Планинско Кюстендил 13-14 август 2011, Нац. ш-т VI кръг

Дискусия за Българския Планински Шампионат

Re: Планинско Кюстендил 13-14 август 2011, Нац. ш-т VI кръг

Мнениеот IL.TZARSKI » Пон Авг 15, 2011 12:49

Jari-Matti Latvala написа:Пак ли направиха супер пилота Царски със супер колата за планинско на мармалад? :roll:

Ех тоя Царски закуската ли ви изяде???И на жигула да се качи пак ще ви пречи.Какво не му харесвате че винаги кара за първо място ли?По тая логика дайте да плюеме и по Ники
че неговото даже не е и кола а е супер самолет :!: Час от играта е и да имаш добре подготвена кола нили така :?:
IL.TZARSKI
 
Мнения: 64
Регистриран на: Чет Сеп 10, 2009 13:42
Местоположение: софия
Име: ceco iliev

Re: Планинско Кюстендил 13-14 август 2011, Нац. ш-т VI кръг

Мнениеот maldini75 » Пон Авг 15, 2011 13:03

Българска работа стана пак....вместо да ги уважавате хората, че ни радват в тия трудни времена, пак с големите храчки....аман от разбирачи, кой колко коня му била колата, кой можел да кара, кой не можел.....едно ще ви кажа вие дето само дрънкате - ако един от вас седне зад такава кола ще се осере от страх, щото това не ви е вашата кошница с "летните :)" джанти и тунинга от битака, ама то отстрани лесно...и с ладичките хората не са никви "туристи" толкова пари си имат и ги дават за спорта. Аз пък им свалям шапка на всичките пилоти...
OPEL VECTRA B 2.2 ELEGANCE
Аватар
maldini75
 
Мнения: 68
Регистриран на: Нед Юни 24, 2007 18:40
Местоположение: Габрово
Име: Георги Ботев

Re: Планинско Кюстендил 13-14 август 2011, Нац. ш-т VI кръг

Мнениеот ibar » Пон Авг 15, 2011 13:26

Jari-Matti Latvala написа:И колата на Ники върви,спор няма,но Царски няма конкуренция в това отношение.За какви две десети говорим,като най-нормалното нещо е разликата, да е по две секунди поне, на всеки манш в полза на Илия!


аман от компетентна публика.....

maldini75 написа:Българска работа стана пак....вместо да ги уважавате хората, че ни радват в тия трудни времена, пак с големите храчки....аман от разбирачи, кой колко коня му била колата, кой можел да кара, кой не можел.....едно ще ви кажа вие дето само дрънкате - ако един от вас седне зад такава кола ще се осере от страх, щото това не ви е вашата кошница с "летните :)" джанти и тунинга от битака, ама то отстрани лесно...и с ладичките хората не са никви "туристи" толкова пари си имат и ги дават за спорта. Аз пък им свалям шапка на всичките пилоти...


уважавам АБСОЛЮТНО всеки застанал на старта! мразя да се плюе от хора, които нищичко явно не разбират!!
Аватар
ibar
 
Мнения: 105
Регистриран на: Нед Ное 27, 2005 12:32
Местоположение: София
Име: Илиян Бързев

Re: Планинско Кюстендил 13-14 август 2011, Нац. ш-т VI кръг

Мнениеот IL.TZARSKI » Пон Авг 15, 2011 13:45

Аз не плюя по никой :!: Уважавам и Ники Златков и цара. Като казах че аудито е самолет не мислех нищо лошо :!:
IL.TZARSKI
 
Мнения: 64
Регистриран на: Чет Сеп 10, 2009 13:42
Местоположение: софия
Име: ceco iliev

Re: Планинско Кюстендил 13-14 август 2011, Нац. ш-т VI кръг

Мнениеот omega » Пон Авг 15, 2011 15:42

Не можах да наблюдавам този кръг на живо и ми се искаше да видя във форума мнения за уикенда като цяло - това ми хареса, това не, ще дойда пак, някоя критика към организаторите (всеки прави грешки).По-горе четох едни махленски препирни, от които някой едва ли ще има полза, ама карай да върви - Земята се върти.Някой няма ли да качи някое клипче, малко снимки.Чакаме Шипка и Сливен.
Аватар
omega
 
