Планинско Сливен - Отново в играта!

Дискусия за Българския Планински Шампионат

Мнениеот MOTUL » Сря Дек 13, 2006 12:20

Само така от кога чакам този миг само да стане сам парви там .Да си от Сливен и да не отидеш на рали направо позор това е най-якото нещто което мога да видя повече харесвам колите от колкото жените :lol: и жените не са за испускане ама на парво място колата :lol: :lol: :lol: .Предполагам че ще е много яко чакам с нетарпение да стане!!
Изображение
Аватар
MOTUL
 
Мнения: 180
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 14:10
Местоположение: Сливен
Име: Мартин Иванов

Мнениеот tomasito » Сря Яну 03, 2007 21:14

Мнението ти е изтрито, защото въпреки предупрежденията продължаваш да не пишеш на кирилица. Солберг
tomasito
 
Мнения: 7
Регистриран на: Вто Яну 02, 2007 17:32
Местоположение: sliven

Мнениеот bobbi » Съб Фев 17, 2007 10:37

Рали Златни както го наричаш се знае от хората като рали Албена.
Само варненци му викаме рали златни.
То определено беше най-доброто рали в историята на BGралитата.
Ако някой успее да възроди това рали че си спечели много приятели :P :P :P
Аватар
bobbi
 
Мнения: 250
Регистриран на: Чет Фев 08, 2007 19:42

Мнениеот beta_racing » Съб Фев 17, 2007 10:53

bobbi написа:Рали Златни както го наричаш се знае от хората като рали Албена.
Само варненци му викаме рали златни.
То определено беше най-доброто рали в историята на BGралитата.
Ако някой успее да възроди това рали че си спечели много приятели :P :P :P


Съжалявам за offtopic-а, но за твое сведение жителю на град ВАРНА, ралито "ВИ" се е казвало и "Златни пясъци", и само "Златни", и "Албена", така че "не си го знаете само вие" като "Златни"... :x
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Мнениеот P.Solberg » Съб Фев 17, 2007 10:55

Ралито си беше на всички и всички си го знаеха така. Жалко наистина, че вече го няма.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Мнениеот bobbi » Съб Фев 17, 2007 11:20

Абе вие ли имате проблеми с комуникацията или аз.
Просто поясних за тези които незнаят и пак взехте да ме нападате.
Недейте така да се ебавате.
Искате този форум да има посещаемост а се заяждате със всеки по-нов който дойде и после ревете. Вие сте си виновни за това.
Знаеш ли от каде поне започва ралито
От каде е стартът?
Аватар
bobbi
 
Мнения: 250
Регистриран на: Чет Фев 08, 2007 19:42

Мнениеот TITAN RACING » Съб Фев 17, 2007 20:03

Последните четирима може би бъркате темата,в която пишете???
Аватар
TITAN RACING
 
Мнения: 115
Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 00:16
Местоположение: SLIVEN
Име: Ясен Шопов

Мнениеот fokus » Пон Фев 19, 2007 14:59

bobbi написа:Абе вие ли имате проблеми с комуникацията или аз.

Господин bobbi, никой няма проблем с комуникацията а виждам, че ти не желаеш да прочетеш в същество каквото ти казва beta_racing, а се засягаш от това че те нарича "жителю" и си мислиш, че те напада, което не е вярно, поправил те е, но с право защото всички имена които е изредил са вярни. Самият ти казваш, че
Рали Златни както го наричаш се знае от хората като рали Албена.
Само варненци му викаме рали златни.

и е факт, че не само варненци а и много други му казват така. Поправката е свързана с посочването на точните наименования на ралито и не следва да се смята като нападка, тъй че не се впрягай излишно вярвам, че занапред добрия тон ще е спътник на постовете ти :)
active driving active safety
Аватар
fokus
 
Мнения: 218
Регистриран на: Чет Сеп 22, 2005 17:07
Местоположение: sofia
Име: Христо Иванов

Мнениеот OgyWRC » Пон Фев 19, 2007 16:49

Да, не е лесно ФаФ форума :D Трябва да гледаш в коя тема пишеш, да не се изказваш неподготвен, дори да пишеш на български и то с кирилица! Но с малко упоритост, всичко ще си дойде на мястото.

