Планинско Търговище (Стоян Колев) 4-5 юни 2011, II кръг

Дискусия за Българския Планински Шампионат

Re: Планинско Търговище (Стоян Колев) 4-5 юни 2011, II кръг

Мнениеот Loeb » Нед Юни 05, 2011 19:54

По Нова Тв дадоха малък репортаж, чак да не повярваш.
Аватар
Loeb
 
Мнения: 399
Регистриран на: Чет Май 25, 2006 16:30
Местоположение: Варна
Име: Тодор Генков

Re: Планинско Търговище (Стоян Колев) 4-5 юни 2011, II кръг

Мнениеот Цанев » Нед Юни 05, 2011 23:06

А резултати някакви генерални?
Акъла е нещо което можеш да раздаваш и без да го имаш!
Аватар
Цанев
 
Мнения: 339
Регистриран на: Пет Дек 19, 2008 10:20
Местоположение: Велико Търново
Име: Георги Цанев

Re: Планинско Търговище (Стоян Колев) 4-5 юни 2011, II кръг

Мнениеот golf_1 » Нед Юни 05, 2011 23:39

http://www.bgnrc.info/index.php?option= ... 8&Itemid=1 Тоз смешник как не го е срам да пише такива глупости,искате да затриете още едно състезание от нашия край нали господите,по писаното тук оставям с такива впечатления..Само да спомена,че доста разумни хора казаха,че планинско търговище им е харесало в пъти повече от рали Троянови Врата с 15-те коли на кръст.....И да питам аз защо нямаше фенове от Западна България..... :evil: За мен това планинско показа,че трябва да го има в календара,и тоз червения картон от тая статия,си го покажи на теб... :evil:
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: Планинско Търговище (Стоян Колев) 4-5 юни 2011, II кръг

Мнениеот krasio » Пон Юни 06, 2011 00:03

golf_1 написа:http://www.bgnrc.info/index.php?option=content&task=view&id=6228&Itemid=1 Тоз смешник как не го е срам да пише такива глупости,искате да затриете още едно състезание от нашия край нали господите,по писаното тук оставям с такива впечатления..Само да спомена,че доста разумни хора казаха,че планинско търговище им е харесало в пъти повече от рали Троянови Врата с 15-те коли на кръст.....И да питам аз защо нямаше фенове от Западна България..... :evil: За мен това планинско показа,че трябва да го има в календара,и тоз червения картон от тая статия,си го покажи на теб... :evil:

+1
Аватар
krasio
 
Мнения: 93
Регистриран на: Нед Юли 01, 2007 03:11
Местоположение: ВАРНА
Име: Красен Косев

Re: Планинско Търговище (Стоян Колев) 4-5 юни 2011, II кръг

Мнениеот trouble » Пон Юни 06, 2011 00:14

Да наистина защо нямаше хора от западна България. Много далече ли беше. Ама сякаш така беше по хубаво. Аз не знаех че тоя регион има толкова запалени фенове. Варненските ги знам. Аз като видя кола със номер В..... и съм сигурен че съм на рали :D Аз пак ще повторя състезанието беше изключително добро. Ако в минали години е било още по-добро, то тогава не знам. Сигурно от рали България е било по хубаво. Тя тая статийка е забавна. Ние феновете нали се връщаме с настроение. И както казаха моите другари с които бях - Ами гледахме 3 манша по 33 коли - 100 коли. Значи 7 етапа от Траянови Врата :lol:
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Планинско Търговище (Стоян Колев) 4-5 юни 2011, II кръг

Мнениеот BradurS » Пон Юни 06, 2011 00:25

Поздрави на Пепи Гьошев и добрите времена на Парашкевов, след дългото отсъствие от състезанията.
Дайте още видео :)
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Re: Планинско Търговище (Стоян Колев) 4-5 юни 2011, II кръг

Мнениеот sstancho89 » Пон Юни 06, 2011 00:56

Power is nothing without control!!!
Аватар
sstancho89
 
Мнения: 60
Регистриран на: Съб Фев 21, 2009 15:13
Местоположение: Провадия
Име: Станислав Иванов Владимиров

Re: Планинско Търговище (Стоян Колев) 4-5 юни 2011, II кръг

Мнениеот BradurS » Пон Юни 06, 2011 01:46

На 3:32 май се закучи работата :shock:
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Re: Планинско Търговище (Стоян Колев) 4-5 юни 2011, II кръг

Мнениеот TURBO » Пон Юни 06, 2011 10:22

golf_1 написа:http://www.bgnrc.info/index.php?option=content&task=view&id=6228&Itemid=1 Тоз смешник как не го е срам да пише такива глупости,искате да затриете още едно състезание от нашия край нали господите,по писаното тук оставям с такива впечатления..Само да спомена,че доста разумни хора казаха,че планинско търговище им е харесало в пъти повече от рали Троянови Врата с 15-те коли на кръст.....И да питам аз защо нямаше фенове от Западна България..... :evil: За мен това планинско показа,че трябва да го има в календара,и тоз червения картон от тая статия,си го покажи на теб... :evil:


+10

Прочетох тази изпълнена с негативизъм и лека завист статия,явно е написана от някой застарял журналист ,свикнал да участва на култовите банкети след състезание,но тук е ударил на камък и не е ял и пил на корем,защото е нямало спонсори.Съгласен съм само с едно-мръсотията,но пък дето се вика и аз ядох и пих ,последното нещо което съм търсил е контейнер за смет-виновен съм признавам си!Но усетих "шопската" злоба в изречението:"Най доброто трасе ,край Своге ,, но правеното в Самоков остава неподкрепено от централната власт".Ами направете нещо без пари да видите как е само с ентусязъм,то с пари всеки може!Само че нямате тази публика,нямате тази атмосфера,нямате този хъс ,всичко това е изграждано години във Варна,Шумен,Сливен,Търговище!Взехте ни ралитата ,но не можете да ни вземете сърцата!Затова си дайте червения картон на вас!
Аватар
TURBO
 
