Планинско Шипка 09" на 7 и 8 ноември 2009

Дискусия за Българския Планински Шампионат

Re: Планинско Шипка 09" на 7 и 8 ноември 2009

Мнениеот tik-tak » Вто Ное 10, 2009 00:13

Аз също съм на мнение , че не трябва да търсим вина в организаторите. Състезанието си беше един празник за нас феновете . Организацията си беше на доста добро ниво , а и мисля че трябва да отдадем уважение и благодарност на всички Участващи пилоти. Благодаря ти ЕФКО , че ни зарадва и тази година с такова състезание.
Аватар
tik-tak
 
Мнения: 127
Регистриран на: Чет Сеп 03, 2009 14:16
Местоположение: гр.Трявна
Име: Любен Любенов

Re: Планинско Шипка 09" на 7 и 8 ноември 2009

Мнениеот Vlahov-Motor-Sport » Вто Ное 10, 2009 08:35

Здравеите! Да кажа и аз две думи като участник,Състезанието беше организирано перфектно ,Изобщо нямам никакви забележки,Може само шапка да сваляте на организатори като Стефан Чолаков и Ефко.Трасето беше добро ,Имаше мокро на места и доста се пързаляше.Но всичко мина без проблеми без тежки инциденти :D Относно неявяването на доста пилоти не виждам защо обвинявате Ефко за това,А това че си е измислил заявките за да привлече публка е наи голямата тъпотия която чувам този сезон :shock: Сурилов не ти прави чест да пишеш такива неща.Когато обвиняваш някои в нещо подкрепяи го със факти!Иначе излиза че само си чешеш езика :mrgreen:
Аватар
Vlahov-Motor-Sport
 
Мнения: 225
Регистриран на: Нед Апр 20, 2008 18:43
Местоположение: софия
Име: Трифон Влахов

Re: Планинско Шипка 09" на 7 и 8 ноември 2009

Мнениеот КРИТИКА » Вто Ное 10, 2009 09:06

efco написа:
Мартин Сурилов написа:
mnmb написа:наистина много коли недоидоха очаквах поне от 57 заявки

Чудя се дали Царски, Дунев, и т.н. изобщо са имали заявки или просто се използваха имената им за привличане на интерес?



Абе Мартине нормален ли си да пишеш такива простотии ,как можеш да пишеш че съм използвал имената на Борисов Дунев и Царски за да привлека интерес от страна на публиката!!! Аз не съм посредствен организатор и не съм сульо да си позволя да злоупотребя с техните имена още повече че заявките се докладват на сутринта след крайния срок в БФАС !!! Като си толкова отворен държа да се обадиш на тримата да ги попиташ дали и кога са пуснали заявките и бъди МЪЖ и ми се извини тук в форума защото не ти прави чест ти дето се УЖ пилот да ръсиш глупости и още повече че не си присъствал на моето състезание аз до тук не прочетох нещо дори и лошо за ШИПКА 09 така че ТРЯБВА ДА ЗНАЕШ че аз се занимавам единствено и само с автомобилен спорт и с нищо друго и работя изключително професионално както за организацията на това състезание така и за участията на моя клуб в всички шампионати и най вече планинско и писта!!! Хайде сега да те видя какво ще ми кажеш и не забравяй да се извиниш тук!!! не някъде другаде !!! АЗ съм пич сега да видим ти какво си!!! Ефко :!: :!: :!:


Ефко, е тва е народа неблагодарен. Не съм бил там, но ми казаха, че организацията е била много на ниво. Поздравления :D
КРИТИКА
 
Мнения: 30
Регистриран на: Пон Юни 29, 2009 11:57
Име: Иван Стоянов

Re: Планинско Шипка 09" на 7 и 8 ноември 2009

Мнениеот КРИТИКА » Вто Ное 10, 2009 09:16

От всичките писания тук не разбирам къде е вината на Ефко.
Защо не се замислите и не потърсите отговорност от тези пилоти, които дадоха заявки, а не уважиха собствените си фенофе. Момчетата които са отишли са го направили за вас, а не за някой друг. Отишли са за да доставят удоволствие на всички нас- феновете. Вече съжалявам, че не съм бил там.
А пак освен Тихомир Златков и Паунов, не видях особенни имена в списъка.
Вече не ми се гледа Дунев и Царя честно казано. Омръзна ми целия шампионат да се върти около тези имена. Евала на И. Маринов.
КРИТИКА
 
