Планинско Търговище 13-14 Ноември 2010, Нац. ш-т II кръг

Дискусия за Българския Планински Шампионат

Re: Планинско Търговище 05-06 Юни 2010, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот beta_racing » Вто Юни 01, 2010 22:06

Гетов написа:Еми да ни преместят мненията в извън темата, включителни и моето - хайде БЕТА РЕЙС...
Ще се заяждаме ли сега? Гетов, мнението ти беше напълно излишно! Или мислиш, че тук е мястото да обсъждаме мейлите на федерацията?!
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: Планинско Търговище 05-06 Юни 2010, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот efco » Вто Юни 01, 2010 22:32

Даямяне , не съм го писал за да ме обсъждаш и нарочно съм го почернил за да се прочете от всички в най посещаваните теми, защото пишете всякакви глупости в тоя форум и обсъждате правилници и регламенти и за да сте по информирани го има за всички тоя файл организатор който полават пилоти и клубове !!! И не ти е виновен Гетов и много моля когато става въпрос и обсъждане на тема и е включен някой който е участник или пряко свързан с даден шампионат, малко се съобразявайте защото подготовката и участието в едно състезание изискват много труд нерви и финансови средства особено в тая криза от колкото да се качите 5 човека в една кола и да отидете където и да е да гледате едно състезание и после да обсъждате! ИМАЙТЕ УВАЖЕНИЕ към тези хора !!! И нещо много чести взехте да триете мнения включително и мои по актуални теми ! ТXL i FERIANC не са и май се досещам кой е !!! :!: :!: :!:
efco
 
Мнения: 355
Регистриран на: Пон Окт 06, 2008 16:01
Местоположение: Казанльк
Име: Стефан Драганов

Re: Планинско Търговище 05-06 Юни 2010, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот stan^wrc » Вто Юни 01, 2010 22:57

Сега да се върнем на темата за Търговище.По последна информация ще бъде към средата на септември или началото на октомври.Много кофти се получи за съжаление на пилоти и фенове,но в последния момент се смени трасето и намеше как да стане на време.Първоначалното трасе което бяхме планирали им се струвало на хората къде тясно,къде бързо къде с фракция и какво ли още не, на времето Царски беше казал много правилно"каквото е за мен ,такова е за всички".Както и да е сменихме трасето,но и датата се сменя.Ако науча за вече определена дата ще ви оведомя при първа възможност.Поздрави Станимир Иванов :D :D
Аватар
stan^wrc
 
Мнения: 209
Регистриран на: Съб Фев 17, 2007 15:02
Местоположение: targovishte
Име: stanimir ivanov

Re: Планинско Търговище 05-06 Юни 2010, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот Гетов » Вто Юни 01, 2010 23:12

Благодаря колега!!!!
Но ако все пак успеете да върнете старото трасе, па макар и тясно и с фракция, и какво ли още не, вярно е ...- ще е еднакво за всички....!!!!И с гаранция ще е по-добре от новото, ще има повече фенове и може би повече и състезатели!!!
Аватар
Гетов
 
Мнения: 707
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 15:44
Местоположение: Ботевград
Име: Георги Гетов

Re: Планинско Търговище 05-06 Юни 2010, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот beta_racing » Вто Юни 01, 2010 23:26

stan^wrc написа:Сега да се върнем на темата за Търговище.По последна информация ще бъде към средата на септември или началото на октомври.Много кофти се получи за съжаление на пилоти и фенове,но в последния момент се смени трасето и намеше как да стане на време.Първоначалното трасе което бяхме планирали им се струвало на хората къде тясно,къде бързо къде с фракция и какво ли още не, на времето Царски беше казал много правилно"каквото е за мен ,такова е за всички".Както и да е сменихме трасето,но и датата се сменя.Ако науча за вече определена дата ще ви оведомя при първа възможност.Поздрави Станимир Иванов :D :D
Станимире, благодаря и извинявай, ама просто...

