Планинско "Узана" 27-28.06.2009г.

Дискусия за Българския Планински Шампионат

Re: Планинско "Узана" 27-28.06.2009г.

Мнениеот Vlahov-Motor-Sport » Сря Юли 01, 2009 22:12

Разгеле,Че се подпали форума с тая тема :idea: :idea:
Аватар
Vlahov-Motor-Sport
 
Мнения: 225
Регистриран на: Нед Апр 20, 2008 18:43
Местоположение: софия
Име: Трифон Влахов

Re: Планинско "Узана" 27-28.06.2009г.

Мнениеот GTI-8V » Сря Юли 01, 2009 22:58

maldini75 написа:тази година разбрах че всички трябвало да дойдат на собствен ход а Царски дойде на камиончето си, той какъв е според теб аааааааа?


В какив правилник си го чел това? Ако иска с хеликоптер да си закара колата до сервисня парк. Прехода от прегледа до сервисня парк може и да буташ, летиш, плуваш или както прецениш.
Аватар
GTI-8V
 
Мнения: 959
Регистриран на: Нед Окт 21, 2007 23:57
Местоположение: Smolian
Име: Alexander Boch

Re: Планинско "Узана" 27-28.06.2009г.

Мнениеот krasio » Сря Юли 01, 2009 23:31

GTI-8V написа:
krasio написа:и още нещо да спомена-ако Панчугов седне в едно Ево и ще ги разплаче всичките :D
Много ми хареса и Ванката Ганчев,бързо свиква с колата,браво :D


Не може да си сигурен, разликата в всичко в колите е огромна. Промените за радикални в всичко а скороста е доста по голям. Има вариант да не може да я кара изобщо колата, но може и да му пасва идеално.

С това искам да казвам че не автоматично по силна/добра кола логично води до по добри ресултати когато даден чувек е свикнал много на за всем друга кола.

Надявам се никoй да не ми разбере грешно, аз също умирам от кеф когато Панчуга минава.

А Ганчев уникално бърсо минаваше

Прав си Алекс,но като взе Форда на Царски под наем го подкара веднага и си му раздаваше всичката газ,даже имаше и снимка на две гуми на едно превалче(мисля че беше на писта Ст.Загора) :twisted:
Далеч съм от мисълта че силните коли се карат лесно,даже напротив...
Аватар
krasio
 
Мнения: 93
Регистриран на: Нед Юли 01, 2007 03:11
Местоположение: ВАРНА
Име: Красен Косев

Re: Планинско "Узана" 27-28.06.2009г.

Мнениеот maldini75 » Сря Юли 01, 2009 23:38

GTI-8V написа:
maldini75 написа:тази година разбрах че всички трябвало да дойдат на собствен ход а Царски дойде на камиончето си, той какъв е според теб аааааааа?


В какив правилник си го чел това? Ако иска с хеликоптер да си закара колата до сервисня парк. Прехода от прегледа до сервисня парк може и да буташ, летиш, плуваш или както прецениш.


Извинявам се, не съм го чел никъде, а чух от някой който смятам за по-знаещ от мен .... но ми направи впечатление, че само той не беше в колоната от автомобили и помислих, че наистина е вярно това, което съм чул. Но пък не е тайна за никой, че той се държи доста надменно и не уважава колегите си, което не ми харесва, понеже в спорта трябва да има преди всичко морал.
OPEL VECTRA B 2.2 ELEGANCE
Аватар
maldini75
 
Мнения: 68
Регистриран на: Нед Юни 24, 2007 18:40
Местоположение: Габрово
Име: Георги Ботев

Re: Планинско "Узана" 27-28.06.2009г.

Мнениеот krasio » Чет Юли 02, 2009 00:08

krastev_rallysport написа:Много ме е яд за Любен Каменов,че я сложи на таван Астричката,но доста засилен дойде :D
Също така искам да попитам оператора който е снимал удара на Каменов,с какъв акъл е застанал в външната страна на бърз завой :shock:
за малко да стане бела :evil:

Адаш, незнам някога дали си гледал на това място, но за да стигне до мен трябва да мине първо през канавката и после през един скат, което е невъзможно. Доста "жертви" има на това място, преди време Цецо Цанков по същият начин претъркаля Ладата, може би затова тази година знаеше къде да гледа :D
Но те уверявам, че съм на безопасно място, Цецо може да потвърди :wink: , може би единствено инстинкта за самосъхранение ми попречи да заснема целия клип, но това е нормално.[/quote]
Не никога не съм гледал на това място ,но по начина по който "снимаше" (бягаше) :D като дойде Каменов си помислих че си много близо до трасето :D
От записа не се вижда че има препятствия пед теб,но въпреки всичко аз не бих застанал там :D
Аватар
krasio
 
Мнения: 93
Регистриран на: Нед Юли 01, 2007 03:11
Местоположение: ВАРНА
Име: Красен Косев

Re: Планинско "Узана" 27-28.06.2009г.

Мнениеот GTI-8V » Чет Юли 02, 2009 00:10

maldini75 написа:Извинявам се, не съм го чел никъде, а чух от някой който смятам за по-знаещ от мен .... но ми направи впечатление, че само той не беше в колоната от автомобили и помислих, че наистина е вярно това, което съм чул. Но пък не е тайна за никой, че той се държи доста надменно и не уважава колегите си, което не ми харесва, понеже в спорта трябва да има преди всичко морал.


Няма за какво да се извинаваш, случва се, отговорих ти сaщото много пъти имено от такива не справедливи толкуване се разхдат още повече негативи за даден пилот.
Всека кола има органичен ресоурс. Честно, и аз ако бех там бих карал колата обратно на платформа, 30 км е направо 1/2 писта.

Иначе за задържание към колеги, сигурно разбираш че като сиборник на Илия няма да коментирам това, всеки сам си снае какво е редно и какво не а ние двамата не снаем причините за това все пак. А сега както се помисла той си говори с некои пилоти все пак.
Както и да е, не от най вашните неща според мен.
Аватар
GTI-8V
 
Мнения: 959
Регистриран на: Нед Окт 21, 2007 23:57
Местоположение: Smolian
Име: Alexander Boch

Re: Планинско "Узана" 27-28.06.2009г.

Мнениеот krasio » Чет Юли 02, 2009 00:20

Мартин Сурилов написа:[quote="SeXy_Ku4ka и между другото само един лек въпрос след като твърдищ ,че съм 15-17 год МОМИЧЕНЦЕ как мога да съм му СЪУЧЕНИК?

Може да повтаря момчето, случва се! :D
Айде стига глупости вече! Големи спорове, голямо чудо! Няма кола, която се кара лесно. Всяка кола си има тънкостите. На мен лично Денис много ми хареса. Колата му наистина е силна, но момчето определено има усещане за скорост. Само силна кола изобщо не е достатъчно. Там, където аз гледах, му стискаше да спира късно, имаше скорост в завоите и контролираше перфектно колата. Също така не го видях да допусне грешка на нито един от маншовете, нито да се поколебае или да си излезе от състезателната траектория. Като се има в предвид възрастта му и опита, който може да има на тази възраст, можем само още веднъж да му се възхитим.[/quote]
+1
Аватар
krasio
 
Мнения: 93
Регистриран на: Нед Юли 01, 2007 03:11
Местоположение: ВАРНА
Име: Красен Косев

Re: Планинско "Узана" 27-28.06.2009г.

Мнениеот maldini75 » Пон Юли 06, 2009 23:08

http://vbox7.com/play:e90f1e4e

Завъртането на Кольо Паунов от първи манш на тренировката. След малко ще са в торентите 3те манша от тренировките и 2 от състезанието. Камерката ми е вече старичка и качеството не е перфектно но това е, поне желанието го имам :D . Приятно гледане.
OPEL VECTRA B 2.2 ELEGANCE
Аватар
maldini75
 
Мнения: 68
Регистриран на: Нед Юни 24, 2007 18:40
Местоположение: Габрово
Име: Георги Ботев

Re: Планинско "Узана" 27-28.06.2009г.

Мнениеот rafa90 » Пет Юли 10, 2009 15:58

На мен ми хареса планинското , ама полицаите малко се престараваха с организацията ... както винаги :D :D
Аватар
rafa90
 
Мнения: 164
Регистриран на: Вто Окт 09, 2007 23:23
Местоположение: Сливен
Име: Георги Димитров

Re: Планинско "Узана" 27-28.06.2009г.

Мнениеот maldini75 » Нед Юли 12, 2009 18:48

Прави са си хората, и мен ме изгониха от едно място, но нали виждате напоследък какво се случва. По-добре е така.
OPEL VECTRA B 2.2 ELEGANCE
Аватар
maldini75
 
Мнения: 68
Регистриран на: Нед Юни 24, 2007 18:40
Местоположение: Габрово
Име: Георги Ботев

Re: Планинско "Узана" 27-28.06.2009г.

Мнениеот Андрей Стефанов » Нед Юли 12, 2009 18:52

maldini75 написа:Прави са си хората, и мен ме изгониха от едно място, но нали виждате напоследък какво се случва. По-добре е така.

+1
AUTOTZAR RALLY TEAM
Аватар
Андрей Стефанов
 
Мнения: 180
Регистриран на: Чет Дек 18, 2008 21:16
Местоположение: Lovech
Име: Андрей Стефанов

Предишна

Назад към Български Планински Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 44 госта

cron