Планинско “РУДОЗЕМ”, 20-21юни, Открито нац.

Дискусия за Българския Планински Шампионат

Планинско “РУДОЗЕМ”, 20-21юни, Открито нац.

Мнениеот GTI-8V » Нед Май 24, 2009 23:25

Планинско “РУДОЗЕМ”, 20-21юни, Открито нац.

Планинско Рудозем е следваща застесание на планинско. Можеби е малко рано за тема но пак какво и пречи :-)

Органисатори за:
АСК “школа за пилоти” П.Жеков” и Община Рудозем

От доста години нямаше планинско Рудозем, но по думите на Павел Шевков не би требвало да има проблеми за провешдане на планинското тази години. Всички документи за подаден и такса е платено в БФАС.

Минах днез с лична кола по трасето за да вида каква е полушението. Асфалта е отразян на много места и както изглешда се приготва за асфалтиране. Има и нови мантинели в некои учащази.

Снимах и едно филмче до когато минах днез за да имат и представа пилотите които не пуснават трасето.

Дължината на трасето е 6.1км и започва некаде там където почнах да снимам (не разбрах точно къде е) за това и снимах за всеки случеи 7.5км, така че трасето които се кара е с гаранция сниман.

http://videos.streetfire.net/video/Hillclimb-RudozemBulgaria_683999.htm

Ако на некои му требва информация за Рудозем или Смолян, за Хотели или друго, може да ми пиши и ще се опитвам да биде полесно колкото мога.
Аватар
GTI-8V
 
Мнения: 959
Регистриран на: Нед Окт 21, 2007 23:57
Местоположение: Smolian
Име: Alexander Boch

Re: Планинско “РУДОЗЕМ”, 20-21юни, Открито нац.

Мнениеот beta_racing » Нед Май 24, 2009 23:35

Браво, Алекс!!!
Супер, значи планинско ще има! Тези мантинели ги нямаше последния път като минавах...какви са ми хубави двойнички :mrgreen: :mrgreen:
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: Планинско “РУДОЗЕМ”, 20-21юни, Открито нац.

Мнениеот Pablo » Нед Май 24, 2009 23:45

Алекс, малко рано си пуснал камерата :)

В предишните издания на планинското стартът е на 3:30 от видеото, а финала е на паметника (т.нар Малка Шипка).
Pablo
 
Мнения: 55
Регистриран на: Нед Сеп 21, 2008 14:25
Местоположение: София/Смолян
Име: Павел ...

Re: Планинско “РУДОЗЕМ”, 20-21юни, Открито нац.

Мнениеот GTI-8V » Нед Май 24, 2009 23:50

Pablo написа:Алекс, малко рано си пуснал камерата :)

В предишните издания на планинското стартът е на 3:30 от видеото, а финала е на паметника (т.нар Малка Шипка).



Няма да е там с сигурност. Днез се когато вече стигнах до Рудозем тчрез този път които само за втори път в живото минавах се обадих на господин шеков да го питам къде е старт-а.

Казал близо да табела рудозем, само не разбрах дали е един савой преди или след и от коя посока.
Може и да сгреша, но точно където е пирвата секунда има доста място, важмосно там да подрешдат колите. Както и да е, старта е за всем близо от там където снимах ако е не точно там дури.
Аватар
GTI-8V
 
Мнения: 959
Регистриран на: Нед Окт 21, 2007 23:57
Местоположение: Smolian
Име: Alexander Boch

Re: Планинско “РУДОЗЕМ”, 20-21юни, Открито нац.

Мнениеот Pablo » Пон Май 25, 2009 00:01

GTI-8V написа:
Pablo написа:Алекс, малко рано си пуснал камерата :)

В предишните издания на планинското стартът е на 3:30 от видеото, а финала е на паметника (т.нар Малка Шипка).



Няма да е там с сигурност. Днез се когато вече стигнах до Рудозем тчрез този път които само за втори път в живото минавах се обадих на господин шеков да го питам къде е старт-а.

Казал близо да табела рудозем, само не разбрах дали е един савой преди или след и от коя посока.
Може и да сгреша, но точно където е пирвата секунда има доста място, важмосно там да подрешдат колите. Както и да е, старта е за всем близо от там където снимах ако е не точно там дури.


Значи явно е решено да се промени трасето. Иначе там в началото наистина има доста място за колите. Пък и повече публика ще има, ако старта е в началото на града.
Pablo
 
Мнения: 55
Регистриран на: Нед Сеп 21, 2008 14:25
Местоположение: София/Смолян
Име: Павел ...

Re: Планинско “РУДОЗЕМ”, 20-21юни, Открито нац.

Мнениеот GTI-8V » Пон Май 25, 2009 00:03

Pablo написа:Значи явно е решено да се промени трасето. Иначе там в началото наистина има доста място за колите. Пък и повече публика ще има, ако старта е в началото на града.


Ще помола господин Шеков да пиши неколко думи тук и предполагам че изясни и точно къде е старт-а и некои друга информация който може да е полесно за пилоти и фенове.
Аватар
GTI-8V
 
Мнения: 959
Регистриран на: Нед Окт 21, 2007 23:57
Местоположение: Smolian
Име: Alexander Boch

Re: Планинско “РУДОЗЕМ”, 20-21юни, Открито нац.

Мнениеот lancia_hf » Пон Май 25, 2009 18:00

Уаууу :shock: ... Супер трасе! И доста опасно в горната част :roll: :? ... Дано да ми останат повече евраки след Акрополис :D , че да си направя една хубава разходка из Родопите! Пък, ако има и пилоти, ехеее... :D
lancia_hf
 
Мнения: 572
Регистриран на: Съб Юни 23, 2007 16:27
Име: Валентин Георгиев

Re: Планинско “РУДОЗЕМ”, 20-21юни, Открито нац.

Мнениеот beta_racing » Пон Май 25, 2009 19:20

Вальо, наживо е още по-хубаво, ти най-добре знаеш камерите как показват нещата :D
Мен също ме притеснява броят на колите :? Като се има предвид, че "Марково" е горе-долу по средата (говоря за изток-запад) миналата година дойдоха 15-тина автомобила и то в последния момент. "Рудозем" е още 130км навътре в Родопите и ми се струва, че това ще откаже още доста пилоти :( Дано организаторите се погрижат за този голям проблем :wink:
Иначе доста са понарязали асфалта.....а мантинелките много ми харесват :D 8) Така като гледам къде е първата от тях, стартът може да е точно преди нея :D
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: Планинско “РУДОЗЕМ”, 20-21юни, Открито нац.

Мнениеот SAS_Fen » Пон Май 25, 2009 21:38

Искам и аз да поздравя Алекс за видеото.Лично на мен трасето много ми харесва с тези навързани завои в горната част.Дано да има и приличен брой състезатели за да стане хубаво състезание.
А ако изчезне някоя от мантинелите(двоините),които са в началото мисля че е ясно кой ги е отмъкнал :D
Резултатите идват след усилени тренировки.
Аватар
SAS_Fen
 
Мнения: 224
Регистриран на: Пет Яну 05, 2007 21:15
Местоположение: Троян
Име: Кирил Круслевски

Re: Планинско “РУДОЗЕМ”, 20-21юни, Открито нац.

Мнениеот GTI-8V » Пон Май 25, 2009 22:24

Радвам се че на некои хора видео-то е полесно. Веднага след асфалтиране ще направа още един клип поне.

Радвам се и че поне на въз ви харесва трасето. Искам да добава че това планинско има и много добър resource да биде още по дълго и атрактивно. След спиране на камера има още доста интересни и хубови учащази които следат. Ще направа и един клип на тех следващия път.

Ако евентуално некои пилот или фен иска да биде сниман допълнително нещо ще го права с удоволствие когато имам неколко свободни минутки.
Аватар
GTI-8V
 
Мнения: 959
Регистриран на: Нед Окт 21, 2007 23:57
Местоположение: Smolian
Име: Alexander Boch

Re: Планинско “РУДОЗЕМ”, 20-21юни, Открито нац.

Мнениеот vk8 » Вто Май 26, 2009 09:43

Където и да са старта и финала мисля, че тръпката ще е неповторима. Трасето е доста технично, като в същото време дава възможност за развиване на висока скорост в някои отсечки. Ако някой от пилотите смята да го пропусне поради това, че е малко по-далече, ще загуби.
Аватар
vk8
 
Мнения: 8
Регистриран на: Пет Окт 24, 2008 17:16
Местоположение: 4960
Име: Владимир Кехайов

Re: Планинско “РУДОЗЕМ”, 20-21юни, Открито нац.

Мнениеот GTI-8V » Вто Май 26, 2009 10:14

vk8 написа:Където и да са старта и финала мисля, че тръпката ще е неповторима. Трасето е доста технично, като в същото време дава възможност за развиване на висока скорост в някои отсечки. Ако някой от пилотите смята да го пропусне поради това, че е малко по-далече, ще загуби.



Мисла че пилоти за на ясно че ако карат тази година на открито застесание то следваща година имат една малка предимство същото за поснати с трасето вече. В другата страна наистина си има криса, рекламодатели за малко и всеки требва да се обрясява с какво има и разполага.

Аз също например няма как да си посвола да карам това планинско с Мицубиши-то а тарса по ефтина кола в по нисък клас под наем, така че няма сърдене ако некои пилоти не може да си го позволат, но искрено се надявам нашия област които в миналто беше много известно с добри пилоти на планинско и традиция в този спорт да се върне поне това хубово планинско о да биде увашаван от колкото може повече пилоти и фенове.
Аватар
GTI-8V
 
Мнения: 959
Регистриран на: Нед Окт 21, 2007 23:57
Местоположение: Smolian
Име: Alexander Boch

Re: Планинско “РУДОЗЕМ”, 20-21юни, Открито нац.

Мнениеот школата » Сря Май 27, 2009 17:51

Здравейте всички които се интересувате от планинско ''РУДОЗЕМ- 2009''.По решение на ''Школа за пилоти-Павел Жеков'' и кмета на община Рудозем г-н Николай Бояджиев всички участници в състезанието ще бъдат освободени от ''такса участие''.Спортни поздрави.Павел Жеков.
Rally School Pavel Jekov
Аватар
школата
 
Мнения: 171
Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:55
Местоположение: СОФИЯ
Име: RALLY SCHOOL PAVEL JEKOV

Re: Планинско “РУДОЗЕМ”, 20-21юни, Открито нац.

Мнениеот dr.hous » Сря Май 27, 2009 19:44

Бе това е много хубаво, ма много далече бе
dr.hous
 
Мнения: 311
Регистриран на: Чет Юни 26, 2008 18:30
Име: Косю Йорданов

Re: Планинско “РУДОЗЕМ”, 20-21юни, Открито нац.

Мнениеот vw_edition » Сря Май 27, 2009 20:45

Според мен това е една чудесна новина и прави чест на организаторите да направят подобен жест :)
Аватар
vw_edition
 
Мнения: 58
Регистриран на: Пон Юни 30, 2008 00:07
Местоположение: София
Име: Любомир Семерджиев

Следваща

Назад към Български Планински Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 37 госта

cron