efco написа:Даямяне , не съм го писал за да ме обсъждаш и нарочно съм го почернил за да се прочете от всички в най посещаваните теми, защото пишете всякакви глупости в тоя форум и обсъждате правилници и регламенти и за да сте по информирани го има за всички тоя файл организатор който полават пилоти и клубове !!! И не ти е виновен Гетов и много моля когато става въпрос и обсъждане на тема и е включен някой който е участник или пряко свързан с даден шампионат, малко се съобразявайте защото подготовката и участието в едно състезание изискват много труд нерви и финансови средства особено в тая криза от колкото да се качите 5 човека в една кола и да отидете където и да е да гледате едно състезание и после да обсъждате! ИМАЙТЕ УВАЖЕНИЕ към тези хора !!!
Кой те обсъжда, бе, Стефане? Защо пишеш и говориш с маниер все едно си най-големият в този форум............. в същия този форум, в който "ние" (бел.ред. - простолюдието) "пишем всякакви глупости и обсъждаме правилници и регламенти"? Извинявай, но с честите си ...... прояви не си ли и ти част от този форум? Значи хем пишеш и ти, хем говориш във второ лице множествено число?! Много лесно се дистанцираш от "нас"? Как не съм се сетил и аз да правя така, тцтцтц! Що се отнася до правилници и регламенти - чели сме ги, Стефане...чели сме ги първо на английски, не се притеснявай за "нашата" компетенция!

Ти май изобщо не си ме разбрал! На мен ми е ясно защо тези файлове се качват! Не ми е ясно как това нещо може да става в поща (файл организатор) на толкова ниско ниво! Това е все пак федерация, а не.........! Не може ли всичко да се сложи в секция "Документи" на сайта на БФАС? Толкова ли е сложно?!
И последно - значи след като Гетов или който и да е е дал пари, за да участва по състезания, според теб това означва, че някоя простолюдна душица като мен не може да му каже нито една дума, дори и когато той откровено се заяжна със същата тази простолюдна душица...хайде стига глупости, моля! Дори Бойко Борисов не е толкова недосегаем :lol:

Направи тема и пускай ако искаш с 3 пъти по-големи букви това, което искаш да кажеш! Не пускай обаче едни и същи неща във всяка тема! Защото много бързо ще отидат в коша! Не, това не е заплаха - ТОВА Е ВЪРШЕНЕ НА РАБОТА! Защото нещата, които пускаш тук и там (визирам последните за изтритите файлове от файл организатора), нямат нищо общо с темите за Търговище и за Писта Дракон I!

efco написа:И нещо много чести взехте да триете мнения включително и мои по актуални теми ! ТXL i FERIANC не са и май се досещам кой е !!! :!: :!: :!:
Ай стига, бе :D Да ти пусна един screenshot от модераторския панел? :wink:
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: Планинско Търговище 05-06 Юни 2010, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот stan^wrc » Вто Юни 01, 2010 23:41

това ,което аз искам е да се кара трасето,което се е карало винаги,но просто пътя не се подържаше и стана така че не става не само за състезания,ами и хората между селата да си ходят не става.дъно един ден пак да се кара тва трасе,и циганския завой който събираше по няколко хиляди фена :D :D :D пак новото трасе се надявам че ще ви хареса.Аз лично се радвам за смяната от една страна на това че старото се караше много години беше добре научено от пилотите с повече опит а тук борбата ще е на равни начела :D :D
Аватар
stan^wrc
 
Мнения: 209
Регистриран на: Съб Фев 17, 2007 15:02
Местоположение: targovishte
Име: stanimir ivanov

Re: Планинско Търговище 05-06 Юни 2010, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот stan^wrc » Вто Юни 01, 2010 23:44

извинявам се в по-горния си пост като казах че старото трасе не се е харесвало заради фракция и т.н. имах предвид не трасето село черковна-хижа младост,а (трасето което бе първоначално гласено за Търговище 2010)- село стража-хижа младост(то е тясното с фракцията,което едва ли ще види някога състезание) :D :D
Аватар
stan^wrc
 
Мнения: 209
Регистриран на: Съб Фев 17, 2007 15:02
Местоположение: targovishte
Име: stanimir ivanov

Re: Планинско Търговище 05-06 Юни 2010, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот efco » Сря Юни 02, 2010 10:15