Мнения: 221
Регистриран на: Чет Апр 28, 2011 16:23
Местоположение: Кюстендил
Име: Nikolay Yordanov

Re: Планинско Кюстендил 13-14 август 2011, Нац. ш-т VI кръг

Мнениеот Jari-Matti Latvala » Пон Авг 15, 2011 15:57

Във всички теми гледам все едно и също:
вместо да ги уважавате хората, че ни радват в тия трудни времена...
Да,така е!Времената са трудни,скоро няма да се оправят,напротив,но никой не е казал,че неуважава някой.Стига сте се правили на набъзикани арменки в мерцедес,ами да си казваме направо нещата.Всеки симпатизира на някой,а друг не и това е най-нормалното нещо.Не търсете след всяко "по-особено"мнение провокация или обида!
Така че явно съм принуден да кажа на Ботев лично,че за мен Царски е много добър пилот(или поне беше,когато караше на рали,а не само на планинско).Изключително атрактивен на истинското рали "Албена,Златни,Сливен",преди някой чорбаджи шоп да реши да направи тази пародия "Рали България" край Самоков (с то не дори не и там),за да бъде по-близо до София и да лапне парички,разбира се.Но,да не се отклоняваме, от темата!Тогава Царски режеше бясно червената Ланча,но не знам дали имаш спомен за това.След това,когато започна да кара само планинско,вече не беше предишния,а напоследък все повече и повече губи форма,най-леко казано.И това не трябва да се спестява,а да се каже,в което също няма нищо лошо.И за финал на етапа да кажа,че лично аз искам отново да го видя на някое рали и то много,макар че е трудно!
Jari-Matti Latvala
 
Мнения: 259
Регистриран на: Вто Апр 06, 2010 20:39
Име: Владимир Василев

Re: Планинско Кюстендил 13-14 август 2011, Нац. ш-т VI кръг

Мнениеот trouble » Пон Авг 15, 2011 16:59

Царски беше стария Царски (годините като рали пилот) на планинско Българка 2010. Отново видяхме на какво е способен. Сега обаче вижда единствения смисъл в титлата, а не в атрактивността, а двете са трудно постижими. Всъщност по-добре е да обсъдим, защо пилотите се отказват от шампионата, ако не могат да спечелят 1-во място в него. Нима това е най-важното. Ако пилотите са на трасето за да ни радват, ние също сме там за да ги радваме с присъствието си. Обаче ако най-важното е да спечелиш титлата ... оставяйки хиляди фенове неудовлетворени....е тогава когато Яри Мати каже "2 сек. по-бърз трябваше да е Царя" няма да му се сърдите. Ясно е, че няма финанси, ама трябва да се бориш докрай, дори само заради хората дошли да гледат.
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Планинско Кюстендил 13-14 август 2011, Нац. ш-т VI кръг

Мнениеот IL.TZARSKI » Пон Авг 15, 2011 17:34

trouble написа:Царски беше стария Царски (годините като рали пилот) на планинско Българка 2010. Отново видяхме на какво е способен. Сега обаче вижда единствения смисъл в титлата, а не в атрактивността, а двете са трудно постижими. Всъщност по-добре е да обсъдим, защо пилотите се отказват от шампионата, ако не могат да спечелят 1-во място в него. Нима това е най-важното. Ако пилотите са на трасето за да ни радват, ние също сме там за да ги радваме с присъствието си. Обаче ако най-важното е да спечелиш титлата ... оставяйки хиляди фенове неудовлетворени....е тогава когато Яри Мати каже "2 сек. по-бърз трябваше да е Царя" няма да му се сърдите. Ясно е, че няма финанси, ама трябва да се бориш докрай, дори само заради хората дошли да гледат.

