Планинско "БЪЛГАРКА", Нац. ш-т X кръг

Дискусия за Българския Планински Шампионат

Re: Планинско "БЪЛГАРКА", Нац. ш-т X кръг

Мнениеот driftmania » Пон Сеп 22, 2008 19:36

Astra_26 написа:Това да не видиш награждаването на едно състезание, си е чисто неуважение към хората, които правят всичко това. Организатори, пилоти, навигатори, механици, спонсори и т.н. Те правят всико това заради нас и ние не можем да го оценим. Не можем да отделим време (1 час). Много ли е? Иначе планинското ти хареса, нали? Това е равносилно, знаеш ли на какво? Да си легнеш с красиво момиче, да правите невероятен секс и ти да станеш и веднага да си тръгнеш... Описва се с една дума - неуважение. И после, защо не бил популярен спорта. Ами няма да е. След като ние самите не го уважаваме, няма какво да се чудим, че няма публика, че няма спонсори и нови хомологирани автомобили. С такова отношение към спорта, скоро по специалните етапи ще останат само опаковките от семки по поляните... :evil:

+1
Изображение Изображение
Аватар
driftmania
 
Мнения: 161
Регистриран на: Пет Фев 08, 2008 19:32
Местоположение: Под тепетата
Име: Стамат Кънчев

Re: Планинско "БЪЛГАРКА", Нац. ш-т X кръг

Мнениеот bobbi » Пон Сеп 22, 2008 19:39

Astra 26 защо им обясняваш на децата какво трябва да правят като ходят по състезания?
Те им дай да изпият по 5-6 бири, някой друг пилот да се хвърли пред тях в канавката и да си ходят. Навръщане да дават яко газ и да коментират те ако са в един състезателен автомобил какво ще направят всички. Общо взето сеир да има.
Повече от половината публика по състезанията седи и вика "Глеай кво прай таз кола, ебахти резачката", без дори да ги интересува кой я управлява в кой клас, класиране и т.н.
Еми на такива мога да има кажа въобще да не си харчат паричките за горива и хотели, защото те не са фенове на спорта а сеирджии. А сеирджиите са най опасни за този спорт и тяхното място е пред телевизора.
Аватар
bobbi
 
Мнения: 250
Регистриран на: Чет Фев 08, 2007 19:42

Re: Планинско "БЪЛГАРКА", Нац. ш-т X кръг

Мнениеот Rally Fan » Пон Сеп 22, 2008 20:27

rafa90 написа:ОТГОВАРЯМ на колегата , защо съм казал "българска работа" , защото извинявайте , не може да пускат от върха колите , тръгваме си и доло на правата преди старта и преди чешмата , да Ни спрът и да ни кажат правете място и чакайте докато свърши награждаването... при което ние свиваме в дясно и в тоя момент некфи си незнам кфи са си минават покрай нас и пердашат напред а ние влизаме с мини вана буквално в канавката щото полицаят се скара...при това бащата излезе и щеше да се стигне до бой ... ЗАЩО ВСИЧКИ (неискаха да гледат награждаване) трябваше да дремим като .... (с извинение) трябваше да стоим около час .. егати държавата , егати полицията , егати организацията , те ме принуждават да хода да слушам "политика" Асен Гагаузов , който стана за смях на народа окраде всички пари , и да дрема в гората и да го слушам как другата година "ще бъде много по - хубаво" , кой ли заблуждават , има ли вече хора , които им вярват .. Е това ако за Вас е било добре незнам , може би трябва да емигрирате моментално незнам ... РАЗОЧАРОВАН СЪМ , ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ , lancia_hf (Валката) си е точно - прав и затова не се блъска да ходи да си създава главоболия ..... :evil: :evil: :evil:


Като не ти харесва..... не ходиш -> не гледаш. Това, което споменаваш като аргументи не е много хубаво, но се изказваш, прекалено крайно според мен, моля те да бъдеш малко по сдържан и интелигентен. Между другото.... пътят към финала е бил отворен и при добро желание е можело да слезете през Молова гора... както бити казал всеки един полицай по трасето. Аз от организацията останах доволен, не защото е домашно състезание, а може би защото всичко ставаше по земен и човечен начин, може би и заради това всичко си беше ОК. А колкото до това да не гледаш награждаване.... това говори само по себе си за теб. За напред ще те помоля да не изказваш такива крайни мнения, а да го пишеш по-скоро като впечетления. Мерси предварително!
Последна промяна Rally Fan на Пон Сеп 22, 2008 21:33, променена общо 1 път
Изображение

If you doubt - Flat Out !!!
Colin McRae
Аватар
Rally Fan
 
Мнения: 1297
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:26
Местоположение: Дясната Седалка
Име: Chavdar Sabev

Re: Планинско "БЪЛГАРКА", Нац. ш-т X кръг

Мнениеот ikmitrev » Пон Сеп 22, 2008 20:50

то точно награждаването беше най-веселата част :lol:
It`s never late to everything...
Аватар
ikmitrev
 
Мнения: 46
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 22:05
Местоположение: Стара Загора/Велико Търново
Име: Ivo Mitrev

Re: Планинско "БЪЛГАРКА", Нац. ш-т X кръг

Мнениеот Mad_Max » Пон Сеп 22, 2008 21:04

Бях свидетел на ситуацията в която попадна rafa90(поточно баща му). Да ви кажа колеги това успа да помрачи и моето настроение! Неможете да си представите сцената която се разигра пред очите ми! Пален абсурд! Човек да не ги попита нещо тия!!! Че и някав шишко скочи отстрани да помага на ченгето (то не че имаше нужда от помощ) кат го награби добрече политсая беше слязъл от мотора та успя да го драпне настрана, че картинката щеше да е цветна!!! Домакнаха са и още двама политсай отнякаде много надъхани за бой. Аз даже имах наглостта да питам единия дали ще ни пуснат надолу или да си оставим колите и да идем да гледае награждаването, а той зе да ми скача на въпреки и да ми обеснява как не му пукало за състезанието и как било по добре да ни нямя или да си бяхме стояли в планината!!!!!
Иначе като изключим този инцидент хубаво състезание. Битка във всички класове и най-накрая видях Коцето Щерев да кара като състезател!! Чисти линии минимасно пързаляне на автомобила едно каране което заслужаваше победата. Просто намаше ги обичайните хлапашки пързаляния които са много атрактивни и забавляват публиката но не му носят победата.
Mad_Max
 
Мнения: 4
Регистриран на: Нед Окт 14, 2007 18:12
Местоположение: Пловдив
Име: Недко Бозаджиев

Re: Планинско "БЪЛГАРКА", Нац. ш-т X кръг

Мнениеот RaPiD » Пон Сеп 22, 2008 22:00

Така е, полицаите се държат адски грубо с хората като към престъпници, само налитат на бой и се закнават. Държат се супер селски и невъзпитано, а те трябва да са за пример. Да не говорим за КАТ-аджиите за които ЗДП не важи. Мен на Русе искаха да ме арестуват, затова че искам да снимам състезанието. България...
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Re: Планинско "БЪЛГАРКА", Нац. ш-т X кръг

Мнениеот sns1978 » Пон Сеп 22, 2008 22:02

Искам да кажа на Астра_26, bobbi i Rally Fan браво . Вие сте истински идиоти или (куки) кви са ти а простотии ви е можете ли да мислите трезво или не? Стига с вашите тъпи сравнения с това и онова не сравняваите хората с вас моля тези състезания се правят за публиката не за Куките и трябва публиката да е улеснена . По правилник има график на затваряне на трасето и отваряне на същото не се сещам да е задължително да се гледа награждаването и да слушам простотиите на 1 изкуфял пенсионер
sns1978
 
Мнения: 67
Регистриран на: Вто Фев 26, 2008 21:12

Re: Планинско "БЪЛГАРКА", Нац. ш-т X кръг

Мнениеот Л. Мечков » Пон Сеп 22, 2008 22:30

Айде и тая тема сапунка
Аватар
Л. Мечков
 
Мнения: 614
Регистриран на: Пет Май 02, 2008 19:42
Местоположение: Cosworthland
Име: Любомир Мечков

Re: Планинско "БЪЛГАРКА", Нац. ш-т X кръг

Мнениеот Rally Fan » Пон Сеп 22, 2008 23:20

sns1978 написа:Искам да кажа на Астра_26, bobbi i Rally Fan браво . Вие сте истински идиоти или (куки)...