Не се дистанцирам от никой и не съм най големия в този форум, а може би някъде другаде пак в този спорт ! Просто това което написах е много важно без значение, че не е трябвало да е в Файл организатор, това че е пропуск на техн. комисия не е трябвало някой да го трие . Мога да пиша по всякакви теми компетентно а също и ти както си го правил до сега но ти си длъжен да съдействаш по същия начин като човек пряко свързан с този спорт , с организацията на състезания и не само !
efco
 
Мнения: 355
Регистриран на: Пон Окт 06, 2008 16:01
Местоположение: Казанльк
Име: Стефан Драганов

Re: Планинско Търговище 05-06 Юни 2010, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот beta_racing » Сря Юни 02, 2010 10:37

efco написа:Не се дистанцирам от никой и не съм най големия в този форум, а може би някъде другаде пак в този спорт ! Просто това което написах е много важно без значение, че не е трябвало да е в Файл организатор, това че е пропуск на техн. комисия не е трябвало някой да го трие . Мога да пиша по всякакви теми компетентно а също и ти както си го правил до сега но ти си длъжен да съдействаш по същия начин като човек пряко свързан с този спорт , с организацията на състезания и не само !
Ето тук вече говорим на еднакъв език! С това, което написах, че според мен нещата не трябва да се качват във файл организатора, а някъде другаде, не съм го казал към теб, а просто се чудих на непрофесионалното отношение на федерацията. Ето - някой е изтрил документите! Такива неща за федерация са недопустими!
Та...сега виждам, че може да си помислил, че съм обвинил теб за изтритите файлове :lol:, но това, уверявам те, не е така...прочети ми пак мнението и ще видиш, ако си се заблудил...............както и да е :)

Все пак обаче, аз още съм на мнение, че мястото на това, което ти пусна (за изтритите файлове), не е нито тук, нито в темата за Писта Дракон. Мисля, че щеше да е много по-видно и лесно за намира от всички, ако беше направил нова тема и го беше пуснал там, защото по начина, по който го сложи в темите за Писта Дракон и в тази информацията се губи между страниците и на мен (примерно), ако ми трябва да намеря, това което си написал, няма как да стане, ако няма отделна тема (или ще стане в пъти по-трудно и бавно).

Поздрави, и нека вече пишем по темата или на ЛС за неща извън нея (пример: Гетов) :)
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: Планинско Търговище 05-06 Юни 2010, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот i.ivanov19 » Нед Юли 25, 2010 22:10

Уточни ли се датата кога ще се проведе състезанието?
Пежо 306 - Завинаги
Аватар
i.ivanov19
 
Мнения: 44
Регистриран на: Пон Апр 12, 2010 15:56
Име: Иван Иванов

Re: Планинско Търговище 05-06 Юни 2010, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот michev68 » Нед Юли 25, 2010 23:25

Да ме извинява градския, ама състезание май тази година няма да има - лично мнение
only rear wheel drive
michev68
 
Мнения: 225
Регистриран на: Нед Ное 05, 2006 22:54
Местоположение: Търговище
Име: Николай Мичев

Re: Планинско Търговище 05-06 Юни 2010, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот i.ivanov19 » Пет Авг 27, 2010 22:48

Вече наближи септември?Някаква информация???
Пежо 306 - Завинаги
Аватар
i.ivanov19
 
Мнения: 44
Регистриран на: Пон Апр 12, 2010 15:56
Име: Иван Иванов

Re: Планинско Търговище 05-06 Юни 2010, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот Гетов » Съб Авг 28, 2010 11:44

i.ivanov19 написа:Вече наближи септември?Някаква информация???

Явно Септември Ще Бъде Май!!!
Аватар
Гетов
 
Мнения: 707
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 15:44
Местоположение: Ботевград
Име: Георги Гетов

Re: Планинско Търговище 05-06 Юни 2010, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот dobo_bylgariq » Нед Авг 29, 2010 20:31

да даже и октомври ще е маи
dobo_bylgariq
 
Мнения: 6
Регистриран на: Чет Юли 01, 2010 21:20
Име: dobo hristow

Re: Планинско Търговище 05-06 Юни 2010, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот bizzart » Чет Сеп 02, 2010 00:37

dobo_bylgariq написа:да даже и октомври ще е маи

до година месеца ще се уточни
bizzart
 

ПредишнаСледваща

Назад към Български Планински Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 59 госта

cron