И аз съм на същото мнение.Наистина трябва да има борба до край и атракция :P но кризата е във вихараси.Специано царя говореше още в Благоевград ,че едвали ще покрие целия планински шампионат
IL.TZARSKI
 
Мнения: 64
Регистриран на: Чет Сеп 10, 2009 13:42
Местоположение: софия
Име: ceco iliev

Re: Планинско Кюстендил 13-14 август 2011, Нац. ш-т VI кръг

Мнениеот isaev_fan » Пон Авг 15, 2011 18:26

Не бях присъствал на кръг от националните ни шампионати - било то планинско, рали или писта от миналогодишното издание на Шипка. Хареса ми надпреварата около Кюстендил, компактно проведено състезание, а и имаше публика. На пръв поглед 25 стартиращи са малко от една страна, но вчера нещата някакси не стояха така. Гледах старта на двата манша. Много силно Мицубиши на Царски, също така и "the legend Audi S1 by Prospeed Bulgaria". Тихомир си е Тихомир. Изненадан бях от това, че Паунов победи Даниел в първото качване. Жалко за Бранимир Данов, че не успя да завърши. И, наистина...поредна счупена скоростна кутия на Ланчия-та. А що се касае до една от често засяганите теми тук - полицията - аз нямах никакви проблеми, дори напротив - двамата полицаи на старта бяха доста любезни, говорихме си. Като край на моето мнение ви предоставям онборд от Саксото на Антон Титов. 1-ви манш - http://www.youtube.com/watch?v=dpaBoKJs4vc и 2-рият - http://www.youtube.com/watch?v=9gaerBW0aE8. Поздрави!
Изображение
Team: INTERLEASE Racing
Driver: Ignat Isaev
Co-Driver: Stefan Kordev
Аватар
isaev_fan
 
Мнения: 334
Регистриран на: Чет Сеп 14, 2006 00:42
Местоположение: София
Име: Теодоси Димитров

Re: Планинско Кюстендил 13-14 август 2011, Нац. ш-т VI кръг

Мнениеот Виржиния » Пон Авг 15, 2011 18:52

trouble написа:Царски беше стария Царски (годините като рали пилот) на планинско Българка 2010. Отново видяхме на какво е способен. Сега обаче вижда единствения смисъл в титлата, а не в атрактивността, а двете са трудно постижими. Всъщност по-добре е да обсъдим, защо пилотите се отказват от шампионата, ако не могат да спечелят 1-во място в него. Нима това е най-важното. Ако пилотите са на трасето за да ни радват, ние също сме там за да ги радваме с присъствието си. Обаче ако най-важното е да спечелиш титлата ... оставяйки хиляди фенове неудовлетворени....е тогава когато Яри Мати каже "2 сек. по-бърз трябваше да е Царя" няма да му се сърдите. Ясно е, че няма финанси, ама трябва да се бориш докрай, дори само заради хората дошли да гледат.

Кое те подразни,че го каза направо ли?!Как се намират пари за "да се бориш докрай" имаш ли представа?!То само с фенове не става и колкото и да ви дразни където има титла там ще ходи щото спонсора никак не го вълнува че Красимир от Сливен отишъл да радва с присъствието си....Големи съдници сте,хвала!!!Владимир Василев,като ти чета мненията ходиш на планински колкото аз на ралита май...
Изображение
Аватар
Виржиния
 
Мнения: 42
Регистриран на: Вто Мар 31, 2009 12:15
Местоположение: Велико Търново
Име: Виржиния Янкова

Re: Планинско Кюстендил 13-14 август 2011, Нац. ш-т VI кръг

Мнениеот Jari-Matti Latvala » Пон Авг 15, 2011 19:05

Кое те подразни,че го каза направо ли?!Как се намират пари за "да се бориш докрай" имаш ли представа?!То само с фенове не става и колкото и да ви дразни където има титла там ще ходи щото спонсора никак не го вълнува че Красимир от Сливен отишъл да радва с присъствието си....Големи съдници сте,хвала!!!Владимир Василев,като ти чета мненията ходиш на планински колкото аз на ралита май...

