Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII кръг

Дискусия за Българския Планински Шампионат

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот svetluo » Сря Сеп 14, 2011 11:28

Има и нови имена има и липси като - Любо Каменов (преди време се говореше , че ще кара някакво Ауди) , Христо Атанасов , Денис Шишев , както каза Краси Щерев също го няма. Струва ми се че ще се увеличи списъкът , но и така да остане е добре :) . Имам и един въпрос - Какво е това Ево в ръцете на Искрен Маринов ?
Eдин добре изпързалян завой носи повече духовно удовлетворение от едно Е*ане!
Аватар
svetluo
 
Мнения: 483
Регистриран на: Пон Сеп 03, 2007 16:36
Местоположение: Шумен
Име: Светослав Георгиев

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот tik-tak » Сря Сеп 14, 2011 12:01

svetluo написа:Има и нови имена има и липси като - Любо Каменов (преди време се говореше , че ще кара някакво Ауди) , Христо Атанасов , Денис Шишев , както каза Краси Щерев също го няма. Струва ми се че ще се увеличи списъкът , но и така да остане е добре :) . Имам и един въпрос - Какво е това Ево в ръцете на Искрен Маринов ?

Най-вероятно става дума за 9-ката с която кара в В.Търново.
Аватар
tik-tak
 
Мнения: 127
Регистриран на: Чет Сеп 03, 2009 14:16
Местоположение: гр.Трявна
Име: Любен Любенов

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот golf_1 » Сря Сеп 14, 2011 12:23

svetluo написа:Има и нови имена има и липси като - Любо Каменов (преди време се говореше , че ще кара някакво Ауди) , Христо Атанасов , Денис Шишев , както каза Краси Щерев също го няма. Струва ми се че ще се увеличи списъкът , но и така да остане е добре :) . Имам и един въпрос - Какво е това Ево в ръцете на Искрен Маринов ?

Лично неговата Ево-9 ка с която кара къде ли не, но просто беше споделил, че не иска да я прави като на Илия и Румен.....
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот IL.TZARSKI » Сря Сеп 14, 2011 12:52

tik-tak написа:
svetluo написа:Има и нови имена има и липси като - Любо Каменов (преди време се говореше , че ще кара някакво Ауди) , Христо Атанасов , Денис Шишев , както каза Краси Щерев също го няма. Струва ми се че ще се увеличи списъкът , но и така да остане е добре :) . Имам и един въпрос - Какво е това Ево в ръцете на Искрен Маринов ?

Най-вероятно става дума за 9-ката с която кара в В.Търново.


Любо Каменов още от Панагюрище е шампион (ако не се лъжа) така,че можеби събира сили за догодина още от сега.А това Ауди ставаше въпрос само на Шипка да го кара.По негови думи иска още палър на астрата за догодина защото мичкина с това пежо ........... :roll: :lol:
Приятна изненада в тоя списък е Искрен.То това ще му е едва второто състезание тая година а евото си му е от одавна колега бившата шампионска кола на белята от 2008 година .В В.Търново си беше най-обикновенна н4-ка предполагам ,че и сега ще е същата версия.
Ганчев се завръща на сцената след рали България ще е хубаво тава планинско да е като тест за оставащите две ралита?!
И дано и Щерев се появи в Сливен аз също мисла,че списъка ще се увеличи ДАНО!
IL.TZARSKI
 
Мнения: 64
Регистриран на: Чет Сеп 10, 2009 13:42
Местоположение: софия
Име: ceco iliev

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот IL.TZARSKI » Сря Сеп 14, 2011 13:02

Лично неговата Ево-9 ка с която кара къде ли не, но просто беше споделил, че не иска да я прави като на Илия и Румен.....



Поне да я направи R4 щото така е за никаде.Колю Паунов доколкото знам вече е изцяло в тая модефикация?
IL.TZARSKI
 
Мнения: 64
Регистриран на: Чет Сеп 10, 2009 13:42
Местоположение: софия
Име: ceco iliev

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот golf_1 » Сря Сеп 14, 2011 16:26

IL.TZARSKI написа:
Лично неговата Ево-9 ка с която кара къде ли не, но просто беше споделил, че не иска да я прави като на Илия и Румен.....



Поне да я направи R4 щото така е за никаде.Колю Паунов доколкото знам вече е изцяло в тая модефикация?

Незнам, абе да си покара човека,той не е от тия дето са за купите. То се видя че Н-4 ка може доста сериозно да се бърка в генералното, ама Пепи Гьошев го няма да разбута 1200-тата конски сили.... :D
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот kkch_rs » Сря Сеп 14, 2011 18:14

Все още не е късно.Надявам се поне Щерев да участва.Радвам се общо взето на списъка за сега.Искрен Маринов,Иван Ганчев,Николай Паунов,Христо Попов,Панчугов...интересно ще е.Антон Титов също виждам ще участва 8) дано да направи толкова добро каране колкото и на ралито.А някой случайно да знае какво е това клио,което ще кара Чоко?
burning inside
Аватар
kkch_rs
 
Мнения: 21
Регистриран на: Сря Сеп 08, 2010 14:10
Местоположение: Сливен
Име: Николай Кънчев

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот NikeC » Сря Сеп 14, 2011 18:19

kkch_rs написа:Все още не е късно.Надявам се поне Щерев да участва.Радвам се общо взето на списъка за сега.Искрен Маринов,Иван Ганчев,Николай Паунов,Христо Попов,Панчугов...интересно ще е.Антон Титов също виждам ще участва 8) дано да направи толкова добро каране колкото и на ралито.А някой случайно да знае какво е това клио,което ще кара Чоко?


