки снимката на Вашия профил, за широката публика остава убеждението, че Вие сте бивш пилот, (защото името Ви не е нито сред заявените, стартирали или финиширали пилоти)......... Някак не ми звучи уместно по този начин да обиждате Ваша колежка..........най-малкото не е етично, тъй като съм убеден, че горенаписаното не сте й го казали в очите......смятам, че нивото на посещаемост на настоящия автомобилен сезон (като участници и публика) е достатъчно редуциран, и вместо да се раздваме, че някой е намерил необходимия ресурс, за да вземе участие на дадено състезание, ние веднага започваме да му се присмиваме по един или друг повод (естествено, защото е най-лесно)....не са хубави такива коментари и квалификации, особено към колеги........

Останете със здраве.
Уважаеми Г-н Пепелджиев,фактът че не Ви е познато моето име говори, че сте извън "Широката публика" и нямам никаво намерение да Ви се обяснявам
Аватар
Vlahov-Motor-Sport
 
Мнения: 225
Регистриран на: Нед Апр 20, 2008 18:43
Местоположение: софия
Име: Трифон Влахов

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот trouble » Нед Сеп 18, 2011 22:56

Г-н Влахов вие жени ли почнахте да обиждате. Няма с кой мъж да си го мерите ли...ако го намерите. Ей аман от вас бе.
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот Vlahov-Motor-Sport » Нед Сеп 18, 2011 23:01

Victor написа:
Vlahov-Motor-Sport написа:Доколкото знам е уцелила нещо извън трасето,даже е получила купа за това,явно тази девойка не може да разбере 4е карането не като онази работа :mrgreen:Всъщност вече 2-3 год не може да го разбере :DЩом започнаха и да раздават купи за катастрофи.....ама и аз защо се чудя щом оня пич с големия пищов е там пък и някакъв шеф във федерацията играе :mrgreen: пък после нямало конфликт на интереси макар и дребнички..хехехехе... :D :D

Ей, смешкооо, не се притеснявай - когато почнат да дават награди за най-смотан шофьор (щото ти и пилот не си), ти ще си първият!!!
Виждаме те как се справяш по планинските, че и на ралитата... то и толкова участваш де. Прогресът ти е равен на температурата в Сибир през зимата!
А относно кой какъв е във Федерацията, барем вземи да се поинтересуваш.. че явно И там не си в час!
За оная работа как се прави няма какво да говориш, щото ти пък имаш най-избелели спомени по въпроса... А кой с какъв пищов ходи.. сигурно завиждаш, понеже на теб не ти дават да носиш такъв, че да не си простреляш крака от тъпотия!
Айде сега, лягай, че да не закъснееш за концерта на Веско Маринов!
Викторе,не знам кой е смешника ,много си смел, бре мека китка такава зад монитора,много добре знам кой какъв е,вси4ките сте ми ясни като про4етен вестник,що подскачаш като опърлен бе,я ми сподели колко състезания имаш бе отворко :mrgreen: :mrgreen:Ти ли ще ми говориш за прогрес бе,Я се осъзнайте малко лаици такива
Последна промяна Vlahov-Motor-Sport на Нед Сеп 18, 2011 23:31, променена общо 1 път
Аватар
Vlahov-Motor-Sport
 
Мнения: 225
Регистриран на: Нед Апр 20, 2008 18:43
Местоположение: софия
Име: Трифон Влахов

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот Vlahov-Motor-Sport » Нед Сеп 18, 2011 23:03

trouble написа:Г-н Влахов вие жени ли почнахте да обиждате. Няма с кой мъж да си го мерите ли...ако го намерите. Ей аман от вас бе.
Не обиждам никого Г-н Неприятности,в автобилния спорт няма мъже и жени,има можещи и неможещи
Аватар
Vlahov-Motor-Sport
 
Мнения: 225
Регистриран на: Нед Апр 20, 2008 18:43
Местоположение: софия
Име: Трифон Влахов

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот Гетов » Нед Сеп 18, 2011 23:05

в спортните новини по Нова ТВ , току що излъчиха 30 сек репортаж за Българка...АДМИРАЦИИ!!!!
Аватар
Гетов
 
Мнения: 707
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 15:44
Местоположение: Ботевград
Име: Георги Гетов

ПредишнаСледваща

Назад към Български Планински Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 46 госта