Как се намират пари,хайде де?Ами като няма-няма!Да се излагаме сега.Не става така!Като има пари за три състезания,нека ги кара,но като хората.Да бъде бърз и атрактивен едновременно.Така се печелят фенове и така няма да чуеш критика към любимия ти пилот.За пример-Мартин Сурилов!
А,по въпроса колко ходя на планинско,мога да кажа че рядко изтървам.Виж,за ралитата е друго,там не съм ходил никога на Твърдица,признавам.Ще ме заведеш ли,близо е до В.Търново? :wink:
Jari-Matti Latvala
 
Мнения: 259
Регистриран на: Вто Апр 06, 2010 20:39
Име: Владимир Василев

Re: Планинско Кюстендил 13-14 август 2011, Нац. ш-т VI кръг

Мнениеот ene » Пон Авг 15, 2011 19:40

Айде дайте снимки и видео стига се яли!
ene
 
Мнения: 10
Регистриран на: Вто Май 24, 2011 00:57
Име: ivan manev

Re: Планинско Кюстендил 13-14 август 2011, Нац. ш-т VI кръг

Мнениеот Виржиния » Пон Авг 15, 2011 20:20

Jari-Matti Latvala написа:
Кое те подразни,че го каза направо ли?!Как се намират пари за "да се бориш докрай" имаш ли представа?!То само с фенове не става и колкото и да ви дразни където има титла там ще ходи щото спонсора никак не го вълнува че Красимир от Сливен отишъл да радва с присъствието си....Големи съдници сте,хвала!!!Владимир Василев,като ти чета мненията ходиш на планински колкото аз на ралита май...

Как се намират пари,хайде де?Ами като няма-няма!Да се излагаме сега.Не става така!Като има пари за три състезания,нека ги кара,но като хората.Да бъде бърз и атрактивен едновременно.Така се печелят фенове и така няма да чуеш критика към любимия ти пилот.За пример-Мартин Сурилов!
А,по въпроса колко ходя на планинско,мога да кажа че рядко изтървам.Виж,за ралитата е друго,там не съм ходил никога на Твърдица,признавам.Ще ме заведеш ли,близо е до В.Търново? :wink:


Е как да е атрактивен като е стар и не става,не ги ли виждаш че всичките са дъртаци,той досега не е спечелил фенове та сега ли?!

Абе да няма някакви нови хапчета,вие чувате ли се?!?Не стига че скоро ще се съберат всички стартиращи в планинския в 15 минути,не стига че нямат един читав клас и класиране,не стига че надали има такъв "осран" и беден шампионат като нашия да им се чудиш ами и феновете като тебе "никнат"!!!Па като не ти харесва не го гледай-на Твърдица няма да те придружа ами ела до бокса да му кажеш да се маха че мен не ме слуша "старчето".

Извинявам се но простотията ти ми дойде в повече...
Изображение
Аватар
Виржиния
 
Мнения: 42
Регистриран на: Вто Мар 31, 2009 12:15
Местоположение: Велико Търново
Име: Виржиния Янкова

Re: Планинско Кюстендил 13-14 август 2011, Нац. ш-т VI кръг

Мнениеот Jari-Matti Latvala » Пон Авг 15, 2011 20:42

Разбрах,престъпление да има фенове,особено ако пилота е по-старите.Извинявам се,не го знаех до сега! :(
Къде написах,че не харесвам да гледам,порещия с бясна скорост планините Илия Царски? :shock:
А,за Твърдица няма за какво да се притесняваш,Виржиния!Ще бъде само един приятен уикенд,есен в балкана,рали и т.н. :wink:
Jari-Matti Latvala
 
Мнения: 259
Регистриран на: Вто Апр 06, 2010 20:39
Име: Владимир Василев

Re: Планинско Кюстендил 13-14 август 2011, Нац. ш-т VI кръг

Мнениеот tik-tak » Пон Авг 15, 2011 21:10

АЙДЕ НА СЕМКИТЕЕ - ЗА "РАЗБИРАЧИТЕ" ИМА 50% НАМАЛЕНИЕ
Аватар
tik-tak
 
Мнения: 127
Регистриран на: Чет Сеп 03, 2009 14:16
Местоположение: гр.Трявна
Име: Любен Любенов

ПредишнаСледваща

Назад към Български Планински Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта