Планинско Шипка 30-31 Октомври 2010, Нац. ш-т VII кръг

Дискусия за Българския Планински Шампионат

Re: Планинско Шипка 30-31 Октомври 2010, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот STANCHO 1 » Нед Окт 31, 2010 19:48

Аз бях на същото място на което си бил и ти колега.

Ами само да те питам беше ли миналата година на "Планинско Българка" ..... там чакането беше около 2-3 часа след като свърши състезанието. И там не награждаването беше свършило... а нямаше и помен че е имало някой долу. Тази година незнам как е било не ходих поради казаната по горе причина.
Искам да кажа че съм присъствал на далеч по бавно пускане.

А колегата "panchugov_fan", ти като все знаеш и най голям многознайко, кажи малко виждал ли си толкова евота на планинско до момента???
Ти гледам бая ги разбираш как стават нещата с организацията, И като си още по компетентен, незнам дали видя къде се удари Милен, ха сега ми кажи господин многознайко, ако отзад бяха оствили да има хора, както мисля имаше преди 2 години точно там, какво щеше да стане???
Ама ти няма да знаеш какво, защото нищо можеше да не разбереш, щяха да разберат хората които отговарят за сейфтито.

Айде помисли си, почини си и тогава пиши.
STANCHO 1
 
Мнения: 33
Регистриран на: Пет Авг 11, 2006 20:15
Местоположение: Kazanlak
Име: Станислав Генчев

Re: Планинско Шипка 30-31 Октомври 2010, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот tonicha » Нед Окт 31, 2010 20:14

повечето полицаи които са по трасетата са такива,не знаят защо са там и какво да правят.сядат на някоя скала,чоплят семки и чакат да мине състезанието за да си получат паричките.няма лошо но нека да пазят опасната част на завоя,а не да гонят хората в гората.ние не сме дошли на Лов,дошли сме да гледаме любимия си спорт.А пази боже на някой от тях жена му да не му е пуснала........................
tonicha
 
Мнения: 19
Регистриран на: Съб Сеп 05, 2009 21:06
Местоположение: сливен
Име: stoycho stoev

Re: Планинско Шипка 30-31 Октомври 2010, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот tonicha » Нед Окт 31, 2010 20:28

планинско БЪЛГАРКА винаги е било със много добра организация.Не знам защо тогава така се е получило но знай колега че не всичко е по вина на ОРГАНИЗАТОРА , няма да изпадам в подробности, но щом ти казвам вярвай ми.Отговорните лица искат феновете да се забавляват, а не да съжаляват че са дошли.
tonicha
 
Мнения: 19
Регистриран на: Съб Сеп 05, 2009 21:06
Местоположение: сливен
Име: stoycho stoev

Re: Планинско Шипка 30-31 Октомври 2010, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот trouble » Нед Окт 31, 2010 20:32

Колко е вашата възраст на написалите последните 5-6 мнения без Ники, защото него го познавам. Младите сте още да се нервирате :lol: или да пускате на жените :lol: ...що аз нямах проблеми с полицаите. И аз гледах на завоите, които описвате. И аз бях с кола. И аз чаках в задръстването. Ама не се оплаквам. Когато отговора срещу полицай е - кой си ти че да ми кажеш аз къде ще гледам, не да закопчаят ами и акта за раждане да му вземат. Ама на дисциплина се учи в училище, ама такова отдавна няма, та съм тръгнал аз да ви уча на отношение. Днес всички полицаи си свършиха работата перфектно.
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Планинско Шипка 30-31 Октомври 2010, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот tik-tak » Нед Окт 31, 2010 20:50

trouble написа:Колко е вашата възраст на написалите последните 5-6 мнения без Ники, защото него го познавам. Младите сте още да се нервирате :lol: или да пускате на жените :lol: ...що аз нямах проблеми с полицаите. И аз гледах на завоите, които описвате. И аз бях с кола. И аз чаках в задръстването. Ама не се оплаквам. Когато отговора срещу полицай е - кой си ти че да ми кажеш аз къде ще гледам, не да закопчаят ами и акта за раждане да му вземат. Ама на дисциплина се учи в училище, ама такова отдавна няма, та съм тръгнал аз да ви уча на отношение. Днес всички полицаи си свършиха работата перфектно.


Съгласен съм с теб. И вчера и днес бях на 3-тия обратен завой ( където миналата година се блъсна И.Иванов ). Полицайте си свършиха много добре работата и може да се каже , че бяха сравнително учтиви с публиката ( като изключим "феновете" които се правеха на много интересни). Организацита беше на ниво (имаше и леки пропуски - но все пак всички сме хора и грешим) . Ако някои смята , че е лесно организирането на такова състезание нека догодина се пробва да го направи той. ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЕФКО
Аватар
tik-tak
 
Мнения: 127
Регистриран на: Чет Сеп 03, 2009 14:16
Местоположение: гр.Трявна
Име: Любен Любенов

Re: Планинско Шипка 30-31 Октомври 2010, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот ianely » Нед Окт 31, 2010 21:07

f1team написа:... Всичко започна перфектно от тръгването ни от Сливен до навлизането ни в манша. Разгледахме какви завой има, настанихме се на мястото на което бяхме решили да гледаме и т.н... Не минаха и 20 минути и един добър "Господин Полицай" опъна лентата пред нас и ни каза съвсем любезно да минем още назад (зад колите който бяхме паркирали). Естествено ние не го послушахме защото с нищо нямаше да пречим на колите, а и нямаше никаква вероятност някой от нас да се озове очи в очи с връхлитащ автомобил. Естествено "Господин Полицай" продължи да се излага, като спори с няколко човека от публиката и като видя че "няма да го огрее" прибегна към ползване на авторитета си... след дълги обяснения най-накрая разбра, че не е прав и ни остави да гледаме там ! Състезанието започна. За жалост на Илия Царски още на 1вият манш той дойде при нас повреден, изместихме автомобила на място на което няма да пречи на другите учасници, но върху състезателната треактория имаше следи от масло. Компетентният МЪРШАл* който беше при нас и явно си мислеше само как ще пребере договорената сума за свършената от него работа, не направи нищо и следите от масло бяха разнесени от състезателните автомобили. Продължавам нататък с още един инцидент (Пейчо Киров) който тавани своята Хонда, но за щастие остана невредим - поредна никаква реакция от "Господин Никой" (Маршала) който само викаше на хората да се дръпнат от там...
2рият манш за радост завърши без инциденти при нас и с нетърпение очаквахме отварящият автомобил след който всички знаем, че пътят е отворен за цивилни коли. Е то всички знаем но явно Полицайте небяха на едно мнение с нас и с правилата който предварително трябва да са им били изяснени! Отново след навлизане в конфликт и безцелно висене на отворен път, полицайте ни пускаха пост по пост надоло, но ЦИРКА продължи след като изведнъж на пътя се появява Пътна Помощ заела целият път, благодарение на която се забавихме още доста време... Тъкмо щяхме да питаме причината тази Пътна Помощ да стой там, но сами видяхме че просто хората си прибираха Шиканите и Рекламни пана... те дори не си направиха труда да мръднат за да успеем да минем успешно и то не само ние а и дългата колона която нямаше край... както и да е минахме през парчето асфалт което небеше по-голямо от 1 метър а останалата част от колата през драките... тъкмо си мислехме че препятствията бяха приключили и още един полицай се направи на интересен и за пореден и не последен път ни забави след като ни уверяваше че пътят е затворен! Вече бяхме достигнали предела на държаността си, но както и да е продължихме да се спускаме надоло със големи паузи (2 метра за 30 секунди) и като слязахме доло видяхме причината за това или поне предполагаме, че беше пропусквателният режим на полицайте който пускаха кола по кола през период от време... След целият този екшън награждаване неможахме да гледаме - по-голяма част от него беше завършило а й бяхме толкова нервни че нямахме никакво желание за каквото и да е свързано със състезателни автомобили. Забравих да добавя още че раздадените ни пропуски от БФАС пред полицайте неважали, а пред кой важат пред майка ми и баща ми ли ?
Нямам думи просто... спестих да спомена още не една случка в която бяхме с пълното си право, но нали Полицайте са си Полицай...
Възмутен съм ужасно много след днешното Планинско на което присъствахме и се радвам че беше последно за сезона - та да може до догодина да ни мине и да се надяваме за много по-споучливи контакти с органите на реда и хората на който им е възложена дадена дейност !

Подкрепям поста на Цецо на 100%!!! Просто той го написа преди мен.Искам да добавя само че след кратък разговор с полицая които не ни пускаше последва репликата-"Добре!!!Ще ви пусна, но само вас!!!!!!" ....... Защо за нас може ,а за другите не...???? Добре че успяхме за награждаването :wink:
Изображение PRESTIGE RALLY TEAM
Аватар
ianely
 
Мнения: 134
Регистриран на: Съб Дек 08, 2007 13:10
Местоположение: Красно село
Име: Янчо Гинчеэ

