Планинско Узана 2008 !

Дискусия за Българския Планински Шампионат

Re: Планинско Узана 2008 !

Мнениеот BA3_2105 » Пон Юни 30, 2008 00:30

Аз до колкото разбрах за цялата мизерия е виновен този с Корадото, а Корсата си е била на някой зрител, който я е бил паркирал там. Но както и да го погледнеш си е гадна работа! Важното е, че няма жертви!
Аватар
BA3_2105
 
Мнения: 151
Регистриран на: Сря Апр 19, 2006 16:48
Местоположение: Габрово
Име: Веселин Кацарски

Re: Планинско Узана 2008 !

Мнениеот nwosmb » Пон Юни 30, 2008 08:58

[quote="maldini75]

Видеото от планинското се пече.[/quote]



Изпече ли се 8)
nwosmb
 
Мнения: 48
Регистриран на: Пон Юли 30, 2007 17:00
Име: Georgi Dobrev

Re: Планинско Узана 2008 !

Мнениеот maldini75 » Пон Юни 30, 2008 10:03

Ще пусна линк към торрента, сега ги правя.
OPEL VECTRA B 2.2 ELEGANCE
Аватар
maldini75
 
Мнения: 68
Регистриран на: Нед Юни 24, 2007 18:40
Местоположение: Габрово
Име: Георги Ботев

Re: Планинско Узана 2008 !

Мнениеот lancia_hf » Пон Юни 30, 2008 10:36

Малко суров материал от планинското. Кадрите с награждаването ги оставям за клипа.
lancia_hf
 
Мнения: 572
Регистриран на: Съб Юни 23, 2007 16:27
Име: Валентин Георгиев

Re: Планинско Узана 2008 !

Мнениеот Sando » Пон Юни 30, 2008 12:36

Много добро видео :D най ми харесаха Панчугов и Щерев.
Аватар
Sando
 
Мнения: 122
Регистриран на: Чет Май 03, 2007 13:16
Местоположение: Исперих
Име: Александър Бурдин

Re: Планинско Узана 2008 !

Мнениеот andrey kokalov » Вто Юли 01, 2008 13:12

Много добро състезание,въпреки малкото автомобили(40).Според мен това е заради рали България,защото е много скоро.Състезание на много добро ниво.Много съм доволен от публиката.Толкова много хора не съм виждал на едно място от доста време.И като се има впредвид,че само около една трета бяха на палатки.Моите адмирации към публиката в региона.Показаха какво означава истински фен!!!Не съм чул за инциденти с полицията.Още един плюс за организатора.Всичко беше направено с доста мерак и си личеше.И награждаването,и сервизният парк.Много съм доволен от всичко и си пожелавам това ми добро впечатление да се затвърждава по време на оставащият сезон..............
Състезанието беше оспорвано.Малко съжалявам,че пак бяхме последни,но не може и всички да са първи!!! :D :D :D Заслужава да се отбележи и факта,че само един пилот не завърши състезанието.И само един също така се хвърли на тренировките!Браво на всички участници.Очаквам на Кюстендил битките да са още по-зрелищни и оспорвани!!!
Относно инцидента- той трябва да се набие в главите на ,, БЪРЗИТЕ ". С върховните си умения бяха на път да съсипят това толкова добро състезание.................Не разбрахме ли вече,че който и да организира моторна надпревара не може да ни събира предварително и да ни налива акъл в мозъците :!: :!: :!: Всичко зависи само и единствено от нас :!: :!: :!: НИКОГА НЕ ГО ЗАБРАВЯЙТЕ :!: :!: :!: Организатора разпъва ленти,не ни чете морал.Само от нас зависи как ще протече дадената надпревара :!: :!: :!:
Нека всеки,които посещава този сайт да кара с главата,а не с краката си!
andrey kokalov
 
Мнения: 409
Регистриран на: Вто Юли 03, 2007 21:52
Местоположение: sofia,mladost-4
Име: andrey kokalov

Re: Планинско Узана 2008 !

Мнениеот maldini75 » Вто Юли 01, 2008 22:24

Ето това е всичко което съм снимал:
http://torrents.rally-club.net/details. ... 88bded49fe
OPEL VECTRA B 2.2 ELEGANCE
Аватар
maldini75
 
Мнения: 68
Регистриран на: Нед Юни 24, 2007 18:40
Местоположение: Габрово
Име: Георги Ботев

Re: Планинско Узана 2008 !

Мнениеот Ferjancz » Сря Юли 02, 2008 09:47

Страхотно състезание и от към организация и от към състезатели., Емоциите бяха на ниво. Щерев , Панчугов, Веско Недевски...... Коцето Щерев за сантиметри да "обезобрази" поверената ми самара от механиците на Цецо Вюрта :) :mrgreen:, но всико се размина. Адмирации към Боян Гетов, все по-силно каране, кулминацията беше , когато Гетов мина с отворен капак на пълна газ :) Както той сам сподели , капака му се е отворил още на първия завой . Той се е чудил къде да спре да го затвори , но преценил, че се виждало и продължил :) С полицаите , които бяха при нас , нямаше никакви проблеми. В неделя на състезанието бяхме седнали на сгъваеми столове до пътя, полицаите ни направиха забележка , че не сме на правилното място. Казахме им , че щом започне състезанието ще се преместим на оградените за целта места ( както и направихме ) и разговора приключи. Без заяждане без ексцесии , един приятен автомобилен уикенд! Можем само да си пожелаем подобни , добре организирани прояви с разбиране и от двете страни :) В събота Калин Гълъбов разсипа масло по пътя и идващия след него Диков се подхлъзна много яко . Състезанието беше споряно своевременно , доидоха пожарникарите , посипаха маслото и състезанието беше подновено!

