SAS rally team

Дискусия за Българския Планински Шампионат

Мнениеот kiko » Пон Юли 11, 2005 21:25

Още след Шумен казах,че това си бе чист късмет и познаване на трасето,ама кой да слуша :lol: Аре сега след деня Х ходите да се перчите и правите пози некъде по Шуменско.
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Мнениеот Markko » Пон Юли 11, 2005 23:06

kiko написа::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

СМЕШНИЦИИИИИИИИ!!!!!!!


Нали е много добър?С тая кола нали би на Шумен?Щял да става шампион!!!!! :shock: :shock: :shock:

На 6 завоя гледах това рали:НИКАКЪВ хъс,нема никаква траектория,нема скорост,нема нищо :lol: :lol: :lol: .С това каране и на ВРЦ да се качи,няма да види шампионска титла.СМЯХ!Поне да не парадира за нещо повече от 5-6 място :twisted: .
Марти също не става за нищо-само да ръга яко газта-не стига.

Реват само за слаби коли и тн.
Нищо подобно!И лансара и пежото са си сили :wink:

Данчо не му завивала колата :D :D :D :D -за кво да му завива?На пър-пър в завоя не му трябва да завива както той иска :lol: .Па некои от пилотите вземат та понаправят някаква траектория,а той........



Те за тоя ден Х говорих преди време.


:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Абе некадърник, кой си ти, че да правиш оценка на когото и да било? За какви траектории говориш изобщо бе, боклук? Кой си ти бе? В кола сядал ли си? Трябва да се кланяш пред Данчони заради таланта му, глупако! Къде е парадирал Данчони бе? Ти забелязал ли си някоя медия да му е обърнала заслуженото внимание? На старта на състезанието взеха интервюта от всички, минаващи през естакадата, но само докато дойде номер 12 - Данчони, прескочиха го и продължиха с 14 - Козлеков. Шуменските пилоти никога не са наблягали на показността, а на карането, защото за първото са необходими пари, а за второто - талант!
There are loosers and winners!
Just like you and me!
Аватар
Markko
 
Мнения: 275
Регистриран на: Вто Юни 21, 2005 19:14

Мнениеот makadam » Пон Юли 11, 2005 23:12

Абе некадърник, кой си ти, че да правиш оценка на когото и да било? За какви траектории говориш изобщо бе, боклук? Кой си ти бе? В кола сядал ли си? Трябва да се кланяш пред Данчони заради таланта му, глупако! Къде е парадирал Данчони бе? Ти забелязал ли си някоя медия да му е обърнала заслуженото внимание? На старта на състезанието взеха интервюта от всички, минаващи през естакадата, но само докато дойде номер 12 - Данчони, прескочиха го и продължиха с 14 - Козлеков. Шуменските пилоти никога не са наблягали на показността, а на карането, защото за първото са необходими пари, а за второто - талант![/quote]
Брей Марко,
по-полека типче, че то който плямпа компетентно по всички въпроси най-накрая се оказва само едно плямпало :lol:
e mi tova e mai.
Аватар
makadam
 
Мнения: 148
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 21:30
Местоположение: Плевен
Име: Иван Бенов

Мнениеот Гост » Пон Юли 11, 2005 23:19

Аз заставам зад човека!
Данчони е талант и кара колкото може!
Не винаги е най-бързия, но е един от най-добрите ни.
Марко се дразни, защото всички тук само чакаха нещо лошо да стане с Данчо на рали България и само го плюеха за класирането му.
Но е прав, че нямате право, защото той никога не е бил палячо и надувка като Илиев.
Няма шашми при Данчони. Търсете ги ..... казах вече къде

Има само един пилот в БГ, който тази година е бил 2 пъти първи и два пъти последен в групата си :wink:

Човека с машенгиите?

Сетихте се
Гост
 

Мнениеот prodrive » Пон Юли 11, 2005 23:25

Абе аман от софииски чакалджии....
Аватар
prodrive
 
Мнения: 266
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 14:32
Местоположение: Шумен
Име: Мирослав Багержиев

Мнениеот PAS_RALLY » Пон Юли 11, 2005 23:26

KIKO ти си некадарник ве батко не го ли разбра виж колко хора ти го казват но ти пак аз сам най великия и с твойте траектории малииииии супер зле си защо на едно сътезание не каза нещо добро за некой и къв си ти че да пишеш за SAS спук от бой кои ти ли ги победи или нещо сънуваш :evil:
http://maserati.20.forumer.com/
ASK"Stari Stolici"
Винаги правя това, което не мога, за да мога да се науча да го правя.
Аватар
PAS_RALLY
 
Мнения: 1148
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 23:01
Местоположение: liverpool
Име: Nikola Lyubenov