Re: Планинско Шипка 30-31 Октомври 2010, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот Gadjev » Нед Окт 31, 2010 21:43

f1team написа:... Всичко започна перфектно от тръгването ни от Сливен до навлизането ни в манша. Разгледахме какви завой има, настанихме се на мястото на което бяхме решили да гледаме и т.н... Не минаха и 20 минути и един добър "Господин Полицай" опъна лентата пред нас и ни каза съвсем любезно да минем още назад (зад колите който бяхме паркирали). Естествено ние не го послушахме защото с нищо нямаше да пречим на колите, а и нямаше никаква вероятност някой от нас да се озове очи в очи с връхлитащ автомобил. Естествено "Господин Полицай" продължи да се излага, като спори с няколко човека от публиката и като видя че "няма да го огрее" прибегна към ползване на авторитета си... след дълги обяснения най-накрая разбра, че не е прав и ни остави да гледаме там ! Състезанието започна. За жалост на Илия Царски още на 1вият манш той дойде при нас повреден, изместихме автомобила на място на което няма да пречи на другите учасници, но върху състезателната треактория имаше следи от масло. Компетентният МЪРШАл* който беше при нас и явно си мислеше само как ще пребере договорената сума за свършената от него работа, не направи нищо и следите от масло бяха разнесени от състезателните автомобили. Продължавам нататък с още един инцидент (Пейчо Киров) който тавани своята Хонда, но за щастие остана невредим - поредна никаква реакция от "Господин Никой" (Маршала) който само викаше на хората да се дръпнат от там...
2рият манш за радост завърши без инциденти при нас и с нетърпение очаквахме отварящият автомобил след който всички знаем, че пътят е отворен за цивилни коли. Е то всички знаем но явно Полицайте небяха на едно мнение с нас и с правилата който предварително трябва да са им били изяснени! Отново след навлизане в конфликт и безцелно висене на отворен път, полицайте ни пускаха пост по пост надоло, но ЦИРКА продължи след като изведнъж на пътя се появява Пътна Помощ заела целият път, благодарение на която се забавихме още доста време... Тъкмо щяхме да питаме причината тази Пътна Помощ да стой там, но сами видяхме че просто хората си прибираха Шиканите и Рекламни пана... те дори не си направиха труда да мръднат за да успеем да минем успешно и то не само ние а и дългата колона която нямаше край... както и да е минахме през парчето асфалт което небеше по-голямо от 1 метър а останалата част от колата през драките... тъкмо си мислехме че препятствията бяха приключили и още един полицай се направи на интересен и за пореден и не последен път ни забави след като ни уверяваше че пътят е затворен! Вече бяхме достигнали предела на държаността си, но както и да е продължихме да се спускаме надоло със големи паузи (2 метра за 30 секунди) и като слязахме доло видяхме причината за това или поне предполагаме, че беше пропусквателният режим на полицайте който пускаха кола по кола през период от време... След целият този екшън награждаване неможахме да гледаме - по-голяма част от него беше завършило а й бяхме толкова нервни че нямахме никакво желание за каквото и да е свързано със състезателни автомобили. Забравих да добавя още че раздадените ни пропуски от БФАС пред полицайте неважали, а пред кой важат пред майка ми и баща ми ли ?
Нямам думи просто... спестих да спомена още не една случка в която бяхме с пълното си право, но нали Полицайте са си Полицай...
Възмутен съм ужасно много след днешното Планинско на което присъствахме и се радвам че беше последно за сезона - та да може до догодина да ни мине и да се надяваме за много по-споучливи контакти с органите на реда и хората на който им е възложена дадена дейност !

+1 :evil:
Gadjev
 
Мнения: 240
Регистриран на: Съб Май 07, 2005 14:03
Местоположение: Пловдив
Име: Георги Гаджев

Re: Планинско Шипка 30-31 Октомври 2010, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот GT 51 » Нед Окт 31, 2010 21:45

Айде колеги малко пикс от мен...http://lollyn.snimka.bg/auto-racing/pla ... 0-g.545664

Аз бях на старта и по боксовете днес в повечето време...но отзивите които чух днес за организацията надхвърлиха очакванията ми.Безспорен е факта , че Г-н Драганов се справя много добре с организацията и лично чух много хора, водачи на екипи, журналисти, Акредитирани лица и ВИП гости да му благодарят за отличната организация... 8) В личен разговор с Г-н Узунов ми каза , че не са го държали гумите и затова е изпуснал колата...Поздрави 8)
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: Планинско Шипка 30-31 Октомври 2010, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот Гетов » Нед Окт 31, 2010 22:02

Владко, не знаех че си и фотограф!!!!!
Браво обаче , отлични снимки!!!
Последна промяна Гетов на Нед Окт 31, 2010 22:05, променена общо 1 път
Аватар
Гетов
 
Мнения: 707
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 15:44
Местоположение: Ботевград
Име: Георги Гетов

Re: Планинско Шипка 30-31 Октомври 2010, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот GT 51 » Нед Окт 31, 2010 22:05

8) Жорка , снимам си...но я ми кажи какво стана с вас, че днес не те видях на старта и не можахме да раздуем....също така ме интересува какво се случва и с Камбуров...Благодаря... 8)
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: Планинско Шипка 30-31 Октомври 2010, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот Гетов » Нед Окт 31, 2010 22:12

Ние си тръгнахме в събота след първия манш, след като стана ясно, че колата не работи както трябва, не може да я оправим на "терена", и.....,и не може да разберем какво ни "ПОДИГРАВА", така че преценихме че е по-добре да се оттеглим, отколкото да сме смешници по трасето.....това е около нас. Все пак Вицешампиони сме в Х2 за 2010.....колкото толкова
за Камбуров нямам идея???
Аватар
Гетов
 
Мнения: 707
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 15:44
Местоположение: Ботевград
Име: Георги Гетов

Re: Планинско Шипка 30-31 Октомври 2010, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот GT 51 » Нед Окт 31, 2010 22:22

Ми правилно решение......и една интересна случка днес.....Панчугов ми скри топката....идва в бокса и си снимам, раздуваме си и гледам на страничното стъкло реклама Казанлък хляб...бъзикам го....чиче дай две филийки Леб.....а той се засмя,отвори дясната врата бръкна в жабката и извади две филийки Уеб с шункаи ми вика гладен ли си....хапни, няма грижи , имам още....направо ме препарира.....счупихме се от смях в бокса.... :D :D :D
Жорка горе главата....нова година нов късмет и от мен успех за в бъдеще.... :wink: 8)
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: Планинско Шипка 30-31 Октомври 2010, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот Гетов » Нед Окт 31, 2010 22:41

GT 51 написа:Ми правилно решение......и една интересна случка днес.....Панчугов ми скри топката....идва в бокса и си снимам, раздуваме си и гледам на страничното стъкло реклама Казанлък хляб...бъзикам го....чиче дай две филийки Леб.....а той се засмя,отвори дясната врата бръкна в жабката и извади две филийки Уеб с шункаи ми вика гладен ли си....хапни, няма грижи , имам още....направо ме препарира.....счупихме се от смях в бокса.... :D :D :D
Жорка горе главата....нова година нов късмет и от мен успех за в бъдеще.... :wink: 8)

Главата винаги трябва да е горе, Благодаря ти Влади!!!
И да кажа,ч е въпреки малкия ни престой в състезанието, мисля че Ефко отново и Пак си беше свършил нещата ПЕРФЕКТНО!!! Поздравления!!!
Аватар
Гетов
 
Мнения: 707
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 15:44
Местоположение: Ботевград
Име: Георги Гетов

Re: Планинско Шипка 30-31 Октомври 2010, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот GT 51 » Нед Окт 31, 2010 23:32

Гетов написа:
GT 51 написа:Ми правилно решение......и една интересна случка днес.....Панчугов ми скри топката....идва в бокса и си снимам, раздуваме си и гледам на страничното стъкло реклама Казанлък хляб...бъзикам го....чиче дай две филийки Леб.....а той се засмя,отвори дясната врата бръкна в жабката и извади две филийки Уеб с шункаи ми вика гладен ли си....хапни, няма грижи , имам още....направо ме препарира.....счупихме се от смях в бокса.... :D :D :D
Жорка горе главата....нова година нов късмет и от мен успех за в бъдеще.... :wink: 8)

Главата винаги трябва да е горе, Благодаря ти Влади!!!
И да кажа,ч е въпреки малкия ни престой в състезанието, мисля че Ефко отново и Пак си беше свършил нещата ПЕРФЕКТНО!!! Поздравления!!!

Жорка, аз също смятам , че Г-н Драганов е един организатор за пример, днес за пореден път се убедих в това....И се надявам много хора за в бъдеще да вземат пример от него.В едно състезание винаги ще има и пропуски, но това е нормално и лично смятам , че има и неща който не зависят от него, нагоре по трасето, винаги ще има хора които да се правят на по-големи от другите, но това се случва навсякъде.Има комуникация ...това е най-важното,аз специално днес останах доволен и се радвам , че бях на този празник,видях се много приятели и си тръгнах доволен.Ще ми се следващият сезон да е по добър от този...Поздрави и наздраве :wink: 8) :D
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: Планинско Шипка 30-31 Октомври 2010, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот BradurS » Нед Окт 31, 2010 23:47

Интересно:
http://vbox7.com/play:fdcf6b7e
http://vbox7.com/play:71d23257
И специално искам да обърнете внимание на : http://www.youtube.com/watch?v=p4IUGIeqMN0 - ами ако беше по в страни ?!
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

ПредишнаСледваща

Назад към Български Планински Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 41 госта

cron