Планинско Своге, 23 май

Дискусия за Българския Планински Шампионат

Re: Планинско Своге, 23 май

Мнениеот P.Solberg » Съб Май 23, 2009 23:22

Страшноо. Иначе трасето си е уникално, но за съжаление явно организацията я няма никаква.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: Планинско Своге, 23 май

Мнениеот Kalio » Нед Май 24, 2009 00:14

Малко видео ! :roll:

http://vbox7.com/play:e438eab5

http://vbox7.com/play:a2d87c1c

http://vbox7.com/play:adf2274c

Много хубаво и технично трасе. Истинско удоволствие!
Kalio
 
Мнения: 17
Регистриран на: Пон Мар 26, 2007 09:31
Име: Kalin Galabov

Re: Планинско Своге, 23 май

Мнениеот bizzart » Нед Май 24, 2009 01:21

trouble написа:Мерси..Ако можем да обобщим:
A+N
1. Ясен Попов - Ево 9
2. Калин Гълъбов - Ситроен Саксо
3. Спас Видарскински - Ситроен Саксо

X
1. Тихомир Златков - Ескорт Кос. (Х/4 - първи)
2. Цветомир Русев - ВАД 2108 (Х/2 - първи)
3. Иван Шопов - Хонда Сивик (Х/3 - първи)

Цвети и тя е участвала, браво...
Царски, Паунов, Борисов....Живков гледам не са участвали като в Благоевград. Явно се готвят за писта Варна...

А в Х1 кой е 1 ви
bizzart
 

Re: Планинско Своге, 23 май

Мнениеот Neron4o » Нед Май 24, 2009 01:34

Ралито беше добро,от гледна точка на публиката имаше малко "расови" автомобили,но да се радваме и на това,което имаме...Евала за ентусиазма и труда на всички участници...А селянчето с червената жигулка,че е тъп да тръгне едно на ръка :evil: ,това което ме фрапира беше,че полицая беше там,видя го че тръгва, но явно е бил братовчед му,защото се поздравиха,размениха две думи и си го пусна надолу,малко преди червения голф да се появи......Е че сме си тъпанари и е трудно да ни опазят навсякъде,ама тва си беше....добре че се разминаха,но цялата вина в случая е на "ПОЛИЦАЯ" :!: :!: :!: Поздрави за Ясен(голямо шоу) и най- вече за Калио,който направи страхотно каране 8)
Neron4o
 
Мнения: 1
Регистриран на: Нед Май 24, 2009 01:23

Re: Планинско Своге, 23 май

Мнениеот maxtanev » Нед Май 24, 2009 01:45

Странно не мога да разбера какво не ви хареса организацията на самото планинско, проведе се в един ден заради някакъв смотан събор в Миланово(не зависи от организаторите), г-н Семерджиев много се извинявам ама някакъв пишман състезател е тръгнал срещу теб(още повече, че беше с полуподготвена бегачка и трябва да има елементарна състезателна дисциплина).Това е грешка на полицията, ако знаеш какво викане отнесохме ние радио връзката за тоя, а ние вина нямахме.Румен Манолов е един перфектен директор и организатор, показа го много добре и на рали Вида.И като за капак на всичко имаше и недоволни от време измерването, което този път не беше организирано от външна фирма и беше безгрешно.
maxtanev
 
Мнения: 12
Регистриран на: Нед Окт 14, 2007 17:15

Re: Планинско Своге, 23 май

Мнениеот Lubo » Нед Май 24, 2009 09:49

GTI-8V написа:....
Би ли споделил каква ти е мнението тренировките и застесание че беха на един ден като фен а ако има и некои от пилоти тук които за карали нека и той да сподели?!?


Като фен-супер.Дано да са повече,че с по-малко средства гледам повече.Ако и техническия беше сутринта,цена нямаше да има това планинско :wink:
Като трезво мислещ - трудничко.Доста каране се получи за момчетата и момичетата.
Като цяло - какво лошо има в това,че се направиха някой и друг км. повече.На ралиджиите да не им е лесно :mrgreen:
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Re: Планинско Своге, 23 май

Мнениеот Pablo » Нед Май 24, 2009 09:53

bizzart написа:А в Х1 кой е 1 ви

Милен Христов. Виж мнението на maxtanev на предната страница относно резултатите от състезанието.

Трасето ми се видя малко тясно, но пък за сметка на това с хубав асфалт. На няколко места по трасето имаше доста камъни, предполагам това е причината Владимир Илиев да спука гума (ако някой знае повече по въпроса да казва) и даде по-слабо време в първия манш. Иначе можеше да се качи на стълбичката.

Имаше и застигане на по-бавен автомобил:
http://www.youtube.com/watch?v=OA9icsQCeZ4
Pablo
 
Мнения: 55
Регистриран на: Нед Сеп 21, 2008 14:25
Местоположение: София/Смолян
Име: Павел ...

Re: Планинско Своге, 23 май

Мнениеот Lubo » Нед Май 24, 2009 09:58

maxtanev написа:.......И като за капак на всичко имаше и недоволни от време измерването, което този път не беше организирано от външна фирма и беше безгрешно.

Наистина ми се мернаха нови хора и си помислих,че бизнеса е потръгнал и има нови лица при Минко.Би ли споделил,кои са тези хора и как се доредиха.С каква техника разполагаха и тн.Благодаря предварително за всякакъв вид отговори.Все пак времеизмерването ще е голями брат в тазгодишните скандали у нас,а френските рендета се очертават да са малката сестра :lol: :lol: :lol: .
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Re: Планинско Своге, 23 май

Мнениеот beta_racing » Нед Май 24, 2009 11:11

И пловдивската група вчера отидохме на състезанието, макар и в малко съкратен вариант :D
Трасето на планинското е уникално и се радвам, че от няколко години се използва отново я в Рали София, я като Планинско Своге.
По програма състезанието трябваше да започне в 9, но не знам защо нещата се забавиха до 9:30, което всъщност беше хубаво за нас, защото пристигнахме само минути преди 9 :mrgreen: За съжаление нямаше трета тренировка и от някъде дочух, че това е било поради посоченото по-горе половинчасово закъснение от сутринта, но не мога да го твърдя със сигурност :roll:
Горе на обратния, където бяхме с Бат Вальо :mrgreen:, имаше един "разбеснял" се полицай, който не пускаше муха да прехвръкне по пътя :mrgreen: Имам предвид за времето от 1-2 минути след връщането на колоната долу, а сами разбирате, че само 1-2 минути, след като са минали през, нас дори половината от колите не са слезли в сервиза все още, но няма значение... :mrgreen: Та, полицаят взе да ни се кара да не сме ходили на пътя, защото след малко щели да тръгнат и т.н :D С него не можеше да се излезе на глава и за това изобщо не му обяснихме за регламента на състезанието, как трябва да мине кола за сигурност, да се върне до долу (в това състезание тя дори се качваше още един път, за да чака колите в Миланово...), защото и без това щеше да се прави (а и се правеше) на господ :D Това всъщност беше и единствената ни "пречка", на която обаче не обърнахме много внимание, колкото за да не си развалим иначе перфектния ден :D
Трасето, както писах беше невероятно, времето - също. Поразходихме се и минахме около 2/3 от етапа пеша :shock: :D Стана много добро състезание с големи борби между Диков и Видаркински, както и във "виртуалната" битка между Гълъбов и Русев, като в крайна сметка "Вюрта" победи "чипа" :mrgreen: с много малко, но тъй като знаем, че общо класиране на А, N, и Х няма то Цецо си беше втори в Х, а Калин втори в А и N съответно зад Тихомир Златков и в Ясен Попов.
Яската направи много сърцато каране за публиката, с което си заслужи овациите за всяко едно от четирите минавания :D Тихомир също "поопъваше" ръчната на някои от минаванията :mrgreen:
Прикачени файлове
P1330807.JPG
P1330807.JPG (169.04 KiB) Прегледано 8855 пъти
P1330841.JPG
P1330841.JPG (180.78 KiB) Прегледано 8859 пъти
P1330844.JPG
P1330844.JPG (164.76 KiB) Прегледано 8856 пъти
P1330859.JPG
P1330859.JPG (187.48 KiB) Прегледано 8852 пъти
P1330862.JPG
P1330862.JPG (255.15 KiB) Прегледано 8872 пъти
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: Планинско Своге, 23 май

Мнениеот cecko » Нед Май 24, 2009 11:31

А, освен Ясен който си е Ясен и Тихомир и Владо Илиев поопъна ръчната.... Някой да е снимал второто му минаване на обратния над мостчето? :shock: :mrgreen: Хубаво си беше. Аз се запознах с някои хора - видях се с други познати.. Имам два три клипа, ама като си сляза в София, че от тука ми е трудно. На Цвети Виктор и целия екип - много нови творчески успехи ! Така като гледам - реното го чака здраво каране. :mrgreen:
cecko
 
Мнения: 206
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 15:46
Местоположение: София
Име: Цветан Кръстев

Re: Планинско Своге, 23 май

Мнениеот vw_edition » Нед Май 24, 2009 12:52

maxtanev написа:Странно не мога да разбера какво не ви хареса организацията на самото планинско, проведе се в един ден заради някакъв смотан събор в Миланово(не зависи от организаторите), г-н Семерджиев много се извинявам ама някакъв пишман състезател е тръгнал срещу теб(още повече, че беше с полуподготвена бегачка и трябва да има елементарна състезателна дисциплина).Това е грешка на полицията, ако знаеш какво викане отнесохме ние радио връзката за тоя, а ние вина нямахме.Румен Манолов е един перфектен директор и организатор, показа го много добре и на рали Вида.И като за капак на всичко имаше и недоволни от време измерването, което този път не беше организирано от външна фирма и беше безгрешно.


аз не упреквам г-н Румен Манолов защото това е човек които уважавам много и нямам против него нищо , но е недопостимо да се допусне движението на кола по трасето когато има състезателен автомобил по него каквъвто и да е тои и които и ще да го кара, за мене маината ми защото съм никои и една ударена броня и някакви дребни щети не са важни но ако беше някои от лидерите? Съжалявам ако съм обидил някои но това за мен си остава поредния проблем с публика които присъства на всяко състезание ....
Аватар
vw_edition
 
Мнения: 58
Регистриран на: Пон Юни 30, 2008 00:07
Местоположение: София
Име: Любомир Семерджиев

Re: Планинско Своге, 23 май

Мнениеот yayaya1971 » Нед Май 24, 2009 13:43

малко по обстойно видео няма ли да има не се стеснявайте качвайте
yayaya1971
 
Мнения: 14
Регистриран на: Сря Мар 18, 2009 02:30

Re: Планинско Своге, 23 май

Мнениеот maxtanev » Нед Май 24, 2009 16:19

@Lubo
Времеизмерването беше с техника на федерацията.Хората бяха няколко съдии, а предаването ставаше през радиовръзката.
maxtanev
 
Мнения: 12
Регистриран на: Нед Окт 14, 2007 17:15

Re: Планинско Своге, 23 май

Мнениеот lancia_hf » Нед Май 24, 2009 18:02

30 минути видео от планинското:
http://torrents.rally-club.net/details. ... 99fec1ab99
lancia_hf
 
Мнения: 572
Регистриран на: Съб Юни 23, 2007 16:27
Име: Валентин Георгиев

Re: Планинско Своге, 23 май

Мнениеот kiko » Нед Май 24, 2009 19:35

Lubo написа:
maxtanev написа:.......И като за капак на всичко имаше и недоволни от време измерването, което този път не беше организирано от външна фирма и беше безгрешно.

Наистина ми се мернаха нови хора и си помислих,че бизнеса е потръгнал и има нови лица при Минко.Би ли споделил,кои са тези хора и как се доредиха.С каква техника разполагаха и тн.Благодаря предварително за всякакъв вид отговори.Все пак времеизмерването ще е голями брат в тазгодишните скандали у нас,а френските рендета се очертават да са малката сестра :lol: :lol: :lol: .


Малката сестра може да стане голяма хурва :wink: .Не бих заложил на това разпределение.По съм навид,че Гешевия отново ще се измъкне и ще се върже с педерацията още по-силно,ама Рено скандалчето май тепърва ще набере сила.Дано не съм прав.
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

ПредишнаСледваща

Назад към Български Планински Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 47 госта

cron