Планинско Шипка 09" на 7 и 8 ноември 2009

Дискусия за Българския Планински Шампионат

Re: Планинско Шипка 09" на 7 и 8 ноември 2009

Мнениеот EVOsport » Вто Ное 10, 2009 23:09

http://www.vbox7.com/play:ae367fcf

гасенето на Субаруто на Щерев, на финала на втория манш в Събота ; Х

имам 500мб клипове, ще ги сглобя утре и ще ги пусна
Изображение
Изображение
EVOsport
 
Мнения: 837
Регистриран на: Чет Яну 26, 2006 10:56
Местоположение: Казанлък
Име: Любен Емануилов

Re: Планинско Шипка 09" на 7 и 8 ноември 2009

Мнениеот КРИТИКА » Сря Ное 11, 2009 11:02

А пак и М. Сурилов не му прави чест такова държание. А за селския тон няма да коментирам чий е.
Ефко е прав за негативи може да се коментира само от хора които са били там иначе само добро или нищо.
Хайде малко повече уважение към пилотите от по малките класове. Те не карат Мицубишита ама са много по пилоти от някои.
КРИТИКА
 
Мнения: 30
Регистриран на: Пон Юни 29, 2009 11:57
Име: Иван Стоянов

Re: Планинско Шипка 09" на 7 и 8 ноември 2009

Мнениеот EVOsport » Сря Ное 11, 2009 20:36

http://www.youtube.com/watch?v=mnspjFGBhsE
http://vbox7.com/play:2aeac510

от първия манш в събота, по-късно ще сглобя и другите
Изображение
Изображение
EVOsport
 
Мнения: 837
Регистриран на: Чет Яну 26, 2006 10:56
Местоположение: Казанлък
Име: Любен Емануилов

Re: Планинско Шипка 09" на 7 и 8 ноември 2009

Мнениеот Мартин Сурилов » Пет Ное 13, 2009 09:52

Мартин Сурилов написа: Чудя се дали Царски, Дунев, Боби Борисов и т.н. изобщо са имали заявки или просто се използваха имената им за привличане на интерес?

efco написа: Като си толкова отворен държа да се обадиш на тримата да ги попиташ


Ефко, не смятам да се обаждам на когото и да е и да го занимавам с глупостите ТИ, но искам все пак да кажа на останалите, които просто четат този форум, че на планинско "Шипка" 2009 участва едно момче от шумен - Марин Иванов, което е лицензирано в твоя клуб и на което си пуснал заявка без то изобщо да е чувало, че ще кара. Момчето никога досега не беше карало, няма кола и никога не е имало, лицензирано е, защото е навигатор на Рушен Ибрям. Разбрал е, че го има в списъка със заявките от свой приятел, който е прочел в този форум. Айде сега обясни на всички, как стават тия неща, злоупотребяваш ли все пак с нечии имена, за да си пълниш списъците и имал ли съм основание, когато написах първия си пост по тази тема?
Мартин Сурилов
 
Мнения: 383
Регистриран на: Пет Авг 19, 2005 10:54
Име: Мартин Сурилов

Re: Планинско Шипка 09" на 7 и 8 ноември 2009

Мнениеот efco » Пет Ное 13, 2009 14:26

Сега пак да ти напомня че си много отворен,аз съм шеф на моя си клуб и Марин Иванов ми заяви че ще кара на Шипка още през август и след като имам отлична памет съм длъжен да го заявя още повече че представлява моя клуб без значение като пилот или навигатор а и в Казанлък не плащат такса участие пилотите на двата клуба- ЕФКО Рейсинг и СП Рейсинг не като в Шумен всеки да мрази себе си камоли другите!!! Теб кво те бърка че някой помага на някой пилот,или май на теб с основание никой не ти помага защото не заслужаваш явно си поредния неблагодарник не зачитащ човешкия труд дори и в този хубав спорт,много се радвам че не си бил мои пилот!!! Горчо има много точен лаф който съм чул преди много години,ТОВА Е МЪЖКИ СПОРТ С МНОГО КУРВИ !!! ТИ ОТ КОИ СИ !!! И не е ли по добре да се качиш на кола и да ;покажеш колко караш ,после се опитай да организираш едно състезание и чак когато станеш шампион в група или клас в който участват повече от 10-20 автомобила тогава чак се сети че има форум и напиши нещо смислено и ценно иначе аз пак мого да продължа да пиша до като разбереш кой си!!!
efco
 
