Планинско Пещера

Дискусия за Българския Планински Шампионат

Мнениеот Bobi » Нед Авг 27, 2006 18:23

Искам да поздравя Христо Парашкевов с ФИАТ Палио който до сега демонстрира невероятна езда на трасето над Пещера, като до сега заема 6 място на 12.090 от водача в класирането на официалните тренировки - Николай Паунов. Той завърши съботните квалификации само на около 3сек. от 5-тия в генералното - Георги Гвоздейков което според мен е супер малко за близо 10 км.-тровото трасе. Ето сега проличава кой кара!!!
Пожелавам му успех и утре!!


Абе Брадъре ти си много заблудено момче, Гвоздея си правеше през цялото време на трите манша настройки и проби с колата. А на Пещера е тренирал 3 часа, това му стига да си прави тестове с колата. А и да ти припомня за втория манш днес - 11 сек. ако не греша за него!!!!!
Bobi
 
Мнения: 54
Регистриран на: Пон Яну 23, 2006 15:30
Местоположение: sofia

Мнениеот BradurS » Нед Авг 27, 2006 18:38

И в неделя ли правеше настройки???
Мога да ти гарантирам че Ичо също е тренирал толкова!

p.s. Не съм имал за цел да обидя Гвоздейков по никакъв начин. Исках да сравня раликите от предните състезания с това! Ще ти бъда много благодарен ако ми отговориш на въпроса.
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Мнениеот Bobi » Нед Авг 27, 2006 19:40

bai_bradur_ivo написа:И в неделя ли правеше настройки???
Мога да ти гарантирам че Ичо също е тренирал толкова!

p.s. Не съм имал за цел да обидя Гвоздейков по никакъв начин. Исках да сравня раликите от предните състезания с това! Ще ти бъда много благодарен ако ми отговориш на въпроса.


Tи май не си бил на планинското днес???????? Като си дойде Ичо го поразпитай за ситуациите днес и тогава ще говориш.
Bobi
 
Мнения: 54
Регистриран на: Пон Яну 23, 2006 15:30
Местоположение: sofia

Мнениеот K_Power » Нед Авг 27, 2006 20:50

Днес гледах състезанието! Като цяло ми хареса, въпреки, че можеше да е много по-добре! Малко коли и слабо каране като цяло! Първия манш Паунов мина просто супер, много добре, с пълна газ, много смело и много бързо! Тихомир имаше проблеми с колата първия манш, но въпреки това даде по-добро време от Жоро Цветков! Ланчията на Жоро е много силна, голямо говедо е, но нещо не я кара ама грам, много силна кола! Втория манш Тихгомир нямаше проблеми с колата и това си личеше, но е спукал гума! Щерев си кара по нормалния начин за него, но направи катастрофа първия манш и беше спряно състезанието за малко, някакви хора пресичали трасето пред него и да ги избегне се е нацепил в някаква скала или дърво, ще ви излъжа! Видях малко некомпетентност на един полицай днес, но нещо не успя да му мине номера! Мичкина първия манш също си е изкарал акъла от публиката и затова е дал малко по-лошичко време! За Фабийте мога да кажа само, че това са опасни автомобили, обикновени гуми, обикновено окачване, едвам ги удържат на пътя! Въпреки това браво на Боби Григоров със зелената Фабия и имаше още една червена, която се движеше на ръба! Ще кача около 30-тина снимки в галерията, някой ако ги желае в оригиналният им размер да се свърже с мен на пощата! И единственото друго, което бих казал просто уникално трасе!!!
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Koce shterev

Мнениеот STRALIS » Нед Авг 27, 2006 20:52

Zdravei te dnes biah na peshtera i se slychi neshto koeto nikak ne e priatno stava vapros za koceto shterev neka da my pomgnem da se otarsi ot tozi koshmaren den i veche nikoga dane myse slychva.
Rallysport
Аватар
STRALIS
 
Мнения: 53
Регистриран на: Съб Фев 18, 2006 20:28

Мнениеот STRALIS » Нед Авг 27, 2006 20:57

Stava vapros za bobi ot vidin i niki ot stara zagora te dvamata karat nai dobre i nai razymno i chesno golemi priateli sa te po mejdysi
Rallysport
Аватар
STRALIS
 
Мнения: 53
Регистриран на: Съб Фев 18, 2006 20:28

Мнениеот M.Martin » Нед Авг 27, 2006 21:08

Зна4и състезанието не беше никък лошо.Много битки:"Пиронков"-Парашкевов(които направи страхотно състезание,и ако не бяха проблемите със скоростите щеше да спе4ели),Цветков-Златков(тук победи лан4ата,защото форда на тихомир не завърши 2 манш),Пей4инов-Шопов(Шопов добро каране,Коцето проблеми)и т.н.Много яко състезание

МНОООО СЪЖАЛЯВАМ ЗА КОЦЕТО ЩЕРЕВ ЗАЩОТО НЕ ГО ЗАСЛУЖАВА.МНОГО ЛОШ КЪСМЕТ.ЖЕЛАЯ МУ МНОГО УСПЕХИ И ДАНО СЕ ВЪСТАНОВИ ПО-БЪРЗО

УСПЕХ И НА БРАТ МУ СТОЯН
Аватар
M.Martin
 
Мнения: 77
Регистриран на: Съб Апр 16, 2005 21:14
Местоположение: gr.Plovdiv
Име: Петър Бъчваров

Мнениеот K_Power » Нед Авг 27, 2006 21:09

А на него нещо има ли му на Щерев след удара?
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот BradurS » Нед Авг 27, 2006 22:44

K_Power написа:А на него нещо има ли му на Щерев след удара?