Мнения: 151
Регистриран на: Съб Апр 16, 2005 12:02
Местоположение: Варна
Име: Иван Христов

Re: Планинско Търговище (Стоян Колев) 4-5 юни 2011, II кръг

Мнениеот trouble » Пон Юни 06, 2011 10:29

TURBO написа:...Взехте ни ралитата ,но не можете да ни вземете сърцата!Затова си дайте червения картон на вас!


Много ми хареса това.

А за боклука. Ами аз си носих в торбичка и после си го сложих в багажника на колата и във Сливен си го изхвърлих. Не е много трудно. Парите са в София, сърцата са във Варна и приближените области :)
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Планинско Търговище (Стоян Колев) 4-5 юни 2011, II кръг

Мнениеот golf_1 » Пон Юни 06, 2011 11:02

На нашата полянка след финала всичко се събра в торбички и по колите...На циганския ония кебапчииници да си направят оборка,вземат пари,не слагат кошчета нормално,трасето било лошо-еми на ралитата няли ли фракция,няма ли превали?? Забележете в БГНРЦ-то още няма една дума за варненските момчета Тодор и Тишо,че пак на собсвен гръб,без спонсори,обраха овациите на хората,а иначе "пумия" срещу планинското...В сайта пък на моторспорт.бг една дума няма,че се е провело някъде далеч от "световната столица" София,някакво си състезание там в Търговище....Не мога да разбера,искаме популярност,апък на някой явно 300км им идват далеч,СБА-софия да ви организират екскурзии с автобуси да дойдете малко на изток,няма да изхарчите кой знае кви пари....Ама сега никой като не е идвал да гледа си мълчи и не коментира...Ние поне варненци,сливналии,шуменци и домакините си изкарахме 2 страхотни дена в балкана и няма да съжалявам за нищо,ама такива провокатори да ми пишат ей така,кое ствало и кое не,да си пишат там за Софията.... :evil:
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: Планинско Търговище (Стоян Колев) 4-5 юни 2011, II кръг

Мнениеот ivanko_rs » Пон Юни 06, 2011 12:35

Баси,като я прочетох тая статия и си помислих че съм ходил на някакво друго състезание :shock: Напълно подкрепям колегите по-горе,при положение че състезанието се прави без спонсори,на мускули и то буквално в последния момент само и само да го има би трябвало да се каже БРАВО на организаторите че са успели,а не да се заклеймяват по тоя начин :!: Дори самия Г-н Грозданов хавана греблото да чисти фракцията на левия завой след циганския,мисля че това показва каква е волята на организаторите за провеждане на състезанието.
Иначе малко коли,но 3-те манша са си 3 -манша,т.е. 99 коли :mrgreen: което си е бая.Интересно почнаха всички да опипват трасето докато накрая избухнаха в 3-и манш :D Макар че гърмя и святка през целия втори и половината трети манш не можа да завали като трябва и само поразлигави ,което пък направи надпреварата по интересна за нас зрителите.
За съжаление не можах да присъствам в неделя на състезанието , надявам се догодина живот и здраве и двата дена плътно,да не кажа още от петък 8)

П.П.В интерес на истината тука в северо-изтока единствено планинските в Търговище и Шумен са ни близичко,като за нас(русенци) и Узана е сравнително близко,което като цяло си е доста зле от местоположение на състезанията от Планинския Шампионат(то не че пистите и ралитата не са де).
Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно
Аватар
ivanko_rs
 
Мнения: 69
Регистриран на: Пон Мар 31, 2008 23:05
Местоположение: Русе
Име: Иван Цветков

Re: Планинско Търговище (Стоян Колев) 4-5 юни 2011, II кръг

Мнениеот kiko » Пон Юни 06, 2011 12:45

Тоя Страшо се е побъркал :lol: :lol: :lol: Или са го ядосали много или не са му платили нищо организаторите :lol: :lol: :lol: По интересното е изтъкването на Панагюрище в нищото..........
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: Планинско Търговище (Стоян Колев) 4-5 юни 2011, II кръг

Мнениеот rally_m » Пон Юни 06, 2011 12:45

Ето малко снимки от вчера :arrow: http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 1188321278
Аватар
rally_m
 
Мнения: 528
Регистриран на: Съб Апр 16, 2005 18:15
Местоположение: Шумен
Име: Бойко Стойчев

Re: Планинско Търговище (Стоян Колев) 4-5 юни 2011, II кръг

Мнениеот billi1976 » Пон Юни 06, 2011 12:49

извинявайте че се намесвам,ама не може в един ден да има планинско Търговище и състезание с лагерни колички в София.естествено,че ще дадат 2-то.особено ако са участвали деца :wink: штото аз вчера това гледах по телевизиите.а,и друго.оказа се,че НАСКАР е много по-интересно и важно от ИРЦ,ЕРЦ може и от ВРЦ.
МНОГО ЖАЛКО :!: :(
billi1976
 
Мнения: 28
Регистриран на: Пет Юни 03, 2011 21:06
Име: veselin karapetkov

ПредишнаСледваща

Назад към Български Планински Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 42 госта