Може би е това на Стайков.Има тема във форума за него.Имаше някви слухове че може би това клио ще купува Чоко но..ще се види в неделя :D .Успех му пожелавам с новия автомобил :)



:wink:
Шампиона не умира, той става Легенда!
Аватар
NikeC
 
Мнения: 36
Регистриран на: Пет Май 07, 2010 20:37
Име: Николай Стамов

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот STESICO » Сря Сеп 14, 2011 21:07

:!: :!: :!: Здравейте ! Няма в Сливен човек свързан с автомобилния спорт който да не познава Бай Вес :!: От името на всички искам да му благодаря за предоставената специалезирана техника и неговата УДАРНА група.Заедно с нас днес бе изчистено ,сервизния парк,предстартовия,около чешмата,правата до старта,импровизирания паркинг за феновете,нагоре по трасето, много труд. ВСИЧКО за спорта. :!: Чакаме Голямата Битка между всички пилоти, УСПЕХ.
STESICO
 
Мнения: 310
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 23:00
Местоположение: СЛИВЕН
Име: Стефан Стоянов

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот trouble » Сря Сеп 14, 2011 22:24

Може би на трасето вече е тоя красавец :)...Фен Група Сливен утре заминава за отсечката :D

viewtopic.php?f=18&t=9800
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот tsveti » Сря Сеп 14, 2011 22:57

:) Плаката е страхотен момчета, браво! Това е правилният път към ''вдигането'' на спорта от към феновете му :)

Заявките също радват, а аз да му мисля в един клас с Чоко! :lol:
Много е готино, че има мааалко повечко коли в дадения клас :)
Късмет на всички!
''Целта не е да си по-добър от другите, целта е да бъдеш по-добър от себе си.- Уилям Фокнър''. ''Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни''. Анахарсис
Изображение
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот vassil.oreshkov » Сря Сеп 14, 2011 22:59

golf_1 написа:
IL.TZARSKI написа:
Лично неговата Ево-9 ка с която кара къде ли не, но просто беше споделил, че не иска да я прави като на Илия и Румен.....



Поне да я направи R4 щото така е за никаде.Колю Паунов доколкото знам вече е изцяло в тая модефикация?

Незнам, абе да си покара човека,той не е от тия дето са за купите. То се видя че Н-4 ка може доста сериозно да се бърка в генералното, ама Пепи Гьошев го няма да разбута 1200-тата конски сили.... :D



ааааааа...нееееееееее...ние вече заклахме агнето-правим даже курбан, че го няма да на набие и да ни "разбута 1200 конски сили"...и да ни земе скъпоценните купички...уговорили сме го да не идва... :idea:

ПС ти мн ме кефиш!!!ма съвет-вади чепарето и ходи да ловиш сафрид, вместо да пишеш простотии... :D :D :D и N4 -та му е N4-ка колкото баба ти е фолк певица...

успех на всички които участват!!!
Последна промяна vassil.oreshkov на Сря Сеп 14, 2011 23:10, променена общо 1 път
vassil.oreshkov
 
Мнения: 39
Регистриран на: Пон Апр 14, 2008 23:53
Име: Васил Орешков

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот ibar » Сря Сеп 14, 2011 23:10

vassil.oreshkov написа:
golf_1 написа:Незнам, абе да си покара човека,той не е от тия дето са за купите. То се видя че Н-4 ка може доста сериозно да се бърка в генералното, ама Пепи Гьошев го няма да разбута 1200-тата конски сили.... :D



ааааааа...нееееееееее...ние вече заклахме агнето-правим даже курбан, че го няма да на набие и да ни "разбута 1200 конски сили"...и да ни земе скъпоценните купички...уговорили сме го да не идва... :idea:

ПС ти мн ме кефиш!!!ма съвет-вади чепарето и ходи да ловиш сафрид, вместо да пишеш простотии... :D :D :D

успех на всички които участват!!!



ееееееееее Васе, бива ли така да трошиш кахъра на форумния боец......
Аватар
ibar
 
Мнения: 105
Регистриран на: Нед Ное 27, 2005 12:32
Местоположение: София
Име: Илиян Бързев

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот vassil.oreshkov » Сря Сеп 14, 2011 23:17

не бе Илияне-тоя мн ме кефи-искам да му е хубаво-риболов или нещо друго му е заниманието...тука май се изказва неподготвен...но пък авторитетно...не е ли пич а?!

ПС и аз харесвам Пепи Гьошев...мн е бърз...и му стискам палци и мн го харесвам като пилот...и бих се радвал да е част от "кервана" в планинския!!!...колкото повече и колкото по-добри автомобили и пилоти-толкова по-добре...мене купи не ме интересуват-колегите ми също..всеки старт е сам за себе си и ако успяваме да привличаме още и още фенове на спорта, а не на Проспиид...изпълнили сме задачата си на 100% и това ни стига-на купите-мн важно!!!
vassil.oreshkov
 
Мнения: 39
Регистриран на: Пон Апр 14, 2008 23:53
Име: Васил Орешков

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот trouble » Сря Сеп 14, 2011 23:24

tsveti написа::) Плаката е страхотен момчета, браво! Това е правилният път към ''вдигането'' на спорта от към феновете му :)

Заявките също радват, а аз да му мисля в един клас с Чоко! :lol:
Много е готино, че има мааалко повечко коли в дадения клас :)
Късмет на всички!


Ще те подкрепим подобаващо :)
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

ПредишнаСледваща

Назад към Български Планински Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 28 госта

cron