Планинско Шипка 09" на 7 и 8 ноември 2009

Дискусия за Българския Планински Шампионат

Re: Планинско Шипка 09" на 7 и 8 ноември 2009

Мнениеот bizzart » Пон Ное 09, 2009 19:24

Абе нямали да отворят галерията за Шипка 2009 да видим ко стааа там
bizzart
 

Re: Планинско Шипка 09" на 7 и 8 ноември 2009

Мнениеот VAZRacingteamwtcc » Пон Ное 09, 2009 19:40

Относно БМВ-то на Денис бяха казали че двигателя бил от М5,ако е вярно значи е 507 коня.Това се говореше за дракон а май че за шипка пак нов беше мотора но не съм сигурен
VAZRacingteamwtcc
 
Мнения: 45
Регистриран на: Вто Юни 09, 2009 20:21

Re: Планинско Шипка 09" на 7 и 8 ноември 2009

Мнениеот WRC2 » Пон Ное 09, 2009 19:45

Абе Мартине нормален ли си да пишеш такива простотии ,как можеш да пишеш че съм използвал имената на Борисов Дунев и Царски за да привлека интерес от страна на публиката!!! Аз не съм посредствен организатор и не съм сульо да си позволя да злоупотребя с техните имена още повече че заявките се докладват на сутринта след крайния срок в БФАС !!! Като си толкова отворен държа да се обадиш на тримата да ги попиташ дали и кога са пуснали заявките и бъди МЪЖ и ми се извини тук в форума защото не ти прави чест ти дето се УЖ пилот да ръсиш глупости и още повече че не си присъствал на моето състезание аз до тук не прочетох нещо дори и лошо за ШИПКА 09 така че ТРЯБВА ДА ЗНАЕШ че аз се занимавам единствено и само с автомобилен спорт и с нищо друго и работя изключително професионално както за организацията на това състезание така и за участията на моя клуб в всички шампионати и най вече планинско и писта!!! Хайде сега да те видя какво ще ми кажеш и не забравяй да се извиниш тук!!! не някъде другаде !!! АЗ съм пич сега да видим ти какво си!!! Ефко :!: :!: :!:[/quote]
БРАВО, Ефко! Всички, които те познават са наясно, че няма за какво да използваш евтини рекламни трикове.
WRC2
 
Мнения: 19
Регистриран на: Сря Юни 03, 2009 19:57
Име: M. Petrova

Re: Планинско Шипка 09" на 7 и 8 ноември 2009

Мнениеот mfedorov » Пон Ное 09, 2009 19:57

WRC2 написа:Абе Мартине нормален ли си да пишеш такива простотии ,как можеш да пишеш че съм използвал имената на Борисов Дунев и Царски за да привлека интерес от страна на публиката!!! Аз не съм посредствен организатор и не съм сульо да си позволя да злоупотребя с техните имена още повече че заявките се докладват на сутринта след крайния срок в БФАС !!! Като си толкова отворен държа да се обадиш на тримата да ги попиташ дали и кога са пуснали заявките и бъди МЪЖ и ми се извини тук в форума защото не ти прави чест ти дето се УЖ пилот да ръсиш глупости и още повече че не си присъствал на моето състезание аз до тук не прочетох нещо дори и лошо за ШИПКА 09 така че ТРЯБВА ДА ЗНАЕШ че аз се занимавам единствено и само с автомобилен спорт и с нищо друго и работя изключително професионално както за организацията на това състезание така и за участията на моя клуб в всички шампионати и най вече планинско и писта!!! Хайде сега да те видя какво ще ми кажеш и не забравяй да се извиниш тук!!! не някъде другаде !!! АЗ съм пич сега да видим ти какво си!!! Ефко :!: :!: :!:

