Планинско Шипка 12-13. 08

Дискусия за Българския Планински Шампионат

Мнениеот plm » Пон Авг 14, 2006 23:24

EVOsport написа:На Тихомир Форда хич не е у ред, Енките го превъзхождат по вървене яката, добре че стои много на пътя ездвам се качи втория манш имаше некви проблеми.

Само знам че Паунов стана първи а Гвоздейков втори(макар че Ситроена беше най-добрата и силна кола там)

Отново имаше проблеми с времеизмерването за жалост, на някои пилоти измерените им времена горе на финала и на старта не съответстваха, а доколкото разбрах на Миро ...

Ама ти май не си бил там.
Не знаеш за проблемите на Тихомир, за проблемите на Мичкин, на Коцето..., споменаваш нещо за силни коли, за грешно времеизмерване...
Нищо не казваш и за времето на Емануилов?
И после -"до колкото разбрах..."
Ако не си разбрал не ни подвеждай.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот Добчо » Пон Авг 14, 2006 23:50

и аз искам да поздравя всички за успехите които постигнаха
Но искам да кажа че е крайно време някой хора спрат да карат фалшиви и да се бият в гардите че са големи пилоти щото има красноречиви факти които го доказват . Не искам да цитирам точно имена и не искам да обидя никой аз имам предвид само един човек и нека ако случайно бъде разбран намека ми този човек да си сложи в колата един нормален за групата и класа ДВИГАТЕЛ защото вече е нагло от негова страна !!!
Аз лично бих бил много щастлив ако след финала се проверяват парвите трима за да няма повече спекулации и някой хора да спрат да правят каквото си искат !!! :idea:
Изображение
Аватар
Добчо
 
Мнения: 72
Регистриран на: Пет Мар 24, 2006 00:26
Местоположение: Шумен
Име: Добрин Борисов

Мнениеот MIROSLAV MARINOV » Вто Авг 15, 2006 00:00

Не знам дали времеизмерването в първия манш на тренировката е било верно или грешно защото срещу моя номер нямаше времеизмерване.Докато чаках горе при таблото да ми кажат времето съдиите се обаждаха да ме търсят по трасето.Те дори не бяха видели че съм минал финала.После ми дадоха някакво време и казаха че е засечено долу.В другите маншове вече имах времена.Стоян Емануилов имаше проблеми с запалването.Бяха сложили ново делко което така и не заработи нормално и аванса чукаше здраво.Нали не мислиш plm че Стоян не познава добре точно това трасе.
Аватар
MIROSLAV MARINOV
 
Мнения: 602
Регистриран на: Вто Мар 07, 2006 19:35
Местоположение: SOFIA
Име: Мирослав Маринов

Мнениеот asblb » Вто Авг 15, 2006 00:45

MIROSLAV MARINOV написа:Не знам дали времеизмерването в първия манш на тренировката е било верно или грешно защото срещу моя номер нямаше времеизмерване.Докато чаках горе при таблото да ми кажат времето съдиите се обаждаха да ме търсят по трасето.Те дори не бяха видели че съм минал финала.После ми дадоха някакво време и казаха че е засечено долу.В другите маншове вече имах времена.Стоян Емануилов имаше проблеми с запалването.Бяха сложили ново делко което така и не заработи нормално и аванса чукаше здраво.Нали не мислиш plm че Стоян не познава добре точно това трасе.


Може да си спокоен, че времето което ти е казано е реално. Това, че се е забавило на таблото означава че не е предадено навреме стартовото ти време на финала и затова се е наложило да чакаш. Ще обясня и на теб и на останалите как става времеизмерването на планинско. На старта и на финала има по един хронопринтер (Хоер) които са синхронизирани. Времето ти на тръгване се разпечатва на старта, а времето на финиширане на финала и разликата между двете резултата. Резултата може да се забави ако не се предаде навреме стартовото време от старта към финала, НО НЕ МОЖЕ ДА СЕ ЗАГУБИ. Заповядай на следващия старт на планинско, след като финишираш при нас на финала за да видиш как става реално всичко и да се убедите че няма как да се фалшифицират времена.
asblb
 
Мнения: 128
Регистриран на: Вто Апр 19, 2005 22:10
Име: Георги Балабанов

Мнениеот RaPiD » Вто Авг 15, 2006 01:45

asblb на тоя свят, особено пък в БГ, няма невъзможни неща. :lol:
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Мнениеот todor hristov » Вто Авг 15, 2006 09:16

Въпреки,че беше подал заявка Стефан Георгиев не караше Субаруто на Стоилов.Поради това спонсорските лепенки на Леденика са на колата на Тихомир Златков.Форда,по думите на Георгиев е подготвен добре и само малшанс(спукан маркуч на турбото) е попречило на Златков да спечели.
todor hristov
 
Мнения: 680
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 11:44
Име: todor hristov

Мнениеот Ferjancz » Вто Авг 15, 2006 10:14

ето и малко видео от Бузлуджа. Предварително се извинявам за не доброто качество!

http://rapidshare.de/files/29450839/Video001.avi.html


ако има някой който не е свалял от rapidshare , ето малко уточнеия!
Като кликните на линка ще ви се отвори страница , срколвате надолу и ще видите бутонче "Free" . Кликвате го и ще ви се появи един таймер , който отброява секунди. като изтече таймера излиза поле в което трябва да се въвведат цифри или букви .въвежда те ги и натискате "Start downloading" . и това е в общи линии , изглежда сложно но не е :) :)
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