Още веднъж поздравления за габровци за доброто състезание!!
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

Re: Планинско Узана 2008 !

Мнениеот lancia_hf » Сря Юли 02, 2008 15:40

Всичко беше страхотно , и организация и полиция и състезатели, ние също нямахме проблеми с полицая, 2 минути преди началото на 2-рия манш ни пусна да отидем 2 завоя нагоре :shock: , което на мен лично отдавна не ми се е случвало, НО..
100 човека изтеглиха този файл и никой не коментира за случката на 21мин. и 45сек. :!: Когато полиция или организатор сгафят ги разпъваме на кръст, а когато някой от нас феновете "бръкне в огъня с голи ръце" всички се правим на ударени :evil: Този момък можеше и вече да не е сред нас, ако не му се бяхме развикали... Освен живота на близките си и на семейството си , щеше да почерни живота на още много хора! Никога не съм си позволявал да обиждам тука във форума, но сега не мога да се сдържа - ТЪПАНАР!!! И въобще не ме интересува дали Биг Босовете ще ми отнемат думата , защото постъпката на този ГАМЕН заслужава най-публично порицание! Наближава рали България и много ще се радвам ако срещна фенове, които милеят не само за техния, но и за живота на другите :evil: :evil: :evil:
lancia_hf
 
Мнения: 572
Регистриран на: Съб Юни 23, 2007 16:27
Име: Валентин Георгиев

Re: Планинско Узана 2008 !

Мнениеот onTe » Сря Юли 02, 2008 17:08

Браво на Тихомир !
а за този самоубиец... трудно може да се оправиш с такива . Оправията е само едно - саморасправа .
onTe
 
Мнения: 202
Регистриран на: Вто Яну 02, 2007 20:26
Име: Михаил Божков

Re: Планинско Узана 2008 !

Мнениеот DAKATA_RACING » Сря Юли 02, 2008 17:38

Ц Ц Ц ! Този се размина на косъм :( :( :( Хора не го правете не ходете по трасето по време на съзтезание :!:
-=RACING FOR KOSTENETZ=-
Аватар
DAKATA_RACING
 
Мнения: 290
Регистриран на: Чет Мар 20, 2008 10:24
Местоположение: КОСТЕНЕЦ
Име: Йордан Копаранов

Re: Планинско Узана 2008 !

Мнениеот damon » Чет Юли 03, 2008 00:59

Тоя вярно голяма глупост направи! Ненормална работа...
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Re: Планинско Узана 2008 !

Мнениеот bat_jori » Чет Юли 03, 2008 08:49

аз си помислих че е монтаж:).такъв малоумник няма ,тоз ненормалник е за съд ,не мога да им се начудя на тез смелчаци
Аватар
bat_jori
 
Мнения: 1892
Регистриран на: Чет Юли 07, 2005 21:10
Местоположение: Костенец
Име: Георги Ваклин

Re: Планинско Узана 2008 !

Мнениеот golf_1 » Чет Юли 03, 2008 18:37

Състезанието наистина е най доброто планинско,което съм гледал....Евала прая на момчето с черната Астра,което стана трети в Х3.....Бояне ти си нашия шампион,дори с тази сток кола и без спонсор.......А колкото до тоя фен,аз ако бях на човека с ладата,штях да спра и да го зачукам с каската,може да е краино,ама така не може да се подиграваш,се едно пресича по пешеходна пътека.....
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: Планинско Узана 2008 !

Мнениеот bobi_racing » Съб Юли 05, 2008 20:44

lancia_hf написа:Всичко беше страхотно , и организация и полиция и състезатели, ние също нямахме проблеми с полицая, 2 минути преди началото на 2-рия манш ни пусна да отидем 2 завоя нагоре :shock: , което на мен лично отдавна не ми се е случвало, НО..
100 човека изтеглиха този файл и никой не коментира за случката на 21мин. и 45сек. :!: Когато полиция или организатор сгафят ги разпъваме на кръст, а когато някой от нас феновете "бръкне в огъня с голи ръце" всички се правим на ударени :evil: Този момък можеше и вече да не е сред нас, ако не му се бяхме развикали... Освен живота на близките си и на семейството си , щеше да почерни живота на още много хора! Никога не съм си позволявал да обиждам тука във форума, но сега не мога да се сдържа - ТЪПАНАР!!! И въобще не ме интересува дали Биг Босовете ще ми отнемат думата , защото постъпката на този ГАМЕН заслужава най-публично порицание! Наближава рали България и много ще се радвам ако срещна фенове, които милеят не само за техния, но и за живота на другите :evil: :evil: :evil:

Тоя е баси малоумника, :shock: размина се на косъм.Щеше да изкара голяма беля на пилота
Аватар
bobi_racing
 
Мнения: 223
Регистриран на: Нед Авг 07, 2005 21:55
Местоположение: ЯМБОЛ skype: bobi_wrc
Име: Боян Христов

ПредишнаСледваща

Назад към Български Планински Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 51 госта

cron