БРАВО, Ефко! Всички, които те познават са наясно, че няма за какво да използваш евтини рекламни трикове.[/quote]
Няма никакви трикове лъжи или квото и да е било мисля че беше ясно казано тук http://www.bgnrc.info/index.php?option= ... 2&Itemid=1 и тук http://www.bgnrc.info/index.php?option= ... 4&Itemid=1
Изображение
mfedorov
 
Мнения: 103
Регистриран на: Нед Юли 26, 2009 22:00
Местоположение: Sofiq
Име: Maxim Fedorov

Re: Планинско Шипка 09" на 7 и 8 ноември 2009

Мнениеот plm » Пон Ное 09, 2009 20:32

КРИТИКА написа:...
Сигурно не са дошли, за да не ги бият ....... на трасето : 8)

Това трасе се кара години наред. И макар и променено/облекчено сега времената не впечатляват. Погледни времената от предишните години. С три шикана рекорда е на Тихомир.
Това са празни, глупави приказки!
Относно БМВ-то на Денис бяха казали че двигателя бил от М5,ако е вярно значи е 507 коня.Това се говореше за дракон а май че за шипка пак нов беше мотора но не съм сигурен

Какво ново има в това. Термините "казаха", "май" тук не вършат работа. Спам.
А за разликата м/у предварителния и действителния списък аз си помислих същото, като Мартин. :D
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: Планинско Шипка 09" на 7 и 8 ноември 2009

Мнениеот najdenov » Пон Ное 09, 2009 20:54

Аз се чудя,кога се е разбрало,че въпросните пилоти няма да дойдат!Не можеше ли да се обяви,когато се е знаело!Аз например тръгнах в събота в 12.15 да гледам тренировките и още нямаше информация!Едва ли щях да цепя мъглата ако знаех,че има само 1 по-сериозен автомобил!
Аватар
najdenov
 
Мнения: 125
Регистриран на: Чет Мар 26, 2009 22:43
Местоположение: гр.Габрово
Име: Христо Найденов

Re: Планинско Шипка 09" на 7 и 8 ноември 2009

Мнениеот vikikos » Пон Ное 09, 2009 20:55

Ами нормално е да си го помисли човек,но никой не казал,че е така - какво се юрка Стефан.Аз и не вярвах,че някой от тях ще изхарчи и 5лв. за да направи кефа на хората,които искат да ги гледат.
vikikos
 
Мнения: 446
Регистриран на: Сря Яну 07, 2009 21:49
Местоположение: варна
Име: ВИХРЕН ХРИСТОВ

Re: Планинско Шипка 09" на 7 и 8 ноември 2009

Мнениеот Гетов » Пон Ное 09, 2009 21:12

Планинско "Шипка" 2009
07-08.2009 год.
ОНБОРД:
http://getov.botevgrad.com/news/82/
Камера: www.kassaba.bg
Аватар
Гетов
 
Мнения: 707
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 15:44
Местоположение: Ботевград
Име: Георги Гетов

Re: Планинско Шипка 09" на 7 и 8 ноември 2009

Мнениеот efco » Пон Ное 09, 2009 21:41

Ами като организатор мога да знам участниците които ще участват едва в 11.30 в събота, кой друг по рано може да знае и как да ви информира,а и другите които караха не трябва ли да карат пред публика те не са ли истински пилоти като нямат истински автомобили само митсубиши ли е истински автомобил!!! Денислав мисля че беше много щастлив от представянето си пред толкова публика или по тази логика тряа да са 4-5 истински коли да няма други участници и огромен зрителски интерес аз съм бил на такова състезание - СВОГЕ 07 когато на прегледа бяхме 6 коли до трасето стигнаха 5 а след 3 тренировки и 2 манша състезание останаха 3 коли!!!!! Публиката беше повече от колкото на друго планинско!!!-помислете малко и тогава пишете защото може да обидите много от пилотите които в края на сезона при тая немотия дойдоха да карат за вас !!! И моля за оценка от хората които са били на състезанието а не да се търси под вола теле и само да расте темата ! На БГНРЦ пише датата и часа на темата защо няма да дойде Борис Борисов -припомням че е на 6 ноември /петък/ 21.21ч http://www.bgnrc.info/index.php?option= ... 2&Itemid=1 а и няма практика да прозвъняваш всички дали ще участват или не, мисля че е несериозно това. Не се паля за глупости но пишете реално нещата каквито са за да бъде приятно и интересно в форума ! Ефко
efco
 
