Планинско Пещера

Дискусия за Българския Планински Шампионат

Мнениеот K_Power » Пон Авг 28, 2006 11:09

Още 14 снимки в галерията за Планинско "Пещера" 2006!!!
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот chefo » Пон Авг 28, 2006 12:07

virusalfa написа:
dreamtech написа::lol: virusalfa много интересни теории относно карането на Паунов!
Не мисля, че някой пилот нарочно ще вади фракция по трасето.
Фракция,интересно....Колега,да не работиш на пресевна или си шофьор на гондола и возиш инертни материали? Според мен и не само мен това си е типичен състезателен трик на пилоти,които нямат елементарна етика,такъв е и Шумахер във формулата.Просто е нормално да си правят мръсни селски номерца,това е... :roll:


В грешка си приятел-защото той се старае да ``реже`` завоя максимално и по този начин може да се премине по-бързо отколкото да караш по асвалта отвън,също така е невъзможно да не се изхвърли пясък на асвалта.Недей говори неща за които не си 100% сигурен.Даже съм сигурен че като се замислиш ще го осъзнаеш :D
Long live rock n` roll
Аватар
chefo
 
Мнения: 971
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 23:08
Местоположение: Под тепетата
Име: Стефан Лазаров

Мнениеот K_Power » Пон Авг 28, 2006 12:32

Ама Стефане, то по неговата логика ако съдим, те на Рали Испания всичките си правят един на друг к*р капан!
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот chefo » Пон Авг 28, 2006 12:43

Достатъчно е да си направи труда да свали видеото на Yozo от Хеброс
например за да види до каква степен се режат завоите.Особено ония,на който се сравнява минаването на Крум с на Митко-там направо през къра се минава.Иначе примери много...чао :wink:
Long live rock n` roll
Аватар
chefo
 
Мнения: 971
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 23:08
Местоположение: Под тепетата
Име: Стефан Лазаров

Мнениеот virusalfa » Пон Авг 28, 2006 13:39

chefo написа:
virusalfa написа:
dreamtech написа::lol: virusalfa много интересни теории относно карането на Паунов!
Не мисля, че някой пилот нарочно ще вади фракция по трасето.
Фракция,интересно....Колега,да не работиш на пресевна или си шофьор на гондола и возиш инертни материали? Според мен и не само мен това си е типичен състезателен трик на пилоти,които нямат елементарна етика,такъв е и Шумахер във формулата.Просто е нормално да си правят мръсни селски номерца,това е... :roll:


В грешка си приятел-защото той се старае да ``реже`` завоя максимално и по този начин може да се премине по-бързо отколкото да караш по асвалта отвън,също така е невъзможно да не се изхвърли пясък на асвалта.Недей говори неща за които не си 100% сигурен.Даже съм сигурен че като се замислиш ще го осъзнаеш :D
Много те бива в теорията!
Аватар
virusalfa
 
Мнения: 20
Регистриран на: Пон Апр 17, 2006 21:18
Местоположение: Благоевград

Мнениеот RFF » Пон Авг 28, 2006 13:49

virusalfa написа:Фракция,интересно....Колега,да не работиш на пресевна или си шофьор на гондола и возиш инертни материали? Според мен и не само мен това си е типичен състезателен трик на пилоти,които нямат елементарна етика,такъв е и Шумахер във формулата.Просто е нормално да си правят мръсни селски номерца,това е... :roll:

Аз мисля, че не си прав за Паунов. Пилота въобще не го интересува какво ще изхвърли на трасето, той мисли как да изправи завоя за да мине с по-голяма скорост, и какъв е следващият завой.
Румен Петров (RFF)
Аватар
RFF
 
Мнения: 17
Регистриран на: Пет Апр 22, 2005 12:51
Местоположение: Балчик
Име: Rumen Petrov

Мнениеот virusalfa » Пон Авг 28, 2006 14:00

Пичаги,аз мислех,че това е форум,а съм бил у много голяма грешка-оказва се,че тук е някакъв фен-клуб на няколко състезателя и то фен-клуб,явно съставен в повечето случаи от близки и роднини.Връщам си думите назад за състезателите,които собственоръчно изразяват мнения тук.Не плагиатствайте техни мнения и не давайте слабоумни мнения,ако обичате!Няма нужда да отговаряте на поста ми,тъй като няма да си правя труда да го чета,не си хабете времето с мен :roll:
Аватар
virusalfa
 
Мнения: 20
Регистриран на: Пон Апр 17, 2006 21:18
Местоположение: Благоевград

Мнениеот yozwrc » Пон Авг 28, 2006 19:56

virusalfa я не се занимаваи с Паунов като не го познаваш :!: Нарочно бил закантил и извадил пръст хахахахахаха :twisted:
Аватар
yozwrc
 
Мнения: 168
Регистриран на: Нед Яну 15, 2006 01:37
Име: Клечо Клечев

Мнениеот virusalfa » Пон Авг 28, 2006 20:29

yozwrc написа:virusalfa я не се занимаваи с Паунов като не го познаваш :!: Нарочно бил закантил и извадил пръст хахахахахаха :twisted:

А ти да не си му ибрикчия нещо,тва-онова? :?
Аватар
virusalfa
 
Мнения: 20
Регистриран на: Пон Апр 17, 2006 21:18
Местоположение: Благоевград

Мнениеот SGCasper » Пон Авг 28, 2006 20:31

Аре и нарочно да е хвърлил фракция Паунов то си му е в правото, минаваси пръв през трасето и не е нужно да се съобразява с минаващите след него, все пак не е изсипал масло или нещо друго а просто си е нормално като за състезание. Тея глупости на колегата или там незнам къв ми е virusalfa не са за коментиране, не съм фен Кольо, фен съм на Коцето-shplioce и ми е страшно гадно за случилото се, след състезанието слезнах на завоя и говорих с него и видях завоя и ситуацията, просто за мен е недупостимо след права (не много голяма) да застанеш посредата на обратен завой от външната страна, за тоя завои можеби по цялата му дължина публиката е трябвало да е от вътре, а те всичките застанали от външната му страна,ми докато не се научим каде да заставаме и хората бдящи за реда не са информирани за това, има голями предпоставки за такива инциденти!!!!
Аватар
SGCasper
 
Мнения: 506
Регистриран на: Сря Фев 22, 2006 12:38
Местоположение: plovdiv
Име: Stoyan Genov

Мнениеот BradurS » Пон Авг 28, 2006 21:11

И вътре е опасно да се седи. Аз ако бях лично щях да застана от външната страна на завоя само ако има дървета, скатове и т.н.
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Мнениеот MIROSLAV MARINOV » Пон Авг 28, 2006 22:27

virusalfa,не мисли че тук са се съюзили против теб но наистина изказваш някаква налудничава теория.Ти разговарял ли си с някой от състезателите или возил ли си се с някой от тях при затворено трасе.Когато се движиш по трасето единствената ти мисъл е как да вземеш най бързо завоя а това става като увеличиш радиуса му.Паунов се движи с най голяма скорост затова влиза най вътре.Уверявам те че никой не мисли как да прецака колегата си,а много често спира да му помогне ако е катастрофирал.Впрочем чувал съм и друг път край трасетата такива мнения но ако обичаш този спорт трябва да знаеш че са грешни.Между другото "фракция" е думата която определя това което изхвърлят колите или е вследствие дъжд и пр. ,защото нито е чист пясък нито чакъл нито земя.Така го записваме и в записките при рали.
Аватар
MIROSLAV MARINOV
 
Мнения: 602
Регистриран на: Вто Мар 07, 2006 19:35
Местоположение: SOFIA
Име: Мирослав Маринов

Мнениеот SGCasper » Пон Авг 28, 2006 22:49

bai_bradur_ivo написа:И вътре е опасно да се седи. Аз ако бях лично щях да застана от външната страна на завоя само ако има дървета, скатове и т.н.


Иво виж на снимката как се намира колата на коце, от едната странаепътя от другата страна е пропаст, лично на тоя завой смятам че там кадето са седяли е много опасно, ако влезе колата с по голяма скоост излиза на вън и отива в хората които са там, до като за това което говоря да е отвътре ще поясня, външната страна изглежда така, банкет 50-60см-канавка към 2м проъст след нея..... ВЪТРЕШНАСТРАНА НА ЗАВОЯ: Банкет 50-60см канавка 1-1,50 и гората почва на метар по високо, ако дойде кола ще се забие а има и каде да се отдръпнеш, и колата трябва да доиде на много як oversteer и да язабие вътре което е много малко вероятно да сеслучи от колкото да изкочи на understeer.........



На розовия очастак са били децата, аз говоря ако са седели на синия!!!
на картинката е 90 градосов завой, представете си дълаг тиган в който скороста е над 70-80км и се идва към него с скорост не по малка от 100-120км
Прикачени файлове
1111.JPG
1111.JPG (18.93 KiB) Прегледано 7608 пъти
Аватар
SGCasper
 
Мнения: 506
Регистриран на: Сря Фев 22, 2006 12:38
Местоположение: plovdiv
Име: Stoyan Genov

Мнениеот chefo » Пон Авг 28, 2006 22:56

virusalfa написа:
chefo написа:
virusalfa написа:
dreamtech написа::lol: virusalfa много интересни теории относно карането на Паунов!
Не мисля, че някой пилот нарочно ще вади фракция по трасето.
Фракция,интересно....Колега,да не работиш на пресевна или си шофьор на гондола и возиш инертни материали? Според мен и не само мен това си е типичен състезателен трик на пилоти,които нямат елементарна етика,такъв е и Шумахер във формулата.Просто е нормално да си правят мръсни селски номерца,това е... :roll:


В грешка си приятел-защото той се старае да ``реже`` завоя максимално и по този начин може да се премине по-бързо отколкото да караш по асвалта отвън,също така е невъзможно да не се изхвърли пясък на асвалта.Недей говори неща за които не си 100% сигурен.Даже съм сигурен че като се замислиш ще го осъзнаеш :D
Много те бива в теорията!


Да,а в практиката ако е рекъл Господ ще видим......
Long live rock n` roll
Аватар
chefo
 
Мнения: 971
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 23:08
Местоположение: Под тепетата
Име: Стефан Лазаров

Мнениеот yozwrc » Вто Авг 29, 2006 01:16

virusalfa да не си ми майка,че да ти давам обяснение какъв съм му :!:
Аватар
yozwrc
 
Мнения: 168
Регистриран на: Нед Яну 15, 2006 01:37
Име: Клечо Клечев

ПредишнаСледваща

Назад към Български Планински Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 60 госта

cron