Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII кръг

Дискусия за Българския Планински Шампионат

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот Ogi_sh » Сря Сеп 14, 2011 23:28

STESICO написа:.

Успех в Организацията!
Аватар
Ogi_sh
 
Мнения: 530
Регистриран на: Пет Юни 10, 2005 21:40
Местоположение: Шумен
Име: Огнян Христов

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот golf_1 » Чет Сеп 15, 2011 03:39

vassil.oreshkov написа:не бе Илияне-тоя мн ме кефи-искам да му е хубаво-риболов или нещо друго му е заниманието...тука май се изказва неподготвен...но пък авторитетно...не е ли пич а?!

ПС и аз харесвам Пепи Гьошев...мн е бърз...и му стискам палци и мн го харесвам като пилот...и бих се радвал да е част от "кервана" в планинския!!!...колкото повече и колкото по-добри автомобили и пилоти-толкова по-добре...мене купи не ме интересуват-колегите ми също..всеки старт е сам за себе си и ако успяваме да привличаме още и още фенове на спорта, а не на Проспиид...изпълнили сме задачата си на 100% и това ни стига-на купите-мн важно!!!

Това с купите ставаше дума за ИКИ не за Гьошев, хаах.... :D Колкото за Гьошев се видя 2 пъти ви скъса шортите и 2 пъти не ви хареса организацията, на 3-тия път почти ви би с атмосфера(ако беше с евото пак падахте)....Самия Пепи в интервю каза, че по колата е разбутано само окачването, но явно ти си по по най, и според теб Гьошев е лъжец...Да то според теб загряваше гуми и опорочи и класирането на Узана, ставаше дума за вашето класиране в генералното,защото той не гони годишно класиране....Та с две думи аз мога да си ловя рибата, ама ви виждам колко сте бързи с 2 пъти повече бързина по правите(самоче идва завой г-н Орешков).....Явно престижа са се напомпили за да вървят с вашите времена.... :D
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот Violeta » Чет Сеп 15, 2011 13:51

golf_1 написа:
vassil.oreshkov написа:не бе Илияне-тоя мн ме кефи-искам да му е хубаво-риболов или нещо друго му е заниманието...тука май се изказва неподготвен...но пък авторитетно...не е ли пич а?!

ПС и аз харесвам Пепи Гьошев...мн е бърз...и му стискам палци и мн го харесвам като пилот...и бих се радвал да е част от "кервана" в планинския!!!...колкото повече и колкото по-добри автомобили и пилоти-толкова по-добре...мене купи не ме интересуват-колегите ми също..всеки старт е сам за себе си и ако успяваме да привличаме още и още фенове на спорта, а не на Проспиид...изпълнили сме задачата си на 100% и това ни стига-на купите-мн важно!!!

Това с купите ставаше дума за ИКИ не за Гьошев, хаах.... :D Колкото за Гьошев се видя 2 пъти ви скъса шортите и 2 пъти не ви хареса организацията, на 3-тия път почти ви би с атмосфера(ако беше с евото пак падахте)....Самия Пепи в интервю каза, че по колата е разбутано само окачването, но явно ти си по по най, и според теб Гьошев е лъжец...Да то според теб загряваше гуми и опорочи и класирането на Узана, ставаше дума за вашето класиране в генералното,защото той не гони годишно класиране....Та с две думи аз мога да си ловя рибата, ама ви виждам колко сте бързи с 2 пъти повече бързина по правите(самоче идва завой г-н Орешков).....Явно престижа са се напомпили за да вървят с вашите времена.... :D