Та нека се върнем на темата към планинското на Българка!!! Трасето не изглежда много сложно, но само на пръв поглед! Има доста идентични обратни завои, някои от тях вързани и няколко бързи участъка, на които ще се решават времената.
Native speaker-ите ще имат предимство да знаят на изуст трасето(което традиционно се вижда и на Рали Сливен).
Аватар
OgyWRC
 
Мнения: 874
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 10:40
Местоположение: София, Търново
Име: Огнян Герджиков

Мнениеот Ferjancz » Пон Фев 19, 2007 18:06

bobbi написа:Рали Златни както го наричаш се знае от хората като рали Албена.
Само варненци му викаме рали златни.
То определено беше най-доброто рали в историята на BGралитата.
Ако някой успее да възроди това рали че си спечели много приятели :P :P :P


За да прекратим спора!

Изображение
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

Мнениеот Loeb » Пон Фев 19, 2007 19:25

За планинско Сливен или Българка, както искате - мястото му е точно там в календара:D, а за рали Златни или Албена, ако бъде възродено поне като кръг от националния шампионат би било все едно дете да се завърне при майка си след дълго отсъствие :D

но това си остава една мечта, коята няма как да бъде реализирана. :( :(
Аватар
Loeb
 
Мнения: 399
Регистриран на: Чет Май 25, 2006 16:30
Местоположение: Варна
Име: Тодор Генков

Мнениеот Rally Fan » Пон Фев 19, 2007 20:49

Loeb написа:За планинско Сливен или Българка, както искате - мястото му е точно там в календара:D...(

Дай ми конкретна причина, защо му е точно там мястото в календара.... да съвпада с рали Ю.... така, шанса за голямо посещаемост намалява, въпреки класическото трасе. :x :cry:
Изображение

If you doubt - Flat Out !!!
Colin McRae
Аватар
Rally Fan
 
Мнения: 1297
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:26
Местоположение: Дясната Седалка
Име: Chavdar Sabev

Мнениеот RaPiD » Пон Фев 19, 2007 20:56

Не мога да ги разбера тия от БФАС, 365 дни малко ли са им, та трябва повечето състезания - планински, автокрос, раликрос да съвпадат с ралитат и пистите. На една дата са Рали Ю, планинско Българка и автокрос София-Герман. Защо 3 състезания са с 1 дата, пуу да й се не види и "гениалната" мисъл на хората от БФАС... цяла година имат и не могат да резпределят състезанията всяко със собствена дата, НЕ, всички накуп трябва да са...
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Мнениеот Loeb » Пон Фев 19, 2007 21:24

Rally Fan написа:
Loeb написа:За планинско Сливен или Българка, както искате - мястото му е точно там в календара:D...(

Дай ми конкретна причина, защо му е точно там мястото в календара.... да съвпада с рали Ю.... така, шанса за голямо посещаемост намалява, въпреки класическото трасе. :x :cry:



май не ме разбра добре, но както и да е имах впредвид, че мястото му не като дата е в календара, а като състезание. Недейте бърза от всяка дума да търсите конфликт и спор, в тази тема мисля един беше достатъчен. :wink:
Аватар
Loeb
 
Мнения: 399
Регистриран на: Чет Май 25, 2006 16:30
Местоположение: Варна
Име: Тодор Генков

Мнениеот Rally Fan » Пон Фев 19, 2007 21:43

Loeb написа:
Rally Fan написа:
Loeb написа:За планинско Сливен или Българка, както искате - мястото му е точно там в календара:D...(

Дай ми конкретна причина, защо му е точно там мястото в календара.... да съвпада с рали Ю.... така, шанса за голямо посещаемост намалява, въпреки класическото трасе. :x :cry:



май не ме разбра добре, но както и да е имах впредвид, че мястото му не като дата е в календара, а като състезание. Недейте бърза от всяка дума да търсите конфликт и спор, в тази тема мисля един беше достатъчен. :wink:


Не, не си прав. Най-малко на мен ми е приятно да споря,но аз разбрах правилно това, което ти си написал. Не ме разбирай погрешно, но мисля, че не си се изразил/написал правилно. Сега разбрах какво имаш в предвид и съм съгласен с теб, че не е добра датата, а мястото му в календара .... затова първо потърси грешката в себе си, тогава в другите.
Изображение

If you doubt - Flat Out !!!
Colin McRae
Аватар
Rally Fan
 
Мнения: 1297
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:26
Местоположение: Дясната Седалка
Име: Chavdar Sabev

ПредишнаСледваща

Назад към Български Планински Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта