Планинско "Своге" 2008

Дискусия за Българския Планински Шампионат

Re: Планинско "Своге" 2008

Мнениеот speedline » Съб Апр 26, 2008 00:22

lancia_hf написа:Maлко снимки от днеска :D По-къснио - ЕКСЛУЗИВНО интервю с победителя в тренировките, само по водещата медия :wink:



Съм спешъл.. :mrgreen: След мъничко обещания репортаж ще е активен на този адрес: http://www.shakedown-bg.com/home/index. ... &Itemid=26
Аватар
speedline
 
Мнения: 1219
Регистриран на: Вто Апр 19, 2005 10:01
Местоположение: София/Сливен
Име: Nikolay Arnaudov

Re: Планинско "Своге" 2008

Мнениеот lancia_hf » Съб Апр 26, 2008 01:32

Vmax написа: каде е доло горе тоя завой,кога ще затворят трасето,за публиката и в колко часа трябва да сме там та да може да се позиционираме,на въпросния завой :)


Тоя завой е на около 1км от старта/напрактика първия обратен/, но от там нататък всичките са такива :lol: , да се чуди човек къде да застане :D
За часа на затварянето на трасето не смея да кажа, тъй като в България това си е "късмет от тотото" да познаеш кога ще им скимне да го затворят :wink: но това въобще да не ви притеснява тъй като старта е до самия главен път Своге-Мездра, и на практика и в 10.29 можеш да отидеш до старта с кола. Ние мислим най-късно в 9 да сме там, за да може да се качим нагоре по етапа.

А утре сутринта очаквайте и подробен репортаж от днешните тренировки.
lancia_hf
 
Мнения: 572
Регистриран на: Съб Юни 23, 2007 16:27
Име: Валентин Георгиев

Re: Планинско "Своге" 2008

Мнениеот speedline » Съб Апр 26, 2008 08:23

Аватар
speedline
 
Мнения: 1219
Регистриран на: Вто Апр 19, 2005 10:01
Местоположение: София/Сливен
Име: Nikolay Arnaudov

Re: Планинско "Своге" 2008

Мнениеот damon » Съб Апр 26, 2008 11:16

Малко информация от Своге. Резултати от първия манш, времето е било сухо:

1. Ясен Попов
2. Игнат Исаев + 6 сек.
3. Тихомир Златков + 12 сек.
4. Пламен Камбуров + 20 сек.
5. Стефан Кордев + 24 сек.
6. Красимир Кандиларов + 24,6 сек.

Времето е било сухо, но сега е завалял дъжд и за втория манш ще е мокро...
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Re: Планинско "Своге" 2008

Мнениеот damon » Съб Апр 26, 2008 12:16

Крайни неофициални резултати от Своге. Втория манш е бил на мокро и дъжд.

1. Ясен Попов
2. Игнат Исаев + 9 сек.
3. Тихомир Златков + 22 сек.
4. Красимир Кандиларов
5. Стефан Кордев - разлика от Красимир 2 десети
6. Пламен Камбуров - 3 сек. зад Кордев
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Re: Планинско "Своге" 2008

Мнениеот ZPenevich » Съб Апр 26, 2008 13:42

lancia_hf написа:Много е старо това инфо :D :D :D Ние още в неделя знаехме,че Кольо и Дидо няма да участват. Кольо заради Великден, а Дидо ще ходи в Австрия. Даже наш "екип" /Асен/ ще замине с "Ланчиста" в околностите на гр.Грац да документира престоя :wink: А за Ясен не е сигурно, тъй като той чака амортесьор. Днес или утре трябва да пристигне и Ясен ще се пусне по "ала Монте Карло" :D Виж за Игнат аз лично не знаех :oops: но ако и той дойде няма да ми стигнат батериите на камерата :D

каква е целта на мероприатието в Австрия свързано с Ланчиста :)
Изображение
Аватар
ZPenevich
 
Мнения: 212
Регистриран на: Пет Юни 02, 2006 00:28
Местоположение: Търново Велико,Варна
Име: Здравко Пеневич

Re: Планинско "Своге" 2008

Мнениеот Vmax » Съб Апр 26, 2008 16:29

lancia_hf написа:
Vmax написа: каде е доло горе тоя завой,кога ще затворят трасето,за публиката и в колко часа трябва да сме там та да може да се позиционираме,на въпросния завой :)


Тоя завой е на около 1км от старта/напрактика първия обратен/, но от там нататък всичките са такива :lol: , да се чуди човек къде да застане :D
За часа на затварянето на трасето не смея да кажа, тъй като в България това си е "късмет от тотото" да познаеш кога ще им скимне да го затворят :wink: но това въобще да не ви притеснява тъй като старта е до самия главен път Своге-Мездра, и на практика и в 10.29 можеш да отидеш до старта с кола. Ние мислим най-късно в 9 да сме там, за да може да се качим нагоре по етапа.

А утре сутринта очаквайте и подробен репортаж от днешните тренировки.