Мнения: 355
Регистриран на: Пон Окт 06, 2008 16:01
Местоположение: Казанльк
Име: Стефан Драганов

Re: Планинско Шипка 09" на 7 и 8 ноември 2009

Мнениеот Мартин Сурилов » Пон Ное 09, 2009 22:18

efco написа:
Абе Мартине нормален ли си да пишеш такива простотии ,как можеш да пишеш че съм използвал имената на Борисов Дунев и Царски за да привлека интерес от страна на публиката!!! Аз не съм посредствен организатор и не съм сульо да си позволя да злоупотребя с техните имена още повече че заявките се докладват на сутринта след крайния срок в БФАС !!! Като си толкова отворен държа да се обадиш на тримата да ги попиташ дали и кога са пуснали заявките и бъди МЪЖ и ми се извини тук в форума защото не ти прави чест ти дето се УЖ пилот да ръсиш глупости и още повече че не си присъствал на моето състезание аз до тук не прочетох нещо дори и лошо за ШИПКА 09 така че ТРЯБВА ДА ЗНАЕШ че аз се занимавам единствено и само с автомобилен спорт и с нищо друго и работя изключително професионално както за организацията на това състезание така и за участията на моя клуб в всички шампионати и най вече планинско и писта!!! Хайде сега да те видя какво ще ми кажеш и не забравяй да се извиниш тук!!! не някъде другаде !!! АЗ съм пич сега да видим ти какво си!!! Ефко :!: :!: :!:

Я по-кротко бе, УЖ организатора! Никакви извинения не ти дължа, особено след селския тон. Не ми се изживявай тук, все едно носиш целия ни автомобилен спорт на гърба си.
Мартин Сурилов
 
Мнения: 383
Регистриран на: Пет Авг 19, 2005 10:54
Име: Мартин Сурилов

Re: Планинско Шипка 09" на 7 и 8 ноември 2009

Мнениеот EVOsport » Пон Ное 09, 2009 22:34

plm написа:
КРИТИКА написа:...
Сигурно не са дошли, за да не ги бият ....... на трасето : 8)

Това трасе се кара години наред. И макар и променено/облекчено сега времената не впечатляват. Погледни времената от предишните години. С три шикана рекорда е на Тихомир.
Това са празни, глупави приказки!
Относно БМВ-то на Денис бяха казали че двигателя бил от М5,ако е вярно значи е 507 коня.Това се говореше за дракон а май че за шипка пак нов беше мотора но не съм сигурен

Какво ново има в това. Термините "казаха", "май" тук не вършат работа. Спам.
А за разликата м/у предварителния и действителния списък аз си помислих същото, като Мартин. :D


имаше доста приказки за това, че времената не са особенно добри, но никой не забеляза факта колко по-топло е през август, от колкото през ноември
имаше пилоти които караха с интермедия или мокри гуми (малки изключения), за да могат да им загреят горе долу гумите
и все пак на едно планинско не може да се каже със сигурност кой ще участва и кой не, докато не мине техническия преглед, споровете ви са доста безмислени -,-
Изображение
Изображение
EVOsport
 
Мнения: 837
Регистриран на: Чет Яну 26, 2006 10:56
Местоположение: Казанлък
Име: Любен Емануилов

Re: Планинско Шипка 09" на 7 и 8 ноември 2009

Мнениеот mnmb » Пон Ное 09, 2009 22:50

наистина споровете май са безмислени..защото мисля че наистина ефко няма вина,като гледам и тои начи бая касно е разбрал 4е няма да карат... нито пилотите които недоидоха,защото и за тях се знае инфо защо не са карали... и с тях щте6е да стане мн хубаво състезание,но и без тях стана така че.......!!!
mnmb
 