Мнения: 355
Регистриран на: Пон Окт 06, 2008 16:01
Местоположение: Казанльк
Име: Стефан Драганов

Re: Планинско Шипка 09" на 7 и 8 ноември 2009

Мнениеот NIKI WRC » Пет Ное 13, 2009 14:32

Мартин Сурилов, нека да не говорите от името на други хора и пилоти, защото явно не ЕФКО, а вие злоупотребявате ;)
Спрете тези безмислени и грозни спорове, защото не пилотите и организаторите са виновни, а П******* ;)

Поздрави, Ники :lol:
Хемингуей е казал: Има три спорта: бикоборството, алпинизама и автомобилизама, всичко останоло са игри. :lol:
Аватар
NIKI WRC
 
Мнения: 243
Регистриран на: Пон Авг 25, 2008 08:55
Местоположение: Сливен
Име: Николай Неделчев

Re: Планинско Шипка 09" на 7 и 8 ноември 2009

Мнениеот Мартин Сурилов » Пет Ное 13, 2009 16:55

efco написа: Марин Иванов ми заяви че ще кара на Шипка още през август

Значи Марин ти заяви четири месеца по-рано, че ще кара! Е това ако не е заявка изсмукана от пръстите ти, не знам какво е!
efco написа:много се радвам че не си бил мои пилот!!!

Удоволствието е изцяло мое!
efco написа:ТОВА Е МЪЖКИ СПОРТ С МНОГО КУРВИ !!! ТИ ОТ КОИ СИ !!!

Ще разбереш.
efco написа:аз пак мого да продължа да пиша до като разбереш кой си!!!

Продължавай да пишеш, докато ТИ разбереш, кой съм!
Мартин Сурилов
 
Мнения: 383
Регистриран на: Пет Авг 19, 2005 10:54
Име: Мартин Сурилов

Re: Планинско Шипка 09" на 7 и 8 ноември 2009

Мнениеот Мартин Сурилов » Пет Ное 13, 2009 16:57

NIKI WRC написа:Мартин Сурилов, нека да не говорите от името на други хора и пилоти, защото явно не ЕФКО, а вие злоупотребявате ;)

Аз не злоупотребявам с ничие име, това, което съм написал е вярно, иначе нямаше да е написано от мен.
Мартин Сурилов
 
Мнения: 383
Регистриран на: Пет Авг 19, 2005 10:54
Име: Мартин Сурилов

Re: Планинско Шипка 09" на 7 и 8 ноември 2009

Мнениеот Веселин Драганов » Пет Ное 13, 2009 20:35

Дали пък не съм сбъркал форума?
Прилича ми на жълта рубрика в женско предаване на второстепенна медия.
Господа състезатели и организатори, не ставайте смешни пред нас феновете и не ни разочаровайте. Все пак за нас вие сте олицетворение на едно мъжкарско занимание (особеном някои от вас).
Моето предложение е:
1. Единия от замесените да не си губи времето, а да почва да мисли какво ще гледаме през 2010 (че специално си купих къща в Шипка).
2. Другия ако има доказателства за твърденията си да се обърне към педерацията или асоциацията на пилотите и след като те отсъдят тогава да ни занимава с това.
3. Ако има модератор нека да трие всички мнения(вкл. и това), които нямат връзка с безспорния факт наречен "Планинско Шипка 2009".

