Планинско Шипка 27-28 август 2011, Нац. ш-т VII кръг

Дискусия за Българския Планински Шампионат

Re: Планинско Шипка 27-28 август 2011, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот nikkeibg » Съб Авг 27, 2011 22:55

Ето днес Стефан Георгиев как направи шоуто:
http://www.youtube.com/watch?v=Dzj6mtV23Q4
Доколкото разбрах е имал проблем със спирачките...
http://www.rallypulse.com - Rally Videos, WRC, IRC, ERC, BRC Championships
Аватар
nikkeibg
 
Мнения: 706
Регистриран на: Вто Окт 05, 2010 13:34
Име: Angel Neshev

Re: Планинско Шипка 27-28 август 2011, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот nikkeibg » Нед Авг 28, 2011 00:24

Тренировъчен ден Събота на Шипка:
http://www.youtube.com/watch?v=B8vjoyz-sm8
http://www.rallypulse.com - Rally Videos, WRC, IRC, ERC, BRC Championships
Аватар
nikkeibg
 
Мнения: 706
Регистриран на: Вто Окт 05, 2010 13:34
Име: Angel Neshev

Re: Планинско Шипка 27-28 август 2011, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот efco » Нед Авг 28, 2011 00:27

Няма проблем с спирачките а си е избрал 3 места за шоу на публиката което го коментираме с него още от Кюстендил , Но се губи от това по време .
efco
 
Мнения: 355
Регистриран на: Пон Окт 06, 2008 16:01
Местоположение: Казанльк
Име: Стефан Драганов

Re: Планинско Шипка 27-28 август 2011, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот GT 51 » Нед Авг 28, 2011 00:40

Верно Уи...??? :wink:
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: Планинско Шипка 27-28 август 2011, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот nikkeibg » Нед Авг 28, 2011 08:16

Може да беше този, със Самарата ... моя грешка.
Дано и днес съм на място за шоу :wink:
http://www.rallypulse.com - Rally Videos, WRC, IRC, ERC, BRC Championships
Аватар
nikkeibg
 
Мнения: 706
Регистриран на: Вто Окт 05, 2010 13:34
Име: Angel Neshev

Re: Планинско Шипка 27-28 август 2011, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот krasim666 » Нед Авг 28, 2011 16:57

Добро състезание се получи,организацията също.Полицаиите бяха разбрани.Отличен уикенд :)
Аватар
krasim666
 
Мнения: 12
Регистриран на: Вто Авг 28, 2007 20:39
Местоположение: Sliven
Име: Krasimir Harizanov

Re: Планинско Шипка 27-28 август 2011, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот trouble » Нед Авг 28, 2011 17:04

Биваше :)
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Планинско Шипка 27-28 август 2011, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот trouble » Нед Авг 28, 2011 18:16

Клип:

http://www.youtube.com/watch?v=yqjdwuB9cJc

Иначе за планинското. 38 заявки, 31 трениращи, 25 стартирали. 24 финиширали. Хем нормално, хем исках числото да е като в заявките. Нищо, на мен ми хареса. Въпреки, че по-интересното за мен е в събота, нямаше как и ходих днес в неделя. 2 минавания, чиста работа, хубаво каране. Приятни хора, приятели, хубаво време. Поздравления на Златков, който всъщност ако се не лъжа, от днес е новия шампион на планинско 2011. Всъщност май 1 т. не достига (разликата е 24 т.) Браво и на Царски, че не се даде лесно. 1 секунда, пак невероятно близка борба. Многооо силни коли. Жалко, че на нашия завой никой не плъзна, ама и аз съм от сеирджиите какво да правя :). Освен за хронометъра, трябва да има и за душата :D . Дани Живков караше 0, но я изтърва на нашия завой и се удари. Нищо й няма Дани, чисто нова е. Второто минаване беше яко. Същото стори и Диана Стоянова с малко по-големи поражения по калника, фара, бронята. Но тя като мъжко момиче, запали гумите и продължи. Така трябва. Цвети, радвам се, че се видяхме отново и наистина втория манш кафето е почнало да действа :P Планинско Шипка си е планинско Шипка. Мерси на Ефко за доброто състезание.
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Планинско Шипка 27-28 август 2011, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот станислав » Нед Авг 28, 2011 19:27

Добро състезание ,и аз бих казал така.Втория манш Златков беше като полудял.За първи път видях това Ауди да върви с такава скорост.Ако е така както казва Краси,че Златков е шампион,да не би да не дойде на Сливен :cry: ,ще е много жалко.искаме все пак да го видим горе на "мантинелата". :D
Аватар
станислав
 
Мнения: 58
Регистриран на: Пет Май 26, 2006 21:11
Местоположение: Сливен
Име: Станислав Събчев

Re: Планинско Шипка 27-28 август 2011, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот IL.TZARSKI » Нед Авг 28, 2011 22:21

станислав написа:Добро състезание ,и аз бих казал така.Втория манш Златков беше като полудял.За първи път видях това Ауди да върви с такава скорост.Ако е така както казва Краси,че Златков е шампион,да не би да не дойде на Сливен :cry: ,ще е много жалко.искаме все пак да го видим горе на "мантинелата". :D

Споко бате :!: И ники и цара ще карат 8) И пушак ше се вдига :mrgreen: http://www.bgnrc.info/index.php?option= ... 0&Itemid=1
IL.TZARSKI
 
Мнения: 64
Регистриран на: Чет Сеп 10, 2009 13:42
Местоположение: софия
Име: ceco iliev

Re: Планинско Шипка 27-28 август 2011, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот ikmitrev » Пон Авг 29, 2011 17:09

Георгиев, кара за публиката всичките маншове и пак даде добро време!
http://www.youtube.com/watch?v=R7di4gc2OfY
It`s never late to everything...
Аватар
ikmitrev
 
Мнения: 46
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 22:05
Местоположение: Стара Загора/Велико Търново
Име: Ivo Mitrev

Re: Планинско Шипка 27-28 август 2011, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот golf_1 » Пон Авг 29, 2011 19:25

krasim666 написа:Добро състезание се получи,организацията също.Полицаиите бяха разбрани.Отличен уикенд :)

Опа полицаите бяха разбрани при вас,при нас не беше така,пълен провал,винаги ли такива селски недоразумения дето не знаят програмата ще се проявяват...Отиваме в 10:20 и паркираме на финала,после тръгваме надолу часът е 10:40, а ние вече сме на финалната линия, и се появява господин старши незнаещ,и казва промяна в графика,колите тръгват в 10:45 и аз му викам ти луд ли си бе,органицатора казва 11:00 първа кола-ти ще кажеш сега,кога тръгват...И оня болт вика абе има промяна в организацията,казаха 10:45 първа кола,и бяхме принудени да гледаме смешния финал,зад линията,писна ми от недоразумения,ставаме в 6ч,пътуваме 350км и накрая някъв цървул да казва,извинявайте господа организатори,ама другия път кажете в форума за промените,или си инструктирайте тъпите пагони..Поне 10 човека освен нас искаха да минат но не бяха допуснати,а на трасето няква майка,разхожда някво дете на 2 години в 10:45 уж часът на тръгване,ама нали си казахме че няма се правим на големи батки и послушни,и така мина за нас 1-вия манш в тъпо гледане на финалната линия,нищо че Ники дойде в 11:06 поне....Така,че за мен това не е много приятна организация,щом един началник-защото тоя беше болт,не знае кога почва състезанието....Ние не можем да ставаме в 5 часа,или да караме като тъпанари,заради такива капацитети,защото аз си направих добре сметката с времето......Узана остава Н1 за тая година за мен( с всякви привилегии за публиката).....
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: Планинско Шипка 27-28 август 2011, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот panchugov_fen » Пон Авг 29, 2011 19:59

golf_1 написа:
krasim666 написа:Добро състезание се получи,организацията също.Полицаиите бяха разбрани.Отличен уикенд :)

Опа полицаите бяха разбрани при вас,при нас не беше така,пълен провал,винаги ли такива селски недоразумения дето не знаят програмата ще се проявяват...Отиваме в 10:20 и паркираме на финала,после тръгваме надолу часът е 10:40, а ние вече сме на финалната линия, и се появява господин старши незнаещ,и казва промяна в графика,колите тръгват в 10:45 и аз му викам ти луд ли си бе,органицатора казва 11:00 първа кола-ти ще кажеш сега,кога тръгват...И оня болт вика абе има промяна в организацията,казаха 10:45 първа кола,и бяхме принудени да гледаме смешния финал,зад линията,писна ми от недоразумения,ставаме в 6ч,пътуваме 350км и накрая някъв цървул да казва,извинявайте господа организатори,ама другия път кажете в форума за промените,или си инструктирайте тъпите пагони..Поне 10 човека освен нас искаха да минат но не бяха допуснати,а на трасето няква майка,разхожда някво дете на 2 години в 10:45 уж часът на тръгване,ама нали си казахме че няма се правим на големи батки и послушни,и така мина за нас 1-вия манш в тъпо гледане на финалната линия,нищо че Ники дойде в 11:06 поне....Така,че за мен това не е много приятна организация,щом един началник-защото тоя беше болт,не знае кога почва състезанието....Ние не можем да ставаме в 5 часа,или да караме като тъпанари,заради такива капацитети,защото аз си направих добре сметката с времето......Узана остава Н1 за тая година за мен( с всякви привилегии за публиката).....

:shock: :shock: +1
За да си добър пилот, първо трябва да бъдеш добър механик!
Аватар
panchugov_fen
 
Мнения: 364
Регистриран на: Пон Авг 04, 2008 03:07
Местоположение: казанлък skype: panchugovfan
Име: Валентин Георгиев

Re: Планинско Шипка 27-28 август 2011, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот efco » Пон Авг 29, 2011 20:52

panchugov_fen , За колегата golf_1 съм съгласен, че не е доволен от полицията за което се извинявам , явно те разбират старт на състезанието 10,45 с тръгването на полицейската кола в 10,50 на форлойфера Форд Сиера 10,55 Ланчата на Дани и в 11,00 Ники Златков. Никаква промяна освен забавяне на старта както и промяна по трасето освен с решение на спортните комисари не може да се прави в двата дни !!! И от кво си недоволен panchugov_fen при положение, че не те видях да си бил на финала където е бил проблема ??? Пристрастията ти идват в повече! А за това кое състезание е по добро Узана или Шипка оставям други да го кажат аз не мисля че трябва да го правя, едва ли не се забелязва от тези които са били по трасето каква е била организацията в двата дни, какво е имало по трасето и колко публика е имало, също откриване и награждаване . Аз мога да изброя няколко акцента които направиха впечатление на публиката и участниците но не мисля, че трябва да го правя . Поздрави и извинение от моя страна към тези които са имали някакъв проблем по време на състезанието ШИПКА 2011 .
efco
 
Мнения: 355
Регистриран на: Пон Окт 06, 2008 16:01
Местоположение: Казанльк
Име: Стефан Драганов

Re: Планинско Шипка 27-28 август 2011, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот ivozet » Пон Авг 29, 2011 20:59

Ти защо ги слушаш, те не знаят какво и кога, следвай си програмата на мероприятието. :mrgreen:
Изображение
Аватар
ivozet
 
Мнения: 773
Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 10:27
Местоположение: SOF
Име: Иво Асенов

ПредишнаСледваща

Назад към Български Планински Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 44 госта

cron