Мнениеот kiko » Пон Юли 11, 2005 23:27

А къв си ти бе КАПУТ миризлив?
На кво се правиш тук?
На най-голямия разбирач ли бе нещастник?
Като си такъв отворко,що не дойдеш да ми го кажеш в лицето на Хеброс?
За разлика от всички вас тук дето плюете,аз единсвен отидох до пилот и му казах,че самочувствието му не отговаря на качествата му-като остави Данчони в събота колата на ливадата пред Рила.Има го на КАМЕРА как му избиха тиковете веднага :lol: .
Аре стига-то от отворен пилот се получават отворени фенове.
Така,че като има някой да си казва нещо да си го кажи в лицето,а не така.
И миналата година след едно интервю казах на Крум(с Герата),че не е прав и,че ще помогна да се върне помията тъпкано.Днес седя и нищо не говори по въпроса за разни гуми,сервизни зони и тн.


Така,че всеки зад монитора е сила голяма,ама като стане дума за среща очи в очи кой ходи:Ники,Любо,Асен,Тошко и....(не ги познавам лично)
Аз бях през цялото време в сервиза и видях само ралифан да се мота с фотоапарата насам натам.
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Мнениеот Гост » Пон Юли 11, 2005 23:29

Lubo написа:На крива ракета космоса й пречи.

При положение,че явно няма бюджет(Данчони),мисля,че не е нормално да афишира някакви шампионски анбиции.Тея работи стават с повечко пари и много можене.Само с можене до никъде не се стига :wink:
Много надменно беше държанието на Данчони през 3-те дена и мисля,че това ще доведе до съсдаването на много антифенове.
За Марти нямам коментар,толкова си може в реална конкуренция.


mnogo razbirash ot budjeti a da pishesh ne mojesh

zapochni s
aMbicii
saZdavane
Гост
 

Мнениеот txl » Пон Юли 11, 2005 23:32

Anonymous написа:zapochni s
aMbicii
saZdavane


А ти ползвай кирилицата, защото иначе ни учиш да пишем сАздаване.
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Мнениеот Гост » Пон Юли 11, 2005 23:33

kiko написа:Още след Шумен казах,че това си бе чист късмет и познаване на трасето,ама кой да слуша :lol: Аре сега след деня Х ходите да се перчите и правите пози некъде по Шуменско.


sto be
tvoia chovek deto si go slojil na kartinka kade se percheshe che ne go vidiah na rali bulgaria. yazuk mu za budgeta. iavno ne e viarno che s pari vseki moje

i vzemi vij klasiraneto
Гост
 

Мнениеот kiko » Пон Юли 11, 2005 23:35

:lol: Аре влезнахме в час по български :lol:
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Мнениеот kiko » Пон Юли 11, 2005 23:39

То тоя човек не ме кефи чак толкова,ама колата си ме радва много и най-важното е,че е БЪЛГАРСКА :wink:
Голям фен съм на Казлеков,ама толкова мразя това ево8.Поне да беше ево6,друг щеше да ми е аватара.
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Мнениеот Markko » Пон Юли 11, 2005 23:41

kiko написа:А къв си ти бе КАПУТ миризлив?
На кво се правиш тук?
На най-голямия разбирач ли бе нещастник?
Като си такъв отворко,що не дойдеш да ми го кажеш в лицето на Хеброс?
За разлика от всички вас тук дето плюете,аз единсвен отидох до пилот и му казах,че самочувствието му не отговаря на качествата му-като остави Данчони в събота колата на ливадата пред Рила.Има го на КАМЕРА как му избиха тиковете веднага :lol: .
Аре стига-то от отворен пилот се получават отворени фенове.
Така,че като има някой да си казва нещо да си го кажи в лицето,а не така.
И миналата година след едно интервю казах на Крум(с Герата),че не е прав и,че ще помогна да се върне помията тъпкано.Днес седя и нищо не говори по въпроса за разни гуми,сервизни зони и тн.


Така,че всеки зад монитора е сила голяма,ама като стане дума за среща очи в очи кой ходи:Ники,Любо,Асен,Тошко и....(не ги познавам лично)
Аз бях през цялото време в сервиза и видях само ралифан да се мота с фотоапарата насам натам.

На кого си говорил в лицето бе, пикльо? Тебе сигурно те е срам сам да се погледнеш в огледалото. Много далеко отиде бе, лигльо!
There are loosers and winners!
Just like you and me!
Аватар
Markko
 
Мнения: 275
Регистриран на: Вто Юни 21, 2005 19:14

Мнениеот kiko » Пон Юли 11, 2005 23:42

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Мнениеот Гост » Пон Юли 11, 2005 23:42

txl написа:
Anonymous написа:zapochni s
aMbicii
saZdavane


А ти ползвай кирилицата, защото иначе ни учиш да пишем сАздаване.


kupil sum si chisto nov accer4152lmi koito niama kirilica na klavishite.
s legalen windows

ti tvoia zakolko go plati?
Гост
 

ПредишнаСледваща

Назад към Български Планински Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 40 госта

cron