Брррр... направо настръхвам само като си помисля какво е можело да стане!
http://www.bgnrc.info/index.php?option= ... 1&Itemid=1
Дано Коце се въстанови по-бързо!
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

koceto

Мнениеот Koce_racing » Пон Авг 28, 2006 07:43

Адаша е добре физически претполагам че има лек уплах дано преудоле е бързо станалото и да се върне подобаващо на трасето,сега трябва да се види кои са му приятели.......
RACING FOR PLOVDIV
Koce_racing
 
Мнения: 406
Регистриран на: Пет Фев 17, 2006 19:14
Име: koce_racing

Мнениеот virusalfa » Пон Авг 28, 2006 09:48

K_Power написа:Днес гледах състезанието! Като цяло ми хареса, въпреки, че можеше да е много по-добре! Малко коли и слабо каране като цяло! Първия манш Паунов мина просто супер, много добре, с пълна газ, много смело и много бързо! Тихомир имаше проблеми с колата първия манш, но въпреки това даде по-добро време от Жоро Цветков! Ланчията на Жоро е много силна, голямо говедо е, но нещо не я кара ама грам, много силна кола! Втория манш Тихгомир нямаше проблеми с колата и това си личеше, но е спукал гума! Щерев си кара по нормалния начин за него, но направи катастрофа първия манш и беше спряно състезанието за малко, някакви хора пресичали трасето пред него и да ги избегне се е нацепил в някаква скала или дърво, ще ви излъжа! Видях малко некомпетентност на един полицай днес, но нещо не успя да му мине номера! Мичкина първия манш също си е изкарал акъла от публиката и затова е дал малко по-лошичко време! За Фабийте мога да кажа само, че това са опасни автомобили, обикновени гуми, обикновено окачване, едвам ги удържат на пътя! Въпреки това браво на Боби Григоров със зелената Фабия и имаше още една червена, която се движеше на ръба! Ще кача около 30-тина снимки в галерията, някой ако ги желае в оригиналният им размер да се свърже с мен на пощата! И единственото друго, което бих казал просто уникално трасе!!!
А вместо да се правиш на "компетентна публика" да беше видял как Паунов при параклиса нарочно скоси завоя и хвърли пръст върху асфалта!Заради тоя пясък замалко Гвоздейков не направи катастрофа.И трето-как прецени,че полицай е действал некомпетентно? :roll: Постави се на негово място и върви се занимавай с говеда,които пресичат през трасето като бръмбари!
Аватар
virusalfa
 
Мнения: 20
Регистриран на: Пон Апр 17, 2006 21:18
Местоположение: Благоевград

Мнениеот K_Power » Пон Авг 28, 2006 09:56

Нарочно скосил завоя да хвърли пръст върху асфалта! А на теб да ти кажа може да вървиш на майната си!
Първо, при планинско състезание и рали състезание е нормално, преминаващия екипаж да изхвърли, камък, пясък, прах или каквото и да било на пътя, то затова е интересен тоя спорт и затова е толкова хубав! На теб като не ти харесва те съветвам следващия път с една лопатка и една метличка да ходиш и да метеш трасето! Първо там където стояхме ние имаше и доста други хора свърззани с тоя спорт и полицая се опитваше да ни разкара от един завой, където бяхме застанаи на безопасно място, но не му мина номера. От доста години ходя по състезания, бил съм на достатъчно за да знам аз къде е безопасно и къде не, разбра ли ве?! И вземи да се размислиш малко върху тея глупости дето ги написа!!!
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот dreamtech » Пон Авг 28, 2006 09:57

:lol: virusalfa много интересни теории относно карането на Паунов!
Не мисля, че някой пилот нарочно ще вади фракция по трасето.
dreamtech
 
Мнения: 230
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:54
Местоположение: Габрово
Име: Илко Ангелов

Мнениеот ICE__MAN » Пон Авг 28, 2006 10:02

Аз все още се учудвам на хора, които постоянно мрънкат, че състезанията били слаби, карали като леваци, слабички били пилотите и кво ли още не. Чакайте бе, ако искате нещо по-силно даведете Льоб, Солберг и компания. Паунов дава 100 км/ч средна скорост на това трасе, последните 80. Я се позамислете в действителност какво заничи това. Как да е атрактивно състезанието като карат за време. Н дрифт може да се нагледате в третата версия на бързи и яростни. Тук всеки кара максимално рационално, а и не на последно място незнам кво искате от хора, които през седмицата ходут на работа кой с монтьорски гащеризон, кой с костюм, коъ с докторска престилка и събота и неделя правят шоу за нас. Докато за тоя спорт не започнат да се дават пари и да се отразява подобаващо в медиите така ще е.
ICE__MAN
 
Мнения: 144
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Десислав Христов

Мнениеот virusalfa » Пон Авг 28, 2006 10:05

dreamtech написа::lol: virusalfa много интересни теории относно карането на Паунов!
Не мисля, че някой пилот нарочно ще вади фракция по трасето.
Фракция,интересно....Колега,да не работиш на пресевна или си шофьор на гондола и возиш инертни материали? Според мен и не само мен това си е типичен състезателен трик на пилоти,които нямат елементарна етика,такъв е и Шумахер във формулата.Просто е нормално да си правят мръсни селски номерца,това е... :roll:
Аватар
virusalfa
 
Мнения: 20
Регистриран на: Пон Апр 17, 2006 21:18
Местоположение: Благоевград

ПредишнаСледваща

Назад към Български Планински Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта