Планинско "БЪЛГАРКА", Нац. ш-т X кръг

Дискусия за Българския Планински Шампионат

Re: Планинско "БЪЛГАРКА", Нац. ш-т X кръг

Мнениеот Rally Fan » Вто Сеп 23, 2008 12:26

rafa90 написа:Какво повече да ти кажем Rally_fan незнам , яко привърженик на полицията си май .... мога да ти изпиша толкова много за това състезание по това отношение .. просто няма смисъл - не ставаме :)

Точно за мен, едва ли може да се каже, че съм превърженик на полицията. Могат да го кажат много хора, защото както Асен така и аз ... съм имал много пререкания с полицията. Другото, което е... аз нямам никакви права в този форум, но Ви помолих да се държите малко по-добре... защото грубият тон не говори добре за вас, а и за форума като име, все по-малко хора започват да го четат и да му обръщат внимание ако се говори по начина по който говорите/пишете Вие. Ако мислите, че нещата се оправят с бой ...действайте...... щом в това сте най-добри. Просто Ви помолих да бъдете по-тактични и да пишете с по-нормален тон ..... но явно е доста трудно.
rafa90 Няма нищо против теб пич, и предполагам, че си готин....но начина по който пишеш не го показва определено. Посъветвах те, когато пишеш нещо да не го пишеш в този остър тон, а да го споделиш какво ти е направило неприятно впечетление. Няма смисъл от негативизми, просто не водят до нищо хубаво.... за това че полицята са щели да Ви бият.... незнам, но обиколих повече от 50% от състезанието и почти никаде полицаите не се правеха на интересни, нещо което и за мен беше много странно, защото съм го виждал на редица състезания тази година. Колкото по-грубо и грозно говорите тук... го отнася "Форума" а не ние, затова Ви моля да се замислите именно за това, но то си е ваша работа.
Изображение

If you doubt - Flat Out !!!
Colin McRae
Аватар
Rally Fan
 
Мнения: 1297
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:26
Местоположение: Дясната Седалка
Име: Chavdar Sabev

Re: Планинско "БЪЛГАРКА", Нац. ш-т X кръг

Мнениеот rafa90 » Вто Сеп 23, 2008 12:30

ОК разбрах , дай да прекратим всичко това и гледаме амбициозно към Твърдица , но беше глупаво да говориш така след като не си присъствал сигорно 20 човека го видяха , а едва ли не сега се чувствам , все едно съм Ви излъгал ... така си беше . :)
Аватар
rafa90
 
Мнения: 164
Регистриран на: Вто Окт 09, 2007 23:23
Местоположение: Сливен
Име: Георги Димитров

Re: Планинско "БЪЛГАРКА", Нац. ш-т X кръг

Мнениеот Rally Fan » Вто Сеп 23, 2008 13:51

rafa90 написа:ОК разбрах , дай да прекратим всичко това и гледаме амбициозно към Твърдица , но беше глупаво да говориш така след като не си присъствал сигорно 20 човека го видяха , а едва ли не сега се чувствам , все едно съм Ви излъгал ... така си беше . :)

Аз бях там, тъкмо като спираха първите коли, не ми направи впечетление за негодувание от страна на зрителите. И не обърнах внимание... и продължих...но както и да е ... всичко си остава - да гледаме към твърдица! :lol:
П.П. ... никой не се съмнява в думите ти :)
Изображение

If you doubt - Flat Out !!!
Colin McRae
Аватар
Rally Fan
 
Мнения: 1297
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:26
Местоположение: Дясната Седалка
Име: Chavdar Sabev

Re: Планинско "БЪЛГАРКА", Нац. ш-т X кръг

Мнениеот kiko » Вто Сеп 23, 2008 19:24

Пу кво се наточихте-очаквах репортаж от срещата м/у двамата в Шейкдауна.Аха да спретна и залози,а вие върнахте газта :lol: :lol: :lol:


Няма нужда от остри реплики.В крайна сметка сме фенове и ходим да си правим кефа,а не да си пълним джобовете като някои хора.
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: Планинско "БЪЛГАРКА", Нац. ш-т X кръг

Мнениеот Rally Fan » Вто Сеп 23, 2008 19:41

kiko написа:Пу кво се наточихте-очаквах репортаж от срещата м/у двамата в Шейкдауна.Аха да спретна и залози,а вие върнахте газта :lol: :lol: :lol:


Няма нужда от остри реплики.В крайна сметка сме фенове и ходим да си правим кефа,а не да си пълним джобовете като някои хора.

...Истината се раджда в спора 8) :mrgreen:
Изображение

If you doubt - Flat Out !!!
Colin McRae
Аватар
Rally Fan
 
Мнения: 1297
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:26
Местоположение: Дясната Седалка
Име: Chavdar Sabev

Предишна

Назад към Български Планински Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 34 госта

cron