Мнения: 30
Регистриран на: Пон Юни 29, 2009 11:57
Име: Иван Стоянов

Re: Планинско Шипка 09" на 7 и 8 ноември 2009

Мнениеот efco » Вто Ное 10, 2009 09:26

Мартин Сурилов написа:
efco написа:
Абе Мартине нормален ли си да пишеш такива простотии ,как можеш да пишеш че съм използвал имената на Борисов Дунев и Царски за да привлека интерес от страна на публиката!!! Аз не съм посредствен организатор и не съм сульо да си позволя да злоупотребя с техните имена още повече че заявките се докладват на сутринта след крайния срок в БФАС !!! Като си толкова отворен държа да се обадиш на тримата да ги попиташ дали и кога са пуснали заявките и бъди МЪЖ и ми се извини тук в форума защото не ти прави чест ти дето се УЖ пилот да ръсиш глупости и още повече че не си присъствал на моето състезание аз до тук не прочетох нещо дори и лошо за ШИПКА 09 така че ТРЯБВА ДА ЗНАЕШ че аз се занимавам единствено и само с автомобилен спорт и с нищо друго и работя изключително професионално както за организацията на това състезание така и за участията на моя клуб в всички шампионати и най вече планинско и писта!!! Хайде сега да те видя какво ще ми кажеш и не забравяй да се извиниш тук!!! не някъде другаде !!! АЗ съм пич сега да видим ти какво си!!! Ефко :!: :!: :!:

Я по-кротко бе, УЖ организатора! Никакви извинения не ти дължа, особено след селския тон. Не ми се изживявай тук, все едно носиш целия ни автомобилен спорт на гърба си.



Ако беше пилот като другите нямаше да ти обърна внимание ама ти май никога не си бил пилот след тези простотии -присъщи на хора които всяка сутрин стават с задните си части и деня им е крив!!! Аз не съм УЖ организатор и не се изживявам в някой който носи автомобилния спорт на гърба си ,аз просто го правя по най добрия начин и се спри ти с селските си изявления защото ставаш смешен пред всички в форума и пред всички колеги СЪСТЕЗАТЕЛИ ! И да ти напомня само че от 2000 г до сега клуба е участвал в точно 150 състезания /рали,писта,планинско,автокрос,раликрос,мотокрос и оф роуд/ и едва ли си ходил да гледаш толкова състезания за да имаш правото да ме обиждаш и обвиняваш аз мога да продължа още да пиша ....................!!! Просто се спри! Ефко
efco
 
Мнения: 355
Регистриран на: Пон Окт 06, 2008 16:01
Местоположение: Казанльк
Име: Стефан Драганов

Re: Планинско Шипка 09" на 7 и 8 ноември 2009

Мнениеот kite0310 » Вто Ное 10, 2009 09:32

Ние също бяхме там мога да заявя, че Ст. Драганов направи една перфектна организация. :D :D :D Беше помислил за всеки детайл от състезанието. Поздравления. Много добър завършек на сезона.
Не дошлите пилоти могат само да съжаляват, че не присъстваха.
Поздравления за присъстващите пилоти, които отделихте средства за да доставите това удоволствие на феновете. Момчета автомобилният спорт и феновете определено за вас значат нещо. Балгодаря ви за страхотното каране на всички. Успех
kite0310
 
Мнения: 6
Регистриран на: Нед Юли 12, 2009 18:59

Re: Планинско Шипка 09" на 7 и 8 ноември 2009

Мнениеот golf_1 » Вто Ное 10, 2009 11:22

Много хубаво състезание,много хубава организация,ние малко закъсняхме ама едни катаджии ни бавиха 30мин и накрая не взеха някой лев,а взеха книжката на шофера ни....Малко тъпо,че не дойдоха "големите",ама пак беше много приятно състезание...... :D
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: Планинско Шипка 09" на 7 и 8 ноември 2009

Мнениеот ispo » Вто Ное 10, 2009 12:51

Защо търсите само лошите и гадните неща?Ако е така винаги ще има недоволни дори и да е перфектното състезание,но ако забелязвате лошите неща никога няма да сте доволни.Я си представете преди са се сабирали по 15-16 автомобила.Ми сега 42 автомобила какво не ви харесва не мога да разбера :?:
Плевен Рейсинг Тим: http://plevenrt.blogspot.com/
Плевен Рейсинг Тим (Фейсбук): https://www.facebook.com/PlevenRacing?fref=ts
Аватар
ispo
 