Тихомире,
Ама ти защо опорочаваш така хубавата тема за планинско Българка със злобни исказвания? Не може ли всички да получаваме някакви приятни емоции като четем във форума? Разбирам, че не ни симпатизираш, твоя си работа. Ние се борим да има хубав спорт в България, а ти за какво се бориш? И може би точно заради такива като нас, организаторите започнаха да се стараят повече? Относно Пепи, Ники ...точки, времена...не ми се коментира. За мен и двамата са добри пилоти, удоволствие е да отидеш на състезание и да ги гледаш. Да коментираш по тоя тъп начин, говори че не познаваш нещата отвътре. Нали това е спорта, всеки прави каквото може и отива да го покаже, който е най-подготвен, той печели. Всеки си има симпатизанти, това е нормално. Дай Боже да има повече подготвени състезатели, да е по-интересно.
А ти, кажи нещо хубаво, радвай се на колите и на хората дето са си сложили ... главите в торбите, за да ни правят живота по-интересен. Всички те заслужават УВАЖЕНИЕ!
Violeta
 
Мнения: 2
Регистриран на: Чет Юни 09, 2011 13:41
Име: Violeta Nikolcheva

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот IL.TZARSKI » Чет Сеп 15, 2011 14:21

Поредния отказал се е - Щерев ! :? http://automagazin.bg/Videos.php
IL.TZARSKI
 
Мнения: 64
Регистриран на: Чет Сеп 10, 2009 13:42
Местоположение: софия
Име: ceco iliev

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот golf_1 » Чет Сеп 15, 2011 16:04

Violeta написа:
golf_1 написа:
vassil.oreshkov написа:не бе Илияне-тоя мн ме кефи-искам да му е хубаво-риболов или нещо друго му е заниманието...тука май се изказва неподготвен...но пък авторитетно...не е ли пич а?!

ПС и аз харесвам Пепи Гьошев...мн е бърз...и му стискам палци и мн го харесвам като пилот...и бих се радвал да е част от "кервана" в планинския!!!...колкото повече и колкото по-добри автомобили и пилоти-толкова по-добре...мене купи не ме интересуват-колегите ми също..всеки старт е сам за себе си и ако успяваме да привличаме още и още фенове на спорта, а не на Проспиид...изпълнили сме задачата си на 100% и това ни стига-на купите-мн важно!!!

Това с купите ставаше дума за ИКИ не за Гьошев, хаах.... :D Колкото за Гьошев се видя 2 пъти ви скъса шортите и 2 пъти не ви хареса организацията, на 3-тия път почти ви би с атмосфера(ако беше с евото пак падахте)....Самия Пепи в интервю каза, че по колата е разбутано само окачването, но явно ти си по по най, и според теб Гьошев е лъжец...Да то според теб загряваше гуми и опорочи и класирането на Узана, ставаше дума за вашето класиране в генералното,защото той не гони годишно класиране....Та с две думи аз мога да си ловя рибата, ама ви виждам колко сте бързи с 2 пъти повече бързина по правите(самоче идва завой г-н Орешков).....Явно престижа са се напомпили за да вървят с вашите времена.... :D


Тихомире,
Ама ти защо опорочаваш така хубавата тема за планинско Българка със злобни исказвания? Не може ли всички да получаваме някакви приятни емоции като четем във форума? Разбирам, че не ни симпатизираш, твоя си работа. Ние се борим да има хубав спорт в България, а ти за какво се бориш? И може би точно заради такива като нас, организаторите започнаха да се стараят повече? Относно Пепи, Ники ...точки, времена...не ми се коментира. За мен и двамата са добри пилоти, удоволствие е да отидеш на състезание и да ги гледаш. Да коментираш по тоя тъп начин, говори че не познаваш нещата отвътре. Нали това е спорта, всеки прави каквото може и отива да го покаже, който е най-подготвен, той печели. Всеки си има симпатизанти, това е нормално. Дай Боже да има повече подготвени състезатели, да е по-интересно.
А ти, кажи нещо хубаво, радвай се на колите и на хората дето са си сложили ... главите в торбите, за да ни правят живота по-интересен. Всички те заслужават УВАЖЕНИЕ!