Дядовото.... внимавай какво пишеш, и си мери приказките. Ако забелязваш в мненията на никой от нас тримата не сме сипали обиди към някой. Вотро предупреждение няма да има. Внимавай какво пишеш!!! :evil:
Изображение

If you doubt - Flat Out !!!
Colin McRae
Аватар
Rally Fan
 
Мнения: 1297
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:26
Местоположение: Дясната Седалка
Име: Chavdar Sabev

Re: Планинско "БЪЛГАРКА", Нац. ш-т X кръг

Мнениеот valio » Пон Сеп 22, 2008 23:27

Случват се и такива неприятни неща от престараване. За това има доста време още да се учим.Да припомня че на последното планинско, преди възстановяване на сегашното състезание,през 2000 год. имаше доста по-грозни сцени.
Състезателят от Сливен Иван Маринов бе заключен с белезници за сервизния бус, след спор с полицай. Заради тази и други случки нямаше състезания 8 години. Сега клуба на И.Маринов-Унигруп е един от организаторите и спонсорите на състезанието.
valio
 
Мнения: 271
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 21:25
Местоположение: sliven
Име: Валентин Иванов

Re: Планинско "БЪЛГАРКА", Нац. ш-т X кръг

Мнениеот rafa90 » Пон Сеп 22, 2008 23:30

Какво повече да ти кажем Rally_fan незнам , яко привърженик на полицията си май .... мога да ти изпиша толкова много за това състезание по това отношение .. просто няма смисъл - не ставаме :)
Аватар
rafa90
 
Мнения: 164
Регистриран на: Вто Окт 09, 2007 23:23
Местоположение: Сливен
Име: Георги Димитров

Re: Планинско "БЪЛГАРКА", Нац. ш-т X кръг

Мнениеот rafa90 » Пон Сеп 22, 2008 23:36

Rally_fan това , че правиш добри снимки и имаш някакви права във форума незначи , че трябва да ме учиш , колко интелигентно да се изказвам , не мислиш ли ??? Едва ли ти си човекът , който ще ме възпитава .. Явно незнаеш какво значи "ФОРУМ" .. тук не изразявам само добри мнения... нали трябва да видим лошите страни , за да ги няма следващият път (когато няма да е по добре но нищо) :) ще изказвам каквото мисля , извинявай щом щяха да ни бият полицаите за това , че си отстояваш мнението (извинявай живеем в свободна държата мисля , че ) в БАЛКАНА .... какво пречи да споделя чувствата си с останалите поданици на майка България каквито сте всички във форума и да видим на какво приличаме в тази област :) :cry:
Аватар
rafa90
 
Мнения: 164
Регистриран на: Вто Окт 09, 2007 23:23
Местоположение: Сливен
Име: Георги Димитров

Re: Планинско "БЪЛГАРКА", Нац. ш-т X кръг

Мнениеот zzezzo » Пон Сеп 22, 2008 23:51

Много се връзваш е бативото ! И мен като на вас ми казаха 1 h стой тук докато свърши награждаването :shock: обърнах си колата и минах през молова гора :wink:
Неискам слава и пари , а бензин на старите цени !!!
zzezzo
 
Мнения: 15
Регистриран на: Чет Дек 20, 2007 16:40
Местоположение: Сливен

Re: Планинско "БЪЛГАРКА", Нац. ш-т X кръг

Мнениеот sns1978 » Вто Сеп 23, 2008 09:11

Направо се осрах от страх Rally Fan не сам спал цяла нощ от страх :roll: . Щом заслужаваш ще те юркам та даже и ще ти хвърля 1 бой на Твърдица ако продължаваш с твоите простотии . rafa 90 много правилно ти каза това е форум не сме в полицията и има ме право да си пишем каквото си иска ме така че не ми прави остри забележки защото аз не предупреждавам а деиствам :evil: :evil: :evil:
sns1978
 
Мнения: 67
Регистриран на: Вто Фев 26, 2008 21:12

Re: Планинско "БЪЛГАРКА", Нац. ш-т X кръг

Мнениеот OgyWRC » Вто Сеп 23, 2008 10:46

Дръпнете малко газта, с този тон няма до никъде да стигнете, а и е малко или много отегчително за всички останали!

Аз съм доволен от състезанието, много хубаво време бяха уредили в неделя организаторите :D Имаше и една случка със застигнат автомобил, като по повод на протестите на потърпевшия пилот се чуха някои нецензурни коментари от страна на организаторите (човещинка), след което бяха взети някакви мерки!

Аз лично искам официално да се оплача от развалените пържоли, които се продаваха на старта ... можеше някой пилот да отпадне по "технически" причини :D. Да се вземат мерки!!!
To finish first, first you have to finish!
Аватар
OgyWRC
 
Мнения: 874
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 10:40
Местоположение: София, Търново
Име: Огнян Герджиков

ПредишнаСледваща

Назад към Български Планински Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 39 госта

cron