Мнениеот MIROSLAV MARINOV » Вто Авг 15, 2006 11:14

asbib,никъде не съм казал че времето ми е фалшифицирано.Затова казвам ,че НЕ ЗНАМ дали е вярно или грешно.След като дълго чакахме да кажат резултата на момичето при таблото ,което записваше времената му казаха че ми дават СЛУЖЕБНО ВРЕМЕ .Не разбрах какво значи това.Не се съмнявам в лоялността на времеизмерващите а го приемам само като пропуск.Затова не съм поставил въпроса официално.А това дали е ВЪЗМОЖНО да се манипулират времената е друг въпрос, по който може много да се спори.
Аватар
MIROSLAV MARINOV
 
Мнения: 602
Регистриран на: Вто Мар 07, 2006 19:35
Местоположение: SOFIA
Име: Мирослав Маринов

Мнениеот sstan » Вто Авг 15, 2006 12:53

Стана едно добро състезание. Незнам но на мен също ми се стори че Форда на Тихомир не е на това ниво като преди. Нека ако има някой по-запознат да даде подробности. Интересно представяне на Гвоздейков.
Беше доста изнервящо поведението на четиримата полицая горе след финала. Не съм се надявал именно тук да има подобни изпълнения. Явно имаше някакъв пропуск в комуникацията или не знам, но не беше нормално отдолу да идва колона от коли и да ти се обяснява че долу тече състезание и не може да слизаш. И най-вече че не можело да ходим да гледаме награждаване!!! Аз лично бих помолил организаторите, тъй-като знам че организират това състезание с голям мерак и дават всичко от себе си да обърнат внимание на този момент следващия път.
Гъл Гъл Гъл пия вино за акъл
sstan
 
Мнения: 160
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 09:24
Местоположение: Велико Търново
Име: Станимир Стоянов

Мнениеот EVOsport » Вто Авг 15, 2006 13:18

plm написа:
EVOsport написа:На Тихомир Форда хич не е у ред, Енките го превъзхождат по вървене яката, добре че стои много на пътя ездвам се качи втория манш имаше некви проблеми.

Само знам че Паунов стана първи а Гвоздейков втори(макар че Ситроена беше най-добрата и силна кола там)

Отново имаше проблеми с времеизмерването за жалост, на някои пилоти измерените им времена горе на финала и на старта не съответстваха, а доколкото разбрах на Миро ...

Ама ти май не си бил там.
Не знаеш за проблемите на Тихомир, за проблемите на Мичкин, на Коцето..., споменаваш нещо за силни коли, за грешно времеизмерване...
Нищо не казваш и за времето на Емануилов?
И после -"до колкото разбрах..."
Ако не си разбрал не ни подвеждай.

Еее ми така разбирам от пилотите които са били горе на финала... да уе хич нямаха проблеми просто си пушеха... абе какво ли само ви се обяснявам. Като накрая пак сте си на същата позиция за това ми писна да давам коментари точно тук, защото все едни и същи хора са недоволни, задържам си отсега нататък коментарите само за мен. доволен?
Изображение
Изображение
EVOsport
 
Мнения: 837
Регистриран на: Чет Яну 26, 2006 10:56
Местоположение: Казанлък
Име: Любен Емануилов

Мнениеот BradurS » Вто Авг 15, 2006 13:45

Недей и обръща внимание. То българската простотия няма край!
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Мнениеот MARVI » Вто Авг 15, 2006 14:24

EVOsport написа:
plm написа:
EVOsport написа:На Тихомир Форда хич не е у ред, Енките го превъзхождат по вървене яката, добре че стои много на пътя ездвам се качи втория манш имаше некви проблеми.

Само знам че Паунов стана първи а Гвоздейков втори(макар че Ситроена беше най-добрата и силна кола там)

Отново имаше проблеми с времеизмерването за жалост, на някои пилоти измерените им времена горе на финала и на старта не съответстваха, а доколкото разбрах на Миро ...

Ама ти май не си бил там.
Не знаеш за проблемите на Тихомир, за проблемите на Мичкин, на Коцето..., споменаваш нещо за силни коли, за грешно времеизмерване...
Нищо не казваш и за времето на Емануилов?
И после -"до колкото разбрах..."
Ако не си разбрал не ни подвеждай.

Еее ми така разбирам от пилотите които са били горе на финала... да уе хич нямаха проблеми просто си пушеха... абе какво ли само ви се обяснявам. Като накрая пак сте си на същата позиция за това ми писна да давам коментари точно тук, защото все едни и същи хора са недоволни, задържам си отсега нататък коментарите само за мен. доволен?


ЕВОспорт,к'во се ядосваш,те тук са като глутница вълци,като няма агънца да ги изяждат,сами почват да се репчат и дразнят.Гледайсега,появи ли се един нов и го започват,ама сега като няма един друг се ядат :x
Винаги вярвам в мечтите си!
Always believe in my dreams!
Аватар
MARVI
 
Мнения: 1007
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 07:26
Местоположение: Worcester
Име: Марио Попов

Мнениеот BradurS » Вто Авг 15, 2006 16:24

Марви не се ежи просто си нов и не си влязъл в час. Ево мисля че вече влезе :wink:
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Мнениеот EVOsport » Вто Авг 15, 2006 18:04

Някой има ли резултати от миналата година?
Изображение
Изображение
EVOsport
 
Мнения: 837
Регистриран на: Чет Яну 26, 2006 10:56
Местоположение: Казанлък
Име: Любен Емануилов

Мнениеот asblb » Вто Авг 15, 2006 20:08

EVOsport написа:Някой има ли резултати от миналата година?

Ето ги:
Прикачени файлове
results_2005.pdf
(203.35 KiB) 356 пъти
asblb
 
Мнения: 128
Регистриран на: Вто Апр 19, 2005 22:10
Име: Георги Балабанов

ПредишнаСледваща

Назад към Български Планински Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 61 госта

cron