Re: Планинско Шипка 09" на 7 и 8 ноември 2009

Мнениеот todor hristov » Пон Ное 09, 2009 22:50

Ево,правя комплимент на баща ти за точното каране.На квалификациите бях на шикана на спирката.Той мина най-добре.Стефан Георгиев направи добро и безаварийно представяне.Същото важи и за Илия Бояджиев.Пожелавам на младите в спорта да имат спортни и технически умения като на тях двамата.
ЕФКО,стига се пали!Нямаш нужда от себеизтъкване.Освен това състезанието се прави от състезателите,а организаторът създава условията.
todor hristov
 
Мнения: 680
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 11:44
Име: todor hristov

Re: Планинско Шипка 09" на 7 и 8 ноември 2009

Мнениеот najdenov » Пон Ное 09, 2009 22:53

efco написа:Ами като организатор мога да знам участниците които ще участват едва в 11.30 в събота, кой друг по рано може да знае и как да ви информира,а и другите които караха не трябва ли да карат пред публика те не са ли истински пилоти като нямат истински автомобили само митсубиши ли е истински автомобил!!! Денислав мисля че беше много щастлив от представянето си пред толкова публика или по тази логика тряа да са 4-5 истински коли да няма други участници и огромен зрителски интерес аз съм бил на такова състезание - СВОГЕ 07 когато на прегледа бяхме 6 коли до трасето стигнаха 5 а след 3 тренировки и 2 манша състезание останаха 3 коли!!!!! Публиката беше повече от колкото на друго планинско!!!-помислете малко и тогава пишете защото може да обидите много от пилотите които в края на сезона при тая немотия дойдоха да карат за вас !!! И моля за оценка от хората които са били на състезанието а не да се търси под вола теле и само да расте темата ! На БГНРЦ пише датата и часа на темата защо няма да дойде Борис Борисов -припомням че е на 6 ноември /петък/ 21.21ч http://www.bgnrc.info/index.php?option= ... 2&Itemid=1 а и няма практика да прозвъняваш всички дали ще участват или не, мисля че е несериозно това. Не се паля за глупости но пишете реално нещата каквито са за да бъде приятно и интересно в форума ! Ефко

Разбира се,че всички пилоти заслужават да карат пред публика!Аз уважавам всеки който прави и невъзможното да участва,за сметка много често и на семейния бюджет!Уважавам го и за това че е имал смелост да се качи в бегачката!Просто ,когато човек отиде с някакво очакване което не се е сбъднало,винаги остава доза разочарование!И колеги спрете с тези обиди!Нека се уважаваме!
Аватар
najdenov
 
Мнения: 125
Регистриран на: Чет Мар 26, 2009 22:43
Местоположение: гр.Габрово
Име: Христо Найденов

Re: Планинско Шипка 09" на 7 и 8 ноември 2009

Мнениеот Russev » Пон Ное 09, 2009 23:14

Здравейте, досега не бях вземал участие в дискусиите, но като прочетох какви глупости се пишат по адрес на хора пряко свързани с автомобилния спорт не можах да се сдържа. Вината за неучастието на предварително заявените пилоти е изцяло тяхна и дано да са имали наистина основателни причини, защото не им прави чест да се подиграват в стил "иди си, ела си" с публика и организатор. Като казах организатор, искам да поздравя Стефко с перфектната организация, БРАВО!!! Смело мога да заявя, че тази година най-добре организираните планински състезания бяха "Българка" и "Шипка".
Russev
 
Мнения: 5
Регистриран на: Пон Ное 09, 2009 22:45
Име: Tsvetomir Rusev

ПредишнаСледваща

Назад към Български Планински Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 40 госта

cron