Освен това искам да кажа на феновете че спорт като този не се прави от 5 състезатели с расови коли, а от тумба млади и запалени лудаци готови на всичко, за да докажат, че могат. А нашата задача е да ги подкрепяме с присъствието си или поне като помисляме преди да се хвърляме върху клавиатурата.
Поздрави на г-н Драганов за смелостта и отговорното поведение
Аватар
Веселин Драганов
 
Мнения: 29
Регистриран на: Нед Яну 13, 2008 15:26
Местоположение: София, Бояна
Име: Веселин Драганов Драганов

Re: Планинско Шипка 09" на 7 и 8 ноември 2009

Мнениеот Russev » Пет Ное 13, 2009 22:32

Лебед, по-умния отстъпва, за това спрете този безсмислен спор. Преди няколко страници ти написах какво мисля за организацията, а сега те моля да напишеш защо според теб Веско и Панчугата не можаха да стигнат миналогодишните си времена дори и без един шикан.
Russev
 
Мнения: 5
Регистриран на: Пон Ное 09, 2009 22:45
Име: Tsvetomir Rusev

Re: Планинско Шипка 09" на 7 и 8 ноември 2009

Мнениеот efco » Нед Ное 15, 2009 19:03

Явно е че ще разбера кой е МАРТИН СУРИЛОВ само ако си затвори устата и се скрие и без това пилотите си личат на трасето а тия които не ходят даже и да гледат не са дори и зрители!!!!!!!! И не мисля да му обръщам повече внимание защото прекалено много време му отдилих да не взема да изпростея с този малоумен и безмислен спор .А за времената от Шипка нямам обяснение защо и без шикана неможаха да направят на Тихомир времето 3.39 мин Искрен и Денис а беше по топло от миналата година нищо че сега е през ноември.

Tук във форума прочетох нещо много интересно!- НИКОГА НЕ СПОРИ С ТЪПАК-ХОРАТА МОЖЕ ДА НЕ ЗАБЕЛЕЖАТ РАЗЛИКАТА МЕЖДУ ТЕБ И НЕГО...
efco
 
Мнения: 355
Регистриран на: Пон Окт 06, 2008 16:01
Местоположение: Казанльк
Име: Стефан Драганов

Re: Планинско Шипка 09" на 7 и 8 ноември 2009

Мнениеот Иван Шопов » Вто Ное 17, 2009 15:06

Разделихте ли каквото имаше за делене? Няма да питам кой го е извадил по-голям.

On Board от планинско "Шипка".

Надписа за конвертирането и "няколко минути" стои вече от близо час. Затова моля имайте търпение - надявам се, че скоро ще бъде ок.
Човек се учи от грешките си, БФАС - никога!!
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Re: Планинско Шипка 09" на 7 и 8 ноември 2009

Мнениеот Victor » Сря Ное 18, 2009 12:24

Кви са тия навити ръкави бре? :mrgreen:
Аватар
Victor
 
Мнения: 242
Регистриран на: Пет Фев 08, 2008 18:45
Местоположение: София
Име: Виктор Георгиев

Re: Планинско Шипка 09" на 7 и 8 ноември 2009

Мнениеот d1976 » Сря Ное 18, 2009 16:47

"Tук във форума прочетох нещо много интересно!- НИКОГА НЕ СПОРИ С ТЪПАК-ХОРАТА МОЖЕ ДА НЕ ЗАБЕЛЕЖАТ РАЗЛИКАТА МЕЖДУ ТЕБ И НЕГО...[/quote]"
Стефане, хубаво си цитирал някого, но взе ли си поука от написаното, защото много време ти е било нужно за финализиране на спора.


Никога не спори с глупак - ще те завлече на неговото ниво и ще те победи с опит. :wink:

Спора става смешен, не е градивен, това си е чисто заяждане и "сеир" за останалите. :!: :!: :!:
Изображение
d1976
 
Мнения: 128
Регистриран на: Вто Юни 30, 2009 17:18
Име: Hristoskova

Re: Планинско Шипка 09" на 7 и 8 ноември 2009

Мнениеот d1976 » Сря Ное 18, 2009 17:15

Никой не ви забранява да си хвалите организатора-той сам казва, че е ПИЧ хихихихи, но Сурилов с какво право го нападате, при положение, че повечето от вас май не са разбарли това, което е написал...
Изображение
d1976
 
Мнения: 128
Регистриран на: Вто Юни 30, 2009 17:18
Име: Hristoskova

Предишна

Назад към Български Планински Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 33 госта

cron