Мнения: 281
Регистриран на: Пон Апр 06, 2009 19:19
Местоположение: Pleven
Име: Искрен Пондев

Re: Планинско Шипка 09" на 7 и 8 ноември 2009

Мнениеот NIKI WRC » Вто Ное 10, 2009 13:53

Радвайте се че и толкова има,защото тая П****** не си мърда пръстаааа :evil: :evil:
Хемингуей е казал: Има три спорта: бикоборството, алпинизама и автомобилизама, всичко останоло са игри. :lol:
Аватар
NIKI WRC
 
Мнения: 243
Регистриран на: Пон Авг 25, 2008 08:55
Местоположение: Сливен
Име: Николай Неделчев

Re: Планинско Шипка 09" на 7 и 8 ноември 2009

Мнениеот rally_m » Вто Ное 10, 2009 15:43

ispo написа:Защо търсите само лошите и гадните неща?Ако е така винаги ще има недоволни дори и да е перфектното състезание,но ако забелязвате лошите неща никога няма да сте доволни.Я си представете преди са се сабирали по 15-16 автомобила.Ми сега 42 автомобила какво не ви харесва не мога да разбера :?:

Правилно, то винаги има недовлно засъжаление.

Само неможах да ръзбера къде в цялата суматоха намесихте Дунев и Царски при "големите" :?: Царски беше "голям" по планинските преди 7-8 години когато караше ВРЦ-то и Делтата срещу доста по-слаби и неконкурентно способни автомобили от неговия, същото важи и за Дунев, само че той беше в "пистовия" шампионат. Това, че са намерили пари (в което няма нищо лошо) не ги прави "големи".
Аватар
rally_m
 
Мнения: 528
Регистриран на: Съб Апр 16, 2005 18:15
Местоположение: Шумен
Име: Бойко Стойчев

Re: Планинско Шипка 09" на 7 и 8 ноември 2009

Мнениеот efco » Вто Ное 10, 2009 17:29

Моля ви качете снимки от Шипка 09 .
efco
 
Мнения: 355
Регистриран на: Пон Окт 06, 2008 16:01
Местоположение: Казанльк
Име: Стефан Драганов

Re: Планинско Шипка 09" на 7 и 8 ноември 2009

Мнениеот kite0310 » Вто Ное 10, 2009 19:21

efco написа:Моля ви качете снимки от Шипка 09 .


веднага :D
за всички любители на автомобилния спорт
kite0310
 
Мнения: 6
Регистриран на: Нед Юли 12, 2009 18:59

Re: Планинско Шипка 09" на 7 и 8 ноември 2009

Мнениеот golf_1 » Вто Ное 10, 2009 20:55

rally_m написа:
ispo написа:Защо търсите само лошите и гадните неща?Ако е така винаги ще има недоволни дори и да е перфектното състезание,но ако забелязвате лошите неща никога няма да сте доволни.Я си представете преди са се сабирали по 15-16 автомобила.Ми сега 42 автомобила какво не ви харесва не мога да разбера :?:

Правилно, то винаги има недовлно засъжаление.

Само неможах да ръзбера къде в цялата суматоха намесихте Дунев и Царски при "големите" :?: Царски беше "голям" по планинските преди 7-8 години когато караше ВРЦ-то и Делтата срещу доста по-слаби и неконкурентно способни автомобили от неговия, същото важи и за Дунев, само че той беше в "пистовия" шампионат. Това, че са намерили пари (в което няма нищо лошо) не ги прави "големи".

Ама нали се сещаш,че не парите им карат колите..... :D
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: Планинско Шипка 09" на 7 и 8 ноември 2009

Мнениеот mfedorov » Вто Ное 10, 2009 20:58

efco написа:Моля ви качете снимки от Шипка 09 .

И аз ще се запиша с малко снимки,но много съжалявам за качеството. :(
Изображение
mfedorov
 
Мнения: 103
Регистриран на: Нед Юли 26, 2009 22:00
Местоположение: Sofiq
Име: Maxim Fedorov

Re: Планинско Шипка 09" на 7 и 8 ноември 2009

Мнениеот BradurS » Вто Ное 10, 2009 21:01

http://bg2009.bgrally.com/ - тук има хубави
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

ПредишнаСледваща

Назад към Български Планински Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта

cron