Бях там,на първия обратен,Ясен и Игнат направиха страшно шоу за публиката особено Чио Чипса :twisted: ,аз бях там рано,и обиколих отсечката,но най ми хареса този завой и разбрах че съм направил правилния избор,съдеики по броя на хората,дпшли по-късно :) :shock: .Беше супер,само жалко за момчето със Саксото,много лошо се хлъзна.
Последна промяна Vmax на Съб Апр 26, 2008 19:31, променена общо 1 път
Изображение
Vmax
 
Мнения: 49
Регистриран на: Съб Авг 11, 2007 16:25
Местоположение: София
Име: Васил Мирчов

Re: Планинско "Своге" 2008

Мнениеот Lubo » Съб Апр 26, 2008 17:47

Еми добре се получи това планинско.Имаше интрига Кандиларов/Камбуров/Кордев.......добре.

Малко да го изкарам на емоции:най-добрата отсечка в България е ТАЗИ.Дали за планинско,дали във варианта си за рали.Не е бърза,но е изключително сгъната,технична и адски тежка (физически) за пилотите.Както и да е.
Втория момент в положителните ми е емоции е свързан с един от най-добрите ми моменти по състезанията.В общи линии-малко мокричко,колкото да го направи от онова гадното ,лигаво и опасно трасето,Яската си му е дошла музата,180 градусов завой м/у две скали/мантинела.........класиката в жанра......Монте Карло патки да пасе.........и аз съм застанал в средата на завоя(от вътрешната страна),отгоре на една скала и самия път се пада реално под самите ни крака.Нямате си на идея какво е да видиш под краката ти колата на Ясен да пише завоя с вратите на страни,като широчината на самото трасе в някои от моментите беше колкото дължината на колата...........и това със скорост :shock: (по кадри от камерата:най-бързо минаване на завоя).............ще изчакате кадрите в шейкдауна и ще УСЕТИТЕ за какво иде реч.
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Re: Планинско "Своге" 2008

Мнениеот Lubo » Съб Апр 26, 2008 18:00

ZPenevich написа:каква е целта на мероприатието в Австрия свързано с Ланчиста :)


Еми илядо диви кончета във Ланчата :wink: .Има една оранджева "кралица" по онея трасета и да направят малко лав за Ланчиите :mrgreen:
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Re: Планинско "Своге" 2008

Мнениеот asgar » Съб Апр 26, 2008 18:29

Само едно нещо имам да кажа... Вторият манш започна малко по-малко от час преди официално обявеният 12:30 на непроверено и необезопасено трасе. При което гледката от приближаващото зад мен и още 2ма приятели (вървейки спокойни обратно към завоя на който бяхме), мицубиши на Ясен и виковете "БЕГАЙ" придружени от скокове зад мантинелата, и разминаване на 20см от колата, просто беше безценна.
БЕГАЙ
Аватар
asgar
 
Мнения: 7
Регистриран на: Сря Апр 09, 2008 23:44
Име: Tosho L.

Re: Планинско "Своге" 2008

Мнениеот onTe » Съб Апр 26, 2008 18:31

много хубава отсечка , много ми хареса . Ясен просто с класа над другите . Яд ме е че испуснах 1вия манш но това което видях 2рия беше супер .
onTe
 
Мнения: 202
Регистриран на: Вто Яну 02, 2007 20:26
Име: Михаил Божков

Re: Планинско "Своге" 2008

Мнениеот Dandi » Съб Апр 26, 2008 21:40

Видео само с Ясен и Игант от първия ляв обратен завой от първия манш днес.Направено е с телефон,само първите двама, не е много добре, знам, но мисля, че има какво интересно да се види :wink: :arrow:


http://rapidshare.com/files/110614400/v ... 1.mp4.html
Като отворите линка избирате Free по-долу, после изчаквате (около минута) докато ви излезне поле, където да напишете бувките и цифри, които съдържат показания там знак :wink: Сложно, но незнам къде другаде да го кача.
Изображение
Dandi
 
Мнения: 722
Регистриран на: Съб Яну 14, 2006 11:32
Местоположение: София
Име: Daniel Popov

Re: Планинско "Своге" 2008

Мнениеот Kal4y » Съб Апр 26, 2008 21:57

Интересно планинско, жалко че не можах да го посетя :evil: Ще чакам видеота! :)
Изображение
Аватар
Kal4y
 
Мнения: 106
Регистриран на: Нед Ное 18, 2007 18:02
Местоположение: Сливен

Re: Планинско "Своге" 2008

Мнениеот P.Solberg » Съб Апр 26, 2008 23:17

Статия за състезанието и онборд от колата на победителя Ясен Попов, може да намерите тук:
http://www.shakedown-bg.com/home/index.php?option=com_content&task=view&id=65&Itemid=26
Очаквайте утре и кратко репортажче от планинско "Своге" на сайта на Shakedown BG
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: Планинско "Своге" 2008

Мнениеот Vmax » Съб Апр 26, 2008 23:40

Изображение
Vmax
 
Мнения: 49
Регистриран на: Съб Авг 11, 2007 16:25
Местоположение: София
Име: Васил Мирчов

ПредишнаСледваща

Назад към Български Планински Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 58 госта

cron