Извинявам се.... :| Просто казах, че го няма Гьошев да се сбута с Ники и Илия, просто времената им са доста близки, и горе завършваха на стотни 3-мата....Мисля,че г-н Орешков реагира доста остро на това мое изказване, в което нямаше никакви обиди....Без вас и Илия няма да е интересно....Успех на всички екипажи......
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот STESICO » Чет Сеп 15, 2011 20:25

:!: :!: :!: Здрасти , момчета ! Хаиде по спокойно и да се съсретодочим в предстоящата битка. :wink: Успех !
STESICO
 
Мнения: 310
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 23:00
Местоположение: СЛИВЕН
Име: Стефан Стоянов

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот omega » Чет Сеп 15, 2011 21:17

Някой няма ли да качи една карта с по интересните места - има и такива дето не са идвали тук, дайте малко инфо. Благодаря предварително!
Аватар
omega
 
Мнения: 221
Регистриран на: Чет Апр 28, 2011 16:23
Местоположение: Кюстендил
Име: Nikolay Yordanov

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот станислав » Чет Сеп 15, 2011 22:31

omega написа:Някой няма ли да качи една карта с по интересните места - има и такива дето не са идвали тук, дайте малко инфо. Благодаря предварително!

Търси това място,на 1,5 км от старта е.Няма как да го сбъркаш.
http://www.youtube.com/watch?v=ZIghNSazvyU
Аватар
станислав
 
Мнения: 58
Регистриран на: Пет Май 26, 2006 21:11
Местоположение: Сливен
Име: Станислав Събчев

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот trouble » Чет Сеп 15, 2011 22:40

станислав написа:
omega написа:Някой няма ли да качи една карта с по интересните места - има и такива дето не са идвали тук, дайте малко инфо. Благодаря предварително!

Търси това място,на 1,5 км от старта е.Няма как да го сбъркаш.
http://www.youtube.com/watch?v=ZIghNSazvyU


Понеже днес и утре са дни за посрещане на пилотите от сливенските фенове, бяхме на този завой. Тея следи от Колю Паунов още седят. Не можах да разбера кой е човека, който тренираше със черна STI Impreza, със надпис Проспийд, обаче ни напълни душата на тоя завой. :D
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот trouble » Чет Сеп 15, 2011 22:50

Малко атмосфера преди "ралито"

15092011438.jpg
15092011438.jpg (140.08 KiB) Прегледано 10199 пъти


Dark side of the power :mrgreen:

15092011440.jpg
15092011440.jpg (58.75 KiB) Прегледано 10195 пъти
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот NIKI WRC » Пет Сеп 16, 2011 14:36

Колко часа започват утре тренировките и в колко ще затворят пъте?!
Немога да отворя пдф файла ..
Хемингуей е казал: Има три спорта: бикоборството, алпинизама и автомобилизама, всичко останоло са игри. :lol:
Аватар
NIKI WRC
 
Мнения: 243
Регистриран на: Пон Авг 25, 2008 08:55
Местоположение: Сливен
Име: Николай Неделчев

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот trouble » Пет Сеп 16, 2011 14:58

Ники брат и плаката върши работа - Събота 13.30, Неделя - 10.30, като ти трябва да си час по рано заел бойна позиция :)
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот ispo » Пет Сеп 16, 2011 15:48

С черното Субару тренира май Ники Златков.Успех на всички,интересен списък,очакват се два интересни състезателни дни :)
Плевен Рейсинг Тим: http://plevenrt.blogspot.com/
Плевен Рейсинг Тим (Фейсбук): https://www.facebook.com/PlevenRacing?fref=ts
Аватар
ispo
 
Мнения: 281
Регистриран на: Пон Апр 06, 2009 19:19
Местоположение: Pleven
Име: Искрен Пондев

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот valio » Пет Сеп 16, 2011 16:02

В събота най-вероятно ще затворят пътя около 11.00 часа, защото след техническия преглед започва разполагането на боксовете по пътя преди чешмата
и става голяма лудница.
valio
 
Мнения: 271
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 21:25
Местоположение: sliven
Име: Валентин Иванов

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот trouble » Пет Сеп 16, 2011 16:28

ispo написа:С черното Субару тренира май Ники Златков.Успех на всички,интересен списък,очакват се два интересни състезателни дни :)


Не той тренира с Ауди.
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

ПредишнаСледваща

Назад към Български Планински Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта

cron